Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Kryptoměnové peněženky

Kryptoměnové peněženky - Jak vybrat tu správnou? Kompletní srovnání pro rok 2021

Kryptoměnové peněženky slouží k přijímání, odesílání, ale především k bezpečnému držení kryptoměn. Na světě však existuje mnoho kryptoměnových peněženek a každý z nich je v něčem odlišná od ostatních.

Některé jsou ve formě aplikace na mobilní telefon, jiné jako programy na počítači a některé peněženky mají podobu opravdových fyzických zařízení. Níže naleznete rozdíly mezi všemi typy peněženek a jejich příklady. Ke každému příkladu si také můžete otevřít detailní recenzi.

Hardware peněženky

Hardwarové peněženky jsou zařízení podobné tzv. USB fleškám, v nichž můžete své kryptoměny držet s největší mírou bezpečí.

Srovnání hardware kryptoměnových peněženek
Název peněženky Počet aktiv Cena V češtině? Webová verze? Skóre 
Trezor logo Recenze 1649Od 1 600 Kč
95 %
Koupit
Ledger Nano logo Recenze 1281Od 1 500 Kč
89 %
Koupit
BitBox logo Recenze 2000Od 2 000 Kč
78 %
Koupit!

Hardware bitcoin peněženky se používají tak, že je připojíte do počítače přes kabel nebo bluetooth a i když transakce reálně provádíte přes obrazovku počítače, samotné potvrzení transakcí je již procesem odehrávajícím se mimo počítač přímo v zabezpečeném zařízení.

Pokud se vaše hardwarová peněženka poškodí nebo ztratí, je jednoduché ji obnovit pomocí seznamu „klíčových slov“ (tzv. seed), která zadáte při nastavení nového zařízení a zapíšete si na poskytnuté kartičky.

Mobilní peněženky

O něco méně bezpečná varianta jsou programy/aplikace, které si nainstalujete do svého mobilního telefonu.

Srovnání mobilních kryptoměnových peněženek
Název peněženky Počet aktiv Cena V češtině? Skóre 
Coinbase Wallet logo Recenze 2000Zdarma
91 %
Stáhnout
Coinomi logo Recenze 1500Zdarma
90 %
Stáhnout
Trust Wallet logo Recenze 2000Zdarma
89 %
Stáhnout
Crypto.com Defi Wallet logo Recenze 2000Zdarma
88 %
Stáhnout
Bread logo Recenze 50Zdarma
74 %
Stáhnout
LiteWallet logo Recenze 1Zdarma
74 %
Stáhnout
Mycelium logo Recenze 1Zdarma
71 %
Stáhnout

Desktopové peněženky

Podobně jako mobilní peněženky, desktopové peněženky jsou programy/aplikace, které si nainstalujete. Tentokrát ale do počítače.

Srovnání desktopových kryptoměnových peněženek
Název peněženky Počet aktiv Cena V češtině? Typ peněženky Skóre 
MetaMask logo Recenze 5000ZdarmaRozšíření do prohlížeče, aplikace
97 %
Stáhnout
Electrum logo Recenze 1ZdarmaPočítačový program
94 %
Stáhnout
MyEtherWallet logo Recenze 5000ZdarmaRozšíření do prohlížeče, aplikace, web. rozhraní
88 %
Získat

Online peněženky

Online peněženky jsou webové stránky, aplikace do telefonu nebo programy do počítače, které mají ale jednu zásadní změnu – bitcoiny nebo kryptoměny nedržíte sami ve svých rukou, ale starají se o ně provozovatelé dané služby. To má své výhody i nevýhody – viz sekce o online peněženkách níže.

Srovnání online kryptoměnových peněženek
Název peněženky Počet aktiv Cena V češtině? Skóre 
MyEtherWallet logo Recenze 5000Zdarma
88 %
Získat
Wirex logo Recenze 5Zdarma
70 %
Otevřít účet

Chcete jít více do hloubky věci a dozvědět se více o tom, kde a jak kryptoměny bezpečně držet? Jaká je nejlepší bitcoinová peněženka a jaké vlastnosti btc peněženky mají? Abychom vám mohli přinést odpovědi na tyto a další otázky, prošli jsme a otestovali velké množství peněženek, které na trhu momentálně jsou.

Pojďme na věc! 

Obsah článku o krypto peněženkách

1.Jaký je smysl kryptoměnových peněženek?2.Jak vybrat kryptoměnovou peněženku?3.Co je u krypto peněženek důležité? Funkce, cena, bezpečnostCo je pro vás u krypto peněženky nejdůležitější?Ukládání v podobě „hot“ a „cold“4.Jednotlivé druhy peněženekA) On-line krypto peněženkyB) Desktopové krypto peněženkyC) Mobilní krypto peněženkyD) Hardware krypto peněženkyE) Papírové peněženky (paper wallets)5.Která z peněženek je pro mne ta nejlepší?6.Často kladené dotazy ke krypto peněženkám7.Závěr ke krypto peněženkám8.Naše články o krypto peněženkách

Jaký je smysl kryptoměnových peněženek?

bitcoinBitcoinová či obecně krypto peněženka je v podstatě ekvivalentem bankovního účtu. Umožní vám tak přijímat, odesílat a ukládat Bitcoin a další kryptoměny.

Rovněž si ji můžete představit jako vstupní bod do kryptoměnové sítě. Podobnou funkci plní rovněž bankovní účet, který je vstupním bodem do běžného měnového systému.

Proč nějakou peněženku vůbec potřebuji?

Bitcoin je digitální měnou a přístup k tomuto druhu měny je tedy zcela odlišný, zejména pokud s ním budete chtít manipulovat. To platí u všech kryptoměn.

Bitcoiny neexistují v žádné fyzické podobě, a proto nemohou být fyzicky ani nikde uloženy. Ale nemusíte mít strach z něčeho nového – virtuálního… Vždyť naprostá většina "tradičních peněz" jsou také pouze virtuální čísílka zapsaná na účtech vašich bank.

V případě Bitcoinu se pak pro "přihlášení do svého účtu" používají privátní klíče, které slouží pro přístup k vaší veřejné Bitcoinové adrese a případně provádění transakcí. Bitcoinová peněženka je stručně řečeno aplikace, webová stránka nebo hardwarové (fyzické) zařízení, které tyto privátní klíče spravuje za vás, aby byly v bezpečí.

Jak vybrat kryptoměnovou peněženku?

Na začátek je potřeba si říci, že určitě není radno výběr peněženky podceňovat a člověk by se nad tím měl zamyslet. Přeci jenom: kryptoměny jsou peníze a těm by se pozornost věnovat měla.

Každá peněženka má jiné vlastnosti a funkce, ale jednou ze zásadních otázek při výběru je hlavně otázka bezpečnosti. Ať už to má být Bitcoin peněženka, Litecoin peněženka, Ethereum peněženka, nebo peněženka pro jinou kryptoměnu, každý chce tu nejvíce bezpečnou.

Jednoduše by se dalo říci, že rizikové jsou hlavně online peněženky, ve kterých vaše mince spravuje třetí strana. O svou kryptoměnu tak můžete snadno přijít v případě krachu burzy, jejího vykradení nebo podvodu.

Poměrně dobrý stupeň bezpečnosti mají desktopové či mobilní peněženky, což ovšem přestává platit v případě hacknutí nebo zavirování vašeho vlastního počítače. Snadno napadnutelné hackery jsou ale hlavně mobilní peněženky, které navíc může zneužít každý, kdo se zrovna dostane k vašemu telefonu. Nejlépe na tom pak z hlediska bezpečnosti jsou peněženky hardwarové.

Námi ozkoušená a doporučená hardware peněženka Trezor

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

 • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
 • Vytvořena českou firmou
 • Pro začátečníky může působit složitě
 • Je dražší než ostatní peněženky

Ať už se rozhodnete vyzkoušet peněženku jakoukoliv, vždy dávejte pozor! Zjistěte si o ní co nejvíc informací. Také myslete na to, že se bezpečnost a celková použitelnost se bude podle typu a poskytovatele lišit.

Na co byste při výběru peněženky měli koukat?

Co je u krypto peněženek důležité? Funkce, cena, bezpečnost

Kryptoměnové peněženky se liší nejen cenou, ale také funkcemi. Jak ale poznat, zda všechny tyto funkce potřebujete anebo jsou pro vás už zbytečné? A kterými vlastnostmi by naopak měla každá peněženka bezpodmínečně disponovat? Čím více funkcí bude peněženka mít, tím náročnější manipulace s ní bude. Tím více času budete muset věnovat jejím studiu.

Opravdu to není snadné rozhodování, zvláště pak pokud nemáte od samého počátku jasno, co by měla umět. Pokud například preferujete pohodlnost, ta vás může přijít na úkor bezpečnosti a bezpečnost je zřejmě to hlavní, proč o pořízení kryptoměnové peněženky uvažujete. My vám však pomůžeme tento problém rozseknout.

Co je pro vás u krypto peněženky nejdůležitější?

Začněme tím, že si ujasníme priority. Je přitom pouze na vás, co je pro vás důležitější, zda je to bezpečnost, náklady na pořízení, dostupnost, podpora různých kryptoměn apod. Toto jsou námi vybrané základní informace pro výběr:

 • Náklady na pořízení: Existují peněženky, které, lze pořídit i zdarma. V začátcích obchodování bývá tento požadavek obvykle důležitým aspektem. Pokud je však kryptoměnová peněženka zdarma, nebude ošizena o některé funkce? Nebudete limitováni omezeními v podobě prémiových funkcí, které si pak stejně budete muset dokoupit?
 • Bezpečnost peněženky: Jak dobře je peněženka zabezpečená? Co říkají recenze? Setkal se někdy někdo s krádeží kryptoměn z této peněženky? Co říkají recenze na společnost, která kryptopeněženku nabízí? Je spolehlivá? Probíhají pravidelné aktualizace? Co když ji někde ztratíte a někdo se pokusí dostat dovnitř? Je zabezpečení natolik neprolomitelné, že i když ji ztratíte, budou vaše kryptoměny v bezpečí? A budete naopak schopni své kryptoměny obnovit na jiném zařízení?
 • Množství kryptoměn: Hledáte bitcoin peněženku pro svoje BTC v hodnotě pár tisíc korun nebo peněženku pro několik stovek tisíc nebo milionů korun? V tom je velký rozdíl. Podle toho byste se také měli rozhodovat.
 • Podporované kryptoměny: Protože kryptoměn jsou tisíce, je dobré myslet na budoucnost. Možná máte zatím pouze bitcoiny, ale co když si budete chtít koupit nějaké další tokeny, bude možné je do vaší peněženky uložit?
 • Mobilita: Dá se peněženka lehce skladovat, přenášet a používat kdekoli? Jak s ní zacházet a jak o ni pečovat, aby data v ní uložená byla v bezpečí?
 • Uživatelská přívětivost: Nabízí možnost intuitivního ovládání? Má jednoduché rozhraní?
 • Pohodlí: Umožňuje peněženka možnost okamžitého nákupu kryptoměn, nebo musíte kryptoměny kupovat na jiné platformě a přesouvat je tam a zpět? Můžete se ke své peněžence připojit z mobilu i z počítače?

Tyto otázky je dobré zvážit a určit si na základě nich své priority. Zřejmě budete chtít od každé to nejlepší, jenomže to bohužel možné není. Každá peněženka má svá pro a proti. Žádná není úplně dokonalá – dle nás byste se ale měli zaměřit především na bezpečnost a cenu dát stranou. Co je na tom, že ušetříte na peněžence 2000 Kč, když vám poté někdo ukradne statisíce?

Pojďme se tedy podívat na jednotlivé typy peněženky a na ty, které jsme otestovali a dle našeho názoru se v určitých aspektech dokonalosti přibližují nejvíce.

Ukládání v podobě „hot“ a „cold“

Dříve než budeme pokračovat, je třeba upozornit na rozdíl mezi ukládáním v podobě HOT a COLD. Ukládání označované jako HOT znamená, že daný typ peněženky je připojen k internetu. Naopak peněženky typu COLD, jsou od internetu odpojeny a pracují v režimu off-line. Internetoví hackeři by se k nim tedy neměli mít jak dostat.

Jednotlivé druhy peněženek

Víme, že jsme to sice zmínili už v úvodu tohoto článku, ale pojďme se nyní na jednotlivé druhy peněženek podívat detailněji. Začněme u těch nejméně bezpečných.

A) On-line krypto peněženky

Jednoduchá on-line (webová či cloudová peněženka) je uživateli vytvořena většinou automaticky už po registraci na burze/směnárně. Taková peněženka umožňuje rychlé uchování první nakoupené kryptoměny a snadné používání na denní bázi. Takovou peněženku máte např. u burzy Binance či směnáren jako CoinBase nebo Kriptomat.

On-line peněženky nabízí rychlý přístup k penězům z kteréhokoli zařízení připojeného k internetu, což je také velká výhoda. Stačí znát přihlašovací údaje. Vzhledem k tomu, že držitelem privátních klíčů je ale společnost, která tyto peněženky provozuje, peněženka ani kryptoměny na ní nejsou pod vaší plnou kontrolou.

Po stránce bezpečnostní je to pravděpodobně ta nejhorší varianta. Pokud se totiž nějaký hacker dostane přímo do databáze dané služby, může se stát, že vaši peněženku vyluxuje a vám nezbude nic. A v minulosti se to stalo již mnohokrát.

Existuje zde tedy jasné riziko. Pokud by dotyčná společnost byla napadena hackery. Může se vám stát, že o své krypto přijdete. Někteřé experti zmiňují, že otázkou není, jestli budou burzy či online peněženky vykradené, ale kdy.

Výhody:

 • Okamžitý přístup k peněžence odkudkoli a z jakéhokoli zařízení
 • Většinou jsou zdarma
 • Rychlá možnost nakoupit a prodat kryptoměny (není nutné je nikam přesouvat)

Nevýhody:

 • Své privátní klíče nemáte pod kontrolou
 • Společnost (která klíče vlastní) může být napadena hackery a vy můžete přijít o své uložené peníze

B) Desktopové krypto peněženky

Desktopové peněženky jsou peněženky, které je potřeba stáhnout a nainstalovat do počítače. Jednou z nich je např. známý Bitcoin Core. Uživateli jsou pak přístupné pouze ze zařízení, na kterém jsou nainstalovány. Vzhledem k ukládání privátních klíčů na hard-disk vašeho počítače je úroveň zabezpečení těchto peněženek vyšší než u on-line peněženek, nicméně v době připojení vašeho počítače k internetu zůstává peněženka stále zranitelná.

Co když se totiž hacker dostane přímo do vašeho počítače? Pravděpodobnost je sice o něco menší, ale není to vyloučeno. Proto, používáte-li softwarové peněženky, dejte si opravdu pozor na to, co na internetu stahujete a na jaké stránky se koukáte.

Výhody:

 • Držitelem privátních klíčů je uživatel, nikoli třetí strana, čímž se snižuje pravděpodobnost napadení zvenčí
 • Odpojením počítače od internetu je možno peněženku převést do podoby COLD

Nevýhody:

 • Pokud jste připojeni k síti internetu, zvyšuje se i nebezpečí napadení vaší peněženky
 • Vaše klíče se udržují v režimu off-line, což v případě poruchy na počítači nebo ztráty seedu může vést ke ztrátě uložených peněz
 • V případě infikace virem nebo škodlivým programem se i peněženka stává velmi zranitelnou  –  bezpečnost tedy závisí ryze na zodpovědnosti uživatele

Užívání počítačových peněženek umožňuje větší zabezpečení než v případě webových peněženek. Navíc nabízí řadu různých funkcí. Pokud tuto peněženku používáte a máte v úmyslu ukládat na ní větší částky, rozhodně ji uveďte do stavu COLD.

C) Mobilní krypto peněženky

Mobilní peněženky jsou druh softwarových peněženek, které si uživatel stahuje do mobilního telefonu v podobě aplikace. Uživatelsky jsou mobilní peněženky poměrně jednoduché a snadno se ovládají. Proto je tento druh peněženek je v poslední době hodně oblíbené, ačkoliv mají vzhledem k vlastnostem telefonů různá omezení. Pokud chcete kryptoměnami běžně platit, používání mobilní peněženky se nevyhnete.

Mobilní peněženky jsou obecně o něco bezpečnější než on-line nebo desktopové peněženky, přesto jsou zranitelné vůči vnějším útokům – a to jak po internetu, tak i mimo něj.

Výhody:

 • Většinou zdarma
 • Celkem bezproblémová orientace a snadnost užívání
 • Peněženka je vhodná pro uživatele, kteří běžně za kryptoměny nakupují nebo je přesouvají
 • Některé peněženky nabízejí doplňkové funkce např. skenování QR kódů

Nevýhody:

 • Nebezpečí napadení z vnějšího prostředí, zvláště v případě, kdy máte telefon neustále připojen k internetu a stahujete si do něj nejrůznější vychytávky či hry
 • Pokud vám telefon někdo ukradne, může získat přístup i k vaší peněžence

Mezi bezpečné mobilní peněženky patří například peněženka Coinomi, peněženka Mycelium, peněženka Trust Wallet nebo třeba peněženka Crypto.com DeFi Wallet.

D) Hardware krypto peněženky

Konečně se dostáváme k asi té nejbezpečnějš variantě – hardware kryptoměnovým peněženkám. Ty mají různé podoby – od malého USB disku po větší přístroj s vlastním displejem.

Taková peněženka má svůj vlastní procesor a díky tomu generuje privátní klíče bezpečně v režimu off-line, což má tu výhodu, že vaše kryptoměny nejsou vystaveny riziku napadení přes internet. Poté privátní klíče drží sama v sobě a v případě, že chcete odeslat kryptoměny ze své peněženky pryč, podpis transakce probíhá rovněž na procesoru zařízení.

Hardware peněženky jsou skvělé v tom, že je můžete neustále nosit při sobě a v případě potřeby připojit k počítači. V případě ztráty zařízení a seedu ale majitel o své coiny definitivně přijde.

Hardware peněženky a jejich obsah je možné vykrást pouze tak, že by někdo podvedl jeho majitele jako takového, nebo by mu ukradl jeho zařízení včetně kódu PIN. Je důležité zmínit, že kdyby někdo vaše zařízení bez PINu či seedu, stejně se k vašim kryptoměnám nijak nedostane.

Proto si nikdy nepište PIN kód k vašemu trezoru ani jeho seed nikam do počítače. Vždy pro to využijte pouze papírek, který obdržíte přímo v krabičce s trezorem. Nebo využijte produkty k tomu určené.

Výhody HW peněženek:

 • Privátní klíče nejsou vystaveny vnějším hrozbám spojeným s vaším počítačem
 • Hardwarové peněženky nejsou ohroženy infikací viry nebo škodlivým resp. závadným softwarem
 • K provedení transakce je nutné podpisu na přístroji, čímž se zabraňuje případným vnějším útokům
 • Zabezpečení PIN kódem nebo jinou ochrannou funkcí
 • V případě ztráty peněženky lze uložené kryptoměny obnovit na novém zařízení díky seedu

Nevýhody HW peněženek:

 • Cena aktuálně "nejlepší" HW peněženky Trezor Model T se pohybuje okolo 4000 Kč
 • Máte-li kryptoměny na hardware peněžence, kterou nemáte u sebe, pak neprovedete žádnou transakci

Souboj: Rozdíl Trezor a Ledger

Námi otestované hardware peněženky:

Trezor peněženka – Výrobcem této peněženky je Satoshi Labs s.r.o.(česká firma), která se jako první mohla pochlubit displejem u kryptoměnové peněženky, právě u zařízení Trezor. Její zakladatel začal bezpečné peněženky vyrábět zprvu sám pro sebe, poté co mu bylo odcizeno několik tisíc bitcoinů. Pak začal peněženky prodávat i veřejně.

Na trhu je momentálně více druhů Trezorů, proto si přečtěte naši recenzi Trezoru, kde se dozvíte bližší informace.

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

 • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
 • Vytvořena českou firmou
 • Pro začátečníky může působit složitě
 • Je dražší než ostatní peněženky

Ledger – Tato peněženka patří mezi nejoblíbenější hardwarové peněženky zejména na zahraničním trhu – prodává ji francouzská firma. Ledger je nejuniverzálnější hardwarová peněženka, tzn. podporuje největší počet kryptoměn. Její ovládání je oproti Trezoru ale poněkud složitější.

Na trhu je momentálně více druhů Ledgerů, proto si přečtěte naši recenzi Ledgeru, kde se dozvíte bližší informace.

E) Papírové peněženky (paper wallets)

Papírové peněženky představují poměrně levný způsob bezpečného ukládání krypto-peněz. Hlavní problém spočívá v určité komplikovanosti celého procesu, který by spousta začínajících krypto nadšenců nemusela zvládnout.

V tomto příspěvku se paper wallets (papírovým peněženkám) věnovat nebudeme. Pokud byste o tento druh peněženek měli zájem, podívejte se na přímo jim dedikovaný článek.

Která z peněženek je pro mne ta nejlepší?

Jak už bylo nekolikrát zmíněno, nedá se přesně říci, která peněženka by pro vás byla nejvhodnější, pokud neznáme váš záměr a postoj ke kryptoměnám. Volba záleží především na vašem důvodu pro její užívání.

Pokud chcete peněženku používat jen občas a na malé objemy peněz, vystačíte s některou z mobilních peněženek. Chcete-li držet své kryptoměny opravdu bezpečně a to i několik let, pak rozhodně sáhněte po hardware peněžence – a proč ne zrovna po českém Trezoru?

Často kladené dotazy ke krypto peněženkám

1️⃣ Jaká bitcoin peněženka je ta nejlepší?
Nejpohodlnější jsou samozřejmě peněženky, ke kterým se dostanete ze svého mobilního telefonu i z počítače. Například účet u směnárny Coinbase. To však není peněženka v pravém slova smyslu a není tak bezpečná, jako například mobilní peněženky Coinomi či Trust Wallet.

Nejbezpečnější peněženky jsou ale pouze ty hardwarové – například Trezor nebo Ledger. Jedná se o malá zařízení uchovávající klíče k vašim kryptoměnám, která se kabelem nebo bezdrátově připojí k počítači nebo telefonu. Ty si ale musíte koupit a to za cenu mezi 1 000 a 5 000 Kč.

2️⃣ Jakou bitcoin peněženku si stáhnout na mobil?
Na výběr máte z několika mobilních peněženek. Zdaleka ne všechny jsou však bezpečné! Rozdíl také je, zda chcete pouze bitcoin peněženku, nebo zda do aplikace chcete nahrávat i jiné měny. My doporučujeme Coinomi nebo Trust Wallet.
3️⃣ Jaká peněženka je nejlepší na počítač?
Jak už bylo vysvětleno výše v tomto článku, tak peněženky, které fungují jako prostý program do počítače, nejsou 100% bezpečné. Proto, pokud do kryptoměnové peněženky můžete investovat cca 1500-4000 Kč, určitě doporučujeme zakoupit hardware peněženku Trezor, kterou poté přes počítačový program ovládáte.

V případě, že chcete vyloženě program zdarma, nešlápnete vedle s počítačovou verzí Coinomi nebo s peněženkou Electrum.

4️⃣ Měl bych si koupit Trezor nebo Ledger?
Pokud chcete kryptoměny jen koupit, vložit je do peněženky a nestarat se o ně, poslouží prakticky každá hardware peněženka stejně. Jde-li vám tedy o cenu, můžete v klidu zvolit nejlevnější Ledger Nano S.

Peněženka Trezor má však oproti Ledgeru němu několik výhod, mezi které patří zejména přijemnější uživatelské prostřeí v češtině nebo to, že celý zdrojový kód jejich zařízení je tzv. open source – kdokoli tedy může zkontrolovat, zda tam není nějaký šotek. To u Ledgeru naopak nejde.

Závěr ke krypto peněženkám

Závěrem asi lze konstatovat, že hardwarové peněženky představují nejbezpečnější uložení peněz. Nabízejí řadu vestavěných bezpečnostních funkcí a podporu mnoha druhů alternativních měn.

Pokud si chcete uložit větší obnos kryptoměn, měli byste si hardwarovou peněženku rozhodně opatřit.

A pamatujte si – vaše peněženka je pouze tak bezpečná, jako je váš přístup ke kryptoměnám! Když zabezpečení kryptoměn nebudete přikládat velkou váhu a nebudete opatrní, také by se mohlo stát, že na to doplatíte.

Více informací o krypto peněženkách:

Ohodnoťte tuto rubriku

Články v kategorii Kryptoměnové peněženky - Jak vybrat tu správnou? Kompletní srovnání pro rok 2021
Zobrazit další
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo