Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Investovali jsme do kryptoměn vlastní peníze: Jak se naší investici daří? Milióny v kryptoměnách!

Investovali jsme do kryptoměn vlastní peníze: Jak se naší investici daří? Milióny v kryptoměnách!
Zdroj: DepositPhotos.com

Za posledních pár let si kryptoměny v kruzích investorů vybudovaly jasnou pozici. Jedná se o vysoce rizikovou, ale zároveň lákavou investici.

Existují tací, kteří v kryptoměnách vidí jasnou budoucnost a mají v nich “uloženou” většinu svého majetku. Pak jsou také konzervativnější investoři, kteří v kryptoměnách v rámci diverzifikace drží pár procent svého portfolia. Najdou se ale samozřejmě i úplní odpůrci tohoto nového světa.

Kdo z nich má pravdu? Jak to bude dál? Vyplatí se ještě do kryptoměn investovat? My to chceme zjistit za vás. Proto jsme do kryptoměn už v roce 2019 investovali 100 000 Kč vlastních peněz.

Do roku 2022 se hodnota tohoto portfolia zdesetinásobila a my jsme učinili zásadní krok – celé portfolio jsme překopali a začali nanovo. Tentokrát jsme investovali milión!

Nechceme jen stát opodál a nezúčastněně tlachat. Jdeme s kůží na trh a naše kryptoměnové portfolio transparentně každý měsíc monitorujeme.

Všem čtenářům otevřeně ukazujeme své karty, hodnotíme výkonnost za daný měsíc, shrnujeme to nejdůležitější, co se na trhu odehrálo a pokoušíme se přijít na to, co kurzy kryptoměn ovlivnilo a co se bude dít dál.

Jen tak jsme schopni bez okolků ukázat, zda je investice do kryptoměn dobrý nápad, nebo ne. Články o tom, jak se našemu portfoliu vede, naleznete níže na této stránce. Buďte u toho s námi!

Sledujte nás na naší cestě v článcích níže na této stránce, nebo na naši facebookové stránce a uvidíte, jak se naší investici daří.

Líbil se vám tento článek?
151
12

Autor

Nadšenec do finančních trhů a aktivní investor s desetiletou historií, který se aktuálně soustředí na pasivní investování. Svůj hluboký zájem o finance a investice zhmotňuje do budování Finexu s jasným cílem – stát se nejlepší platformou svého druhu v Česku a na Slovensku.

Matěj věří, že Finex je místem, kde každý člověk s touhou investovat do své budoucnosti najde užitečné rady, návody i inspiraci.

“Cesta investora je náročná. Musíme se vzdělávat a věnovat hromadu času práci. Ale víte co? Ta nezávislost, svoboda a samozřejmě i výdělky za to opravdu stojí.”

Přečíst více

Vojtěch se snaží čtenářům přinášet nejen kvalitní vzdělávací a aktuální obsah ze světa financí, ale také data, nástroje a zkušenosti z praxe.

Jeho záměrem je, aby byl Finex.cz platformou, která je užitečná jak pro začátečníky, tak pro zkušené investory. Sám se věnuje neustálému rozšiřování a zlepšování celého portálu tak, aby stále odpovídal zvyšujícím se potřebám rostoucího množství čtenářů.

Své zkušenosti ze světa financí získal při studiích na Vysoké škole ekonomie a managementu, návštěvami desítek finančních konferencí po celé Evropě ale také praxí a správou svých vlastních investic. Jeho osobní investiční portfolio zahrnuje zejména kryptoměny a akcie, ale v menší míře i nemovitosti a další méně konvenční typy investic.

“Našim cílem není čtenáře jen informovat, ale také inspirovat, vzdělat a pomoci jim zhodnotit jejich peníze. Máme za sebou roky dobrých výsledků, ale stále před sebou vidíme i další vzrušující cestu.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Články v kategorii Investovali jsme do kryptoměn vlastní peníze: Jak se naší investici daří? Milióny v kryptoměnách!