Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměnové směnárny » Anycoin

Kryptoměnová směnárna Anycoin – Recenze, zkušenosti, poplatky, diskuze

Bonus za nákup kryptoměn u Anycoin až 300 Kč. Více info v recenzi.
Základní informace o Anycoin

V češtině?

Ano

Minimální obchod

70 Kč

Počet aktiv

130

Anycoin je jedna z českých kryptoměnových směnáren nabízející výběr z více než 130 kryptoměn. Vyznačuje se přehlednými a nízkými poplatky za své služby, umožňuje také nákup kryptoměn bez registrace.

Jak směnárna Anycoin funguje, jaké služby nabízí a jaké jsou u Anycoinu poplatky? To vše, včetně praktických ukázek, se dozvíte v následující recenzi.

Obsah recenze kryptoměnové směnárny Anycoin

1.Co je to Anycoin?2.BONUS: Získejte od Anycoinu 300 Kč zdarma!3.Nákup a prodej bez registrace4.Obchodování s registrací5.Ověření totožnosti6.Limity směnárny7.Poplatky za vklady, výběry, nákupy a prodeje8.Kdo stojí za Anycoinem?9.Bezpečnost směnárny10.Zákaznická podpora11.Vyplatí se nákup kryptoměn na směnárně Anycoin? Výhody a nevýhodyVýhodyNevýhody12.Shrnutí ke směnárně Anycoin13.Zkušenosti se směnárnou Anycoin (komentáře)

Co je to Anycoin?

Anycoin je kryptoměnová směnárna, která umožňuje nákup a prodej různých kryptoměn za fiat – přesněji za eura a koruny. Směnu mezi jednotlivými kryptoměnami na směnárně bohužel provést nelze.

Ačkoliv Anycoin existuje již od roku 2019, je s podivem, že moc recenzí na internetu nenajdete. Přitom se jedná o relativně rychlou, přehlednou a na poplatky citlivou směnárnu.

Silnou stránkou Anycoinu je možnost provést přímý nákup kryptoměn bez registrace až do 25 000 korun. Při překročení této částky je již vyžadováno ověření totožnosti.

V době psaní recenze nabízí směnárna k nákupu více než 130 kryptoměn. Naleznete zde samozřejmě velká jména jako Bitcoin, Ethereum, Solana, Cardano či Polkadot, ale i další zajímavé projekty jako Polygon, Ankr nebo ApeCoin.

Kryptoměny si po nákupu můžete odeslat přímo na svou vlastní kryptoměnovou peněženku. Pokud nakupujete bez registrace, nic jiného vám ani nezbyde. Se založeným účtem si ovšem můžete kryptoměny ponechat na směnárně, v tomto případě jsou kryptoměny uložené na kryptoměnových peněženkách směnárny.

Nevýhodou směnárny je však možnost provádět vklady či nákupy kryptoměn pouze bankovním převodem, směnárna totiž zatím nepodporuje nákupy platebními kartami.

BONUS: Získejte od Anycoinu 300 Kč zdarma!

Díky tomu, že naše stránky navštěvuje velké množství čtenářů, jsme byli schopni s Anycoinem domluvit pro všechny naše čtenáře akci:

Nakupte přes Anycoin kryptoměny v hodnotě alespoň 10 000 Kč a proveďte ověření totožnosti, a na vašem obchodním účtu se objeví bonus ve výši 300 Kč zdarma.

Stačí se registrovat se přes zelené tlačítko v recenzi na těchto stránkách, které naleznete třeba hned níže:

Favorit redakce
Bonus za nákup kryptoměn u Anycoin až 300 Kč. Více info v recenzi.
 • Nízké poplatky
 • Možnost opakovaných nákupů skrze trvalý příkaz v bance
 • Nelze nakupovat platební kartou
Bonus za nákup kryptoměn u Anycoin až 300 Kč. Více info v recenzi.

Nákup a prodej bez registrace

První a nejdůležitější službou, kterou Anycoin nabízí, je prostý nákup kryptoměn. Na ten směnárna po svých uživatelích nevyžaduje registraci. Pokud chcete kryptoměny jen rychle nakoupit, odeslat si je na svou vlastní peněženku a žádný účet nezakládat, je tato volba přesně pro vás. Na hlavní stránce pouze stačí přejít na záložku Směna.

Zobrazí se vám jednoduché a přehledné rozhraní, ve kterém pouze vyberete, kterou kryptoměnu chcete nakoupit a za kolik, uvedete svůj e-mail a adresu peněženky a je to. Po pravé straně můžete vidět i graf ceny dané kryptoměny.

Rozhraní pro nákup kryptoměn u Anycoinu
Rozhraní pro nákup kryptoměn je jednoduché a přehledné
Zdroj: anycoin.cz

Pro nákup je ještě možné upravit kurz – můžete si pro transakci zafixovat ten aktuální, v tom případě se vám však může stát, že transakce neproběhne, pokud se hodnota kurzu změní ve větší míře. Při zvolení tržního kurzu je vaše objednávka vypořádána za současný tržní kurz. Ten může být ve výsledku mírně odlišný od uváděného.

Nákup kryptoměn bez registrace
Dále vložte adresu své kryptoměnové peněženky
Zdroj: anycoin.cz

Jak již bylo dříve uvedeno, nákup je na směnárně Anycoin možné provést pouze formou bankovního převodu. To je důvod možné delší prodlevy, se kterou vás seznamuje informační box v dolní části obrázku výše.

Součástí transakce je též malý poplatek zaplacený v jednotkách nakupované kryptoměny. Jedná se o poplatek za výběr kryptoměny na vaší kryptoměnovou peněženku, ne za nákup.

Úplně stejným způsobem funguje i prodej – při prodeji bez registrace pouze namísto adresy peněženky uvedete číslo svého účtu, na který vám přijdou peníze z uskutečněného prodeje.

Obchodování s registrací

Pokud na směnárně plánujete nakupovat pravidelně nebo si chcete kryptoměny na směnárně ponechat, je pro vás vhodnější se zaregistrovat. Registraci provedete jednoduše kliknutím na tlačítko Registrace, kde pouze vyplníte svůj e-mail, na který vám přijde odkaz pro nastavení hesla. Nový účet máte rázem vytvořený a můžete začít směnárnu používat naplno.

Obchodování po přihlášení probíhá naprosto stejným způsobem, rozdíl je pouze v tom, že nyní můžete své nakoupené kryptoměny držet přímo na směnárně, což se vyplatí zejména z hlediska ušetřených poplatků za převody kryptoměn do vlastní peněženky.

K dispozici máte nyní také možnost provádět nejen nákupy a prodeje za tržní cenu, ale i nákupy a prodeje limitní.

Limitní nákup či prodej

Nastavení limitního nákupu nebo prodeje vám umožní vybrat manuálně cenu, na které chcete svůj obchod zrealizovat. Objednávka je poté přítomná v order booku a je realizována pouze v případě, že se daná kryptoměna do zvolené cenové oblasti dostane. To znamená, že si pouze zvolíte cenu, na které chcete, např. bitcoiny, nakoupit nebo prodat, a čekáte, zda k obchodu dojde.

Limitní nákup BTC na směnárně Anycoin
Limitní nákup BTC na směnárně Anycoin
Zdroj: anycoin.cz

Na obrázku výše můžete vidět, že v době pořizování snímku byl aktuální kurz BTC 984 135 Kč. Nákupní cena v dolní části obrázku byla nastavena na kurz 930 000 Kč. Jakmile by tedy cena BTC klesla na tuto hodnotu, nákup by se uskutečnil. Pokud by cena neklesla, nákup by uskutečněn nebyl. Takto vytvořenou objednávku je možné samozřejmě kdykoliv zrušit.

Stejným způsobem funguje i prodej – buď můžete držené kryptoměny prodat ihned za tržní kurz nebo za předem stanovený kurz, jako v případě výše.

Automatický nákup

Automatický nákup je speciální nástroj od Anycoin, díky němuž si můžete nastavit opakovaný nákup pro jakoukoliv kryptoměnu skrze trvalý příkaz se stejným variabilním symbolem.

Pro nastavení automatického nákupu stačí přejít do nastavení účtu a na sekci Automatický nákup. Zde si pouze stačí zvolit kryptoměnu, kterou chcete nakupovat.

Anycoin vám následně vygeneruje platební údaje. Můžete si také vybrat, jestli chcete kryptoměny po nákupu vždy odeslat na svou kryptoměnovou peněženku, nebo si je ponechat na svém obchodním účtu Anycoinu.

Anycoin automatický nákup
Nastavení automatického nákupu
Zdroj: anycoin.cz

Podobně, jako při běžném nákupu, i zde je nutné provést nákup za minimální množství. U Bitcoinu se např. jedná o 0,00001 BTC, což v době psaní této recenze vychází zhruba okolo 10 Kč.

Automatických nákupů si můžete nastavit kolik chcete – klidně pro každou kryptoměnu v nabídce. Bankovní účet pro platbu bude vždy stejný. Jediné, co se pro každý příkaz automatického nákupu změní, je právě variabilní symbol a minimální částka v závislosti na dané kryptoměně. Kryptoměny budou nakoupeny vždy za tržní cenu.

2 automatické nákupy - BTC a ETH
Ukázka 2 automatických nákupů – pro Bitcoin a Ethereum
Zdroj: anycoin.cz

Ideální je využívat automatický nákup každý týden či měsíc a kryptoměny tak nakupovat postupně a pravidelně.

Tento styl nákupu je zejména pro nové investory mnohdy profitabilnější, než snažit se "ulovit dno".

Označuje se jako průměrování nákladů, zkráceně DCA (dollar-cost averaging).

Podpora Lightning Network

Další skvělou vlastností směnárny Anycoin je její podpora sítě Lightning. Jedná se o škálovací řešení pro Bitcoin ve druhé vrstvě nad základním blockchainem. Pomocí sítě Lightning je možné provádět platby v bitcoinech velmi rychle a za hubičku.

Platba v síti Lightning funguje pomocí Lightning faktur. Každá faktura má vlastní kód, který vygeneruje příjemce. Odesílatel pak na kód na faktuře, který svým způsobem funguje jako přijímají adresa, odešle bitcoiny. Generovat nové Lightning faktury či na ně bitcoiny odesílat můžete nyní přímo na směnárně Anycoin.

Stačí pouze přejít na záložku Lightning network na hlavní stránce a vybrat, jestli chcete platbu odeslat či přijmout. Při odesílání je to jednoduché – do textového políčka pouze vložíte kód Lightning faktury, nebo nahrajete snímek s QR kódem. Zobrazí se vám poté veškeré detaily o transakci – na kolik satoshi (nejmenší jednotka BTC) je částka vyfakturovaná, kolik zaplatíte poplatek za převod, atd.

Naskenovaná Lightning faktura
Naskenovaná Lightning faktura
Zdroj: anycoin.cz

Když chcete fakturu naopak vygenerovat, kliknete na Přijmout platbu a pouze si zvolíte částku v BTC, kterou chcete přijmout. Můžete nastavit i metadata transakce v podobě zprávy pro příjemce. Anycoin následně vygeneruje kód Lightning faktury ve dvou podobách – textový kód a QR kód.

Vygenerovaná Lightning faktura
Vygenerovaná Lightning faktura
Zdroj: anycoin.cz

Mobilní aplikace Anycoin

Anycoin je také první ryze československou směnárnou, která v květnu roku 2022 přišla se svojí vlastní mobilní aplikací. Tu naleznete na Google Play i App Store a je samozřejmě zdarma.

V aplikaci už po jejím spuštění můžete:

 • Přihlašovat se s již existujícím účtem z webového rozhraní, nebo registrovat nový účet,
 • Vkládat a vybírat fiat i kryptoměny (i pomocí Lightning Network),
 • Nakupovat a prodávat kryptoměny,
 • Sledovat vývoj kurzů jednotlivých kryptoměn a hodnoty svého portfolia,
 • Využívat zabezpečení pomocí otisku prstu nebo skenu obličeje.

V aplikaci tedy naleznete vše potřebné pro základní správu portfolia u Anycoinu. A to není všechno, aplikace totiž stále prochází vývojem, takže již brzy se určitě budeme moci těšit na další funkce.

Náhled rozhraní mobilní aplikace Anycoin recenze
Náhled rozhraní mobilní aplikace Anycoin
Zdroj: Anycoin.cz

Ověření totožnosti

Jak již bylo zmíněno výše, pokud provádíte nákup kryptoměn za částku vyšší než 25 000 Kč, je nutné, aby směnárna ověřila vaši totožnost.

V případě obchodů bez registrace je totožnost ověřena přes e-mail ještě před dokončením nákupu/prodeje.

Pokud máte založený účet, můžete ověření provést přímo na stránkách směnárny a na zbylé transakce máte klid. Ověřování totožnosti zahájíte přechodem do nastavení svého účtu a volbou Zahájit ověření totožnosti na hlavní stránce v nastavení.

Ověření totožnosti na směnárně Anycoin
Ověření totožnosti na směnárně Anycoin
Zdroj: anycoin.cz

Proces je velmi podobný jako na jiných směnárnách či burzách. Je nutné poskytnout dva doklady totožnosti (např. pas, občanský nebo řidičský průkaz), průkazy musíte naskenovat nebo vyfotit z přední a zadní strany a nakonec vyfotit i sebe s průkazem v ruce.

Specifikem směnárny Anycoin je ještě požadavek na provedení testovací platby za 1 Kč nebo 0,10 EUR, aby bylo možné ověřit, že máte přístup k bankovnímu účtu vedeného na vaše jméno. Vyhodnocení může trvat i do dalšího dne, proto se neděste, když zabere delší dobu.

Limity směnárny

Pro neregistrované uživatele či účty bez ověření totožnosti je limit pro nákup a prodej omezen horní hranicí 25 000 Kč, v případě přesažení limitu objednávku odeslat můžete, ale bude uskutečněna až po dodatečném ověření totožnosti e-mailem.

Celkový limit na objednávku je 5 000 000 Kč pro ověřené uživatele, to platí i pro výběry. Oproti tomu minimální vklad na obchodní účet je omezen spodní hranicí 1 Kč, finanční prostředky můžete tedy vkládat prakticky bez omezení.

Poplatky za vklady, výběry, nákupy a prodeje

Směnárna může fungovat díky existenci dvou druhů poplatků – za vklad a výběr kryptoměn či fiatu a za provedení obchodu, formou spreadu.

Poplatky za vklad

Pro vklady v korunách a většině kryptoměn je poplatek 0 Kč. Z toho vyplývá, že vklad některých kryptoměn je zpoplatněn a to fixně. Nejedná se o závratné částky, jsou však rozdílné pro jednotlivé kryptoměny. Výši poplatku uvidíte vždy u jejich vkládání.

Poplatky za výběr

Výběry bankovním převodem jsou, stejně jako vklady, zdarma. Co se týče výběrů kryptoměn na vlastní kryptoměnovou peněženku, zde je nutné uhradit transakční poplatek. Tento poplatek si ovšem neúčtuje samotná směnárna, ale těžaři v kryptoměnové síti, kteří transakci ověří.

Výše poplatku za výběr kryptoměn se může měnit v závislosti na vytíženosti sítě a také závisí na konkrétní kryptoměně – pro výběry BTC a ETH mohou být poplatky vyšší, avšak u kryptoměn jako Solana nebo Tron, jejichž sítě se vyznačují lepší škálovatelností, jsou nižší.

Poplatky za transakce – spread

Posledním poplatkem, který na směnárně za každou transakci zaplatíte, je spread. Spread je rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou, jinými slovy se jedná o ztrátu, kterou byste utrpěli, kdybyste kryptoměnu nakoupili a ihned poté prodali. Tedy čím větší spread, tím ve větší ztrátě jste ihned po vyřízení nákupu či prodeje.

Spread se na směnárně Anycoin pohybuje kolem 3 %, tedy 1,5 % na každou stranu od středové ceny. Jiné poplatky za vyřízení obchodů si směnárna neúčtuje, za každý nákup i prodej tedy zaplatíte zhruba 1,5 %.

Spready jednotlivých kryptoměn se tedy lehce liší. Záleží vždy na likviditě páru – čím likvidnější kryptoměna, tím užší spread dle principu je – tak, jako na forexu. U exotických kryptoměn s menší tržní kapitalizací (a s velkou pravděpodobností tedy i likviditou) naleznete spready širší.

Na poměry jiných směnáren a burz se však nejedná o závratná čísla. Na směnárně SimpleCoin naleznete např. průměrný spread ve výši 6 %, u CoinBank 4,5 % a u Bit.plus také mezi 4 a 6 %. Anycoin se svými 3 % je oproti ostatním tedy příjemně levný.

Kdo stojí za Anycoinem?

Česká kryptoměnová směnárna Anycoin vznikla roku 2019. Je provozována společností MP Developers s.r.o. se sídlem v Brně, kterou spoluzaložili Marek Kyrsch a Martin Čech.

Vypadá to, že to pánové z Anycoinu s kryptoměnami v České republice myslí opravdu vážně, protože kromě pomoci začátečníkům na svých stránkách také sponzorují nejrůznější kryptoměnové události, kterých se sami účastní nejen jako návštěvníci, ale také z pozice za mikrofonem.

Směnárna Anycoin je navíc jedním z certifikovaných členů České kryptoměnové asociace (ČKMA).

Bezpečnost směnárny

Směnárna působí na trhu už pár let a za tu dobu není nikde ani zmínka o bezpečnostních problémech. Samotná směnárna však vybízí (a s tím se v redakci ztotožňujeme) k uložení kryptoměn na vlastní softwarové (případně ještě lépe hardwarové) peněžence uživatele. Bezpečnost je v tomto případě na nejvyšší úrovni, neboť za kryptoměny zodpovídá sám uživatel, není zde žádný prostředník.

Hardwarové peněženky jsou přirozeně mnohem bezpečnější než softwarové. Privátní klíče jsou zde uloženy v offline režimu a pro hackera je tak mnohem obtížnější se k nim jakkoliv dostat. I přes to směnárna uvádí, že investuje "nemalé prostředky" do zabezpečení.

"Kryptoměny (uživatelů) jsou bezpečně uloženy u specializovaných institucí, kde jsou chráněny před hackery nebo krádeží," stojí na webu směnárny.

Směnárna také disponuje dvoufaktorovým ověřováním (2FA) při přihlašování. To si můžete sami nastavit v sekci vašeho účtu. Dvoufázové ověření výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení. Po zapnutí bude přihlášení vyžadovat heslo a autorizační kód.

Pokud si zapomenete heslo, stačí si jej pouze obnovit skrze používaný e-mail. To trochu sráží úroveň bezpečnosti. Jiné směnárny či burzy, např. Binance, navíc vyžadují i kód z telefonu, nebo se uživatele dokonce před odesláním odkazu pro reset hesla dotáží na pár otázek o jeho účtu – např. jaké kryptoměny držel, kdy byl jeho účet založen, atd. V případě Anycoinu tak stačí útočníkovi pouze zjistit přístupové údaje na váš e-mail.

Zákaznická podpora

Směnárna Anycoin nabízí jak telefonickou, tak i e-mailovou zákaznickou podporu na adrese [email protected]. Telefonická podpora je k dispozici na čísle +420 538 880 828 a to ve všední dny od 9 do 17 hodin.

Podporu můžete oslovit i skrze kontaktní formulář dostupný opět v sekci vašeho účtu.

Vyplatí se nákup kryptoměn na směnárně Anycoin? Výhody a nevýhody

Na směnárně Anycoin najdete velmi jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní. Umožňuje minimální vklady, které jsou navíc bez poplatku, podobně jako výběry peněz. Hlavní a asi jedinou významnou nevýhodou je absence možnosti vložit fiat skrze platební kartu.

Společně s nulovými poplatky za vklad a výběr fiatu si směnárna účtuje pouze poplatek sítě při výběru kryptoměn, což je samozřejmé, a vyznačuje se také nízkým spreadem.

Výhody

 • Rozhraní: Uživatelské rozhraní je velmi jednoduché a stručné. Nezobrazuje sice žádné pokročilé informace, pro jednoduchý nákup kryptoměn však bohatě stačí.
 • Nákup bez registrace: Směnárna umožňuje neregistrovaným uživatelům provést nákup kryptoměn a následně si je odeslat na svou vlastní kryptoměnovou peněženku. V případě většího nákupu než za 25 000 Kč je nutné provést ověření totožnosti e-mailem.
 • Nízký spread: Spread na Anycoin se pohybuje kolem 3 %, což je mnohem méně, než její konkurence – např. Bit.plus nebo CoinBank nabízejí spready v oblastech 4 až 6 %.
 • Automatický nákup: Chcete si měsíčně spořit do kryptoměn, nebo mít k dispozici rychlý příkaz pro nákup? Automatický nákup na Anycoinu vám vegeneruje údaje k opakovatelné platbě (do 5 000 000 Kč, což je stropní limit).
 • Platby v CZK/Kč: Vedle eura umožňuje Anycoin provádět platby i v českých korunách. Díky tomu nemusíte nejdříve směnit eura za koruny a ušetříte tak na poplatku za směnu měn, který bývá u bank/burz často skrytý.
 • Lightning Network: Anycoin má integrovanou síť Lightning, můžete tedy odesílat či přijímat bitcoiny skrze Lightning faktury přímo na směnárně.
 • Výběry a vklady téměř bez poplatků: Výběry a vklady v korunách či eurech nejsou zpoplatněny. Většinu kryptoměn na směnárnu také vložíte zdarma, na některé se však vztahuje fixní poplatek. U výběru kryptoměn platíte pouze poplatek těžařům, žádný další vlastní poplatek si směnárna neúčtuje.

Nevýhody

 • Vklad je možný pouze bankovním převodem: Směnárna Anycoin bohužel neumožňuje provést vklad fiatu pomocí kreditních karet, to ovšem v dnešní době okamžitých bankovních plateb nemusí být takový problém.
 • Nutné ověření identity nad 25 000 Kč: Pokud provádíte platby nad 25 000 Kč, je nutné ověřit vaší totožnost buď přímo v rozhraní směnárny nebo e-mailem. Toto ovšem není vina směnárny, nýbrž evropských regulací (AML – balíček nařízení o praní špinavých peněz), proto na stejnou povinnost narazíte i u dalších burz a směnáren.

Shrnutí ke směnárně Anycoin

Láká vás investice na kryptoměn? Anycoin je ideální variantou pro nováčky provádějící své první nákupy. Hodí se ale i pro méně zkušené investory nezamýšlející provádět transakce každý den. Nabízí velmi přívětivé uživatelské rozhraní plně v češtině. U Anycoinu naleznete jak telefonickou, tak i e-mailovou zákaznickou podporu.

Nabídka kryptoměn je opravdu široká, naleznete zde i méně známé exotické projekty, u těch můžete ale narazit na trochu vyšší poplatky. Mějte ovšem na paměti, že i když je spread oproti jiným směnárnám relativně malý, i tak je velmi vysoký oproti jiným zahraničním burzám. Pro častější obchodování je tedy rozumnější využít nějakou z velkých zahraniční burz, např. Binance nebo Kraken.

Přívětivost pro Čechy 100%
Přívětivost platformy 97%
Poplatky 97%
Dostupné možnosti 90%
Registrace a verifikace 95%
Důvěryhodnost značky 90%
95 %
1. místo
Levná a rychlá směnárna
Anycoin umožňuje jednoduchý nákup a prodej kryptoměn pro začátečníky a nezkušené uživatele. Směnárna je kompletně v češtině a umožňuje i pravidelně nakupovat kryptoměny skrze trvalé příkazy. Největší nevýhodou je nemožnost provést nákupy skrze platební kartu.
 • Nízké poplatky
 • Možnost opakovaných nákupů skrze trvalý příkaz v bance
 • Mobilní aplikace Anycoin na Android i iPhone
 • Velký výběr kryptoměn
 • Vklady a výběry v CZK a EUR zdarma
 • Vše kompletně v češtině
 • Opravdu jednoduché rozhraní
 • Nelze nakupovat platební kartou

Další informace o směnárně Anycoin

Jméno firmyAnycoin
Webová stránkahttps://www.anycoin.cz/
V češtině?
Dohled ČNB
Sídlo společnostiPražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno
Minimální obchod 70 Kč
Maximální obchod5 000 000 Kč
Zákaznická podporaTelefon i e-mail
Telefon538880828
Email[email protected]
Počet aktiv130
Spread3 %
Mobilní aplikace?
Webová verze?

Ohodnoťte společnost Anycoin


Připojte se k diskuzi

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo