Finex.cz logo
Menu

Finex.cz si váží vašeho názoru

Napište nám

Máte připomínku, radu, stížnost či pochvalu? Chybí vám zde nějaké téma, nebo máte návrh na spolupráci? Dejte nám vědět, váš názor je pro nás cenný a budeme ho brát vážně.

Máte-li dotaz ke konkrétní aplikaci, firmě, kryptoměně či akcii, prosíme, zeptejte se v komentářích pod daným článkem či recenzí. Bohužel nemáme kapacitu na to, jednotlivě všem dotazujícím pomáhat, i když bychom rádi.

Máte pocit, že jste byli podvedeni v rámci své investice do kryptoměn? Ať už se jedná o platbu nesmyslných poplatků či "daní" nebo podvod ze strany poradce na telefonu, přečtěte si náš článek na toto téma. Je aktualizovaný a více informací, než naleznete v tomto článku, bohužel nemáme. Doporučujeme diskutovat a ptát se v sekci komentářů pod článkem.

  Spamu nefandíme, vaše e-mailová adresa slouží pouze pro naši komunikaci.

  Provozovatelem webu je FINEX MEDIA s.r.o.
  Bělehradská 858/23, Praha 2 - Vinohrady
  IČO: 08446563
  DIČ: CZ08446563
  Spolupracujte s námi

  Pojďte s námi spolupracovat

  Tvoříme odborné články zaměřené na hodnotu pro čtenáře, stručnost a srozumitelnost. Že rozumíte online obchodování? A že dokážete navázat na kvalitu, kterou nabízíme našim čtenářům?

  Lidé se skutečným zájmem o obor jsou u nás nadšeně vítáni. Napište nám.

  Kontaktujte nás
  Inzerce na webu

  Inzerujte s námi

  Nejprve si něco řekněme na rovinu: nedáváme prostor všem. Záleží nám na našich čtenářích a nebudeme jim nabízet nic, co bychom sami nepovažovali za zajímavou či přínosnou nabídku.

  Pokud ale víte, že máte super produkt, my zase máme skvělé a velké obecenstvo naladěné na vlnu online obchodování a investování. Ideální publikum přesně pro vás.

  Inzerujte u nás
  Finex.cz logo