Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Meta Trader 4

Meta Trader 4

Obchodování na internetu není snadné a proto se vždy hodí nějaký nástroj, který vám může obchodování ulehčit. Tímto nástrojem je Meta Trader 4 – nejpopulárnější a nejrozšířenější obchodní platforma na světě. Velice důmyslný a důležitý obchodní software, který byl vyvinutý pro tradery, jako jste vy.

Meta Trader 4 považujeme za opravdu důležitý a myslíme si, že by ho každý měl znát a v lepším případě i ovládat. Právě proto jsme se také rozhodli dlouhodobě o MT4 psát výukový seriál.

Seriál MT4 se programem zabývá od úplného začátku až po složitější věci. V seriálu se naučíte program obsluhovat, zakreslovat do grafu linie, přidávat indikátory, pracovat s analytickými nástroji, testery obchodních strategií a mnohem více. Jednoduše se naučíte program komplexně využívat.

Zajímá vás, jak pomocí MT4 ziskově obchodovat akcie, kryptoměny, komodity nebo forex? Pokud ano, náš komplexní seriál vám v tom pomůže.

Pokud chcete být komplexní a profitabilní obchodník, samozřejmě nestačí ovládat pouze MT4. Přečtěte si proto naše články z technické analýzy a fundamentální analýzy.

Jak s MT4 začít? Jednoduše začněte tím, že si Meta trader 4 stáhnete. Kde a jak? Zde naleznete funkční návod na stažení softwaru pro Windows a Mac.

Máte staženo? Pokud ano, můžete se pustit do čtení našich výukových článků!

TIP: Stáhněte si zdarma e-book od brokera XTB. V e-booku se dozvíte, jak používat program MT4, jak si platformu správně nastavit a další užitečné rady.
TIP: Stáhněte si zdarma e-book od brokera XTB. V e-booku se dozvíte, jak používat program MT4, jak si platformu správně nastavit a další užitečné rady.
Líbil se vám tento článek?
6
0

Články v kategorii Meta Trader 4

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
U 74 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 72,87 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