Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Kontaktujte nás

Kontaktujte mě, nebo Jirku pomocí formuláře níže. Důležité: Pokud máte nějaký problém zkuste se podívat na stránku – často kladené otázky, třeba tam najdete odpověď na váš problém.

A pokud jste tam odpověď na vaši otázku nenašli a stále se chcete na něco zeptat, prosím, popšite problém dopodrobna, abychom vám mohli co nejlépe pomoci. Děkujeme.

Bohužel, kontaktní formulář momentálně nefunguje. Pracujeme na vyřešení. Pro otázky ale můžete použít sekci komentářů pod každým článekm a každou recenzí, nebo naše fórum.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Nejste robot? 🙂


Bohužel se občas stane, že se zpráva po cestě někde zatoulá. Proto, pokud Vám do pár dní nedorazí odpověď od nás, napište prosím na naše fórum. Děkujeme za pochopení
Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.