Finex.cz logo
Menu

Ups! Nepodporovaný prohlížeč.

Používáte zastaralý prohlížeč a proto vám stránka Finex.cz pravděpodobně nebude fungovat tak, jak by měla. Prosíme, aktualizujte si Váš internetový prohlížeč, nebo si stáhněte nějaký lepší. Váš zážitek z prohlížení internetu se mnohonásobně zlepší.

Podívat se na alternativy
Finex » Banky » Raiffeisenbank

Raiffeisenbank recenze – Přehled produktů a zkušenosti

Kód banky: 5500

Raiffeisenbank a.s. spadá pod rakouskou finanční instituci Raiffeisen Bank International AG. V České republice má status univerzální banky, která působí na českém trhu od roku 1993. Dle celkových aktiv se řadí na pátou pozici, co se týče velikosti banky v České republice.

Jedná se o středně velkou banku s více jak 680 tisíci klienty v Česku, která se zaměřuje na fyzické osoby, podnikatele a firmy.

Banka klade důraz na společenskou odpovědnost, a to již od dob zrodu bankovní skupiny Raiffeisen v 19. století. Lze ji považovat za tradiční banku vhodnou pro náročné klienty. Nabízí široké portfolio služeb, od běžných účtů až po hypotéky, pojištění a investování.

Co vám může Raiffeisenbank nabídnout? Jaké je její portfolio produktů? To vše, a ještě mnohem více, se dozvíte v naší recenzi Raiffeisenbank.

Obsah Raiffeisenbank recenze

1.Představení Raiffeisenbank2.Čím se Raiffeisenbank zabývá?3.Finanční produkty RaiffeisenbankRaiffeisenbank Chytrý účetRaiffeisenbank studentský účetRaiffeisenbank Spořicí účet XLTermínované vklady od RaiffeisenbankRaiffeisenbank stavební spořeníRaiffeisenbank půjčkaInvestice od RaiffeisenbankRaiffeisenbank hypotéka na bydleníAmerická hypotéka od RaiffeisenbankPojištění od RaiffeisenbankRaiffeisenbank kreditní karta4.Raiffeisenbank internetové bankovnictví5.Mobilní bankovnictví od Raiffeisenbank6.Raiffeisenbank pobočky a bankomaty7.Výhody a nevýhody Raiffeisenbank8.Závěr – Naše hodnocení Raiffeisenbank9.Vaše zkušenosti s Raiffeisenbank(diskuze)

Představení Raiffeisenbank

Raiffeisenbank zahájila svoji činnost v České republice v roce 1993. Spadá do investiční skupiny Raiffeisen Bank International AG (RBI), která je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů investičního a firemního bankovnictví v Rakousku, ale i v Evropě.

Skupina se soustředí na střední a východní Evropu, kde její dceřiné banky pokrývají 13 trhů. Celkem pro ni pracuje více jak 46 000 zaměstnanců, vlastní okolo 2 000 poboček a obsluhuje přes 16,5 milionu zákazníků.

Jedná se o rychle rozvíjející se banku, která je na českém trhu pevně ustálená. Zaměřuje se na aktivní a náročné klienty. Spektrum produktů a služeb je rozmanité, a uspokojí jak fyzické osoby, tak podnikatele.

V České republice Raiffeisenbank disponuje 111 pobočkami, 149 bankomaty a přibližně 3 050 zaměstnanci. Může se pochlubit počtem více jak 680 tisíc klientů. Na tuzemském trhu je pátou největší bankou dle aktiv.

Čím se Raiffeisenbank zabývá?

Raiffeisenbank vystupuje na trhu s širokou škálou bankovních produktů a služeb pro soukromé osoby, firmy i korporace. Banka nabízí vedení běžných a spořicích účtů, firemních účtů, poskytování úvěrů, platební karty a investiční příležitosti.

Součástí jejího portfolia jsou v neposlední řadě specifické finanční služby a poradenství pro firemní klienty a korporace.

Jak už víte, banka má rozmanitou nabídku produktů a služeb. Pojďme se společně podívat, jaké konkrétní bankovní produkty nám může Raiffeisenbank nabídnout!

Finanční produkty Raiffeisenbank

 • Běžné účty: Chytrý účet, Aktivní účet, Účet pro studenty a děti, Účet pro podnikatele
 • Spořicí účet XL, Termínované vklady, Stavební spoření
 • Rychlá půjčka Raiffeisenbank, Úvěr na auto, Půjčka na rekonstrukci
 • Investice pravidelné nebo udržitelné, Podílové fondy
 • Hypotéka na bydlení, Americká hypotéka na cokoliv, Hypotéka na pronájem a Půjčka na rekonstrukci bez zajištění, Refinancování hypotéky
 • Životní, cestovní či majetkové pojištění
 • Raiffeisenbank kreditní a platební karty

Podívejte se na stručné informace o jednotlivých produktech.

1) Raiffeisenbank Chytrý účet

Chytrý účet od Raiffeisenbank má status základního účtu s možností vybírat hotovost ze všech bankomatů po celém světě zdarma. Za poplatek 29 Kč/měsíčně jej lze také provozovat i v jiné měně (např. EUR, GBP, HRK).

K účtu získáte zdarma 1 embosovanou debetní kartu MasterCard Standard a jednu kreditní kartu EASY pro využití atraktivních slev v programu Premium RB Club.

Účet si lze sjednat online odkudkoliv během 10 minut. Pokud jej budete využívat aktivně, můžete využít 1% slevu z úrokové sazby při sjednání hypotéky. Další výhodou je možnost přečerpat účet až o 1 000 Kč bez poplatků.

Banka též umožňuje okamžité platby, díky této službě se částka převede během několika sekund. K chytrému účtu lze používat bezkontaktní platby v obchodech prostřednictvím služeb Google Pay a RaiPay pro Android, Apple Pay, Apple Watch, iPad nebo iMac pro systém iOS, ale také Garmin Pay a FitBit pro platby vybranými hodinkami.

Pro vstup na účet Raiffeisenbank lze použít Smart Banking nebo Internet Banking.

Jednou z variant běžného účtu je Aktivní účet, který nabízí například:

 • Neomezený počet zahraničních plateb v EHP v měně EUR
 • Zvýhodněný úrok na Spořícím účtu XL
 • Až 19 měn pod jedním číslem účtu

K Aktivnímu účtu dostanete kreditní kartu a dvě debetní karty. Vedení tohoto účtu je zpoplatněno částkou 49 Kč.

2) Raiffeisenbank studentský účet

Účet pro studenty a děti od 0 do 26 let lze využívat bez omezení zcela zdarma. Jedná se o Aktivní účet, který pro tuto věkovou kategorii zdarma nabízí neomezené výběry z bankomatů všech bank po celém světě, dvě mezinárodní bezkontaktní platební karty a až 19 měn na jednom účtu.

K účtu také náleží neomezený počet zahraničních plateb v rámci eurozóny v měně EUR. Bezkontaktní placení pomocí Apple Pay, Google Pay, RaiPay, Garmin Pay či Fitbit Pay je samozřejmostí.

Založení účtu online je možné od 18 let, jinak probíhá na pobočce. Účet lze ovládat jednoduše prostřednictvím appky Mobilní eKonto nebo v internetovém bankovnictví.

3) Raiffeisenbank Spořicí účet XL

Spořicí účet XL od Raiffeisenbank nabízí založení, vedení a bezhotovostní transakce zdarma. Peníze jsou na účtu kdykoliv k dispozici, a to bez výpovědní doby. Při aktivním využívání běžného účtu činí bonusová úroková sazba 0,4 % p.a. u vkladů do 150 000 Kč.

Aktivním využíváním běžného účtu se rozumí splnit výši příchozích plateb na účet ve výši 15 000 Kč a současně zrealizování minimálně 3 plateb. V případě nesplnění této podmínky je úrok stanoven na 0,1 % p.a. Pro výpočet čistého úroku můžete použít online kalkulačku na stránkách RB.

Součástí Raiffeisenbank spoření je služba Inteligentní spoření, která vám sama pohlídá a přepíše peníze mezi účty dle vašeho nastavení. Přebytečné peníze z hlavního účtu se vám automaticky přepíší na spořicí účet.

Funguje to i naopak, takže se vám nestane, že by vám na hlavním účtu klesla částka pod nastavenou hodnotu (pakliže máte dostatečný obnos na spořicím účtu).

Podmínkou pro založení spořicího účtu u Raiffeisenbank je disponovat jedním z běžných účtů.

4) Termínované vklady od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank také nabízí "zhodnocení" finančních prostředků s termínovanými vklady. Využít můžete jak jednorázové vklady, tak vklady s obnovováním. Výše vkladu je omezena v rozmezí 10 tisíc Kč až 5 milionů Kč. Vklady nad tuto hranici lze sjednat s individuální sazbou. Úroková sazba je neměnná 0,01 % p.a. nezávisle na počtu měsíců.

Raiffeisenbank nabízí také speciální termínovaný vklad eKonto Garant, se kterým získáte další výhody. Jednou z nich je až 20 % vkladu kdykoliv k dispozici, a to bez sankcí.

Minimální částka pro založení termínovaného vkladu je 10 000 Kč nebo ekvivalent v cizí měně (EUR, USD, GBP, PLN, CAD, CHF, HUF ale nikoliv v RUB).

Termínované vklady vázané na účet lze snadno ovládat přes Raiffeisenbank internetové bankovnictví. V tomto případě lze využít i spořicí termínovaný vklad pro pravidelné spoření, který se bude automaticky navyšovat.

5) Raiffeisenbank stavební spoření

Stavební spoření od Raiffeisenbank můžete využít na rekonstrukci, pořízení vlastního bydlení nebo pro své děti jako ideální start do života. Smlouvu o stavebku lze uzavřít zdarma, pokud si sjednáte minimální cílovou částku 200 000 Kč.

Získat můžete zhodnocení úspor až ve výši 3,5 % ročně. Státní podpora činí 10 % z vkladů, což je až 2 000 Kč ročně. Banka garantuje úrok z vkladů 1 % p.a. ročně.

Po 6 letech končí vázací období a můžete tak své naspořené peníze využít na cokoliv. U Raiffeisenbank navíc můžete získat překlenovací nebo řádný úvěr na bydlení. Stavebko si lze sjednat online nebo na pobočce.

6) Raiffeisenbank půjčka

Raiffeisenbank nabízí Rychlou půjčku na cokoliv se sazbou od 3,49 % p.a. (úrok platný k 29. 8. 2021). Půjčit si můžete v rozmezí od 20 000 Kč do 800 000 Kč. Dobu splatnosti si lze zvolit od 6 měsíců do 8 let. Sjednání a vedení půjčky je bez poplatků.

O půjčku lze zažádat online, detaily s bankou dořešíte telefonicky. Po schválení získáte peníze obratem na účet. Den splátky v měsíci si klient volí sám. Při řádném splácení a vedení účtu u Raiffeisenbank získá klient bonusovou sazbu.

Banka také nabízí úvěr na auto či půjčku na rekonstrukci. Součástí nabídky je též refinancování a konsolidace půjček. K půjčce si lze také sjednat pojištění schopnosti splácet.

7) Investice od Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí také možnosti investování. Najdete u ní jak pravidelné nebo udržitelné investice, tak i podílové fondy nebo investiční certifikáty.

U pravidelných investic mohou klienti začít investovat již od 100 Kč měsíčně. Jak frekvenci, tak částku si lze kdykoliv změnit. Tyto investice jsou bez závazků a fixace, peníze jsou tak kdykoliv k dispozici. Sjednání a obsluhu lze provádět z pohodlí domova online. Vybrané fondy lze sjednat bez vstupního poplatku.

V případě udržitelných investic mohou klienti s čistým svědomím investovat do fondů a podpořit tak zodpovědné firmy. Fondy jsou nyní nabízeny bez vstupních poplatků. Stačí si zvolit investiční strategii a pustit se do investování.

Při investovaní do podílových fondů u Raiffeisenbank svěří klient své finanční prostředky do rukou specialistů, kteří se postarají o jejich zhodnocování. Klient se tak nemusí soustředit na finanční trh. Některé vybrané fondy jsou nyní navíc bez vstupních i výstupních poplatků. Lze si vybrat jednu ze strategií, kterou se budou investice řídit. Banka nabízí dluhopisové, smíšené, akciové a ostatní fondy.

8) Raiffeisenbank hypotéka na bydlení

U Raiffeisenbank si lze sjednat hypotéku na pořízení vysněné nemovitosti. Banka půjčuje až do 90 % odhadní hodnoty nemovitosti, kterou bude klient ručit. Až 20 % z částky hypotéky lze využít na cokoliv. Splátky si lze rozložit v rozmezí 5–30 let, a stejnou dobou bude klient ručit zastavenou nemovitostí.

Půjčit si můžete od 300 000 Kč až 36 mil. Kč, v závislosti na ceně nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru. Úroková sazba se pohybuje od 2,29 % p. a. a fixaci si lze nastavit na 1, 3, 5, 10, 15 let.

Čím delší fixace, tím vyšší úroková sazba. Přibližnou výši měsíční splátky si můžete spočítat v kalkulačce hypotéky na stránkách Raiffeisenbank.

V nabídce Raiffeisenbank je také Refinancování hypoték a půjček, Hypotéka na pronájem a Půjčka na rekonstrukci bez zajištění.

9) Americká hypotéka od Raiffeisenbank

S Americkou hypotékou od Raiffeisenbank získáte úvěr na cokoliv ve výši až 5 mil. Kč. Díky ručení nemovitostí lze získat lepší úrokovou sazbu než u klasického spotřebitelského úvěru. Nemusíte dokládat účel úvěru a peníze obdržíte přímo na účet.

Rozsah splácení lze nastavit až na 20 let a fixaci úrokové sazby na 1, 3, 5, 10 nebo 15 let. Úroková sazba se pohybuje od 3,99 % p. a. (platné k 29. 8.).

10) Pojištění od Raiffeisenbank

V nabídce Raiffeisenbank naleznete široké portfolio pojištění. Řadí se do něj životní pojištění, majetkového pojištění, ale také pojištění, která si snadno sjednáte online z pohodlí domova, jako jsou: cestovní pojištění, úrazové pojištění či pojištění vozidla (povinné ručení i havarijní pojištění).

V souvislosti s produkty banka dále nabízí: pojištění schopnosti splácet půjčku, pojištění k hypotékám, pojištění ke kreditním kartám a pojištění zneužití karty.

11) Raiffeisenbank kreditní karta

Raiffeisenbank poskytuje širokou nabídku kreditních karet s bezúročným obdobím až 55 dní. S kartami lze také využívat atraktivních slev u vybraných obchodníků díky programu PREMIUM RB CLUB.

V nabídce je kreditní karta EASY, která je zdarma a poskytuje úvěrový limit až 100 000 Kč. Další variantou je kreditní karta STYLE s úvěrovým limitem až 300 000 Kč a měsíčním poplatkem 50 Kč. Top kartou v nabídce Raiffeisenbank je kreditní karta RB PREMIUM, se kterou získáte úvěrový limit až 500 000 Kč a přístup do vybraných letištních salonků zdarma. Tuto kartu lze získat zdarma k Prémiovému a Exkluzivnímu účtu.

Raiffeisenbank internetové bankovnictví

Raiffeisenbank internetové bankovnictví klientům umožňuje přehledně a bezpečně spravovat finance. Účet je přístupný kdykoliv a z kteréhokoliv počítače.

Co internetové bankovnictví od Raiffeisenbank nabízí?

Internetové bankovnictví od Raiffeisenbank nabízí standardní funkce určené pro pohodlnou správu financí. Banka klade důraz na maximální zabezpečení prostřednictvím elektronických klíčů. V internetovém bankovnictví získáte přehled o všech účtech, půjčkách, kartách, hypotéce či spoření.

Jaké další funkce bankovnictví nabízí?

 • Investování do podílových fondů
 • Přehled o historii transakcí, výpisy účtu v PDF formátu
 • Všechny typy tuzemských i zahraničních plateb
 • Zadávání, změnu a zrušení trvalých plateb
 • Možnost uložení vzoru pro příští platby
 • Informace o půjčkách a povoleném debetu
 • Možnost sjednání půjčky, debetu nebo kreditky
 • Zasílání informací do emailu nebo mobilu prostřednictvím SMS zpráv
Raiffeisenbank-prihlaseni
Stránka pro přihlášení do internetového bankovnictví Raiffeisenbank. Zdroj: rb.cz

Přihlášení do internetového bankovnictví Raiffeisenbank a podepisování plateb je zabezpečeno pomocí dvoufaktorové autorizace. Pro vstup do bankovnictví stačí kliknout na tlačítko Vstup na účet v pravém horním rohu.

Dále si zvolíte, prostřednictvím jakého zabezpečení se přihlásíte. Využít můžete RB klíč, který umožňuje bezpečné a snadné přihlášení i potvrzování transakcí.

prihlasovaci-udaje
Přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Raiffeisenbank Zdroj: www.rb.cz

Mobilní bankovnictví od Raiffeisenbank

S mobilní aplikací Mobilní eKonto od Raiffeisenbank můžete odkudkoliv spravovat svoje účty v mobilním telefonu. Získáte tak absolutní přehled o vašich financích. Aplikace disponuje mnoha zajímavými funkcemi. Patří k nim:

 • Personalizace hlavní stránky
 • Kategorizace transakcí
 • Oznámení o pohybech na účtu
 • Komunikační centrum
 • Zabezpečovací prvky (RB klíč, Face ID a Touch ID, skrytí citlivých dat, ochrana platební karty aj.)

Appka poskytuje veškerý přehled o transakcích, všech účtech a jednotlivých platebních kartách klienta. Platby lze potvrzovat biometrií, ale také lze využít platby QR kódem nebo službu Zaplať mi.

Zajímavostí je využití nejmodernějších způsobů pro odhalení nežádoucích a škodlivých souborů v zařízení klienta, čímž je aplikace chráněna před únikem citlivých dat. Toto zabezpečení nese název Promon Shield.

Mobilní eKonto si lze přizpůsobit dle svých potřeb

Aplikaci si můžete přizpůsobit vašim potřebám. Lze si personalizovat hlavní stránku a nastavit si tři nejčastěji používané funkce do tlačítek zobrazených na hlavní stránce aplikace. Dále si lze různě seřadit produkty v aplikaci tak, jak to bude nejvíce vyhovovat právě vám.

Výhodou je také možnost nastavit si využití biometrie – jestli ji chcete používat pouze na platby, nebo i na přihlášení do aplikace nebo jako kombinaci obojího. Aplikace je ke stažení na Google Play nebo App Store.

Jak funguje Mobilní eKonto?

 

Raiffeisenbank Google Pay a Apple Pay

Raiffeisenbank také nabízí několik možností bezkontaktního placení. Řadí se mezi ně Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay či Fitbit Pay. Využít lze také Raiffeisenbank aplikaci Raipay.

Tyto jednoduché a rychlé způsoby placení lze využívat v obchodech, aplikacích či online. Stáhnout je může klient zdarma na Google Play store (pro Android) nebo v App Store (pro iOS).

Raiffeisenbank pobočky a bankomaty

Raiffeisenbank disponuje 111 pobočkami, které naleznete téměř v každém větším městě. Raiffeisenbank tak najdete nejen v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci, Plzni, Zlíně, Pardubicích, Českých Budějovicích, ale i v dalších městech České republiky.

Raiffeisenbank má také dostatečný počet vlastních bankomatů = celkem 149, a z toho 121 vkladomatů.

Výhody a nevýhody Raiffeisenbank

Výhody

 • Banka se stabilním zázemím silné finanční skupiny
 • Vysoký počet bankomatů a poboček
 • Široká nabídka bankovních produktů a služeb
 • Bohaté portfolio investičních příležitostí
 • Inovativní internetové a mobilní bankovnictví
 • Zajímavá nabídka kreditních karet
 • Vedení Chytrého účtu zdarma bez podmínek
 • Široká nabídka pojištění
 • Nabízí stavební spoření

Nevýhody

 • Zpoplatněný aktivní účet částkou 49 Kč
 • Zpoplatněné vedení účtu v cizí měně (K Chytrému účtu)
 • Nedisponuje pobočkami v malých městech

Získaná ocenění

Raiffeisenbank se také může pochlubit spoustou zajímavých ocenění. Podívejme se na některá z nich.

Soutěž Zlatá koruna 2020

 • V roce 2020 získala Raiffeisen stavební spořitelna 2. místo za své stavební spoření Junior.
 • V témže roce získala Raiffeisen – Leasing s.r.o. 2. místo za financování vozů online, podnikatelský leasing.

Finparáda.cz 2020

 • V roce 2020 získala banka 2. místo v kategorii Spořicí účty do 300 000 Kč za svůj Spořicí účet XL.
 • Také získala 2. místo v kategorii Spořicí účty od 300 000 Kč do 600 000 Kč za svůj Spořicí účet XL.
 • Raiffeisen stavební spořitelna obdržela 1. místo v kategorii Stavební spoření za svůj Tarif Spoření S 202.

Cena hospodářských novin 2019

 • V roce 2019 se Raiffeisenbank stala popáté v řadě Klientsky nejpřívětivější bankou roku.

Reklama Raiffeisenbank

Reklamy Raiffeisenbank vždy spolehlivě poznáte. Podívejte se na jednu z nich:

Závěr – Naše hodnocení Raiffeisenbank

Raiffeisenbank lze charakterizovat jako banku pro náročné klienty. Na druhou stranu velmi dobře poslouží i běžným klientům, kteří od své banky očekávají rozsáhlé portfolio produktů, nízké poplatky a dostupnost.

Velkou výhodou banky je široká nabídka produktů, která se občas může zdát až trochu zmatečná. Banka je svému klientovi schopna nabídnout opravdu téměř cokoliv. Pomineme-li klasické běžné a spořicí účty, termínované vklady či platební karty, může se Raifka pyšnit zajímavou nabídkou kreditních karet, pojištění i hypoték.

Třešničkou na dortu je poté stavební spoření, které chytře završuje celý výčet bankovních produktů a služeb.

Pro úplnou spokojenost klientů banka provozuje vysoký počet poboček a bankomatů, ale v některých malých městech pobočky chybí. Veškerou správu financí lze provádět v moderním internetovém a mobilním bankovnictví, přičemž obojí se pyšní zajímavými funkcemi. Ty mohou být užitečné, ale jejich aktivace bude pro některé asi zbytečně složitá.

Ne každému bude bankovnictví s velkým množstvím funkcí a služeb vyhovovat. Většina lidí upřednostňuje snadné a intuitivní bankovnictví, které poslouží zejména pro přehled o transakcích a k samotnému platebnímu styku.

Ale každému vyhovuje něco jiného a záleží především na potřebách klientů. Raiffeisenbank má jistě co nabídnout a určitě nebude pro mnohé zklamáním. Někteří klienti však možná upřednostní svěží mladou a bezpoplatkovou banku, která jim nabídne snadnou správu financí.

Raiffeisenbank vás nepřesvědčila? Co říkáte na Fio banku?

Raiffeisenbank vás příliš nepřesvědčila? Hledáte menší banku s přehlednější nabídkou produktů? Pak by vás možná mohla zaujmout Fio banka. Podívejte se na naši recenzi této banky.

Fio banka je ryze českou bankou, která se zaměřuje na poskytování běžných bankovních služeb bez poplatků. Součástí její nabídky jsou také investice do cenných papírů.

Ačkoliv se Fio řadí k menším bankám, může se pochlubit širokou nabídkou bankovních produktů, přehledným internetovým bankovnictvím a neustálými inovacemi. I přesto, že se od počátku jedná o českou banku, rozhodně nemůžeme říci, že by tím byla jakkoliv oslabena. Ostatně to právě ona byla první bankou, která spustila v ČR Internetbanking.

Fio banka navíc nabízí neomezené výběry ze svých bankomatů zdarma, platby v rámci ČR a SR zdarma i nízké úroky u půjček a hypoték. Nevýhodou pak je omezený počet výběrů zdarma z bankomatů jiných bank.

92 %
N/A
Banka s širokou nabídkou produktů pro náročné
Raiffeisenbank je banka pro náročnou klientelu, která však bude vhodná i pro běžné klienty. Nabízí široké portfolio služeb, i když občas se zbytečnými poplatky. Disponuje vysokým počtem poboček a bankomatů, a i přesto, že v malém městě se s ní pravděpodobně nesetkáte, můžete vše okolo svých financí pohodlně spravovat v moderním internetovém nebo mobilním bankovnictví.

NázevRaiffeisenbank
Kód banky5500
BIC kód (SWIFT) RZBCCZPP
Webové stránkyhttps://finex.cz/o/raiffeisenbank/
Internetové bankovnictvíhttps://www.rb.cz/vstup-na-ucet
Kontakt na podporu800 900 900
Založení bankyČeská republika 1993
Sídlo bankyHvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Běžný účet
Spořicí účet
Termínovaný vklad
Stavební spotření
Podílové fondy
Půjčky
Hypotéky
Vlastní bankomaty
Platební karty
Dluhopisy
Produkty pro děti
Směnárna


Další Banky, které by vás mohly zajímat

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Gazprom ---
N/A
RECENZE

TOP Akcioví a forex brokeři

XTB logo
XTB★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 90 %
U 67 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Admirals logo
Admirals★ 89 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo