Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Chcete získat KRYPTOMĚNY ZDARMA? Přečtěte si těchto 6 způsobů!

Chcete získat KRYPTOMĚNY ZDARMA? Přečtěte si těchto 6 způsobů!

Chcete získat KRYPTOMĚNY ZDARMA? Přečtěte si těchto 6 způsobů!

Asi už nikdo z nás není tak naivní, aby si myslel, že něco dostane zcela zdarma. A u kryptoměn to zní skutečně bláhově. Dnes si ovšem ukážeme případy, jak skutečně získat kryptoměny zdarma. Někdy zcela bez námahy, jindy výměnou za váš čas, nebo za podstoupení určitého rizika.

Hlavní ale je, že tyto způsoby máme ozkoušené a fungují!

Pokud máte pár minut navíc a chcete si kryptoměny vydělat nebo prostě jen vyzkoušet bez dalších investic, tak rozhodně pokračujte ve čtení. Prozradíme, že to lze nejen na počítači, ale i přes telefon a to třeba cestou v MHD.

Hned na úvod vás potěšíme další informací: možností jak zdarma získat kryptoměny je více. My se konkrétně zaměříme na pár z nich.

Obsah tohoto článku

1.Způsob 1 – Kryptoměnové faucety aneb „klikačky“2.Způsob 2 – Online hry3.Způsob 3 – Investice a hazard4.Způsob 4 – Různé programy Earn5.Způsob 5 – Airdropy6.Pozor na tyto podvody!7.Milionářem se nestanete8.Vaše zkušenosti s těmito metodami

Způsob 1 – Kryptoměnové faucety aneb „klikačky“

bitcoin ukazující palec nahoruOsobně jsem tzv. klikací weby považoval za mrtvé. Nevím, do jaké míry jste se s nimi setkali Vy, ale já snad naposledy někdy na přelomu 20. tisíciletí a kousek po něm.

V té době existovalo několik klikacích webů jako třeba neobux (který stále běží), kam jste se zaregistrovali a následně nechali v okně běžet reklamy. Za každou zhlédnutou reklamu jste pak dostali nějaké peníze.

Byl to obrovský boom. Takto jste mohli denně naklikat pár haléřů/korun a po dosažení minima se nechat vyplatit. Výplata probíhala na elektronickou peněženku, většinou na PayPal.

Ale zpět ke kryptoměnám. To, co je popsáno výše, se děje i dnes s kryptoměnami. Existují různé služby, kterým se říká kryptoměnové faucety, například freebitco.in nebo satoshihero. Můžete se registrovat nebo nemusíte, ale vždy je potřeba vložit adresu vaší peněženky a podívat se na reklamu a za to shrábnout odměnu.

Abychom jen neteoretizovali, vyzkoušeli jsme je pro vás. Pojďte se tedy podívat, kde nejlépe získáte kryptoměny zdarma!

Faucet FreeBitco.in (ZDE)

FreeBitco.in bitcoiny zdarma faucet
Vzhled stránek FreeBitco.in

Stránky FreeBitco.in jsou velmi jednoduché, ale zároveň nabízí mnoho funkcí. Na těchto stránkách je třeba založit si účet pomocí vaší e-mailové a bitcoinové adresy.

Následně je možné si jednou za 60 minut vylosovat náhodné číslo mezi 0 – 10 000. Podle toho, jaké číslo padne, získáte za odměnu free bitcoin. S největší pravděpodobností (99 %) je to samozřejmě nejnižší výhra, tedy momentálně okolo 20 satoshi. Toto číslo ale můžete zvyšovat hraním multiplier hry nebo využitím tzv. reward points, které vám přihrají až 1000% bonus na 24h.

Zajímavé ale je, že na těchto stránkách můžete své vydělané satoshi i násobit. Pod položkou Multiply BTC najdete totiž hru, ve které si můžete znovu generovat náhodná čísla a vaše satoshi sázet na to, zda bude číslo vyšší nebo nižší. Minimální částka pro výběr bitcoinů do své peněženky je 0.0003 BTC, což je asi 300 Kč. A to je celkem fér.

