Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
logo trinity bank
Trinity Bank recenze – Přehled produktů a zkušenosti
logo trinity bank
Trinity Bank
Kód banky: 2070
logo trinity bank

Trinity Bank recenze – Přehled produktů a zkušenosti

Poslední aktualizace recenze 20. 11. 2023 | Veronika Cvejnová
Hodnocení Finex.cz
62 %
Kód banky: 2070

Trinity Bank je menší, ne příliš známá, česká banka, která na našem trhu působí od roku 1996. Původně Trinity vystupovala jako záložna pod názvem Moravský Peněžní Ústav. V roce 2018 však obdržela bankovní licenci a o rok později svůj název přejmenovala na Trinity Bank.

Banka Trinity Bank poskytuje své služby klientům osobního, korporátního a privátního bankovnictví. Jedná se o banku s ryze českým kapitálem a 25letou historií.

Co tedy můžete od Trinity Bank očekávat? Jaké bankovní produkty vám je tato banka schopná nabídnout? To vše a mnohem více se dozvíte v naší recenzi Trinity Bank.

Obsah recenze Trinity Bank 

Představení Trinity Bank

Trinity Bank je česká banka, která byla založena v roce 1996 jako Moravský Peněžní Ústav Radomírem Lapčíkem. V letech 2013 a 2014 byla druhou největší záložnou v České republice.

Roku 2015 přesáhla bilanční sumu přes deset miliard českých korun a v roce 2018 získala po několika letech žádání bankovní licenci. O rok později jí již nic nebránilo ve změně názvu na Trinity Bank a.s. Majitelem Trinity Bank je společnost Trinity Investorská a.s., kterou vlastní skupina SAB Financial Group, ovládaná právě Radomírem Lapčíkem.

Zdroj: Trinitybank.cz
Trinity Bank
Milníky Trinity Bank

Rok 2021 Trinity Bank považuje kupodivu za svůj historicky nejúspěšnější rok. Oznamuje zisk 200 mil. Kč před zdaněním, otevření nové pobočky v Ostravě a počet klientů 41 000.

Trinity Bank je ryze česká banka, která se specializuje na firemní a korporátní klientelu.

V současné době má banka více než 50 000 klientů a poskytla úvěry v hodnotě přes 10,8 mld. Kč. Disponuje 4 pobočkami, konkrétně v Praze, v Brně, v Ostravě a ve Zlíně. Bankomaty nemá žádné.

Podle výroční zprávy za rok 2021 byl překonán plán zisku o 74 % a zisk dosáhl hodnoty 200 mil. Kč (zisk před zdaněním a před auditem). To je o 167 % více než v roce 2020 (75 mil. Kč). V roce 2021 banka rostla ve více směrech, což potvrzuje i nárůst objemu depozit díky nadstandardním úrokovým sazbám a také nemovitostnímu financování.

Počátkem února 2022 navíc Česká národní banka schválila novou emisi akcií Trinity Bank. Banka tak může vydat cenné papíry až za 640 milionů korun.

Čím se Trinity Bank zabývá?

Trinity Bank se specializuje na soukromé, privátní, firemní a korporátní bankovnictví. Soukromým osobám poskytuje běžné účty, vkladové a spořicí produkty, služby v oblasti platebního styku a internetové bankovnictví. U podnikatelů a firem se zaměřuje na úvěrové produkty.

Banka také rozšířila své portfolio o investiční příležitost pro klienty. Disponuje vlastním Fondem kvalifikovaných investorů (TBGF), který umožňuje konzervativní investování.

Cílem je stabilní zhodnocení finančních prostředků ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. TBGF investuje zejména do bankovních instrumentů, prémiových nemovitostí a státních dluhopisů.

Banka Trinity Bank je oblíbená zejména proto, že nabízí nadstandardní sazby zhodnocení na bankovním trhu a řeší finanční potřeby firemní i korporátní klientely.

Finanční produkty Trinity Bank

Podívejte se na stručné informace o jednotlivých produktech.

1) Běžný účet CZK

Běžný účet CZK od Trinity Bank je určený pro tuzemský hotovostní i bezhotovostní platební styk v českých korunách. Nabízí všechny standardní služby platebního styku, jako například jednorázové a trvalé platební příkazy, inkasa, SIPO, výběry a vklady hotovosti.

Zřízení a vedení účtu v českých korunách je zdarma, stejně tak zaslání elektronického standardního měsíčního výpisu. Zaslání výpisu poštou je zpoplatněné částkou 39 Kč.

Příchozí a odchozí tuzemské úhrady jsou bez poplatků, stejně tak zřízení, změna či zrušení inkasa, SIPA nebo trvalého příkazu.

Účet lze spravovat v nově zmodernizovaném internetovém bankovnictví Trinity Bank. Banka ještě stále neumožňuje okamžité platby, místo toho nabízí drahou expresní odchozí úhradu za 99 Kč. Navíc nepodporuje platby mobilem ani hodinkami prostřednictvím Apple Pay, Google Pay, FitbitPay nebo Garmin Pay.

2) Devizový běžný účet EUR, USD

Pro platby v eurech nebo dolarech si můžete u Trinity Bank založit devizový běžný účet, který je zaměřen na služby v oblasti zahraničního platebního styku. Zřízení tohoto účtu je zdarma, ale vedení stojí 19 Kč měsíčně.

Zaslání elektronického standardního měsíčního výpisu je zdarma, ale zaslání výpisu poštou je zpoplatněné částkou 39 Kč. Internetové bankovnictví je zdarma.

Vklady hotovosti v cizí měně do ekvivalentu 500 000 Kč jsou zpoplatněné 9 Kč, výběry v cizí měně do ekvivalentu 500 000 Kč jsou za 19 Kč. Příchozí a odchozí úhrady SEPA a ostatní úhrady v měně EUR ze zemí EHP jsou zdarma. Naopak příchozí úhrada v měně EUR ze zemí mimo EHP je zpoplatněna: 0,59 % z částky úhrady.

3) Spořicí účet Výhoda+ s akcí Dobrý klient

Trinity Bank nabízí spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Dobrý klient. Díky této akci je možné zhodnocovat své volné finanční prostředky maximální úrokovou sazbou 5,68 % p.a. u vkladů do 400 000 Kč s fixací na 12 měsíců, ale i bez fixace.

Vklady nad 400 000 Kč (ve variantě s fixací na 12 měsíců) jsou pak úročené úrokem 4,08 % p.a. Pokud zvolíte variantu bez fixace, vklady nad 400 000 Kč se vám budou úročit 4,08 % p.a.

 • Maximální úroková sazba u vkladů do 400 000 Kč: 5,68 % p.a.
 • Úroková sazba u vkladů nad 400 000 Kč (s fixací): 4,08 % p.a.
 • Úroková sazba u vkladů nad 400 000 Kč (bez fixace): 4,08 % p.a.

Založení i vedení spořicího účtu je zdarma, účet si můžete sjednat bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů. Můžete si jej založit online, nemusíte chodit na pobočku. Příchozí i odchozí platby jsou zdarma, zahraniční platby jsou zpoplatněny.

Účet lze sjednat plně online. Účet Výhoda+ Dobrý klient si lze sjednat prostřednictvím online žádosti. Uzavření smluvní dokumentace můžete dokončit plně online. Sjednání je možné i na pobočce.

Pevná úroková sazba

Po celou dobu trvání fixace je úroková sazba pevná. Může ale být navýšena na základě vývoje na finančním trhu.

Pojištění vkladů

Všechny vklady jsou ze zákona pojištěny, a to až do výše 100 000 EUR.

Peníze máte kdykoliv k dispozici

S penězi můžete nakládat podle svých potřeb, máte je totiž neustále k dispozici.

Připisování úroků

Úroky jsou na váš spořicí účet připisovány vždy poslední den v měsíci. Nadále se také zhodnocují připsané úroky za předešlý měsíc.

4) Spořicí účet Výhoda+ Skvělý účet

Trinity Bank má ve své nabídce spořicí účet Výhoda+ s marketingovou akcí Skvělý účet. Maximální úroková sazba činí 6,28 % p.a. u vkladů do 250 000 Kč a platí pro stávající i nové klienty. Banka si vyhrazuje právo akci automaticky prodlužovat. Částky nad 250 000 Kč jsou úročeny 5,68 % p.a.

Založení i vedení spořicího účtu je zdarma, účet si můžete sjednat bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů. Můžete si jej založit online, nemusíte chodit na pobočku. Příchozí platby a převody mezi účty u banky Trinity jsou zdarma.

5) Spořicí účet Výhoda+

Trinity Bank nabízí také základní spořicí účet Výhoda+, který úročí celý zůstatek na účtu úrokovou sazbou ve výši 1,78 % p.a. přičemž výše vkladu je zcela bez omezení. Zřízení a vedení účtu je zdarma, peníze máte ihned k dispozici. Tento účet si lze založit bez nutnosti vedení běžného účtu nebo využívání jiných bankovních produktů.

Spořicí účet Výhoda+ si můžete založit zcela online, ale také na pobočce. Všechny vklady jsou pojištěny, a to až do výše 100 000 EUR.

Spořicí účet Výhoda+ je základní spořicí účet, jehož součástí není žádná marketingová akce. Úroková sazba je tedy bez bonusu.

Poznámka

6) Vkladový účet Bonus+

Vkladový účet Bonus+ je termínovaný účet s měsíční výpovědní dobou vkladu, která se každý měsíc automaticky obnovuje. Na účet můžete vkládat kolik potřebujete, vklady nejsou nijak omezeny. Pokud si budete chtít peníze vybrat, budou vám k dispozici vždy v období 7 dnů v měsíci, které si sami stanovíte.

Zůstatek na účtu se úročí vyhlašovanou úrokovou sazbou a úroky jsou připisovány měsíčně. K základní úrokové sazbě můžete navíc získat bonus ve výši až 0,40 % p.a. Výše tohoto bonusu závisí na době vázanosti části vkladu, kterou si zvolíte.

V nabídce jsou tři doby vázanosti: 6, 12 nebo 24 měsíců. Bonus je na účet připsán po ukončení doby vázanosti části nebo celého vkladu a není automaticky obnovován. Pokud po dobu vázanosti váš zůstatek na účtu klesne pod zvolenou vázanou částku, nárok na bonus ztrácíte a nebude vám připsán. Vkladový účet lze sjednat na pobočce.

Úroková sazba při vázanosti 6 měsíců:

 • Výše zůstatku: 0 Kč – 99 999,99 Kč = 1,80 % p.a.
 • Výše zůstatku: 100 000 Kč – 9 999 999,99 Kč = 2,05 % p.a.
 • Výše zůstatku: více jak 10 000 000 Kč = 1,80 % p.a.

Úroková sazba při vázanosti 12 měsíců:

 • Výše zůstatku: 0 Kč – 99 999,99 Kč = 1,80 % p.a.
 • Výše zůstatku: 100 000 Kč – 9 999 999,99 Kč = 2,15 % p.a.
 • Výše zůstatku: více jak 10 000 000 Kč = 1,80 % p.a.

Úroková sazba při vázanosti 24 měsíců:

 • Výše zůstatku: 0 Kč – 99 999,99 Kč = 1,80 % p.a.
 • Výše zůstatku: 100 000 Kč – 9 999 999,99 Kč = 2,30 % p.a.
 • Výše zůstatku: více jak 10 000 000 Kč = 1,80 % p.a.
Poznámka

TIP: Pokud by vás zajímalo, jak termínované vklady fungují a jaké jsou nejlepší, přečtěte si náš článek.

7) Vkladový účet CZK

Vkladový účet CZK od Trinity Bank je termínovaný vklad s různou délkou výpovědní doby. Tento vkladový účet splňuje požadavky na pravidelné či nepravidelné spoření. Vklady jsou úročeny progresivně, a to podle výše zůstatku na účtu.

Zůstatek na účtu je úročen vyhlašovanou úrokovou sazbou dle výše zůstatku. Úroky se k jistině připisují čtvrtletně. Peníze si můžete vybrat po uplynutí výpovědní doby vkladu. Vkladový účet lze sjednat na pobočce.

Zdroj: Trinitybank.cz
Vkladový účet Trinity Bank
Výše úrokové sazby podle zůstatku

8) Vkladový účet EUR, USD

Devizový vkladový účet je termínovaný vklad v cizí měně s různou délkou výpovědní doby. Tento vkladový účet je vhodný pro pravidelné či nepravidelné spoření. Vklady jsou úročeny progresivně, a to podle výše aktuálního zůstatku na účtu a vybrané délky výpovědní doby vkladu.

Zůstatek na tomto účtu se úročí vyhlašovanou úrokovou sazbou dle daného pásma a úroky se připisují čtvrtletně. Peníze můžete vybrat po uplynutí výpovědní doby vkladu. Úroková sazba se pohybuje od 0,01 % p.a. – 0,30 % p.a.

Zdroj: Trinitybank.cz
Vkladový účet v EUR
Devizový vkladový účet v EUR
Zdroj: Trinitybank.cz
Vkladový účet v USD
Devizový vkladový účet v USD

9) Půjčky pro podnikatele a firmy

Trinity Bank nabízí půjčky pouze svým podnikatelským a firemním klientům. V nabídce má projektové a developerské financování, které slouží k financování developerských projektů, koupi, pronájmu nebo kombinaci všeho.

Banka dále nabízí investiční úvěry, ze kterých můžete finanční prostředky využít na podnikatelské aktivity spojené s danou investicí. Poslední možností je provozní financování, které slouží k financování provozních potřeb podniku (např. odkup pohledávek nebo zásob). Půjčené finance lze využít na aktivity spojené s provozem podniku nebo na refinancování dříve poskytnutých provozních úvěrů.

Poznámka

TIP: Jak a do čeho investovat v roce 2024? Podívejte se na velký seznam možností a návody.

10) Platební karty

Trinity Bank ke svým účtům momentálně platební karty nenabízí, což je jedna z nejzásadnějších nevýhod této banky. Banka z toho důvodu nemá ani bankomaty a na placení kartou můžete zapomenout.

Tradiční nebo digitální banka?

Trinity Bank se charakterizuje jako banka, která zdůrazňuje tradiční hodnoty a osobní přístup ke klientovi. Na druhou stranu, těch možností, jak zůstat s klientem v úzkém kontaktu, příliš nemá. Pobočky má pouze 4, čímž mnohým klientům znemožňuje jejich osobní návštěvu.

Své finance lze obsluhovat prostřednictvím internetového bankovnictví, které banka zmodernizovala, a ve kterém si lze sjednat nové bankovní produkty. Trinity navíc zatím nemá ani mobilní aplikaci. Lze tedy říct, že se pohybuje na pomezí mezi tradiční a digitální bankou, která je spíše zaměřená na privátní klientelu a specializuje se především na vkladové produkty se zajímavým zhodnocením úspor.

Co se týče poplatků, Trinity Bank nabízí vedení účtů v českých korunách zdarma, stejně tak tuzemské příchozí i odchozí úhrady jsou bez poplatků. Zpoplatněné jsou zahraniční platby a hotovostní i pokladní operace.

Výhody a nevýhody Trinity Bank

Výhody

 • Ryze česká banka s dlouholetou tradicí
 • Mimořádné zhodnocení úspor
 • Nabídka účtů v cizí měně
 • Poskytuje produkty pro podnikatele a firmy
 • Zaměřuje se na privátní bankovnictví
 • Založení a vedení účtů v CZK zdarma

Nevýhody

 • Velmi málo poboček a žádné bankomaty
 • Neposkytuje platební ani kreditní karty
 • Má velmi omezenou nabídku bankovních produktů
 • Zbytečné poplatky za výběry a vedení devizového účtu
 • Nemá mobilní aplikaci a neposkytuje okamžité platby
 • Nepodporuje bezkontaktní platby pomocí Google Pay a Apple Pay

Internetové bankovnictví Trinity Bank

Trinity Bank nasadila v roce 2021 novou verzi internetového bankovnictví. Nyní je možné prostřednictvím internetového bankovnictví Trinity Bank spravovat některé nové produkty (konkrétně kapitálové produkty).

V bankovnictví si můžete zobrazit detail s podrobnými informacemi o produktu. Banka navíc zpřehlednila ovládací prvky a grafiku rozhraní.

Změny také prodělaly platby, nyní je možné rozepsané platby průběžně uložit. Také lze snáze filtrovat transakce v historii transakcí a přehlednější jsou také aktuality. Zajímavou funkcí je též zavedení automatického převodu čísla účtu na IBAN.

Zadávání příkazů, procházení historie transakcí a celková orientace v přehledu účtu by nyní měla být intuitivnější a rychlejší.

Avšak i po změnách v bankovnictví si někteří klienti stále stěžují na nekvalitní online bankovnictví. Problémy hlásí zejména s přihlašováním nebo během zadávání mezibankovních transakcí.

Tuzemské převody jsou navíc realizovány až po nejdelším ze zákona povoleném čase. Doufejme, že tyto potíže banka co nejdříve odstraní.

Trinity Bank přihlášení

Přihlášení probíhá na stránkách trinitybank.cz. K přihlášení do internetbankingu u Trinity Bank nyní stačí zadání vašeho uživatelského jména a ověření dne a měsíce narození. V dalším kroku budete vyzváni k zadání hesla a ověřovacího kódu, který vám bude zaslán na mobilní telefon. V případě, že si nevíte rady, najdete v horní liště ikony s nápovědou, kontakty a důležitými informacemi pro spuštění IB.

Zdroj: Trinitybank.cz
Přihlášení do internetového bankovnictví
Přihlášení do internetového bankovnictví Trinity Bank

Po přihlášení se vám zobrazí úvodní stránka, kde se nachází základní přehled. Uvidíte zde přehled o vašich účtech, které máte u Trinity Bank, včetně základních informací, jako je jejich název, disponibilní zůstatek, úročení nebo číslo účtu.

Zdroj: Trinitybank.cz
Základní přehled o účtu
Základní přehled o účtu u Trinity Bank

Mobilní bankovnictví Trinity

Trinity Bank ještě zatím svou mobilní aplikaci nemá, ačkoliv o ní již několik let mluví. Spuštění banka údajně plánovala v roce 2022, tak uvidíme, zda se dočkáme.

Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay a Garmin Pay

Stejně tak, jak banka neposkytuje mobilní aplikaci nebo platební karty, v jejím repertoáru nejsou ani bezkontaktní platby pomocí Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay nebo Garmin Pay. Pomocí těchto plateb lze platit pomocí mobilního telefonu nebo hodinek. Bohužel, ani toto usnadnění banka zatím svým klientům neumožňuje.

Trinity Bank pobočky a bankomaty

Trinity Bank nás zatím příliš nenadchla, protože i v tomto případě nemá moc co nabídnout. Trinity bank má pouze 4 pobočky, a to v Praze, v Brně, ve Zlíně a v Ostravě. Nenajdete ji tedy ani v Plzni, v Olomouci, v Hradci Králové nebo v Pardubicích.

Vzhledem k tomu, že nemá platební karty, nedisponuje Trinity Bank ani bankomaty. To považujeme za velkou nevýhodu.

Získaná ocenění

Trinity Bank nemá žádná získaná ocenění.

Závěr – Naše hodnocení Trinity Bank

Trinity Bank je ryze česká banka, která v posledních letech zaznamenává růst. To potvrzuje i výroční zpráva z 3. 5. 2022, která oznamuje, že banka svou ziskovostí překonala v roce 2021 předchozí rok o 167 % a dosáhla nejvyššího zisku před zdaněním v historii ve výši 200 mil. Kč. Tím banka pokračuje ve zvyšování hospodářských výsledků a potvrzuje svoji stabilitu na trhu.

Na druhou stranu, nás zajímá především to, co nám může banka Trinity Bank nabídnout. Dle naší recenze má však stále co zlepšovat. A vypadá to, že se o to i sama snaží. Inovovala svoje internetové bankovnictví a zpřehlednila jeho design. Stále jí však chybí mobilní aplikace nebo například bezkontaktní platební služby, jako je Apple Pay nebo Google Pay.

Za velkou nevýhodu považujeme chybějící platební karty a bankomaty, ale také velmi málo poboček. Je však nutné brát v potaz, že Trinity Bank je banka zaměřená především na vkladové účty a zhodnocování úspor. Také se specializuje na privátní, firemní a korporátní klientelu, a vzhledem k tomu ji možná nikdy nebudeme moci srovnávat s klasickými bankami typu Česká spořitelna nebo Moneta Money Bank.

Vyzdvihnout naopak musíme nadstandardní zhodnocení vkladů, a to především u spořicích účtů. Další výhodou je možnost sjednání účtu online a vedení konta bez poplatků. Stačí již vychytat pár zásadních chyb, a jednou možná bude Trinity nakonec schopna konkurovat i špičkám na bankovním trhu.

Trinity Bank vás nepřesvědčila? Co říkáte na Expobank?

Trinity Bank vás nezaujala? Hledáte podobnou banku, se stejně zajímavým zhodnocením úspor, ale lepší nabídkou služeb? Podívejte se na naši recenzi Expobank.

Expobank je česká banka, která na našem trhu působí od roku 2001. Jedná se o digitální banku, zaměřující se zejména na oblast mezinárodního korporátního bankovnictví. Expobank nabízí unikátní FinTech účet – NEO účet, který propojuje klasické bankovnictví se světem investování a obchodování. NEO účet je běžný účet se sazbou spořicího účtu.

Tato banka se zaměřuje na firemní a individuální klientelu. V její nabídce produktů naleznete také termínovaný vklad IQ MAXI vklad a možnost refinancování. Expobank lze považovat za banku pro náročnější klienty, kterým chce poskytovat kvalitní spořicí a investiční produkty.

Na rozdíl od Trinity má Expobank v nabídce také bezkontaktní platební karty MasterCard. Banka sice nemá žádné vlastní bankomaty, na druhou stranu alespoň nabízí výběry ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí zdarma. S NEO účtem má Expobank dokonce výběry na pobočce v korunách i v cizí měně zdarma. Pobočku má pouze jednu, a to v Praze.

Banka má navíc mobilní aplikaci, která zatím funguje pouze jako autorizační. Můžete si v ní aktivovat platební kartu nebo, v případě ztráty či odcizení, provést její okamžitou blokaci. Expobank může být pro některé klienty lepší volbou než Trinity, už jen z toho důvodu, že jí nechybí tolik důležité platební karty, a výběry z bankomatů poskytuje v ČR i v cizině zdarma.

Hodnocení Finex.cz

12. místo
62 %
2024

Banka, která se specializuje na zhodnocení úspor

Trinity Bank je banka, která má rozhodně co dohánět. Zaměřuje se především na vkladové produkty a zhodnocování úspor, a nelze ji považovat za tradiční banku se vším všudy. Běžnému klientovi by totiž nejspíš chyběly platební karty, bankomaty, možnost osobní schůzky na pobočce v jeho městě nebo bezkontaktní platby. Trinity bude spíše vyhovovat všem, kdo hledají vhodný spořicí účet se zajímavou úrokovou sazbou. Ve zhodnocení finančních prostředků je totiž jako banka skutečně skvělá.

Pokrytí obchodní sítě
Hodnocení zahrnuje počet bankomatů, poboček a počet vkladomatů na území České republiky včetně koncentrace obchodní sítě v menších městech a obcích.

30%

Přívětivost a bezpečnost bankingu
Hodnocena je především přívětivost internetového a mobilního bankovnictví, jeho logické uspořádání, moderní design a rychlost odezvy. V potaz bereme také názory a hodnocení uživatelů. Hodnotíme též možnosti zabezpečení přístupů z těchto aplikací do bankingu a dostupnost uživatelské podpory či nápovědy. Dále se zaměřujeme na obtížnost instalace a nastavení nových funkcí a klíčů.

70%

Digitalizace bankovnictví
V této kategorii hodnotíme, zda je banka digitální či nikoliv. Umožňuje sjednat služby či produkty jednoduše online nebo je nutné docházet na pobočku a řešit spousty byrokracie? Je snadné obsluhovat své finance prostřednictvím bankovnictví nebo má banka tyto možnosti omezené?

60%

Běžné poplatky
Hodnotíme poplatky za běžné platby, SEPA platby, výběry hotovosti, vklady hotovosti, poplatky za vedení účtu, výběry u cizích bank atp. Důraz klademe na poplatky (případně podmínky) u standardních transakcí a obecně na běžném účtu, jelikož ten využívá nejvíce lidí.

70%

Nabídka produktů
V hodnocení se soustředíme na počet produktů, které banka nabízí. Řadí se sem produkty standardní, investiční, úvěrové, spořicí produkty, pojištění a další nadstandardní (inovační) produkty. Kromě kvantity produktů hodnotíme také jejich kvalitu. Přinesla banka na trh inovativní produkt? Poskytuje účet na míru klientům?

70%

Důvěryhodnost a stabilita značky
Hodnocení důvěryhodnosti banky zahrnuje dobu působení dané značky na trhu, velikost její uživatelské základny, hodnocení našich čtenářů, prohřešky značky v minulosti (např. pokuty), získaná ocenění bankou a obecnou reputaci. V této kategorii bereme také v potaz, zda za bankou stojí silná finanční skupina či nikoliv.

70%

Více informací o Trinity Bank

NázevTrinity Bank
Založení banky1996
Kód banky2070
BIC kód (SWIFT) MPUBCZPP
Webové stránkyhttps://www.trinitybank.cz/
Internetové bankovnictvíhttps://ib.trinitybank.cz/prihlaseni/
Informace o běžném účtu banky
Vedení účtuZDARMA
Poplatek za výběr Nemá platební karty
Online založení
Základní informace o bance
Počet bankomatůŽádné
Počet vkladomatůŽádné
Počet poboček4
Hotovostní podklady (možnost výběru)Neuvádí
Počet klientů50 tis.
Kontakt na podporu800 678 678
Sídlo bankySenovážné náměstí 1375/19, Praha, 110 00, Česko
Odkaz na sazebník poplatkůhttps://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby
Odkaz na sazebník úrokových sazebhttps://www.trinitybank.cz/ke-stazeni/#ceniky-a-sazby
Služby a produkty nabízené bankou
Běžný účet
Spořicí účet
Termínovaný vklad
Stavební spotření
Podílové fondy
Půjčky
Hypotéky
Vlastní bankomaty
Platební karty
Dluhopisy
Produkty pro děti
Směnárna
Ohodnoťte banku Trinity Bank
59
27

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76-78 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 76 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Banky, které by vás mohly zajímat