Finex.cz logo
Menu
Finex » Banky » Česká spořitelna

Česká spořitelna recenze - Přehled produktů a zkušenosti

Kód banky: 0800

Rozcestník produktů

Česká spořitelna je podle počtu klientů největší bankou v České republice a současně bankou s nejdelší tradicí na českém trhu. Je součástí finanční skupiny Erste Group, která operuje ve střední a východní Evropě. Erste Group se řadí mezi největší poskytovatele finančních služeb v těchto oblastech Evropy.

Česká spořitelna se zaměřuje na poskytování služeb jednotlivcům, malým a středním podnikům, městům i obcím. Financuje ale také velké korporace a poskytuje služby finančním trhům.

Mnoho z jejích produktů a služeb jsou těmi nejlepšími na českém trhu. Za své bankovní služby také obdržela desítky významných ocenění. Například v roce 2021 získala Česká spořitelna ocenění Banka roku a v roce 2022 získala 1. místo za svou hypotéku v soutěži Zlatá koruna.

Naším posláním je vést lidi i společnost k prosperitě. Věříme, že když se bude dařit jednotlivcům, firmám i komunitám, bude se lépe dařit celé společnost.

Takto sebe sama charakterizuje Česká spořitelna.

Má vám Česká spořitelna co nabídnout? Jaké produkty (ne)nabízí? To vše, a ještě mnohem více se dozvíte v naší recenzi České spořitelny.

Obsah recenze České spořitelny

1.Představení České spořitelny2.Čím se Česká spořitelna zabývá?3.Finanční produkty České spořitelnyBěžný účet České spořitelnyPůjčka od České spořitelnyČeská spořitelna hypotékaAmerická hypotékaSpořicí účet od České spořitelnyStavební spoření s BuřinkouStavební spoření s BuřinkouInvestování s Českou spořitelnouČeská spořitelna a pojištění4.Internetové bankovnictví George5.Mobilní aplikace George v mobilu6.Česká spořitelna pobočky a bankomaty7.Výhody a nevýhody České spořitelny8.Závěr – Naše hodnocení České spořitelny9.Vaše zkušenosti s Českou spořitelnou (diskuze)

Představení České spořitelny

Vznik České spořitelny českém trhu se datuje od roku 1825, přičemž jejím cílem bylo pomoci chudším vrstvám obyvatel. Původní název České spořitelny zněl Schraňovací pokladnice pro hlavní město Prahu a pro Čechy. Postupně ale došlo ke změně názvu na Spořitelna Česká až vzniklo pojmenování, které známe dnes.

Vedle toho také začala v habsburské monarchii v té době vznikat spořitelna, kterou dnes známe jako Erste Bank. Ta se v roce 2000 stala 52 % akcionářem České spořitelny, ale svůj podíl postupně navýšila na 98 %. Česká spořitelna se tak stala součástí Erste Group.

Česká spořitelna má v současné době 4,60 milionů klientů (k červnu 2020), kterým nabízí atraktivní běžné účty, ale i další zajímavé bankovní produkty.

Nebojí se ani inovací, v roce 2019 spustila bezkontaktní platby pomocí Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay a FitBit Pay a plánuje i další zajímavé věci.

Podle hospodářských výsledků se jí velmi daří, za rok 2019 vykázala čistý zisk ve výši 14,2 mld. Kč. Pro srovnání, v roce 2019 činil čistý zisk České spořitelny 17,7 mld. Kč.

Čím se Česká spořitelna zabývá?

V široké nabídce České spořitelny naleznete bankovní služby pro všechny typy klientely. Zaměřuje se na privátní, firemní i korporátní bankovnictví. Nabízí běžné účty a karty, široký výběr půjček, hypotéky, spořicí účet, investování i pojištění.

Neřadí se k nízkonákladovým bankám, jako tomu je u nově vznikajících (často bezhotovostních) moderních bank, na druhou stranu vám ale nabídne velmi široké portfolio produktů, mnohdy obohacené o další služby.

Banka také spustila v roce 2018 nové internetové bankovnictví George, které nahradilo původní Servis 24. Bankovnictví George se sice nesetkalo s pozitivními ohlasy klientů, ale banka na něm za dobu od spuštění zapracovala a mnoho chyb se jí doufejme podařilo opravit.

Mnohokrát za sebou oceňovaným produktem je hypotéka České spořitelny, která zvítězila v soutěži Zlatá koruna 2019 v kategorii Hypoték a obhájila tak první místo z předchozího roku.

Také prestižní debetní karta VISA INFINITE k účtu Premier získala zlato v kategorii Platební karty v soutěži Zlatá koruna 2019. Třetím vítězem se stal firemní úvěr pro start-upy Nová krev, který obdržel zlato v kategorii Podnikatelské úvěry. Jak vidíte, produkty České spořitelny jsou rozhodně zajímavé.

Pojďme se společně podívat, jaké bankovní produkty vám může Česká spořitelna nabídnout!

Finanční produkty České spořitelny

Mezi nejpoužívanější produkty této banky jistě patří běžný účet a spořicí účet České spořitelny. Velmi oblíbená je také půjčka od České spořitelny a hypotéka.

1) Běžný účet České spořitelny

Česká spořitelna nabízí dva typy běžných účtů, Standard účet a Plus účet. Standard účet je bez poplatků, a sjednáte jej pouze online. Nabízí výběry hotovosti ze všech bankomatů České spořitelny zdarma, debetní platební kartu, virtuální George karty (maximálně 10 karet na klienta) i jednorázové virtuální karty.

Součástí účtu jsou dále všechny příchozí úhrady v korunách v rámci ČR a v EUR v rámci EHP, všechny elektronicky zadané odchozí úhrady v Kč v rámci ČR i v EUR v rámci EHP (včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO a instantních plateb). K účtu dále náleží kontokorent a okamžité platby zdarma.

Plus účet je nadstandardní účet za měsíční poplatek 100 Kč (0 Kč / 50 Kč / 100 Kč). V případě splnění podmínek klient získá odměnu 50 Kč nebo 100 Kč, a vedení účtu tak může mít zdarma. Součástí účtu jsou zdarma výběry ze všech bankomatů České spořitelny a Erste, dvě debetní platební karty VISA a jeden účet v cizí měně.

K účtu klient dále získává všechny příchozí a elektronicky zadané odchozí úhrady a okamžité platby bez poplatků. Plus účet lze ovládat v moderním mobilním a internetovém bankovnictví George. Samozřejmostí jsou platby mobilem s Google Pay a Apple Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Účet lze sjednat pouze na pobočce.

Kromě běžného účtu nabízí České spořitelna také studentský účet, účet pro děti, účet pro seniory a účty v cizí měně.

2) Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny může činit od 2 000 Kč až do 2,5 milionu Kč bez zajištění a prokázání účelu. V průběhu splácení si lze splátky kdykoliv snížit nebo zvýšit, případně odložit zdarma.

Vedení úvěru je také bez poplatků. Sjednání probíhá online v bankovnictví George nebo na infolince zdarma. K půjčce si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet.

Spořitelna má širokou nabídku i co se dalších druhů půjček týká. Naleznete u ní ještě úvěr na rekonstrukci, konsolidaci půjček, kontokorent, a dokonce také peníze na klik. Dalšími úvěry pak jsou úvěr na družstevní bydlení a úvěr ze stavebka. Každý si zde přijde na to, co potřebuje.

3) Česká spořitelna hypotéka

Jak jsme již zmínili, hypotéka od České spořitelny je hojně oceňovaná již řadu let. Není divu, také ji poskytuje silná banka, která má v této oblasti extrémně bohaté zkušenosti.

Česká spořitelna poskytuje hypoteční úvěr ve výši až 90 % hodnoty nemovitosti a dosáhnout můžete částky až 5 milionů korun. Sazba se pohybuje od 5,94 % ročně pro fixaci 8 let. Vyřízení a správa hypotéky je zdarma.

4) Americká hypotéka

Česká spořitelna má v nabídce americkou hypotéku s ručením nemovitostí, se kterou získáte výhodnější úrokovou sazbu nežli u klasických úvěrů.

Půjčit si můžete částku ve výši od 150 tisíc Kč do 5 milionů korun, a to opravdu na cokoliv – od vybavení domácnosti, na studia doma i v zahraničí, na cestování. Splácení si pak lze rozložit až na 20 let. Samozřejmostí je možnost pojištění schopnosti splácet.

5) Spořicí účet od České spořitelny

Se spořicím účtem České spořitelny máte své finance kdykoliv k dispozici, což bývá často hlavní podmínkou klientů při zakládání spoření.

Druhým a nejčastějším parametrem výběru spořicího účtu, je úročení. Pokud máte u této banky založený Plus účet, a navíc pravidelně investujete, získáte úrokovou sazbu maximálně 5,00 % p.a. u vkladů do 200 000 Kč. Nemáte-li Plus účet, banka vám připíše úrok pouhých 0,20 % p.a.

Na druhou stranu za zřízení ani vedení účtu nic neplatíte, a zdarma máte všechny tuzemské příchozí úhrady a zasílání výpisů. Banka nepožaduje žádný minimální vklad ani zůstatek a vklady jsou ze zákona pojištěny (jako u každé banky). Abyste mohli s ČS spořit, nemusíte být klientem ani využívat žádný další produkt.

6) Termínovaný vklad (vkladový účet)

Česká spořitelna dále nabízí také termínované vklady. Konkrétně se jedná o produkt Vkladový účet České spořitelny. Pokud vás detailně zajímá, jak termínované vklady fungují a jaké jsou nejlepší, podívejte se na náš článek. V článku mj. naleznete velké srovnání termínovaných vkladů.

7) Stavební spoření s Buřinkou

Česká spořitelna má ve své nabídce také stavební spoření (Buřinka), které si můžete snadno sjednat online. Naspořené finance lze včetně úroků i státní podpory využít na cokoliv. Nabízí se také možnost mimořádných vkladů.

Garantovaná roční úroková sazba u stavebního spoření České spořitelny činí 2,50 % p.a. z vkladů. Jedná se o úrok bez státní podpory a dalších bonusů. Sazba je garantována na 6 let.

Navíc můžete čerpat státní podporu 10 % ročně – vložíte-li do spoření za rok alespoň 20 000 Kč. S garantovaným úrokem, státní podporou a jednorázovým bonusem (2 500 Kč), který aktuálně Česká spořitelna nabízí, získáte maximální úrokovou sazbu až 6,80 % p.a. Zhodnocení nezahrnuje srážku daně a úhradu poplatků.

Zajímá vás, jak přesně stavební spoření funguje a jak nepřijít o příspěvek od státu? Pokud ano, rozhodně byste si měli přečíst náš článek Stavební spoření – Jaké je to nejlepší a jak si vybrat to pravé? Srovnání 2022.

Další možnosti spoření u České spořitelny

Česká spořitelna netroškaří, co se týká její nabídky produktů. Kromě klasického spoření a stavebka pak nabízí ještě další spoření, mezi které se řadí doplňkové penzijní spoření, penzijní připojištění České spořitelny, výherní vkladní knížka a dětská vkladní knížka.

Sjednání všech produktů je snadné, lze jej provést online. Stejně tak jejich správa následně probíhá prostřednictvím internetového bankovnictví George.

8) Investování s Českou spořitelnou

Česká spořitelna nabízí také široké portfolio investičních produktů a služeb. Pokud přemýšlíte o investování, rozhodně vám má Česká spořitelna co nabídnout.

Jejím cílem je naučit své klienty lépe se starat o jejich finance. Pomůže s celým procesem investování a nabídne rozumná řešení.

Konkrétně nabízí tyto druhy investování: otevřené podílové fondy, certifikáty, prémiové vklady, dluhopisy a dluhové CP (co jsou to cenné papíry?) a investiční zlato. Pro zkušenější investory navíc vytvořila portál www.investicnicentrum.cz. Veškeré informace o výše zmíněných možnostech investování naleznete u nás na webu.

9) Česká spořitelna a pojištění

Česká spořitelna nabízí také široký výběr pojištění. Naleznete zde životní a cestovní pojištění České spořitelny, pojištění nemovitosti, pojištění domácnosti, pojištění osobních věcí, povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění schopnosti splácet.

Životní pojištění České spořitelny dokonce získalo ocenění Zlatá koruna 2019.

Internetové bankovnictví George

Internetové bankovnictví George Česká spořitelna spustila v roce 2018. Nesetkalo se s příliš pozitivními ohlasy, ale od doby spuštění se mnohé změnilo. Jak bankovnictví George funguje a co nabízí?

Bankovnictví České spořitelny nabízí tradiční i nové funkce, které by vám měly usnadnit správu vašich financí. George se navíc stále vyvíjí a reaguje na potřeby svých klientů. Založení i správa internetového bankovnictví George je zdarma.

George je nástupníkem původního oblíbeného Servisu 24 České spořitelny. Servis 24 nyní slouží pro některé firemní produkty, které ještě nelze obsluhovat v bankovnictví George. Klientům osobního bankovnictví již není Servis 24 přístupný.

Co George od České spořitelny nabízí?

Bankovnictví George je navrženo tak, aby klient veškeré hlavní funkce nalezl na úvodní stránce. Prostřednictvím bankovnictví lze tedy snadno kontrolovat aktuální zůstatek na účtu, zadávat platby, nastavovat trvalé platby, dobíjet kredit, investovat, spořit a spravovat veškeré své produkty u České spořitelny. Vše pohodlně online. Během pár kliknutí.

K dispozici je také tzv. rozšíření, které umožňuje využít funkce jako je správce financí, snapshot či přenos souborů. Prostřednictvím bankovnictví České spořitelny si můžete snadno online sjednat nový produkt nebo vstoupit do služby Moje zdravé finance.

Co dalšího bankovnictví George umožňuje?

 • George klíč
 • Chytré vyhledávání
 • Účtenky vždy po ruce
 • Automatické třídění plateb
 • Upozornění na budoucí výdaje
 • Vlastní přihlašovací údaje
 • Vlastní vzhled bankovnictví pro lepší bezpečí
Internetove bankovnictvi george
Úvodní strana internetového bankovnictví George České spořitelny. Zdroj: George.csas.cz

Pokud si nejste jistí, zda by vám bankovnictví George vyhovovalo, můžete si jej zdarma vyzkoušet v demo verzi. Přihlášení do George České spořitelny probíhá pod stejnými údaji, jako u původního Servisu 24. Přihlásit se můžete jednoduše ze stránek csas.cz kliknutím na červené tlačítko v pravém horním rohu – Přihlásit se do George.

Pokud máte bankovní identitu přihlásit se můžete pomocí unikátního uživatelského jména nebo s pomocí aplikace George klíč či přes heslo a SMS.

Jak probíhá přihlášení do bankovnictví George pomocí George klíče? Zdroj: csas.cz

Mobilní aplikace George v mobilu

Mobilní aplikace George umožňuje spravovat vaše finance kdekoliv. Funguje na mobilních zařízeních a tabletech s operačním systémem Android nebo iOS.

Aplikaci si snadno stáhnete v Google Play nebo App Store. Přihlásíte se do ní zadáním klientského čísla nebo uživatelského jména a hesla. Následně si zvolíte bezpečnostní metodu, pomocí které se budete do aplikace přihlašovat (otisk prstu, PIN kód aj.).

Co George v mobilu umožňuje?

V aplikaci George v mobilu zvládnete vše, co od mobilní appky očekáváte.

 • Přehled o stavu účtu a transakcích
 • Platba vyfocením složenky, čísla účtu nebo QR kódu
 • Blokace a odblokování karty
 • Změna limitů pro platby kartou
 • Přepočet částky z cizí měny na koruny
 • Vyhledání nejbližší pobočky nebo bankomatu České spořitelny
 • Přidání karty do Google Pay či Apple Pay
 • A mnoho dalších funkcí…
Mobilni bankovnictvi George
Mobilní bankovnictví George. Zdroj: Csas.cz

Google Pay a Apple Pay

Česká spořitelna byla jednou z prvních bank, které spustily bezkontaktní platby mobilem či hodinkami za pomocí Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Díky tomu mohou klienti této banky platit na bezkontaktních terminálech nebo u internetových obchodníků pohodlněji a rychleji.

platby mobilem česká spořitelna
Bezkontaktní mobilní platby. Zdroj: Csas.cz

Česká spořitelna pobočky a bankomaty

Česká spořitelna má širokou síť poboček a bankomatů. Pobočky České spořitelny čítají 398 (k červnu 2022). Nejvíc poboček České spořitelny naleznete v Praze, ale jsou hojně rozmístěny po celé České republice, např. v Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích a dalších velkých či menších městech.

Transakčních terminálů a bankomatů má Česká spořitelna více než 1 756. Banka je dokonce první, která v Česku zavedla bezkontaktní bankomaty.

Navíc má také bankomaty s možností vkladů (vkladomaty), kterých je již téměř 250. Za poplatek také umožňuje vkládání peněz na účty u cizích bank.

Výhody a nevýhody České spořitelny

Výhody České spořitelny

 • Největší a nejstarší česká banka
 • Silné zázemí velké nadnárodní společnosti
 • Rozsáhlé portfolio produktů a bankovních služeb
 • Velké množství kamenných poboček a bankomatů
 • Neustálé inovace a moderní technologie
 • Orientuje se na osobní, firemní i korporátní bankovnictví

Nevýhody České spořitelny

 • Vyšší poplatky za běžné služby
 • Zkostnatělý systém tradiční banky
 • Nepovedené bankovnictví George (ačkoliv došlo k nápravě mnoha chyb)
 • U mnoha služeb stále ještě nutnost návštěvy pobočky

Získaná ocenění

Česká spořitelna a její dceřiné společnosti jsou držitelem mnoha ocenění, která každým rokem přibývají.

Podívejme se na nejvýznamnější ocenění z roku 2019:

 • Banka roku 2019

V soutěži Banka roku 2019, konkrétně v hlavní kategorii Banka bez bariér, obsadila ČS 2. místo.

 • Finparáda.cz 2019

Penzijní společnost České spořitelny zvítězila s doplňkovým penzijním spořením v kategorii Finanční produkt roku 2019.

 • Zlatá koruna 2019

V soutěži Zlatá koruna 2019 obsadila dokonce několik vítězných příček. V kategorii Hypotéky získala zlatou medaili za svou hypotéku České spořitelny a obhájila tak prvenství z minulého roku.

V kategorii Platební karty se umístila na první příčce se svou prestižní debetní kartou VISA INFINITE k účtu Premier. A v kategorii Podnikatelské úvěry získala zlato za firemní úvěr pro start-upy Nová krev.

Reklama České spořitelny

Ani Česká spořitelna nezaostává se svými reklamami. Znáte třeba tuhle? Často bývají opravdu vtipné a celkově povedené.

Reklama České spořitelny. Zdroj: Youtube Česká spořitelna

Závěr – Naše hodnocení České spořitelny

Česká spořitelna je vnímána jako silná banka, která se jen tak neotřese v základech. Ačkoliv se možná ještě drží zastaralých postupů, typických pro tradiční hotovostní banky, je nutné uznat, že se nebojí ani inovací a modernizace.

Vždyť právě ona jako první spustila okamžité platby (ještě s Air Bank) a byla mezi prvními, kdo svým klientům umožnil bezkontaktní platby pomocí služby Apple Pay, nebo byla dokonce úplně první, kdo spustil bezkontaktní bankomaty.

Svým klientům může nabídnout opravdu rozsáhlé portfolio produktů a služeb, počínaje běžnými bankovními produkty, až po stavební spoření, cestovní pojištění či investování. Také nabízí několik aplikací, a navíc má velmi širokou pobočkovou síť i síť bankomatů.

Nevýhodou jsou pak vyšší a mnohdy zbytečné poplatky, které jsou zapříčiněné tím, že se nejedná o bezhotovostní banku, mají spoustu poboček, zaměstnanců, bankomatů a bohužel to nějaké peníze stojí.

Dle některých je nevýhodou také nepovedené internetové bankovnictví George. Tyto nevýhody však nahrazuje mnoho jiných plusů, které vám může tato banka nabídnout. Pokud hledáte stabilní banku, u které naleznete vše, co byste mohli od banky očekávat, Česká spořitelna by nemusela být špatnou volbou.

Česká spořitelna vás nepřesvědčila? Co říkáte na Equa bank?

Pokud vás Česká spořitelna nepřesvědčila a hledáte spíš nízkonákladovou banku, mrkněte se na naši recenzi banky Equa bank. Ta se prezentuje jako uživatelsky přívětivá a jednoduchá banka bez zbytečných poplatků.

Equa nabízí širokou škálu finančních produktů – sice o něco méně než Česká spořitelna, ale snaží se být srozumitelná a dbá na klientský přístup. Její velkou výhodou je moderní a přehledné internetové bankovnictví, které je velmi oblíbené.

Equa bank se věnuje jak osobnímu, tak i firemnímu bankovnictví. Nabízí běžný a spořicí účet s vedením zdarma, víceměnové platební karty, termínované vklady, hypotéky, spotřebitelské půjčky i pojištění. Oproti České spořitelně jí chybí širší nabídka investování.

Velkým plusem jsou výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma a nízké úroky u půjček. Navíc dokáže uspokojit i náročnější klienty.

Máte-li nějaké dotazy o České spořitelně nebo zmíněné Equa Bank, neváhejte se nás zeptat. Rádi vám pomůžeme.

Pokrytí obchodní sítě 100%
Přívětivost a bezpečnost bankingu 95%
Digitalizace bankovnictví 95%
Běžné poplatky 85%
Nabídka produktů 100%
Důvěryhodnost a stabilita značky 100%
96 %
3. místo
Silná banka, která se jen tak neotřese v základech a jako plus široká nabídka produktů
Česká spořitelna je banka vhodná téměř pro každého. Díky své široké nabídce produktů uspokojí nenáročné klienty, kteří potřebují účet pouze k přijímání a odesílání peněz, ale také velmi náročné uživatele, jenž si potrpí na komplexní bankovní služby. Díky rozsáhlé pobočkové síti a velkému množství bankomatů je Česká spořitelna k dispozici takřka na každém rohu. Díky tomu jí možná zvládnete odpustit i nějaký ten poplatek navíc.

Více informací o Česká spořitelna

NázevČeská spořitelna
Založení banky1825
Kód banky0800
BIC kód (SWIFT) GIBACZPX
Webové stránkyhttps://www.csas.cz/cs/
Internetové bankovnictvíhttps://george.csas.cz/
Počet bankomatů1756
Počet vkladomatů250
Počet poboček398
Hotovostní podklady (možnost výběru)Neuvádí
Počet klientů4,5 mil.
Kontakt na podporu800 207 207
Sídlo bankyOlbrachtova 1929/62, Praha, 140 00
Odkaz na sazebník poplatkůhttps://www.csas.cz/cs/osobni-finance/cenik
Odkaz na sazebník úrokových sazebhttps://www.csas.cz/banka/content/inet/internet/cs/RR_SK.ANN..xml,pdf_IE
Služby a produkty nabízené bankou
Běžný účet
Spořicí účet
Termínovaný vklad
Stavební spotření
Podílové fondy
Půjčky
Hypotéky
Vlastní bankomaty
Platební karty
Dluhopisy
Produkty pro děti
Směnárna

Ohodnoťte banku Česká spořitelna


Diskuze k článku 4
václav

jsem z Opavy a nejsem spokojený jak jednají vaši zaměstnanci s klienty když mi nabízeli produkty a já si nevybral dala silně najevo že nepochodila a hned mě odradila sem chodit u druhé pracovnice kde jsem byl objednaný na potvrzení účtu byla velmi nepříjemná a myslela že já tam jsem pro ní a ne mi klienty pro nás a tak silně uvažuji o odchodu k jiné bance a to jsem u vás 40 let

Petr

Tuto banku Vám určitě nedoporučuji, jednání s klienty jak s debili. Byl jsem u nich přes 20 let a prchnul jsem jednají s Vámi jako s kusem exkrementu. Jen berou a neplní smlouvy a stále si vymýšlejí. Lidi běžte radši jinám.

Proffins Sarek

Účet jsme po mnoha letech zrušili takřka ze dne na den, a to z důvodu ukončení internetového bankovnictví Servis24. Jestliže je v této recenzi označeno bankovnictví George jako ,,nepříliš povedené“, pak je to velice mírně řečeno. My jsme tuto hrůzu opravdu nebyli schopni akceptovat a pracovat s tím. Je to přesná ukázka, jak internetbanking vypadat nemá.

Korty007

Zrusili mi ucet bez uvedeni duvodu. Na reklamaci mi jen zaslali vytazek smluvnich podminek, kde je uvedeno, ze ho mohou zrusit. Poplatky maji vysoke, smenny kurz valut velmi nevyhodny. V online dobe se musi resit velmi mnoho veci primo na pobocce banky.

Připojte se k diskuzi

Další Banky, které by vás mohly zajímat

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A
RECENZE

TOP Nejlepší brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 80.2 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro ★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.
Trading212 logo
Trading212 ★ 88 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo