Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
moneta-bank-logo
Moneta Money Bank recenze
moneta-bank-logo
Moneta Money Bank
Kód banky: 0600
moneta-bank-logo

Moneta Money Bank recenzePřehled produktů a zkušenosti

Autor recenze
Ověřeno
Poslední aktualizace
14. 5. 2024
moneta-bank-logo

Hodnocení Finex.cz

- 1. místo -
98 %
Poslední aktualizace
14. 5. 2024
Kód banky: 0600

Stabilní banka s bezkonkurenční mobilní aplikací

Moneta Money Bank je úspěšná stabilní banka s širokou nabídkou produktů. Díky své propracované mobilní aplikaci Smart Banka a kvalitním službám zaznamenává výrazný nárůst nových klientů. Dokáže uspokojit potřeby privátní i firemní klientely a nabízí řešení na míru. Používá moderní technologie a klade důraz na férové podmínky. 

moneta-bank-logo

Hodnocení Finex.cz

- 1. místo -
98 %
Pokrytí obchodní sítě
Hodnocení zahrnuje počet bankomatů, poboček a počet vkladomatů na území České republiky včetně koncentrace obchodní sítě v menších městech a obcích.

100%

Přívětivost a bezpečnost bankingu
Hodnocena je především přívětivost internetového a mobilního bankovnictví, jeho logické uspořádání, moderní design a rychlost odezvy. V potaz bereme také názory a hodnocení uživatelů. Hodnotíme též možnosti zabezpečení přístupů z těchto aplikací do bankingu a dostupnost uživatelské podpory či nápovědy. Dále se zaměřujeme na obtížnost instalace a nastavení nových funkcí a klíčů.

95%

Digitalizace bankovnictví
V této kategorii hodnotíme, zda je banka digitální či nikoliv. Umožňuje sjednat služby či produkty jednoduše online nebo je nutné docházet na pobočku a řešit spousty byrokracie? Je snadné obsluhovat své finance prostřednictvím bankovnictví nebo má banka tyto možnosti omezené?

100%

Běžné poplatky
Hodnotíme poplatky za běžné platby, SEPA platby, výběry hotovosti, vklady hotovosti, poplatky za vedení účtu, výběry u cizích bank atp. Důraz klademe na poplatky (případně podmínky) u standardních transakcí a obecně na běžném účtu, jelikož ten využívá nejvíce lidí.

92%

Nabídka produktů
V hodnocení se soustředíme na počet produktů, které banka nabízí. Řadí se sem produkty standardní, investiční, úvěrové, spořicí produkty, pojištění a další nadstandardní (inovační) produkty. Kromě kvantity produktů hodnotíme také jejich kvalitu. Přinesla banka na trh inovativní produkt? Poskytuje účet na míru klientům?

100%

Důvěryhodnost a stabilita značky
Hodnocení důvěryhodnosti banky zahrnuje dobu působení dané značky na trhu, velikost její uživatelské základny, hodnocení našich čtenářů, prohřešky značky v minulosti (např. pokuty), získaná ocenění bankou a obecnou reputaci. V této kategorii bereme také v potaz, zda za bankou stojí silná finanční skupina či nikoliv.

100%

Moneta Money Bank vznikla z původní finanční společnosti Agrobanka. Osamostatnila se a stala se z ní ryze česká banka, u které je ale znát, že byla založena na pevných základech. Je velmi úspěšná, pracuje na svém rozvoji a snaží se nabízet stále nové produkty.

Nejoblíbenějším produktem z její nabídky je mobilní aplikace Smart Banka, která získala mnoho ocenění a sklízí velký úspěch mezi uživateli.

Pojďme se podívat, co vám Moneta může nabídnout a jaké jsou její výhody? Stojí za to si u ní založit účet nebo sjednat půjčku?

Tyto a další věci budete moci posoudit po přečtení naší recenze.

Osnova recenze Moneta

Představení Monety Money Bank

Moneta Money Bank se na trhu objevila v roce 2016. V roce 2022 získala téměř 170 tisíc nových klientů, celkově jejich počet stoupl o 5,4 procenta na 1,5 milionu. Jedná se tak o jednu z největších bank v České republice.

Speciální nabídka spořicích účtů od Monety a také bezkonkurenční mobilní bankovnictví dodávají Monetě na velké popularitě.

Moneta Money Bank je zajímavá svým moderním přístupem, ale současně pevnou stabilní základnou. Neustále se rozvíjí, inovuje svou nabídku produktů a zároveň poměrně rychle přestoupila na moderní technologie.

Má přehledné mobilní a internetové bankovnictví, umí vytvořit originální reklamní kampaň s kocourem a současně disponuje širokým portfoliem finančních produktů. Je něco, v čem Moneta pokulhává? Na to se také podíváme!

Poznámka

Víte, že můžete investovat do akcií Monety? Podívejte se jak se daří akciím této banky.

Trochu z historie Monety Money Bank

Moneta Money Bank pochází z původní finanční společnosti Agrobanka, která byla založena v roce 1990. Agrobanka byla roku 1997 odkoupena americkou korporací General Electric a přejmenována na divizi GE Capital Bank.

V roce 2005 se z ní stala GE Money Bank. V roce 2016 GE prodává všechny své finanční divize a vzniká ryze česká banka – Moneta Money Bank.

Historie Moneta Money Bank
Historie Moneta Money Bank. Zdroj: Moneta.cz

Za rok 2022 vykázala Moneta Money Bank čistý zisk ve výši 5,2 miliard Kč. Došlo tak k meziročnímu nárůstu o 30,2 procent v porovnání s rokem 2021, to představuje zisk na jednu akcii ve výši 8 korun.

Provozní výnosy celkově dosáhly 12,1 miliardy korun, což představuje nárůst o 8,5 procenta v porovnání s rokem 2021. Provozní náklady ve výši 5,6 miliardy korun byly o 100 milionů korun nižší, než byl výhled.

V květnu podepsala Moneta a Komerční banka smlouvu o sdílení svých bankomatových sítí po celé České republice, čímž se zvyšuje dostupnost hotovostních služeb pro klienty obou bank. V prosinci se k dohodě o sdílených bankomatech připojily také UniCredit Bank a Air Bank s účinností od února 2023. Díky tomu se počet bankomatů ve sdílené celonárodní síti rozšířil na 2 048.

Veřejně publikovaná čísla dokazují, že se bance dobře daří a její obliba mezi uživateli roste. Řadí se k vedoucím bankám na českém trhu a stále se vyvíjí v podnikatelském segmentu v ČR.

Stabilní a silná pozice na trhu je u banky to nejdůležitější. Člověk se nemusí bát o své peníze.

Finanční produkty Moneta Money Bank

Moneta Money Bank je moderní banka, která nabízí přehledné finanční produkty. Její nabídka je poměrně široká, každý si u této banky najde produkt, který bude vyhovovat jeho potřebám. Banka se věnuje osobnímu i firemnímu bankovnictví.

V nabídce Monety naleznete: Spořicí i osobní účty, karty, půjčky a úvěry, hypotéky, různé druhy spoření a investic. Dokonce i pojištění.

Pojďme se na jednotlivé produkty podívat detailněji.

1) Běžný účet a karta Moneta Money Bank

Moneta Money Bank nabízí několik typů běžných účtů a kreditní kartu SMART. V rámci osobního bankovnictví má banka v nabídce běžný účet Tom Plus, jedná se o základní účet s vedením zdarma bez podmínek.

Účet si lze jednoduše sjednat online nebo na pobočce. Zdarma jsou také okamžité platby, online směnárna s výhodnými kurzy i převod účtu k Monetě z jiné banky se všemi trvalými příkazy.

Největší výhodou tohoto účtu jsou výběry z více než 560 bankomatů sítě Moneta zdarma, ale také výběry z bankomatů všech ostatních bank v ČR i v zahraničí bez poplatků. S účtem u Monety získáte také oblíbenou mobilní aplikaci Smart Banka, která je oceňována jak klienty, tak odbornou veřejností.

Běžný účet Tom je bankovní účet bez poplatků, který lze sjednat plně online nebo na pobočce. Vedení účtu je zcela zdarma a bez podmínek.

V nabídce je dále dětský účet Genius, který lze sjednat pro děti od narození do 15 let. Účet nabízí vedení zdarma, jeho součástí je debetní platební karta od 8 let dítěte a úročení zůstatku na účtu. S penězi mohou děti nakládat pod vedením rodičů. V 15 letech banka dětský účet automaticky převede na běžný účet Tom Plus.

Banka má v nabídce i další specifické účty, jako např. transparentní účet, který slouží slouží ke zprůhlednění hospodaření vaší organizace. Sjednání i zrušení tohoto typu účtu je zdarma, poskytování služby je též bez poplatku.

Účty můžete prostřednictvím internetového bankovnictví Moneta Money Bank nebo v bankovní aplikaci Smart Banka.

jak vydelat penize na internetu

2) Spoření a investice – Termínované vklady, penzijní spoření a spořicí účet

U Moneta Money Bank můžete spořit peníze hned několika způsoby. Můžete si sjednat klasické spoření, začít investovat do podílových fondů, nebo si založit doplňkové penzijní spoření či spořicí účet pro podnikatele.

Moneta Money Bank také nabízí jednorázový termínovaný vklad s neomezenou maximální částkou vkladu, stačí vložit alespoň 40 000 Kč / 1 500 EUR / 1 500 USD. Úroková sazba činí až 4,70 % p.a. při uložení peněz na 3 nebo 6 měsíců.

Spořicí účet Moneta poskytuje úrokovou sazbu 4,60 % p.a. do 1 milionu bez zbytečných podmínek. Sjednání účtu je možné zcela online, vedení účtu mají klienti zdarma a není nutné zakládat si běžný účet jako tomu je u jiných bank.

Podmínkou není ani minimální měsíční vklad nebo daný počet plateb kartou. Peníze jsou k dispozici ihned a přehled o Moneta spořicím účtu získáte v Internet Bance nebo v aplikaci Smart Banka.

Poznámka

TIP: Zajímá vás, jaký spořicí účet je nejlepší? Mrkněte na naše velké srovnání spořicích účtů pro rok 2024!

Investovani s Moneta Money Bank
Co si pohlídat při investování. Zdroj: Moneta.cz

Nevíte, jak vybrat ten správný investiční fond a na co si dát pozor? Přečtěte si náš článek o investičních fondech!

3) Stavební spoření Moneta

Moneta Stavební spořitelna má ve své nabídce stavební spoření, které lze sjednat plně online i pro nové klienty. Vklady jsou pojištěné až do výše 100 000 EUR.

Moneta stavební spoření dokonce získalo ocenění Zlatá koruna 2022 v kategorii stavebních spoření.

Garantovaná roční úroková sazba u stavebního spoření Moneta činí 3,00 % p.a. z vkladů. Jedná se o úrok bez státní podpory a dalších bonusů. Sazba je garantována na 6 let.

S garantovaným úrokem a státní podporou získáte maximální úrokovou sazbu až 6,44 % p.a.

4) Moneta půjčky a úvěry

Součástí nabídky finančních produktů Moneta Money Bank je půjčka na cokoliv s úrokovou sazbou od 6,31 % ročně. Půjčku si lze sjednat plně online zdarma, na pobočce nebo po telefonu pak za poplatek 1 995 Kč a půjčit si můžete až 1 500 000 Kč. U této banky si také můžete sloučit půjčky, založit kreditní účet nebo sjednat půjčku na nové auto.

Pro živnostníky jsou k dispozici úvěry do 2,5 milionu korun i nad 2,5 milionu korun.

Poznámka

Pozor: V souvislosti s pandemií koronaviru banka nabízí také Záruční program COVID lll pro firmy zasažené koronavirem. V nabídce je též řešení pro velké firmy, které obsahuje prémiové bankovní služby a poradenství pro velké společnosti.

moneta pujcka
Proč si půjčit přes Monetu? Zdroj: Moneta.cz

5) Moneta hypotéka

Moneta Money Bank nabízí také hypotéku, americkou hypotéku, živnostenskou hypotéku i refinancování hypotéky.

Hlavními výhodami hypotéky od Monety jsou: zvýhodněný úrok a flexibilní splácení. Platí zde, že čím vyšší zůstatek, tím nižší úrok.

Hypotéka od Monety je velmi flexibilní, umožňuje každý rok splatit až 50 % z výše půjčené částky. Půjčit si navíc můžete nejen na bydlení, ale na cokoliv chcete. Úrok se pohybuje od 5,79 % ročně.

Moneta hypotéka navíc získala mnoho ocenění, mezi ta poslední patří ocenění od Zlaté koruny 2022, konkrétně 1. místo v kategorii Novinka roku za online hypotéku Moneta a 3. místo v kategorii Hypotéka též za online hypotéku.

6) Pojištění od Monety

Banka svým klientům nabízí také pojistné produkty. V její nabídce naleznete cestovní pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění a další. Vybrat si můžete pojištění dle účelu.

 • Pojištění osobních věcí
 • Pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr
 • Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr
 • Úrazové pojištění
 • Pojištění splátek a výdajů
 • Pojištění vyčerpané částky kreditní karty
 • Povinné ručení
 • Pojištění majetku
 • Životní pojištění
 • A další pojištění

Pojistku si sjednáte na pár kliků v aplikaci Smart Banka nebo v internetovém bankovnictví Moneta Internet Banka.

7) Cizoměnový účet s online směnárnou

V nabídce Monety Money Bank se nachází také cizoměnový účet s online směnárnou pro okamžitou směnu EUR, USD a GBP. K účtu navíc získáte virtuální i fyzickou kartu v eurech nebo dolarech. Díky tomu můžete po směně peněz platit za výhodnější kurz online i v obchodech.

Účet v cizí měně je zdarma, stejně tak online směnárna. Minimální částka pro převod měn činí 2 000 Kč nebo ekvivalent v cizí měně. Účet si lze sjednat prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví, případně na pobočce.

8) Moneta směnárna

Moneta Money Bank nabízí také online směnárnu pro směnu cizí měny. Můžete tak získat nejvýhodnější kurz v reálném čase, a to bez poplatků. Své peníze spravujete plně online v dlouhodobě nejlepší mobilní aplikaci Smart Banka.

Finance máte po převodu ihned k dispozici, nemusíte na pobočku ani do kamenné směnárny. Kurz je navíc výhodnější než v ostatních bankovních aplikacích.

Směnárna se vám aktivuje, pokud máte korunový a alespoň jeden cizoměnový účet u Moneta Money Bank.

9) Účty pro podnikatele a malé firmy

Podnikatelům Moneta nabízí podnikatelský účet Konto PRO podnikání, které si můžete sjednat online a zdarma. Součástí účtu je jedna debetní karta, výběry ze všech bankomatů v ČR a v zahraničí, vklady prostřednictvím více než 186 vkladomatů Monety a 100 elektronických tuzemských transakcí.

K účtu si navíc můžete sjednat spořicí účet pro živnostníky bez omezení výše vkladu s úrokem 3,35 % p.a. Spoření si lze sjednat online nebo na pobočce a jeho vedení je zdarma. Banka nabízí další podnikatelské účty, konkrétně: účet KOMFORT, účet COMPLETE a účet OPTIMAL.

Součástí nabídky pro podnikatele je také termínovaný vklad od Monety s neomezenou maximální částkou vkladu, stačí vložit alespoň 40 000 Kč / 1 500 EUR / 1 500 USD. Úroková sazba činí až 4,70 % p.a. při uložení peněz na 3 nebo 6 měsíců, a je platná na celý zůstatek. Při uložení na 12 měsíců získáte úrok 5,3 % p.a.

Internetové a mobilní bankovnictví Moneta Money Bank

Moneta Money Bank poskytuje své služby prostřednictvím internetového a mobilního bankovnictví, které je považováno za nejpokročilejší nástroj pro obsluhu financí na českém trhu. Souzeno dle nezávislé studie Deloitte 2018.

Pro přístup k bankovnímu účtu prostřednictvím počítače nebo notebooku slouží Internet Banka. Chcete-li využívat bankovnictví v telefonu, je k tomu určená mobilní aplikace Smart Banka.

Internetové bankovnictví Internet Banka

Internetové bankovnictví Internet Banka nabízí mnoho pokročilých funkcí, jednoduchou a pohodlnou obsluhu, bezpečnou komunikaci i sjednání produktů online. Internet Banku si založíte na pobočce.

Mobilní aplikace Smart Banka

Smart Banka je moderní bankovní aplikace s prvotřídním zabezpečením, která vám nabídne mnoho užitečných funkcí. V aplikaci můžete spravovat všechny své účty na jednom místě, snadno zadávat platby včetně využití platebních šablon či QR kódů i spravovat své platební karty.

Video: Co vše umí Smart Banka? Zdroj: Youtube Moneta Money Bank

Smart Banka má mimořádně výborné hodnocení a získala také mnoho významných ocenění.

Google Pay a Apple Pay

Moderní banka Moneta Money Bank má pro své klienty k dispozici snadné placení mobilním telefonem pomocí Google Pay a Apple Pay. Díky tomu můžete platit přiložením mobilního telefonu k platebnímu terminálu.

Majitelé iPhonu s technologií NFC mohou využívat Apple Pay, pokud vlastníte mobilní telefon s operačním systémem Android a technologií NFC, můžete platit pomocí Google Pay. Obě možnosti si snadno nastavíte přímo ve Smart Bance a můžete vyrazit nakupovat!

Banka také umožňuje placení chytrými hodinkami s Garmin Pay a Fitbit Pay. S hodinkami můžete platit v obchodech s bezkontaktním terminálem.

Výhody a nevýhody Moneta Money Bank

Výhody Monety

 • Běžný účet Tom zdarma a bez podmínek
 • Moderní metody placení
 • Výhodné úročení u půjček a hypoték
 • Nejlepší bankovní aplikace Smart Banka
 • Moderní a přehledné bankovnictví Internet Banka
 • Nejlepší online směnárna
 • Výběry ze všech bankomatů v zahraničí zdarma
 • Výběry z bankomatů Monety zdarma

Nevýhody Monety

Pobočky, vkladomaty a bankomaty Moneta Money Bank

Moneta se může pyšnit širokou sítí poboček a bankomatů. Aktuálně má v České republice 140 poboček a více než 560 bankomatů. Přes 186 bankomatů Monety funguje současně jako vkladový bankomat (vkladomat).

Mapa pobocek Moneta
Mapa poboček Monety Money Bank. Zdroj: Moneta.cz

Získaná ocenění Monety Money Bank

Úspěšnost Monety dokazuje také široká škála získaných ocenění. Pojďme se podívat na některá ocenění, která banka získala v roce 2022.

Získaná ocenění v roce 2022:

 • Zlatá koruna 2022: v soutěži Zlatá koruna získala čtyři zlaté, šest stříbrných a dvě bronzová ocenění. Vítězství v celkem 12 kategoriích udělalo z Monety držitele rekordního počtu ocenění za jeden ročník v rámci historie této soutěže.
 • Soutěž Hospodářských novin 2022: v soutěži Hospodářských novin se Moneta v kategorii Nejlepší banka umístila na prvním místě. PO čtvrté za sebou se také stala Bankovním inovátorem roku, a také získala cenu Klientsky nejpřívětivější banka.
 • Finparáda.cz 2022: v soutěži Finparáda získala obhájila prvenství v kategorii běžných účtů za svůj běžný účet Tom Plus a získala první místo za Konto PRO podnikání. Druhým místem bylo oceněno stavební spoření od Monety.
 • Banka roku 2022: v soutěži banka roku získala Moneta titul za svou Online hypotéku.
 • TOP odpovědná firma 2022: banka získala také zlatý certifikát TOP odpovědná firma za nejangažovanější zaměstnance za svůj projekt Pácháme dobro – MONETA Dobrovolníci.

Naše hodnocení Monety Money Bank

Moneta Money Bank je moderní banka se stabilní základnou, vysokým počtem klientů a bohatou sítí bankomatů i poboček. Je oblíbená zejména pro svoji bezkonkurenční mobilní aplikaci a širokou nabídku finančních produktů.

Z jejích produktů je důležité zmínit běžný účet Tom Plus, který je zcela bez poplatků (bez podmínek) i spořicí účet Moneta s úrokovou sazbou 4,60 % p.a. do 1 milionu, také bez podmínek. Banka má přehledné internetové bankovnictví a sjednání běžného či spořicího účtu je možné zcela online.

A co můžeme Monetě vytknout? Široká nabídka produktů způsobila, že má tato banka celkem nepřehledný sazebník. Pro mnoho klientů mohou být poplatky a ceny za služby téměř nedohledatelné.

Drahý je například výběr na přepážce banky, ale vzhledem k dostatečnému počtu bankomatů věříme, že výběr na pobočce příliš často potřebovat nebudete.

Nezaujala vás Moneta Money Bank? Co zkusit mBank?

Podobně moderní a inovativní je také banka mBank, která prosazuje tzv. přímé bankovnictví a v mnohém se odlišuje. mBank je moderní internetová banka, která se snaží poskytovat dostupné služby a finanční produkty bez poplatků. Jedním takovým produktem je i velmi oblíbené mKonto, účet bez poplatků s výhodnými platbami v zahraničí.

V nabídce mBank naleznete široký výběr bankovních produktů, od běžných účtů, až po spoření, úvěry, karty, hypotéky a pojištění.

Hlavními znaky služeb této banky jsou nulové poplatky za vedení účtu a prosazování tzv. přímého bankovnictví.

Banka poskytuje nejen osobní bankovní služby, ale také služby pro podnikatele. Nabízí podnikatelské účty, spořicí účty pro podnikatele, úvěry či karty a další služby. Má velmi přehledné internetové a mobilní bankovnictví.

Chcete se dozvědět více o mBank? Podívejte se na naši recenzi mBank.

Poznámka

TIP: Chcete se zorientovat v termínovaných vkladech? Podívejte se na naše aktuální srovnání termínovaných vkladů 2024.

Máte-li nějaké dotazy nebo vás zajímá něco konkrétního o Moneta Money Bank, neváhejte se nás zeptat. Rádi vám pomůžeme.

Více informací o Moneta Money Bank

NázevMoneta Money Bank
Založení bankyAgrobanka – 1990, přeměna na Monetu – 2016 
Kód banky0600
BIC kód (SWIFT) AGBACZPP
Webové stránkyhttps://www.moneta.cz/
Internetové bankovnictvíhttps://ibs.internetbanka.cz/
Informace o běžném účtu banky
Vedení účtuZDARMA
Poplatek za výběr 0 Kč
Online založení
Základní informace o bance
Počet bankomatů560
Počet vkladomatů186
Počet poboček140
Hotovostní podklady (možnost výběru)Neuvádí
Počet klientů1,5 mil.
Kontakt na podporu224 443 636
Sídlo bankyVyskočilova 1442/1b 140 28 Praha 4 Michle
Odkaz na sazebník poplatkůhttps://www.moneta.cz/dokumenty-ke-stazeni/sazebniky
Odkaz na sazebník úrokových sazebhttps://www.moneta.cz/dokumenty-ke-stazeni/sazebniky
Služby a produkty nabízené bankou
Běžný účet
Spořicí účet
Termínovaný vklad
Stavební spotření
Podílové fondy
Půjčky
Hypotéky
Vlastní bankomaty
Platební karty
Dluhopisy
Produkty pro děti
Směnárna
Ohodnoťte banku Moneta Money Bank
50
22

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Nadšenec do finančních trhů a aktivní investor s desetiletou historií, který se aktuálně soustředí na pasivní investování. Svůj hluboký zájem o finance a investice zhmotňuje do budování Finexu s jasným cílem – stát se nejlepší platformou svého druhu v Česku a na Slovensku.

Matěj věří, že Finex je místem, kde každý člověk s touhou investovat do své budoucnosti najde užitečné rady, návody i inspiraci.

“Cesta investora je náročná. Musíme se vzdělávat a věnovat hromadu času práci. Ale víte co? Ta nezávislost, svoboda a samozřejmě i výdělky za to opravdu stojí.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Petra

Zdravím,mam otázku.Kde najdu QR kod od moneta.Dekuji

Redakce Finex

Dobrý den, pokud máte na mysli platbu pomocí QR kódu, tak ten byste v mobilní aplikaci měla vidět na panelu na úvodní stránce po přihlášení.

Je to to, co hledáte?

Přeji hezký den.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Banky, které by vás mohly zajímat