Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměnové peněženky » Trust Wallet

Mobilní peněženka Trust Wallet – Recenze

Základní informace o Trust Wallet

Cena

Zdarma

V češtině?

Ne

Počet aktiv

2000

Trust Wallet je mobilní kryptoměnová peněženka vytvořena kalifornským startupem, kterou po několika měsících fungování odkoupila největší kryptoměnová burza světa – Binance. Od té doby se jedná o oficiální a podporovanou peněženku této kryptoměnové burzy.

trust wallet binance

Trust Wallet říká, že v žádném případě neuchovává soukromé klíče nikde online, což ji dělá bezpečnější než jiné softwarové peněženky. Po instalaci peněženky si musíte opsat seed ve formě 12 slov, který můžete využít v případě odcizení, ztráty nebo poškození telefonu pro obnovu peněženky na dalším zařízení.

Obsah recenze peněženky Trust Wallet

1.Podporované kryptoměny v Trust Wallet2.Trust DApp BrowserVIDEO: Jak použít peněženku Trust Wallet3.Staking v aplikaci4.Zkušenosti uživatelů Trust Wallet5.Kde získat kryptoměny do Trust Wallet?6.Vaše zkušenosti s Trust Wallet (komentáře)

Kryptoměny v mobilní peněžence Trust

kryptoměny v trust walletPeněženka Trust se primárně zaměřuje na Ethereum a všechny jeho (ERC20, ERC223 and ERC721) odvozené tokeny, kterých je více než 20 000. Kromě toho však do peněžnky samozřejmě můžete vložit další hlavní kryptoměny, jako jsou Bitcoin, Litecoin, Binance Coin, Dash a tak dále.

Kromě toho, že je Trust Wallet velice jednoduchá, má oproti jiným peněženkám ještě jedno obrovské plus – uživateli dává 100% kontrolu nad jeho privátními klíči, přičemž k celkovému zabezpečení Bitcoinů a dalších kryptoměn přispívá ještě možnost nastavení privátního PIN kódu nebo zabezpečí pomocí otisku prstu či Face ID.

Kvůli principu, na kterém peněženka Trust funguje, nepodporuje webové rozhraní, což znamená, že ji lze používat pouze ve vašem mobilním zařízení. Absence webového rozhraní však není vůbec na škodu a nelze ji rozhodně považovat za její nedostatek.

Pokud byste totiž měli mobilní peněženku, kterou zároveň můžete používat na více zařízeních včetně počítače (jako např. Wirex), vaše privátní klíče by byly uloženy někde na cloudu a ve skutečnosti by až tak privátní nebyly. Zkrátka riskovali byste tak zabezpečení svých kryptoměn v případě hackerského útoku.

Trust Wallet je určitě o mnoho lepší způsob uschování vyššího množství mincí či tokenů než je mít na burze. Bezpečnostně však stále nemá na hardwarové peněženky jako je Trezor či Ledger. Pokud tedy v kryptoměnách máte větší obnos, určitě doporučujeme pořídit ty.

Trust DApp Browser

Součástí aplikace je i vestavěný DApp prohlížeč, plně funkční webový prohlížeč (Web3), který umí interagovat se všemi decentralizovanými aplikacemi (DApp).

Co je to DApp?

DApp je zkrácený název pro decentralizovanou aplikaci. DApp má svůj zdrojový kód uložený v decentralizované síti typu peer-to-peer, což její funkčnost zpřehledňuje a nabízí vyšší stupeň bezpečnosti. To je opak od aplikací či webových stránek, kde je zdrojový kód uložen na centralizovaných serverech a nikdo neví, jak funguje.

Každá DApp je jedinečná, Trust tedy spolupracuje s vývojáři, aby svým uživatelům zajistili co nejlepší zážitek. Decentralizované aplikace (DApps), které byly prověřeny a optimalizovány pro Trust Wallet se stávají součástí Marketplace. Seznam podporovaných aplikací se neustále rozšiřuje.

Trust Wallet DApp prohlížeč
Jak funguje DApp prohlížeč Trust

VIDEO: Jak použít peněženku Trust Wallet

Staking v aplikaci

V aplikazi je zároveň možno Stakovat tokeny PoS kryptoměn, získat tak možnost hlasovat v rámci určitých sítí a přijít si tak na nějaké coiny zdarma.

Více info najdete na: https://trustwallet.com/staking

Decentralizovaná směna měn (DEX)

Aplikace Trust Wallet je také díky spolupráci s Binance přímo napojena na její DEX decentralizovanou burzu. Můžete tak využít služeb Binance Chain a směnit si tokeny přímo v aplikaci.

Zkušenosti uživatelů Trust Wallet

Když se podíváte například do recenzí aplikace Trust Wallet na CryptoCompare.com, zjistíte, že 74 % uživatelů je s Trust Wallet zcela spokojeno – dali aplikaci 5 hvězdiček z 5.

A co na Trust Wallet říkají recenze uživatelů na App Store a Google Play? Aplikace pro Android má velmi příznivé hodnocení 4,5 hvězdiček z 5, a to na základě více než 10 000 hodnocení. Na Apple App Storu má hodnocení 4.8 z 5 a to celkem z 4 tisíc hodnocení.

Z mnou nepochopených důvodů je toto hodnocení horší, než má např. aplikace Coinomi. Na druhou stranu ale je Coinomi o několik let starším projektem. Sám jsem ale s Trust nikdy neměl jediný problém.

Kde získat kryptoměny do Trust Wallet?

Z podstaty aplikace vyplývá, že aby vám k něčemu byla, budete potřebovat nějaké bitcoiny, litecoiny, nebo jiné kryptoměny.

Pokud ještě žádné kryptoměny nemáte, nevadí! Můžete si je buď nechat poslat od jednoho z vašich klientů či přátel pomocí funkce Receive.

Nebo si můžete kryptoměny samozřejmě sami koupit – u kryptoměnových směnáren, nebo burz. Směnáren existuje hned celá řada a kromě několika celosvětových společností (Coinbase) existují samozřejmě i firmy české. Jejich srovnání a recenze naleznete níže.

Námi doporučené TOP 3 kryptoměnové směnárny

Favorit redakce
  • Rychlý nákup kryptoměn
  • Platby platební kartou i přes účet v Kč
  • Při větších objednávkách nutnost prokázání totožnosti

Kromě směnáren uvedených výše ale samozřejmě můžete využít např. i kryptoměnových automatů rozmístěných všude po světě včetně mnoha měst v České republice.

Další možností je kryptoměny koupit přímo v aplikaci, což aplikace také nabízí! Je třeba pro to využít platební kartu. Nevýhoda je, že je nákup zatížen poměrně vysokým poplatkem, který může být i více než 5 % v případě nákupu malé částky.

Přívětivost pro čechy 70%
Přívětivost platformy 95%
Dostupné možnosti 95%
Bezpečnost peněženky 90%
Důvěryhodnost značky 95%
89 %
2. místo
Nejlepší mobilní peněženka
Trust Wallet je bezpečnou a momentálně asi nejlepší mobilní peněženkou na trhu, za kterou stojí největší burza světa.
  • Podpora spousty kryptoměn a tokenů
  • Privátní klíče ve vašich rukou
  • Pouze v angličtině
  • Funguje teprve krátce

Jméno firmyTrust Wallet
Webová stránkahttps://trustwallet.com/
V češtině?
Typ peněženkyMobilní peněženka
Počet aktiv2000
Metody vkladuPouze kryptoměny
Metody výběruPouze kryptoměny
Mobilní aplikace?
Webová verze?
Podporované kryptoměnyBitcoin, Litecoin, Ethereum a další

Diskuze k tomuto článku: 51 komentářů
emil

zdravim, obnovoval som si telefon, pricom som si nezapisal 12 miestny kod z trust wallet…da sa k nemu nejak dostat?

Ivan

Ahojte, chcel by som sa opýtať, nakúpil som si na peňaženku shitcoin, kde zistím vlastne aký mám stav na peňaženke toho coinu? Nikde to tam neviem nájsť. V zozname ho mám aj s počtom kusom. ďakujem

Patrik

Dobrý deň, chcem sa opýtať , mám na binance eth, chcel by som ho previesť do trustwallet aby som zaň mohol kúpiť nejaké shitcoiny ktoré sa riešia cez eth, mám tam binance Smart chain , nvm akú mám použiť prenosovú sieť , a či bude možné nakúpiť coiny čo idú cez eth alebo potrebujem založiť novú peňaženku , a nvm či to bude fungovať cez klasické eth alebo treba kúpiť eth token /erc20/, ďakujem za odpoveď

Magazín Finex

Dobrý den, Patriku. Bohužel Vám nemůžeme poradit se 100% jistotou, protože nevíme, čeho přesně se snažíte docílit, takže můžeme dát pouze obecnou radu: Pokud chcete nakládat s ETH na klasické síti Ethereum a poté je např. přes Uniswap směňovat na jiné ERC20 tokeny, využijte síť ETH. Pokud chcete využít síť BSC a směňovat si tokeny např. přes Pancakeswap, pak využijte BSC (BEP20). Dejte si ale pozor, vždy musíte mít i správnou přijímací adresu, tedy pro ERC-20 token využít ETH adresu a pro BEP-20 token využít BSC adresu, jinak se může stát, že o své tokeny přijdete!

Jirka

crypto nakupuji pres pancakeswap, u poslednich dvou TAXIMOON a NFTCoin se zobrazuje jen pocet, nezobrazuje se cena, v cem je problem?

Honza

Dobrý den, poslal jsem omylem ETH z Binance do coinomi, ovšem přes nesprávnou síť. Hodnotu měny vidím v Trust Wallet pod BSC (postupoval jsem podle instrukci, které jsem četl na coinomi). Chtěl bych se Vás zeptat – pokud je to vůbec ještě možné – jak poslat ztracenou měnu zpět na Binance? Děkuji za odpověď. Honza

Magazín Finex

Dobrý den, Honzo. Pokud ethery v peněžence normálně vidíte, pak by neměl být problém je na Binance znovu poslat jako deposit přes BSC síť.

Misa

Dobrý den, založila jsem si Trust Wallet a poslala si do ni z jedné aplikace kde se těží erc20 tokeny. Chci se zeptat zda je možné si je převést na nějakou kryptoměnu případně kde a jak to udělat.
Předem děkuji za odpověď.

Magazín Finex

Dobrý den, Miso. Jaké tokeny jste si do Trust Wallet převedla a na jaké tokeny je chcete směnit? To jste bohužel neuvedla, takže Vám konkrétně poradit nemůžeme. Obecně bychom se podívali na stránky coinmarketcap, tam bychom vyhledali tokeny, které máte, a poté bychom se na záložce Markets podívali, na jaké burze je lze směňovat. No a pak už můžete jít na tu danou burzu a směnit je tam. :-)

Michal

Dobrý den, dnes jsem zjistil, že mi z peněženky zmizela kryptoměna KAVA. Před tydnem ještě vše na místě, teďka vše fuč, není tam ani žádné info o transakcích nic, prostě jako kdyby tam nikdy nic nebylo. Je možné zjistit co se stalo? Děkuji moc za informace.

Magazín Finex

Dobrý den, Michale. Bohužel pouze z těchto informací je těžké odhadnout, co se stalo. Osobně bych vyzkoušel aplikaci reinstalovat a obnovit peněženku pomocí seedu. Mohlo by to pomoci.

Ota

Dobrý den,
ze směnárny Simplecoin jsem zakoupil Litecoin, ale omylem jsem zadal svou adresu kryptopeněženky Wirex s tagem určeným pro Bitecoin. Okamžitě jsem kontaktoval Simplecoin i Wirex ale oba tvrdí se vzdávají odpovědnosti či snahy to napravit. Opakuji, že jsem zadal adresu mé vlastní kryptopeněženky, jen je určena pro Bitecoin a ne Litecoin. Co mohu udělat pro to aby mi byly vráceny peníze či Litecoin doputoval do mé kryptopeněženky? Nebyla to malá částka a určitě nejsem ojedinělý případ. Děkuji. Ota

Magazín Finex

Dobrý den, Oto – v tomto případě určitě kontaktujte Wirex. Oni jsou jediní, kdo Vám v tuto chvíli může pomoci. Oni totiž drží privátní klíče k těmto adresám.

Jirka

Dobrý den, s největší pravděpodobností jsem nebyl dostatečně opatrný a rozvážný při zakládání peněženky z které mne byl odcizen zlomek btc ..kamenem úrazu bylo uložení seedu na nesprávném místě… Je možné nějak dopátrat nebo získat zpět zmizelé kryptomeny?.. předem díky za odpověď..

Magazín Finex

Dobrý den, Jirko. Bohužel v tomto případě se obávám, že pachatele svými silami nedopadnete. Určité páky na to jsou, ale pak už bude záležet na množství odcizených kryptoměn. Kdyby se např. jednalo o množství v řádech statisíců Kč nebo i více, mohla by Vám pomoci policie. Pokud se jedná o pár stovek či tisíc korun, bohužel bych tomu moc šancí nedával.

hisam

zdravim, viete mi niekto poradit lebo mam v tom dost zmetok.. davnejsie som kupil cez coinbase bitcoin. rad by som teraz za to vymenil nejake ine kryptomeny ale to nepodporuje coinbase. a teraz neviem ci si zriadit novu penazenku alebo ako to spravit, lebo ani sam neviem ci coinbase je penazenka alebo burza. respektve ci si mam zalozit novu penazenku aj novu burzu kde by som vedel zmenit tie kryptomeny. dakujem

Miroslav Novák

Dobry den, jsem zacatecnik, vcera jsem si stahnul Trust penezenku. Pri nakupu to po mne chce adresu. Muzete mi poradit kde ji najdu nebo co tam mam zadat. Dekuji, omlouvam se, pisu z mobilu. Hezky vecer Mira

Magazín Finex

Dobrý den, adresu pro příjem kryptoměn do Trust Wallet naleznete hned po přihlášení pod tlačítkem „Receive“. Vyberete si měnu, kterou si tam budete posílat a objeví se vám tam QR kód s adresou pro příjem.

Pozor na to, abyste třeba omylem nezvolil ETH adresu a neposílal si BTC, to by byl problém. Pokud chci dostat BTC musí to být BTC adresa.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Hezký den.

Tomas

Zdravím , na vaše doporučení jsem si založil trust wallet a poslal si tam zlomky bitcoinu. Po pár dnech bitcoiny zmizely asi na jinou penezenku . V historii transakcí dnes ráno . Nevím jak je to možné , 12 slov mám napsaný offline . Můžu stim něco dělat ?

Magazín Finex

Dobrý den, nerad bych vás strašil, je ale možné, že byly vaše kryptoměny odcizeny.

Je možné, že jste si seed (těch 12 slov) vyfotil nebo někam nahrál online (do cloudu, emailu, mobilu atp.)? To může být totiž kámen úrazu. Seed by neměl existovat jinde než na papíře.

Více informací o tom, jak uchovat svůj seed v bezpečí a kde tedy mohl nastat problém se můžete dozvědět v tomto článku – https://finex.cz/co-jsou-kryptomenove-seedy-a-proc-jsou-pro-vas-dulezite/

Snad společně problém nějak vyřešíme. Budu čekat na vaši zprávu.

Hezký den.

Michal

Dobrý den,
chci se zeptat zde je možnost převést do trustwallet a třeba za pár dní do hardware peněženky?

Platí se za to?

Děkuji Michal

Magazín Finex

Dobrý den, ano, to je samozřejmě možné. Za samotné převody je třeba odvést poplatek síti, který se započítá automaticky. Záleží na aktuálním vytížení sítě, přičemž poplatek většinou je někde mezi 1 USD – 3 USD.

Pavel

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit. Chtěl jsem si poslat z vaší peněženky XRP na můj Coinbase účet, ale napsal jsem špatný destination tag. Navzdory tomu se i tak XRP odeslalo, ale zřejmě někam jinam. Je možné je nějakým způsobem získat zpět? Děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, Pavle. Jak Coinbase zmiňuje na svých stránkách (zde) je naprosto nezbytné uvést správný tag. Ještě by ale nemuselo být vše ztraceno. Nejlepší bude teď co nejrychleji kontaktovat Coinbase a sdělit jim všechno info, které máte. Adresu a tag, na který jste XRP poslal, kdy to bylo, kolik to bylo, a tak dále. Měli by být schopni Vám pomoci.

Pavel

Dobrý den, kontaktoval jsem podporu Coinbase a aby mohli dále prošetřovat mojí transakci, potřebují adresu URL hash transakce. Kde a jak získám adresu URL hash transakce? Děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, stačí otevřít Trust Wallet, poté rozkliknout XRP, zvolit příslušnou transakci a hash vč. odkazu by měl být napsaný tam.

Daniel

Dobrý den,
jak funguje výběr z této peněženky ? Dejme tomu že mám určitý počet tokenů a chci je vybrat – poslat si je třeba na platební kartu – jak ?
Děkuji

Magazín Finex

Dobrý den, Danieli. Pokud chcete své kryptoměny prodat, mrkněte se na náš článek Jak prodat bitcoin a jiné kryptoměny.

Michal

Dobrý den,
chci se zeptat zda jde na Trust Wallet převést ETH z Papper Wallet? Nebo je potřeba nejprve založit peněženku na blockchain.com, převést tam a pak z této peněženky převést na Trust Wallet?
Děkuji za informaci.

Magazín Finex

Dobrý den, určitě je možné ETH převést na Trust Wallet přímo z papírové peněženky. Potřebujete k tomu jen aplikaci, která umí papírovou peněženku tzv. sweepnout. Měla by to umět např. Coinomi. Pro bližší info ale bohužel zatím zde na Finexu nemáme žádný návod, takže se budete muset spolehnout na Google, nebo třeba na nějakou Facebookovou diskuzní skupinu.

Ctibor

Dobrý den v aplikaci Crowd 1 jsem si chtěl převést bitcoiny do peněženky krást wallet ale aplikace mi hlásí, že adresa je nesprávná jak mám dál postupovat? A v případě že bych bitcoinovou adresu zadal do aplikace která mi toto nenahlásí můžu o peníze přijít?

Magazín Finex

Dobrý den, bohužel přesně nevíme, co Crowd1 přesně dělá a nemáme s nimi zkušenost. Vidíme to však na problém v typu adresy – vyzkoušejte, prosím, aplikaci Coinomi, kde si můžete vybrat mezi 3 druhy adres – liší se podle toho, co je na jejich začátku. Buď je to „1“ nebo „3“ a neb „bc1“. Trust Wallet používá pouze „bc1“ adresy, které jsou nejnovější, ale zároveň s nejmenší podporou mezi platformami.

Jirka

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám v peněžence TRUST WALLET v multi wallet BTC a chci si je ve swapu převést třeba na TRON (TRX) ale nejde mi to. V nabídce na převod se mi nedaří vložit do políčka kryptoměna BTC. Nevím jak postupovat. Můžete poradit? Přitom v peněžence COINOMI to nebyl problém … vyměnit BTC za jiné krypto.
Děkuji za odpověď. Jirka

Magazín Finex

Dobrý den, pokud vím, tato funkce swapu je možná pouze pro ERC 20 tokeny, Bitcoin tam tedy z podstaty fungování ani dát nepujde. U Coinomi, tuším, že to funguje trochu jinak. Osobně takové jednoduché přesuny dělám vždy přes Changelly – zkuste to. Stačí zadat měny Z a NA, počet daných měn a adresu přijímací peněženky. Pak odeslat původní měnu na vygenerovanou adresu a za chvilku je vše hotovo. :-) Changelly má navíc pouze minimální poplatek ve výši 0,5 %, což mi přijde dost fér.

Pavel

Dobrý den, měl jsem v peněžence TRUST WALLET nakoupeny zlomky Bitcoinů. Přešel jsem na nové iOS zařízení, peněženku pomocí seedu obnovil a nic v ní není … ani v historii pohybu transakcí. Máte nějakou podobnou zkušenost, resp. návod, jak dostat Bitcoiny zpět?
Děkuji.

Magazín Finex

Dobrý den, Pavle. Postupoval jste správně při obnově peněženky ze seedu? Zkuste to ještě dle oficiálního návodu zde. Jste si jistý, že jste seed zadal správně? Při obnově by nikdy neměl být problém. Popř. můžete vyzkoušet nainstalovat peněženku Coinomi a zadat seed tam, měl by být kompatibilní s oběma.

Adam

Zdravím, nevím kde dělám chybu, při pokusu nakoupit BTC přes SIMPLECOIN mi to nechce brát adresu peněženky začínajíci na …bc1… a píše to: Tato adresa je ve formátu bech32, který není doposud v Trezor peněžence plně podporován. Pro plnou funkčnost prosím vyberte typ účtu „Segwit accounts“ nebo „Legacy accounts“. Adresu ve formátu bech32 lze nyní použít s peněženkou electrum.org.
Lze nějak v této peněžence změnit formát adresy, aby začínala 1,3 ak mi bylo doporučeno ze SIMPLECOIN.

Magazín Finex

Dobrý den, bohužel v tomto ohledu jsem měl také problém. Trust používá nejnovější typ adres, které ještě některé směnárny či burzy nepodporují. Naopak třeba u mobilní peněženky Coinomi si můžete vybrat z „1“, „3“, nebo „bc1“ adresy jedním kliknutím, ale u Trust to nejde. Teoreticky ale můžete přijmout platbu ze Simplecoin na Coinomi a ihned po jejím přijetí si ji přeposlat na Trust s nízkým poplatkem. Bude vás to stát pár haléřů nebo korun, ale hlavně o jeden krok navíc. Jiné řešení mě bohužel nenapadá. Snad to brzy Simplecoin vychytají.

Adam

Děkuji moc za vysvětlení,

Martin

Dobrý den.
Chápu to správně, že peněženka TRUST WALLET je spojena s nějakým fyzickým účtem v bance a mohu tím pádem poslat/odeslat peníze do bankovního účtu?

Magazín Finex

Dobrý den Martine. Ne, tak to není. Co Vás k této myšlence vedlo? Možná máme něco v recenzi výše nesprávně popsáno.

Trust wallet je pouze kryptoměnová peněženka a nelze na ni vložit peníze bankovním převodem. Pro tyto služby můžeme doporučit Wirex.

Martin

Níže se psalo, že lze Ether převést na koruny. Ale možná jsem to špatně pochopil. Jak tedy dostanu své peníze (ve formě Ether nebo Bitcoin) do své banky a posléze je vyberu v hotovosti?

Lukáš

Dobrý den,
prosím o radu, koupil jsem na Simplecoin XRP a nedaří se mi to přijmout
do peněženky Trust Wallet. Můžete mi poradit co dělám špatně?
Děkuji.

Magazín Finex

Dobrý den, Lukáši. Byly XRP již ze strany SimpleCoin odeslány? Pokud ano, můžete nám poslat ID transakce? Podíváme se na to. Pokud odeslány nebyly, píše SimpleCoin něco o chybě? O jakou chybu se jedná? U Ripple by to v Trust Wallet mělo být snadné.

Lukáš

Zpráva od SimpleCoin přišla, že je přijatá platba ode mě a že směr je pozastaveno, ale není určeto z jakého důvodu.

Lukáš

Tak už se mi to připsalo, trochu jsem to sám pomotal ve zpracování objednávky.
Každopádně děkuji.

Magazín Finex

To máme radost. Snad budou XRP sloužit. PS: Dejte si pozor na to, že z peněženky posledních 20 XRP nebude možné odeslat. (viz zde)

Samer

Dobrý den,
Jak prosím získat z trust wallet peníze na osobní účet v CZK? Potřeboval bych vybrat část peněz . Díky

Magazín Finex

Dobrý den, Samere. Podívejte se na náš článek jak prodat bitcoin. Je tam několik možností, jak toho dosáhnout. Jistě si vyberete.

Petr

Dobrý den,
mám tuto aplikaci a investoval jsem do Etherea a chci se zeptat jak dostanu investici z trhu zpět na svůj účet ? Musím převést na jinou kryptoměnu, která jde vybrat nebo ?

Magazín Finex

Zdravím Petře.
Pokud máte své tokeny ETH právě v aplikaci Trust, je to poměrně snadné. Stačí jít na směnárnu (např. stránky Simplecoin) a vytvořit objednávku.

Budete směňovat ETH za CZK, takže to tam navolte a do políčka Z napište počet ETH, které chcete prodat. Následně Vám bude vygenerována adresa (cca 40 písmenek a čísel a pravděpodobně bude začínat 0x…..), na kterou tokeny pomocí aplikace pošlete (v aplikaci rozklikněte Ethereum a zvolte tlačítko Send. Do prvního řádku zkopírujte ETH adresu, kterou dostanete na směnárně a do druhého řádku množství, které chcete prodat. Můžete také využít načtení QR kódu pro rychlejší přepis.

Potvrďte a počkejte na zpracování směnárnou! Do pár hodin, max. dní byste měl mít peníze na svém účtě. :-)

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo