Finex.cz logo
Menu
Finex » Naše investice do kryptoměn

Investovali jsme do kryptoměn vlastní peníze: Jak se naší investici daří? Milióny v kryptoměnách!

Investovali jsme do kryptoměn vlastní peníze: Jak se naší investici daří? Milióny v kryptoměnách!
Zdroj: DepositPhotos.com

Za posledních pár let si kryptoměny v kruzích investorů vybudovaly jasnou pozici. Jedná se o vysoce rizikovou, ale zároveň lákavou investici.

Existují tací, kteří v kryptoměnách vidí jasnou budoucnost a mají v nich "uloženou" většinu svého majetku. Pak jsou také konzervativnější investoři, kteří v kryptoměnách v rámci diverzifikace drží pár procent svého portfolia. Najdou se ale samozřejmě i úplní odpůrci tohoto nového světa.

Kdo z nich má pravdu? Jak to bude dál? Vyplatí se ještě do kryptoměn investovat? My to chceme zjistit za vás. Proto jsme do kryptoměn už v roce 2019 investovali 100 000 Kč vlastních peněz. Do roku 2022 se hodnota tohoto portfolia zdesetinásobila a my jsme učinili zásadní krok – celé portfolio jsme překopali a začali nanovo. Tentokrát jsme investovali milión!

Nechceme jen stát opodál a nezúčastněně tlachat. Jdeme s kůží na trh a naše kryptoměnové portfolio transparentně každý měsíc monitorujeme. Všem čtenářům otevřeně ukazujeme své karty, hodnotíme výkonnost za daný měsíc, shrnujeme to nejdůležitější, co se na trhu odehrálo a pokoušíme se přijít na to, co kurzy kryptoměn ovlivnilo a co se bude dít dál.

Jen tak jsme schopni bez okolků ukázat, zda je investice do kryptoměn dobrý nápad, nebo ne. Články o tom, jak se našemu portfoliu vede, naleznete níže na této stránce. Buďte u toho s námi!

Sledujte nás na naší cestě v článcích níže na této stránce, nebo na naši facebookové stránce a uvidíte, jak se naší investici daří.

Ohodnoťte tuto rubriku

Články v kategorii Investovali jsme do kryptoměn vlastní peníze: Jak se naší investici daří? Milióny v kryptoměnách!
Ukázat více
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo