Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Chcete získat kryptoměny ZDARMA? Zde je návod!

Chcete získat kryptoměny ZDARMA? Zde je návod!

Chcete získat kryptoměny ZDARMA? Zde je návod!

Asi už nikdo z nás není tak naivní, aby si myslel, že něco dostane zcela zdarma. A u kryptoměn to zní skutečně bláhově. Dnes si ovšem ukážeme případy, kdy lze skutečně získat kryptoměny a nemuset za ně platit. Někdy zcela bez námahy, ale většinou výměnou za váš čas. Hlavní je, že tyto způsoby fungují!

Pokud máte pár minut navíc a chcete si kryptoměny vydělat nebo prostě jen vyzkoušet bez dalších investic, tak rozhodně pokračujte ve čtení. Prozradíme, že to lze nejen na počítači, ale i přes telefon a to třeba cestou v MHD.

Hned na úvod vás potěšíme další informací: možností jak zdarma získat kryptoměny je více. My se konkrétně zaměříme na pár z nich.

Obsah tohoto článku

1.Kryptoměnové faucety aneb „klikačky“2.Stellar Lumens v hodnotě 25 dolarů zdarma od Blockchain.info3.ZDARMA: CoinBase rozdává kryptoměny v hodnotě až 76 USD!4.Airdropy aneb novodobý marketing5.Vaše zkušenosti s těmito metodami

Kryptoměnové faucety aneb „klikačky“

bitcoin ukazující palec nahoruOsobně jsem tzv. klikací weby považoval za mrtvé. Nevím, do jaké míry jste se s nimi setkali, ale já snad naposledy někdy na přelomu tisíciletí a kousek po něm.

V té době existovalo několik klikacích webů jako třeba neobux (který stále běží) kam jsme se zaregistrovali a následně nechali v okně běžet reklamy.

Byl to obrovský boom. Takto jste mohli denně naklikat pár haléřů/korun a po dosažení minima se nechat vyplatit. Výplata probíhala na elektronickou peněženku, většinou na PayPal.

Faucety rozdávají kryptoměny zdarma

Ale zpět ke kryptoměnám. To co je popsáno výše se děje i dnes s kryptoměnami. Existují různé služby, kterým se říká kryptoměnové faucety, například freebitco.in nebo ethereumfaucet.info . Můžete se registrovat nebo nemusíte, ale vždy je potřeba vložit adresu vaší peněženky a podívat se na reklamu a podobně. Abychom jen neteoretizovali, vyzkoušeli jsme je pro vás.

Faucet FreeBitco.in

FreeBitco.in bitcoiny zdarma faucet

Vzhled stránek FreeBitco.in

Stránky FreeBitco.in jsou o něco více sofistikované než faucet zmíněný výše. Na těchto stránkách je třeba založit si účet pomocí vaší emailové adresy.

Následně je možné jednou za 60 minut vylosovat náhodné číslo mezi 0 – 10 000. Podle toho, jaké číslo padne, získáte za odměnu free bitcoin. S největší pravděpodobností (99 %) je to samozřejmě nejnižší výhra, tedy momentálně 56 satoshi.

Zajímavé ale je, že na těchto stránkách můžete své vydělané satoshi i násobit. Pod položkou Multiply BTC najdete totiž hru, ve které si můžete znovu generovat náhodná čísla a vaše satoshi sázet na to, zda bude číslo vyšší nebo nižší. Minimální částka pro výběr je 0.0003 BTC.

FreeBitco.in také nabízí referral program, takže cesta k výdělku na těchto stránkách je možná i tímto stylem.

EthereumFaucet.info

Stránky ethereumfaucet.info

Vzhled stránky ethereumfaucet.info

Otevřete si stránku EthereumFaucet a zhlédněte reklamy, které se tam ukazují. Zadejte adresu své ETH peněženky a získáte za to ethery zdarma!

Adresa peněženky jde zadat až po 20 vteřinách, do té doby se vždy při kliknutí na pole s odkazem na peněženku otevřou další reklamy. Osobně jsem se podíval na stránky kasina, seznamky, stránky s online seriály a následně to už ani nesledoval a rovnou zavíral.

Nakonec adresu ale úspěně vložíte a vidíte, že získáváte 0,000003 ETH s tím, že výplatu můžete učinit až od 0,002 ETH. Pokud jste v kryptoměnách začátečník a ještě úplně neznáte kurzy, tak se bavíme o odměně za registraci 0,014 Kč. Výplatu provedete cca od 9,50 Kč. Získání 0,014 Kč vám zabere minimálně 30 vteřin (20 vteřin je interval + otevření okna…) a můžete jej uskutečnit jednou za hodinu. Bavíme se o částce 1,7 Kč za hodinu. Už je asi jasné, že nemá cenu dále pokračovat.

Ovšem pozor, pokud přilákáte dostatek “klikačů” jež využijí váš referral kód, tak vlastně můžete vydělávat bez námahy. Stačí tak referral kód rozšířit na vašich sociálních sítí, na blogu či kdekoliv jinde a s velkým množstvím registrací se můžete dostat na zajímavou částku. Samotným klikáním reklam tady ale nikam nedojdete.

Stellar Lumens v hodnotě 25 dolarů zdarma od Blockchain.info

kryptoměna stellar lumens zdarma

Výpis z mé peněženky na stránkách Blockchain.info

Jak jsme již psali na našem Facebooku, chcete-li získat kryptoměnu Stellar Lumens zdarma, stačí si udělat účet u peněženky Blockchain.info. Pár dní po registraci obdržíte email s dalším postupem.

Já už XLM mám v peněžence – jde je ihned směnit na jinou kryptoměnu (např. BTC) nebo z peněženky vybrat. Určitě ale sledujte naše Facebookové stránky, ať vám podobné informace neuniknou!

ZDARMA: CoinBase rozdává kryptoměny v hodnotě až 76 USD!

Kryptoměnová směnárna CoinBase před několika týdny spustila svůj program CoinBase Earn. Díky tomuto programu můžete projít několika základními lekcemi, odpovědět na jednoduché otázky ohledně určitých kryptoměn a získat je úplně zdarma. Hlavním cílem tohoto programu je pravděpodobně dostat kryptoměny mezi veřejnost a peníze, které lidé zdarma obdrží, jdou formou investice do marketingu právě od autorů daných kryptoměn.

Momentálně u CoinBase lze zdarma získat:

CoinBase Earn - Kryptoměny zdarma

Získat kryptoměny zdarma může být snadné. Především u Airdropů se vyplatí sledovat web Airdropalert.com. Pokud už nic jiného, tak budete v obraze, co že se to ve světe kryptoměn děje. Něco sdílet na Twitteru zvládnete i na mobilu cestou z práce nebo při čekání na kávu. Pokud máte blog a hodně sledujících na sociálních sítí, můžete se vydat i cestou faucetů, ale v tomto případě musíte mít skutečně hodně velkou síť kontaktů.

Airdropy aneb novodobý marketing

Druhou a dle mého hlediska příjemnější cestou jsou Airdropy. Nové firmy (obvykle startupy) neustále chodí na trh s novými příležitostmi pro jejich financování pomocí ICO (Initial Coin Offering). Bohužel a bohudík je těch nabídek tolik, že se v nich ani nelze zorientovat a marketingově je protlačit je téměř nemožné.

Místo reklamy, která by stejně zapadla, firmy využívají tzv. Airdropy. Airdrop může mít tři podoby.

Airdrop k blockchainu

Startup si vybere nějakou dobře zavedenou měnu a všem kdo ji vlastní pošle v určitém poměru zdarma svoji novou měnu. Například všem co vlastní ETC, tak v poměru x:y pošlu zdarma měnu xz.

Učinit tak mohu veřejně, vše oznámím předem, a nebo nic neoznámím a prostě si vyberu pár aktivních peněženek. Uživatel uvidí, že něco dostal, možná ho to zaujme a bude tu danou měnu chtít využívat, nebo se o ni alespoň trochu zajímat.

Hard Fork

Pokud už se na kryptoměnách trochu pohybujete, tak si určitě pamatujete fork bitcoinu a bitcoin cash. Jednoduše řečeno byl zkopírován dosavadní kód a vy, pokud jste měli 1 BTC, tak jste zdarma dostali i jeden BCH. A to ne jen celé bitcoiny, ale i jejich zlomky. Proč se tak stalo se můžete dočíst v našem dalším článku, nyní je podstatný fakt, že danou kryptoměnu obdržíte zdarma.

Airdrop jako odměna za úkol

Nejvíce používanou metodou je připsání určitého obnosu nové měny za splnění úkolu, nejčastěji se jedná o retweet, sdílení/like na Facebooku, Twitteru (obvykle sdílíte info o ICO). Jakmile úkol splníte, tak dostanete odměnu. Do určité míry je to podobná odměna jako u klikaček (za nějakou protislužbu), zde je to ale mnohem výhodnější.

Pamatujte, že většina nových kryptoměn se nechytne a vy budete mít bezcennou měnu. Jedna z deseti ale možná nějakou hodnotu mít bude a možná i jedna z dvaceti uspěje a potom už se můžete dostat ke slušnému obnosu.

Pro další informace si můžete přečíst článek jak získat bitcoin zdarma.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

Diskuze k tomuto článku: 11 komentářů
Ondra

Dobry den nemate nejake free litecoin stranky?

kryptokok

Ahoj, mám toho kolik jen chceš, nejen na litecoin. BTC těžím ZDARMA asi na 10 webech, a to nemusím dělat vůbec nic. Neplatil jsem ani KČ. Denně jedu okolo 20 druhů kryptoměn a mám je instantně v peněžence. Klidně se podělím, jen mi napiš mail, naposílám odkazy, klidně i screenshoty :) VIVA LA KRYPTO!! (money for people)

Magazín Finex

Dobrý den, můžete se s námi v komentářích podělit o nějaké takové stránky? Třeba by to někomu mohlo pomoci. Děkujeme!

Vladimíra

Dobrý den ráda bych získala ten nabízený díl – odkazy atd. hlavně popis pro začátečníky jak a které ty peněženky k tomu připojit děkuji

Karel

Zdravím rad bych jaké ty stránky ,na těžbu zdarma ,diky

Magazín Finex

Dobrý den, Karle. Obávám se, že zdarma Vám nikdo těžit nebude. Proč by to taky dělal? A mnohdy ani za peníze (cloudmining) se nejedná o úplně legitimní záležitost.

Petr

Tak jak to s cenama bude dál? Pořád to teď rok a půl padá, ale teď to vypadá, že se to zas zvedá a nekde jsem i četl že bychom měli být jak se říká na dně? Máte někdo více info?

Magazín Finex

Petře, náš názor (podložený mnoha fakty, výroky expertů a předpověďmi) jsme zveřejnili před pár týdny v jednom z článků. Najdete ho zde: Predikce kryptoměn 2019.

Středočech Agar

Zadarmo ani kuře nehrabe, to bych se moc divil, kdyby nějaké tyto způsoby fungovaly… Máte s tím někdo OPRAVDOVOU zkušenost? Kryptoměny jsou hodně populární to je jasné ale proč by je někdo rozdával zdarma když jiní je kupují za tisíce dolarů

Jihočech Gangnam

Faucety reálně fungují… Freebitco.in taky funguje… Vše vyplácí a to bez problému ;-) Problém s většinou faucetů je jen ten, že než si naklikáš dostatek na výběr, tak s tím přestaneš. Proto je dobré když neklikáš sám ale máš tzv referaly. A nebo si tam vložit své prostředky abys měl dostatek na výběr a pak vybrat celé i s tím naklikaným, to jde u toho freebitcoin třeba

Fil

Budu zkoušet ty faucety 😂

RECENZE

TOP Kryptoměnové směnárny

SimpleCoin logo
SimpleCoin★ 97 %
Coinbase logo
Coinbase★ 95 %
ccShop logo
ccShop★ 93 %
Bitbeli logo
Bitbeli★ 92 %
RECENZE

TOP Kryptoměnové burzy

Binance logo
Binance★ 98 %
CoinMate logo
CoinMate★ 96 %
Coingi logo
Coingi★ 96 %
Bitmex logo
Bitmex★ 95 %
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
RECENZE

TOP Kryptoměnové peněženky

Trezor logo
Trezor★ 100 %
Trust Wallet logo
Trust Wallet★ 96 %
Ledger Nano logo
Ledger Nano★ 95 %

Podpořte nás!

Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
BTC donate adresa

BTC Donate address
3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

Změna měny BTC/LTC