Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
Aplikace Crypto.com App – Jak funguje, jaké služby nabízí, poplatky, zkušenosti
Crypto.com App

Aplikace Crypto.com App – Jak funguje, jaké služby nabízí, poplatky, zkušenosti

Poslední aktualizace recenze 13. 9. 2023 | Redakce Finex.cz

Základní informace o Crypto.com App

Nabízené služby Platební karta, směna a úročení kryptoměn
Podporované kryptoměny Bitcoin, Ethereum, CRO a 220+ dalších
Vlastní token CRO

Informace o Crypto.com App

Mobilní aplikace Crypto.com je jednou ze součástí ekosystému společnosti Crypto.com, která nabízí jednoduchý nákup a prodej kryptoměn, možnost své kryptoměny úročit a získat přístup k platební kartě Crypto.com Card.

Obsah recenze aplikace Crypto.com App

Nákup a prodej kryptoměn v aplikaci

V aplikaci je možné nakupovat a prodávat kryptoměny, a to jak pomocí platební karty, tak i bankovním převodem. Protože Crypto.com bohužel zatím nenabízí obchodování s českými korunami, je třeba peníze posílat ve formě SEPA platby v eurech.

I přestože reklamy na internetu uvádí, že v aplikaci se neplatí žádné poplatky, tak nákup a prodej kryptoměn je zde oproti jiným burzám a směnárnám zatížený relativně velkým poplatkem, který dle tržních podmínek dosahuje mezi 2-3 %.

Zhodnocování kryptoměn

Token Crypto.com můžete rovněž uzamknout a nechat si ho zhodnocovat. Úročení se odvíjí od toho, na jak dlouhou dobu CRO uzamknete, přičemž můžete získat hodnocení až 12 % p.a.

Uzamknout či stakovat CRO můžete buď v aplikaci, nebo na burze. Obě tyto metody mají svá specifika a své výhody i nevýhody.

Zhodnocení kryptoměn pomocí funkce v aplikaci
Zhodnocení kryptoměn pomocí funkce v aplikaci

Správa platební karty Crypto.com

Mobilní aplikace Crypto.com App slouží jako základní uživatelské rozhraní, pomocí kterého je možné si objednávat platební kartu Crypto.com Card.

Po objednání a aktivaci karty máte zde možnost se svojí kartou pracovat. Můžete například:

  • kartu zmrazit v případě její ztráty,
  • zobrazit si zapomenutý PIN kód,
  • dobít na kartu peníze,
  • zobrazit historii transakcí, nebo
  • nechat si zobrazit číslo karty, datum expirace a bezpečnostní CVV kód.

Závěr a zkušenosti s Crypto.com App

V redakci Finex.cz máme s aplikací od Crypto.com bohaté zkušenosti a využíváme ji pravidelně již několik let – zejména pro práci se zmíněnou platební kartou Crypto.com.

Zkušenosti máme dobré, nicméně největší výhoda této aplikace plyne z propojení všech produktů ekosystému Crypto.com pod jednu střechu. Pro nákup i prodej kryptoměn existují však i výhodnější alternativy, jako např. Binance.

Hodnocení Finex.cz

1. místo
90 %
2023

Crypto.com App

Mobilní aplikace Crypto.com App nabízí jednoduchý nákup kryptoměn a možnost své kryptoměny zhodnocovat. Kromě toho se jedná o základní uživatelské rozhraní pro správu platební karty Crypto.com.

Přívětivost pro Čechy
Hodnocena je nejen dostupnost českého jazyka a uživatelské podpory či nápovědy, ale také kvalita a spolehlivost překladu, vklad, výběr a obchodování v českých korunách nebo přítomnost pobočky firmy v České republice.

65%

Přívětivost platformy
Hodnocena je především přívětivost platformy, její logické uspořádání, moderní design, rychlost odezvy a dostupnost demo účtu.

94%

Poplatky
Hodnoceny jsou průměrné spready, poplatky za otevření/uzavření obchodu, swapy, poplatky za vklad či výběr peněz a další. Vpotaz je brána nejen průměrná, ale i minimální výše poplatku.

90%

Dostupné možnosti
Hodnocení zahrnuje počet dostupných tříd aktiv, celkový počet aktiv, možnost obchodovat české akcie, dostupné obchodní instrumenty a další nadstandardní funkce.

94%

Registrace a verifikace
V tomto kritériu je zohledněna celková rychlost a jednoduchost procesu registrace, popř. procesu ověřování totožnosti, je-li to vyžadováno.

95%

Důvěryhodnost značky
Hodnocení důvěryhodnosti zahrnuje dobu působení dané značky, velikost její uživatelské základny, názory našich čtenářů, prohřešky značky v minulosti (např. pokuty) a hodnocení našich čtenářů.

99%

Více informací o Crypto.com App

Jméno firmyCrypto.com App
Webová stránkahttps://crypto.com
V češtině?
Dohled ČNB
Mobilní aplikace?
Webová verze?
Podporované kryptoměnyBitcoin, Ethereum, CRO a 220+ dalších
Vlastní tokenCRO
Nabízené službyPlatební karta, směna a úročení kryptoměn
Ohodnoťte společnost Crypto.com App
2
0

Autor

Pod tímto profilem většinou publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Roman Kohout

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co je za problém když chci odeslat peníze pomocí SEPA na Crypto.com a peníze se mi po pěti dnech vrátí zpět na účet. Děkuji za vysvětlení

Redakce Finex.cz

Dobrý den, Romane. Před pár týdny probíhaly u Crypto.com změny fungování EUR peněženky, o kterých všechny své zákazníky informovali mailem. Doporučujeme tedy zkontrolovat v Crypto.com App, zda používáte správné číslo účtu (je možné, že se v posledních dnech změnilo) a zda k SEPA platbě vyplňujete správně všechny informace jako informace o příjemci, atp.)