Bitcoin zdarma zkušenosti
Moje statistiky za pár měsíců nahodilého hraní. Všechny výběry peněz přišly.

FreeBitco.in také nabízí referral program, kdy jste odměněni i částí toho, co si "vyklikají" vámi doporučení hráči, takže cesta k výdělku na těchto stránkách je možná i tímto stylem.

Faucet SatoshiHero.com (ZDE)

satoshi hero free bitcoin faucetFaucet SatoshiHero.com funguje stabilně již od ledna 2018 a nabízí možnost získat bitcoiny zdarma celkem 3x každých 10 minut.

Za každý "claim" můžete získat většinou okolo 10 satoshi. Minimum pro výplatu je znovu 30 000 satoshi, tedy 0.0003 BTC.

Kromě "claimování" free bitcoinu ale můžete satoshi získat i pomocí plnění nejrůznějších úkolů, to jsme však nezkoušeli. Dejte si zde ale velký pozor na podvody, které by mohly být doporučovány. Své vyklikané bitcoiny můžete i riskovat a násobit na výherních automatech či jiných kasínových hrách.

bitcoin zdarma satoshi hero
Naše první tři výběry, celkem 0.005 BTC satoshi ze SatoshiHero.com

I na SatoshiHero můžete své výdělky zvýšit tím, že pozvete své přátele a získáte 50 % z jejich vyklikaných bitcoinů. Tak do toho!

Faucet Cointiply.com (ZDE)

free bitcoin faucet cointiplyFaucet Cointiply.com je hodně podobný faucetům zmíněným výše. I zde máte spoustu možností jak získat nějaké ty kryptoměny zadarmo.

Ať už se jedná o registrační bonus 100 satoshi, jejich faucet, zobrazování reklam za 5-10 satoshi, nebo plněním nabídek jako instalace aplikací a podobně.

Kromě toho můžete i zde své satoshi i riskovat a násobit ve hrách. Minimální výběr je nastaven na 100 000 satoshi, což už je o něco vyšší částka. Ale i tak je možné jí dosáhnout. Své výdělky můžete znovu zvýšit tím, že pozvete své přátele a získáte až 50 % z jejich free bitcoinů.

První kryptoměny (bitcoin) zdarma z Cointiply
Náš první výběr, celkem 0.00033 BTC satoshi z Cointiply

Způsob 2 – Online hry

Možná se to zdá neuvěřitelné, ale kryptoměny zdarma můžete získat i jako odměnu za výhru v řadě online her.

Odměňování však funguje podobně jako u bitcoinových faucetů, neboť odměna má především udržet lidi u hraní her, čili prohlížení reklam nebo kupování nového "vybavení" herního světa.

Na výběr máte širokou škálu her, proto si dokáže vybrat téměř každý. Navíc se zdá, že se jedná o win win situaci – umístění reklamy do prostředí online her se zdá jako skvělý způsob inzerce a je hojně využíván.

Pokud naopak vám jako hráči nevadí časté zobrazování reklam, můžete si užívat hraní, a ještě za to být odměněni. Máte-li dostatek volného času a rádi hrajete hry, drobné odměny se mohou časem nasčítat a vytvořit zajímavou částku.

Hra Rollercoin

Jak získat bitconi zdarma ve hře rollercoinRollercoin je online hra, ve které si hrajete na kryptoměnového těžaře. V několika různých minihrách sbíráte skóre, za které vylepšujete svoji těžební techniku.

Registrujte se přes tlačítko níže a získáte 1000 satoshi zdarma!

Každých 5 minut díky vaší technice vytěžíte další blok a tak můžete automaticky, zatím co spíte, střádat jednotlivé satoshi. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete těžit Bitcoin, Ethereum nebo Dogecoin, nebo třeba všechny najednou.

Vytěžené kryptoměny si můžete vybrat do svých peněženek!

Pár mých výplat - bitcoiny zdarma
Pár mých výplat ze hry Rollercoin. Opravdu funguje!

Hra Rollercoin ale vůbec není nějaký starý nefunkční systém. Jeho vývojáři na ní stále pracují a v létě roku 2021 prošla celá hra velkým updatem, kdy bylo její hráčům provádět mnohem více činností a hraní se tak stalo zajímavějším. Vyzkoušejte to!

Hrajte hru Rollercoin
Registrujte se do RollerCoin přes toto tlačítko a získáte 1000 satoshi zdarma!

Hra Drugwars

drugwars hra free kryptoměny zdarmaDrugwars je online hra postavena na blockchainu Steemu. Aktuálně lze ve hře vydělávat DWD (DrugWarsDollar), které hráč získává za plnění úkolů, bitvy s jinými hráči, či v rámci interní loterie.

Token DWD lze přímo ve hře na burze kupovat i prodávat. Aktuálně je na 1. místě v žebříčku v celé hře český gang. Připojte se k nim! (Naleznete ho pod jménem CZE – CESKY)

Hra Steem Monsters

kryptomenova hra steem monstersMilovníci karetních her a fantasy mohou díky Steem blockchainu vyzkoušet i hru Steem Monsters, kde kupujete, sbíráte a prodáváte kartičky s gobliny, draky a dalšími monstry se kterými poté můžete bojovat proti dalším hráčům.

Hra Decentraland

decentraland hraDecentraland je hra využívající tokeny MANA, která probíhá ve virtuální realitě, ale je možné si ji spustit i na svém počítači.

Majitelé tokenů MANA mohou kupovat herní pozemky a na nich tvořit virtuální svět s reálným dopadem. Velmi zajímavý projekt!

Hra Axie Infinity

Hra axie infinity
Screenshot ze hry Axie Infinity

Axie Infinity je propracovaný herní ekosystém, ve kterém hráči vychovávají a sbírají příšerky, bojují proti sobě v arénách a spoluvytvářejí herní svět. Platidlem v tomto světě jsou Axie Infinity Shards (AXS).

Tvůrci této hry se inspirovali celosvětově známou hrou Pokémon a poznali se při hraní jedné z nejznámějších her fungující na technologii blockchain – CryptoKitties.

Způsob 3 – Investice a hazard

Webové stránky s kryptoměnovými hazardními hrami mají povětšinou stejnou legitimitu jako jiné online hazardní herny s jakoukoli jinou fiat měnou. Často jsou zahlcené reklamami a škodlivým softwarem, a nakonec můžete o své bitcoiny přijít. Teoreticky se ale jedná o možnost, jak získat bitcoin zdarma.

Buďte ostražití, abyste sami nepřišli o své peníze a nenaletěli nějakému podvodníkovi. Stránky a projekty (viz Bitconnect) slibující neobvykle vysoké odměny vyžadující platbu jakéhokoliv typu předem, jsou téměř vždy podvodem a pouze čekají na důvěřivce, který naivně naletí na lákavou nabídku.

My jsme ale ozkoušeli následující:

TOP – Kasíno BitStarz (ZDE)

kasino bitstarzBitStarz je jedno z nejstarších a zároveň největších bitcoinových kasín, kde můžete hrát automaty, ruletu, blackjack a podobné hry.

Vklad i výběr je možný provádět v bitcoinech, ale i pomocí platební karty ve fiat měnách (EUR).

Kromě toho, že můžete nějaké bitcoiny risknout například na ruletě a vyhrát, můžete i od tohoto kasína získat něco zdarma.

Hned po registraci můžete získat až 5 BTC zdarma + navíc vám občas do emailu, se kterým se registrujete, přijde nabídka s otočkami do kasína zdarma, nebo tak podobně. Za zkoušku to stojí!

"Raketka" Bustabit (ZDE)

bustabit vyhrajte bitcoinyPoměrně známá stránka Bustabit nabízí možnost znásobit své bitcoiny několikanásobně. Nejprve je však potřeba si zaregistrovat účet, na které své bitcoiny vložíte.

Poté můžete vstoupit do hry. Hra je rozdělena na jednotlivá kola, která trvají okolo 10 sekund. Před každým kolem si můžete vsadit určitý počet bitcoinů (bits).

Během kola roste násobitel (velké číslo vlevo) a jakmile vám přijde jako vysoký, stačí zmáčknout tlačítko a okamžitě se váš počet vsazených bitcoinů znásobí právě tímto číslem. Toto číslo (násobitel) se pohybuje mezi 0 – 10 000x. Sám jsem nejvyšší číslo viděl násobitel asi 7 000x !!

Pozor ale, pokud nestihnete tlačítko zmáčknout dostatečně brzy, o celou sázku přijdete. Hrajte tedy s rozumem a pouze s malými částkami!

Investice do Bustabit

získejte btc na bustabit investicíKromě možnosti hazardovat a své coiny sázet na jednotlivá kola můžete do Bustabit i investovat! Aby stránky Bustabit mohly vyplatit lidi, kteří hazardují a vyhrávají, potřebují určitý bankroll, ze kterého jsou výhry vypláceny.

Tím, že do tohoto banku vložíte své vlastní bitcoiny, podporujete celý systém a umožníte tím vyšší výhry pro hráče.

Za poskytnutí svých coinů jste samozřejmě odměněni poměrnou částí z bitcoinů, které tam hráči prohrají. Tzv. house edge, neboli statistická výhoda, je u bustabitu nastavena na 0.5 % – dlouhodobě tedy statisticky investoři vydělají půl procenta z každého kola. Z mých zkušeností můžete při investici do bankrollu na Bustabitu vydělávat okolo 2-3 % měsíčně.

Tato investice ale samozřejmě není bez rizika – kdyby někdo během jediného dne vyhrál např. 1000 bitcoinů, část vašeho vkladu bude použita pro vyplacení výhry.

Jak investice funguje?

Jak funguje bankroll? (V angličtině)
The bankroll is the pool of money that the house uses to pay out winners that bet on the bustabit multiplier.

The max profit that players can win from a round of the game is determined by the size of the bankroll. The larger the bankroll, the more players can win.

  • Each player can only win 1% of the bankroll in a single round. It's possible to win more in total across multiple rounds, of course!
  • Similarly, all players combined can only win 1.5% of the bankroll in a single round.

Players can bet on the house (i.e. become bankrollers), and their bet is added to the bankroll such that they win when the house wins and they lose when the house loses.

Having both players and bankrollers (aka house bettors) is important for a healthy bustabit. As bankrolls grow the bankroll base, higher profits will be allowed and bigger gamblers will be attracted to the game.

If you wish to contribute, word of mouth is the most effective way to attract more players and bankrollers. Please recommend the game to your friends.

More information can be found here.

"Raketka" Ethercrash.io (ZDE)

hra ethercrash - ziskejte kryptomeny zdarma
Hra Ethercrash

Poměrně známá stránka Ethercrash.io, alternativa průkopnické stránky Bustabit, nabízí možnost rozmnožit své ethery až několikanásobně. Nejprve je však potřeba si zaregistrovat účet, na které své ethery vložíte a počkáte cca 13 konfirmací.

Poté můžete vstoupit do hry. Hra je rozdělena na jednotlivá kola, která trvají okolo 10 sekund. Před každým kolem si můžete vsadit určitý počet etherů (ethos).

Investice do Ethercrash

investice ethercrash ethereum zdarma
Vývoj mé investice od Ethercrash

Kromě možnosti Ethercrash hrát a své mince sázet na jednotlivá kola, umožňuje Ethercrash stejně jako Bustabit do hry (do banku) i investovat, což samozřejmě přináší o dost nižší riziko, ale zároveň i potenciální zisky.

Jak to funguje?

Aby stránky mohly vyplatit výhry lidem, kteří hazardují a vyhrávají, potřebují určitý bank, ze kterého jsou výhry vypláceny. Tím, že do tohoto banku vložíte své vlastní ethery, podporujete celý systém a umožníte tím vyšší výhry pro sázející hráče.

Za poskytnutí svých coinů jste samozřejmě odměněni poměrnou částí z etherů, které tam hráči prohrají. Tzv. house edge, neboli statistická výhoda, je u ethercrash nastavena na cca 1 %. Dlouhodobě tedy investoři vydělávají asi 1 % z hodnoty každé hry.

Investice ale samozřejmě není bez rizika – kdyby někdo během jediného dne vyhrál např. 1000 etherů, část vašeho vkladu bude použita pro vyplacení výhry.

Jak investice funguje?

Jak funguje investice u Ethercrash? (V angličtině)
The bankroll is the pool of money that the house uses to pay out winners that bet on the ethercrash game.

The max profit that players can win from a round of the game is determined by the size of the bankroll. The larger the bankroll, the more players can win.

  • Each player can only win up to 1 % of the bankroll in a single round. It's possible to win more in total across multiple rounds, of course!
  • Similarly, all players combined can only win 1.5% of the bankroll in a single round.

Players can bet on the house (i.e. become bankrollers), and their bet is added to the bankroll such that they win when the house wins and they lose when the house loses.

Having both players and bankrollers (aka house bettors) is important for a healthy bustabit. As bankrolls grow the bankroll base, higher profits will be allowed and bigger gamblers will be attracted to the game.

If you wish to contribute, word of mouth is the most effective way to attract more players and bankrollers. Please recommend the game to your friends.

Způsob 4 – Různé programy Earn

Kryptoměnové platformy spolu s jednotlivými protokoly a projekty už od roku 2018 spouští takzvané Earn programy. Díky těmto programům můžete projít několika výukovými lekcemi, odpovědět na jednoduché otázky plynoucí z přečtených lekcí a získat nějaké kryptoměny úplně zdarma. Např. v programu Coinbase Earn bylo v srpnu 2021 možné získat kryptoměny v hodnotě více než 100 dolarů zdarma – což se vyplatí!

Hlavním cílem těchto programů je pravděpodobně dostat kryptoměny mezi veřejnost a peníze, které lidé zdarma obdrží, jsou formou investice do marketingu od autorů daných kryptoměn.

Momentálně u CoinBase lze zdarma získat (aktualizováno v srpnu 2021)

Kromě Coinbase má ale svůj program pro vzdělávání a zisk kryptoměn zdarma i analytický web CoinMarketCap, který určitě znáte a nebo fintech Revolut.

Způsob 5 – Airdropy

Další a dle mého hlediska příjemnější cestou jsou Airdropy. Získat kryptoměny zdarma může být snadné. Především u Airdropů se vyplatí sledovat např. web Airdropalert.com. Pokud už nic jiného, tak budete v obraze, co že se to ve světe kryptoměn děje.

Nové firmy (obvykle startupy) neustále chodí na trh s novými příležitostmi pro jejich financování pomocí ICO či IEO. Bohužel a bohudík je těch nabídek tolik, že se v nich ani nelze zorientovat a marketingově je protlačit je téměř nemožné.

Místo reklamy, která by stejně zapadla, využívají tyto firmy i tzv. Airdropy. Airdrop může mít tři podoby:

1. typ airdropů – Airdrop na blockchainu

Startup si vybere nějakou dobře zavedenou měnu a všem, kdo ji vlastní, pošle v určitém poměru zdarma svoji novou měnu. Například všem co vlastní ETC, tak v poměru x:y pošlu zdarma měnu xz.

Učinit tak mohu veřejně, vše oznámím předem, a nebo nic neoznámím a prostě si vyberu pár aktivních peněženek. Uživatel uvidí, že něco dostal, možná ho to zaujme a bude tu danou měnu chtít využívat, nebo se o ni alespoň trochu zajímat.

2. typ airdropů – Hard Fork

Pokud už se na kryptoměnách trochu pohybujete, tak si určitě pamatujete fork Bitcoinu a Bitcoin Cash. Jednoduše řečeno – byl zkopírován dosavadní blockchain a vy, pokud jste v danou chvíli měli 1 BTC, tak jste zdarma dostali i 1 BCH.

Tak to fungovalo nejen u celých bitcoinů, ale i u jejich zlomků. Proč se tak stalo se můžete dočíst v našem dalším článku, nyní je podstatný fakt, že danou kryptoměnu obdržíte zdarma. Už je ale třeba sledovat kdy hard forky proběhnou a danou kryptoměnu vlastnit.

3. typ airdropů – Odměna za úkol

Nejvíce používanou metodou je připsání určitého obnosu nové měny za splnění úkolu, nejčastěji se jedná o retweet, sdílení/like na Facebooku, Twitteru (obvykle sdílíte info o ICO). Jakmile úkol splníte, tak dostanete odměnu. Do určité míry je to podobná odměna jako u klikaček (za nějakou protislužbu), zde je to ale mnohem výhodnější.

Pamatujte, že většina nových kryptoměn se nechytne a vy budete mít bezcennou měnu. Jedna z deseti ale možná nějakou hodnotu mít bude a možná i jedna z dvaceti uspěje a potom už se můžete dostat ke slušnému obnosu.

Pozor na tyto podvody!

Je jasné, že kryptoměny zadarmo by chtěl získat asi každý. Toho také ostatně využívají i někteří podvodníčci. Níže tedy upozorňujeme na některé z nich, které jsme vyzokušeli.

Stali jste se ve světě kryptoměn také cílem podvodu? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o svoji zkušenost do komentářů níže!

PODVOD – LTCminer.us nebo LTCminer.io

litecoin zdarma na ltcminer
Vzhled stránky LTCminer

Stránky ltcminer.us a ltcminer.io slibují, že vás na svých strojích nechají těžit Litecoiny zdarma. Stačí jen zadat adresu vaší peněženky a až pro vás natěží dostatek, pošlou Vám je.

A opravdu, ihned po zadání adresy své peněženky vidíte, jak vám pomalu litecoiny na účtu přibývají.

Minimální výplata je 0.01 LTC, takže budete chtít počkat a nechat si je zdarma poslat.

Bohužel, než takovou částku "natěžíte", trvá to několik dní – a toho si všimnete poměrně rychle, načítají se totiž rychlostí asi 0.000001 LTC za minutu. Pozor ale, stránky nabízí zrychlení těžby – stačí pouze zaplatit částku mezi 1 a 15 LTC a těžba bude násobně rychlejší.

Jenže ouha! Jakmile zaplatíte, sice máte těžbu rychlejší, ale své litecoiny nikdy neobdržíte! My jsme zkusili jen verzi zdarma a vyčkali cca 2 týdny. Nastřádali jsme dostatek litecoinů pro výplatu a taky jsme o ni požádali.

Adresa peněženky, kterou jsme pro výplatu použili, je: 3DYercypTdiEPdabjnRrd1QiPMwcrEuKah.

Můžete se sami podívat (např zde), že nám nikdy nic nepřišlo. To nás vede k závěru, že stránky jsou podvod a všechny "důkazy výplat" které na stránkách najdete, jsou také zfalšované. Rozhodně tyto stránky nedoporučujeme.

Milionářem se nestanete

Získávání free kryptoměn rozhodně není cestou k okamžitým milionům na bankovním účtě, a nejedná se ani o nejziskovější možnost, jak investovat váš čas. Vydělat peníze na internetu jde i jinými způsoby. Pár z nich jsme vypsali v našem článku Jak vydělat peníze na internetu.

Pokud však disponujete volným časem a chtěli byste získat nějaký ten coin zdarma, pak můžou být naše tipy výše zajímavou alternativou, jak si ve volnu vybudovat vedlejší příjem, nebo aspoň nějakou tu korunu na víc.

Ze všech zmíněných možností usuzujeme, že nejlepším způsobem, jak získat kryptoměny zdarma, jsou referral programy u klikacích stránek a affiliate programy – potřebujete k tomu ale další lidi, které získáte buď na sociálních sítích, nebo na svých stránkách.

Pokud dokážete dostatečně rozšířit své unikátní kódy mezi lidi, pak dosáhnete zajímavých výsledků. Musíte si však dát práci s šířením svého referral/affiliate kódu (odkazu) například v internetových diskuzích, nebo možná ještě lépe, na svých stránkách či na svém youtube kanálu.

Získali jste už vy sami nějaké kryptoměny zdarma? Dejte nám vědět níže do komentářů! ⤵️

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
+3,31%
Cena
$30 092
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
+1,86%
Cena
$2 005
Graf posl. 7 dní
Graf BNB
Změna za 24h
+4,16%
Cena
$305,4

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 24 komentářů
Adam

Daní se příjmy z faucetů? Nemyslím prodej toho, co získám z faucetu, ale jen to, že získám nějaká krypto na faucetu.

Takos

Zdravíčko chtěl bych se tu zeptat (nikde pořádně nemůžu najít recenze)
Znáte na smartphony takový ty (PHT)??
Na Google play si stáhnete phoenum cloud minning a mají další minihry a claimovaci apky ale nemám s tím zkušenosti a tak se tu ptám jestli tu s tím máte někdo zkušenosti a jaké ? Je to ztráta času či opravdu se ten phoneum token dá nekde využít?? Popřípadě na jaké burze se dá vyměnit ? ?

Portál Finex.cz
Odpověď na Takos

Dobrý den, s tímto zkušenosti bohužel nemáme, takže nemůžeme říci, zda je to OK, nebo se jedná o podvod. Takto získané tokeny PHT byste teoreticky měl být schopný prodat na burze ProBit – ale ani s tím nemáme zkušenosti.

cryptogentlemens

Těch stránek je spousta kde si naklikat nějakou kryptoměnu. A neustále se objevují nové stránky. A ne všechny jsou poctivé. Někde na vás vyskočí desítky stránek, 10x vás to přesměruje, než se opravdu zmáčkne tlačítko CLAIM, reCapcha má občas menstruaci a je taky schopná několikrát za sebou, vás donutit označit to a to a pak napsat ,,zkuste to prosím ještě jednou,, a pak dostat 2 satoshi o_O. ALE! Jsou i stránky kde po čtyřech klikách dostanete 25-40 satoshi! Já myslím, když si vyberete takové to stránky. Uděláte harmonogram, třeba od 8:00 do 20:00, claimovat stránky co dávají každou hod, za par kliků (třeba jen 5stránek, co vás zdrží 5min), pak na dvě tři hodky, trošku zabrat a dělat faucety po 1, 5, 15, 30min na dvou monitorech. Tak si myslím, že si můžete z toho udělat HPP. Pokud žijete v zemi, kde si obyvatelé vydělávají průměrně 1 dolar za den :D :) ;)

Milly

Dobrý den, tak mohu potvrdit Coinbase funguje, právě jsem díky koukání na videa a následné testy obdržela už cca 16USD v nějakých stablecoinech. Jako opakování angličtiny a pro pochopení kryptoměn pro mne ideální. Je nutno se zaregistrovat, verifikovat identitu a asi týden čekat frontu na testy. Čas investovaný do této činnosti je vysoký, ale na dlouhé večery pro mne zajímavá činnost.

Portál Finex.cz
Odpověď na Milly

Dobrý den, děkujeme za Vaši zkušenost. :-)

Martin

Ahoj, má niekto skúsenosti zo sathoshihero.com? Dik

Portál Finex.cz
Odpověď na Martin

Dobrý den, Martine, btc faucet SatoshiHero.com jsme neznali, ale po rychlém prozkoumání jsme ho vyzkoušeli a trochu proklepli a vypadá, že funguje dobře. Přidáváme ho tedy i do seznamu v článku bitcoiny zdarma, díky za komentář. :-)

Marcel

Zajímavý projekt pro každého, kdo má mobil a nevadí mu 1x denně spustit aplikaci a zdarma získat nějaké tokeny Pi. Jestli z toho nebude nic nebo třeba nový bitcoin se uvidí, každopádně to nic nestojí, pouze instalaci.
Tvůrci mají predikci na cenu 1,3 dolaru za 1 token, do konce roku, tak se uvidí.

Jako ref můžete zadat Mar78 nebo někoho koho znáte, každopádně, proč to nezkusit.

minepi.com/Mar78

Portál Finex.cz
Odpověď na Marcel

Dobrý den, dal bych si na tento projekt pozor. Osobně bych si do telefonu radši nic nestahoval – nikdy nevíte, co Vám to s telefonem může udělat. Navíc na stránce, kterou jste poslal, píšou, že byli první kryptoměnou, kterou je možné těžit na telefonu. To je ale lež, minimálně Electroneum to umožňuje již roky. Kdo ví, zda tento „token Pi Network“ vůbec existuje – není k dohledání ani na CoinMarketCap ani na CryptoCompare. Za mě je to jasné NE – rizika převyšují možný zisk.

Vojtěch, Finex.cz

patrik
Odpověď na Portál Finex.cz

pí prosím nestahovat je to hrozný, tak za virovaný pc sem ještě neměl nikdy a to nejsem žádný amatér. obklikou kolem pí
cryptu zdar

Ondra

Dobry den nemate nejake free litecoin stranky?

kryptokok
Odpověď na Ondra

Ahoj, mám toho kolik jen chceš, nejen na litecoin. BTC těžím ZDARMA asi na 10 webech, a to nemusím dělat vůbec nic. Neplatil jsem ani KČ. Denně jedu okolo 20 druhů kryptoměn a mám je instantně v peněžence. Klidně se podělím, jen mi napiš mail, naposílám odkazy, klidně i screenshoty :) VIVA LA KRYPTO!! (money for people)

Portál Finex.cz
Odpověď na kryptokok

Dobrý den, můžete se s námi v komentářích podělit o nějaké takové stránky? Třeba by to někomu mohlo pomoci. Děkujeme!

Vladimíra
Odpověď na Portál Finex.cz

Dobrý den ráda bych získala ten nabízený díl – odkazy atd. hlavně popis pro začátečníky jak a které ty peněženky k tomu připojit děkuji

Zobrazit další odpovědi (1)
Karel
Odpověď na kryptokok

Zdravím rad bych jaké ty stránky ,na těžbu zdarma ,diky

Portál Finex.cz
Odpověď na Karel

Dobrý den, Karle. Obávám se, že zdarma Vám nikdo těžit nebude. Proč by to taky dělal? A mnohdy ani za peníze (cloudmining) se nejedná o úplně legitimní záležitost.

Zobrazit další odpovědi (1)
Sara
Odpověď na kryptokok

Kryptokoku, poděl se a své zkušenosti! Dík.

Drahomír
Odpověď na kryptokok

info, jinak PI je legální

Petr

Tak jak to s cenama bude dál? Pořád to teď rok a půl padá, ale teď to vypadá, že se to zas zvedá a nekde jsem i četl že bychom měli být jak se říká na dně? Máte někdo více info?

Portál Finex.cz
Odpověď na Petr

Petře, náš názor (podložený mnoha fakty, výroky expertů a předpověďmi) jsme zveřejnili před pár týdny v jednom z článků. Najdete ho zde: Predikce kryptoměn 2019.

Středočech Agar

Zadarmo ani kuře nehrabe, to bych se moc divil, kdyby nějaké tyto způsoby fungovaly… Máte s tím někdo OPRAVDOVOU zkušenost? Kryptoměny jsou hodně populární to je jasné ale proč by je někdo rozdával zdarma když jiní je kupují za tisíce dolarů

Jihočech Gangnam
Odpověď na Středočech Agar

Faucety reálně fungují… Freebitco.in taky funguje… Vše vyplácí a to bez problému ;-) Problém s většinou faucetů je jen ten, že než si naklikáš dostatek na výběr, tak s tím přestaneš. Proto je dobré když neklikáš sám ale máš tzv referaly. A nebo si tam vložit své prostředky abys měl dostatek na výběr a pak vybrat celé i s tím naklikaným, to jde u toho freebitcoin třeba

Fil

Budu zkoušet ty faucety ?

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo