Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Způsobí Fed krach na akciovém trhu a bitcoinu? Úrokové sazby v letošním roce vůbec neklesnou

Publikováno

V nové video analýze se podíváme na poslední inflační data, která nejsou vůbec příznivá pro akciové trhy, bitcoin a dluhopisový trh. Jelikož data implikují, že Fed by vůbec neměl začít snižovat sazby.

Co se však stane s těmito trhy, když sazby opravdu neklesnou? Jaká aktiva mohou však v tomto prostředí překonat vše ostatní? Je to zlato, které se historicky vždy tak osvědčilo? Více se dozvíte ve videu.

Sledujte všechna naše videa na YouTube

Každý týden přinášíme několik krátkých video analýz a podcastů, kde odhalujeme tajemství toho nejzajímavějšího, co se na finančních trzích děje a co do očekáváme.

Získáte také exkluzivní pohled na investiční strategie a naučíte se, jak správně nakládat s osobními financemi a investicemi.

Chcete-li mít přehled o tom, co se děje, a současně posílit své finanční znalosti, odebírejte a sledujte náš YouTube kanál.

Líbil se vám tento článek?
6
0

Autor

Vystudovaný ekonom a znalec díla Adama Smithe, Davida Ricarda a Johna Keynese, který publikuje obsah o technické analýze kapitálových trhů, fundamentální analýze, makroekonomii a měnové politice.

Jaroslav je přesvědčen, že právě tyto disciplíny jsou zásadní pro pochopení celého kontextu finančního trhu, a snaží se čtenáře vybavit ucelenou myšlenkovou mapou pro přemýšlení nad finančním světem.

“Pro investory je důležitý komplexní znalostní základ, díky kterému může každý minimalizovat rizika.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.