Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Brokeři binárních opcí » eXbino broker – Recenze, zkušenosti

eXbino broker – Recenze, zkušenosti

Navštívit stránku

eXbino je broker na binární opce, který nikdy jako firma nebyl přímo regulovaný ČNB ani CySEC, pouze jejich platforma. Od svého založení v roce 2013 nabízeli uživatelské rozhraní v českém jazyce a dokonce i obchodování v českých korunách, eurech a zlotých. Minimální výše vkladu byla pouhých 250 Kč a obchodovat šlo už s 45 Kč na obchod.

Ač nebyl regulovaný, vždy se na tuto firmu dalo spolehnout. Výplaty peněz vždy chodily a neobdrželi jsme snad nikdy žádnou stížnost. Od nového roku ale, kdy skončila forma SpotOption a broker eXbino přešel na novou platformu, se vše zhoršilo. Obdrželi jsme pár špatných názorů na naší polské recenzi a ani nám poslední výplata nepřišla a nikdo z firmy nereaguje! Proto jsme se rozhodli firmu přesunout do seznamu nedoporučených brokerů.

eXbino platforma

Broker eXbino funguje, jako mnoho dalších brokerů (např. optiontrade či pro němce např. BDSwiss), na ozkoušené a perfektně rychlé platformě SpotOption. To zaručuje, že u tohoto brokera vždy budete mít jistotu bezchybné platformy, která rychle a pružně reaguje např. i na vyhlášky CySEC a přizpůsobuje se nejnovějším podmínkám.

Odstavec psaný výše už dávno neplatí. Firma SpotOption přestala svoje platformy nabízet a eXbino byli nuceni přejít na platformu jinou. Poté, zdá se, začali hrát “mrtvého broukra” a už to vypadá, že ve skutečnosti firma vůbec nefunguje.

exbino platforma

Platforma brokera eXbino je notoricky známá. Modrá barva ji ale dává pěkně svěží nádech. :-)

V platformě si můžete v levé dolní části grafu všimnout kouzelné hůlky a monitoru. Po rozkliknutí zjistíte, k čemu tato chytrá funkce Strategy Advisor slouží. Jedná se o provedení velice jednoduché technické analýzy podle vámi zvoleného indikátoru. Tato analýza vám poté vypíše, jak byste měli obchodovat. Ač je Strategy Advisor funkce zajímavá, nedoporučuji ji používat jako jediný faktor při výběru obchodu!

eXbino demo účet

Broker binárních opcí eXbino bohužel nenabízí žádný demo účet – a nemyslete si že je na podpoře zvikláte, aby vám demo dali. To nebude fungovat z jednoho prostého důvodu. Žádnou živou podporu totiž na stránkách nemají. Když se ale prokliknete přes kontakt, narazíte na jejich Skype účet, na který se dá napsat.

Přidal jsem si je tedy na zkoušku do svého Skype seznamu, ale zatím si mne nepotvrdili a nemohu se tedy na nic zeptat. Tato forma podpory podle mě není ideální. Jestli ale nejste nedočkaví, můžete jim napsat na email.

Bonus ke vkladu

eXbino nabízí bonusy ve výši od 50 % do 100 %. Poloviční bonus dostanete, vložíte-li si na účet 250 € nebo ekvivalent (tzn. alespoň 7 500 Kč). Bonusy ve výši 100 % vkladu na vás čekají při vkladu 2000 € a více (55 000 Kč). U brokera eXbino je třeba bonus protočit pouze 30x (co je to protočení bonusu) což oproti ostatním brokerům, kde se můžeme dostat až na 45 násobek je celkem fér nabídka.

I to, že firma až do poslední doby nabízela obchodní bonusy, které CySEC ve dvou vlnách regulagí postupně rezolutně zakázal, se dá považovat za špatné znamení.

Dárky zdarma pro VIP zákazníky

Kromě peněžitých bonusů eXbino také nabízí věcné dárky jako iPad air a iPhone! Vše co je potřeba udělat je vložit nějaké ty peníze. Níže naleznete vyfocenou nabídku věcných bonusů z jejich stránky.

Moje eXbino zkušenosti

S brokerem mám kladné zkušenosti. Úplně nejvíce se mi líbí možnost investovat v českých korunách – už není třeba dokolečka počítat, kolik vlastně vkládáte, kolik investujete a jakých výdělků dosahujete. U eXbina vidíte všechno pěkně v korunách. Vklad na můj obchodní účet proběhl během vteřiny a účtu mi strhli přesně tolik, kolik jsem vkládal, takže jsem nepřišel o žádné peníze navíc, což se u jiných brokerů občas stane z důvodu převodu měn např z Kč na Dolary.

Jedna věc, která se mi nelíbila je, že se občas o vteřinu zpozdí expirace opce. Oproti ostatním brokerům (jako např. TopOption) je to ale stále nádhera.

Výběry peněz z obchodního účtu jsou podle všeobecných podmínek zdarma a probíhají do 5 pracovních dní od požádání.

stars
20 %
👎🏻
Již neexistuje
Po velkých problémech v roce 2017 tento broker ukončil svoji činnost.
  • Broker v češtině i čekých korunách
  • Nízký minimální vklad 4 000 Kč
  • Nenabízí demo účet
  • Nemají živou podporu ve formě chatu
  • Od nahození nové platformy nedoporučujeme

✅ Jméno firmyeXbino
✅ Webová stránkahttps://exbino.com
✅ V češtině?
✅ Demo účet
✅ Minimální vklad10 USD
✅ Minimální obchod10 USD
✅ Metody vkladuPlatební karta, bankovní převod, kryptoměny
✅ Metody výběruPlatební karta, bankovní převod, kryptoměny
✅ Mobilní aplikace?
✅ Webová verze?

Připojte se k diskuzi

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
eToro logo
eToro★ 93 %
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 91 %

Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází u 74–89 % účtů retailových investorů ke vzniku finanční ztráty. *

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook

Podpořte nás!

Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
BTC donate adresa

BTC Donate address
3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

Změna měny BTC/LTC