Finex.cz logo
Menu
Finex » Analýzy

Analýzy

Myslíte-li to s investováním vážně a nechcete se stát obětí krátkodobých spekulací, pak je třeba jakoukoliv vaší investici podložit náležitou fundamentální a technickou analýzou. Nezáleží přitom, zda investujete do českých akcií, Bitcoinu nebo třeba komodit. Před jakýmkoliv investičním rozhodnutím je důležité prozkoumat veškeré relevantní faktory, které by mohly promlouvat do současné i budoucí ceny daného aktiva a zjistit, jak si jeho současná cena stojí ve srovnání s jeho vnitřní hodnotou.

Pouze na základě komplexního zkoumání, vaší investiční strategie a toleranci vůči riziku se můžete rozhodnout, zda dává smysl do daného finančního instrumentu v současné době při jeho ohodnocení investovat. Nepodléhejte aktuálním investičním trendům, neinvestujte pouze na základě popularity daného aktiva a nedělejte ukvapené investiční závěry, které vás mohou stát spoustu peněz.

Abychom vám jako čtenářům náročný investiční proces alespoň trochu usnadnili a ukázali vám také náš názor na daná aktiva, publikujeme fundamentální a technické analýzy o kryptoměnách, nejžhavějších akciových titulech, českých akciích, komoditách nebo třeba jednotlivých sektorech akciového trhu.

Ano, naše analýzy jsou pouhou špičkou ledovce. Sami byste si na dané aktivum měli udělat vlastní názor, rozhodně se však jedná o místo, které může být ideálním začátkem pro vaše další zkoumání.

Články v kategorii Analýzy
Zobrazit další
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
RECENZE

TOP Forex brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 78 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Trading212 logo
Trading212 ★ 88 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo