Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Jak získat bitcoiny zdarma? Našli jsme 6 funkčních způsobů! [Návod pro rok 2022]

Jak získat bitcoiny zdarma? Našli jsme 6 funkčních způsobů! [Návod pro rok 2022]

Jak získat bitcoiny zdarma? Našli jsme 6 funkčních způsobů! [Návod pro rok [current-year]]

Pokud ve vás nadpis vzbudil nedůvěru a zároveň zvědavost, pak splnil svůj účel. Samozřejmě, když je něco nabízeno “zdarma”, automaticky to vzbuzuje podezřívavou reakci. My ale skutečně nežertujeme. Opravdu existuje vícero legálních možností, jak bitcoin, ale i další kryptoměny získat zdarma.

Nemůžeme vám slíbit, že si tímto způsobem instantně vybudujete stabilní příjem a opustíte své zaměstnání. Při troše šikovnosti si však můžete přijít na zajímavý přivýdělek.

Pojďte se s námi podívat na konkrétní způsoby, jak získat bitcoin zdarma.

Seznam způsobů v tomto článku

1.Způsob 1 – Klikací weby (bitcoinové faucety)2.Způsob 2 – Odměny za nákup (cashback)3.Způsob 3 – Četba knih4.Způsob 4 – Hraní těchto online her5.Způsob 5 – Affiliate programy (referral)6.Způsob 6 – Investice, hazard, sázky7.Diskuze o bitcoinech zdarma

Způsob 1 – Klikací weby (bitcoinové faucety)

První bitcoinové faucety se začaly objevovalat už od roku 2011. Často se však jednalo o podvody – majitelé webu lákali uživatele k návštěvě stránek na bitcoin zadarmo. V reálu však často uživatelé stránek, kteří usilovně klikali na reklamy a vydělávali drobné, nic nedostali.

Proto jsme si dali práci a našli opravdu fungující weby, přičemž některé vyplácejí free bitcoiny jednou týdně, jiné naopak umožňují výběr bitcoinů od určité částky. Níže přinášíme popis dvou, které máme vyzkoušené, a které opravdu fungují a bitcoiny vyplácejí!

TOP – Faucet Freebitco.in (ZDE)

FreeBitco.in bitcoiny zdarma faucet
Stránky freebitco.in

Jedním z oblíbených bitcoinových faucetů je například Freebitco.in. Lidé, kteří mají mnoho volného času, tak zde opravdu nějaké drobné satoshi získat zdarma mohou. Stačí jednou za hodinu na stránku přijít a kliknout na tlačítko ROLL.

Tím spustíte los a na základě vylosovaného čísla dostanete určitý počet bitcoinů.

Jako nově registrovaný uživatel za jeden klik dostanete cca 23 satoshi (což je 0.00000023 BTC) – toto číslo ale můžete zvyšovat hraním multiplier hry nebo využitím tzv. reward points, které vám přihrají až 1000% bonus na 24h.

Kromě funkce bitcoinů zdarma každých 60 minut nabízí stránka Freebitco.in také možnost sázek. Můžete tak své vyklikané bitcoiny vsadit např. na sportovní utkání, nebo můžete vyzkoušet rychlou "hi-lo" loterii. Tím se vaše bitcoiny mohou znásobit, můžete ale také prohrát.

Bitcoin zdarma zkušenosti
Moje statistiky na Freebitco.in za pár měsíců nahodilého hraní. Všechny výběry peněz přišly.

Snadnější cestou, jak díky podobným stránkám zbohatnout, je je jimi nabízený referral program. Podaří-li se vám rozšířit váš unikátní kód na sociálních sítích nebo vlastní webové stránce či blogu, při vyšším počtu registrací "pod vámi" můžete vydělávat i zajímavější částky.

Faucet SatoshiHero.com (ZDE)

satoshi hero free bitcoin faucetFaucet SatoshiHero.com funguje stabilně již od ledna 2018 a nabízí možnost získat bitcoiny zdarma celkem 3x každých 10 minut.

Za každý "claim" můžete získat většinou okolo 10 satoshi. Minimum pro výplatu je 30 000 satoshi, tedy 0.0003 BTC.

Kromě "claimování" free bitcoinu ale můžete satoshi získat i pomocí plnění nejrůznějších úkolů, to jsme ale nezkoušeli. Své bitcoiny můžete i riskovat a násobit na výherních automatech.

bitcoin zdarma satoshi hero
Naše první tři výběry, celkem 0.005 BTC ze stránky SatoshiHero.com

I na SatoshiHero můžete své výdělky zvýšit tím, že pozvete své přátele a získáte 50 % z jejich vyklikaných bitcoinů. Tak do toho!

Faucet Cointiply.com (ZDE)

free bitcoin faucet cointiplyFaucet Cointiply.com je hodně podobný faucetu Freebitco.in. Nabízí spoustu možností jak získat nějaké ty free bitcoiny. Ať už se jedná o registrační bonus 100 satoshi, jejich faucet, zobrazování reklam za 5-10 satoshi, nebo plněním nabídek jako instalace aplikací a podobně.

Kromě toho můžete své vyklikané satoshi i riskovat a násobit ve hrách. Minimální výběr je nastaven na 100 000 satoshi. I zde můžete své výdělky zvýšit tím, že pozvete své přátele a získáte až 50 % z jejich vyklikaných bitcoinů.

První kryptoměny (bitcoin) zdarma z Cointiply
Náš první výběr, celkem 0.00033 BTC satoshi z Cointiply

Způsob 2 – Odměny za nákup (cashback)

Odměny za nákup prostřednictvím kryptoměn jsou druhou možností, jak získat zdarma bitcoiny. Pokud místo hotovostí radši platíte platební kartou, pak můžete díky některým službám získat celkem slušné bitcoiny zdarma.

Kryptoměny zdarma při platbě kartou Crypto.com
Jednotlivé úrovně karty od Crypto.com. Nejvyšší úroveň zpřístupní cashback ve výši až 8 % z každého nákupu – jak online, tak i v obchodech.
Zdroj: Crypto.com
Získejte platební kartu Crypto.com s až 8% cashbackem a bonusem ve výši $ 25!
Po registraci přes tento odkaz a objednání karty s min. stake $ 400 získáte $ 25 na váš Crypto.com účet.

Způsob 3 – Četba knih

Tak právě teď muselo zaplesat srdce nejednoho knihomola. Už v roce 2015 jsme si mohli na serveru CCN přečíst článek, který informoval o platformě PaidBooks.com, jež vyplácela svým uživatelům odměnu v bitcoinu. Za co že dostávali odměnu? Honorovaná činnost byla četba klasické literatury.

Podobným způsobem fungují i další stránky v dnešní době. Řada začínajících autorů se snaží prosadit a využívají ke své propagaci podobné weby, kde čtenáři za přečtené stránky dostávají odměnu v podobě free bitcoinu.

Musíte sami uznat, že se jedná o jeden z nejzajímavějších a nejpříjemnějších způsobů, jak získat bitcoin zdarma. Jedná se o podobný princip jako v případě bitcoinových faucetů až na to, že při četbě knih provozujete mnohem příjemnější činnost, než je snaha dostat se přes tlačítko CAPTCHA a posléze kliknout na několik reklam.

Zmíněná platforma PaidBook.com pak funguje až do dnešního dne. Pouze už nevyplácí jako odměnu za čtení zdarma Bitcoin, nýbrž Bitcoin Cash. Ten je však za Bitcoin snadno směnitelný třeba přes Changelly s mizivým poplatkem 0,5 %.

Způsob 4 – Hraní těchto online her

Bitcoin zdarma můžete obdržet i jako odměnu za výhru v řadě online her a některé dokonce fungují na blockchainu, viz tento článek. Ty bývají většinou plné reklam.

Odměňování však funguje podobně jako u bitcoinových faucetů, neboť odměna má především udržet lidi u hraní her čili prohlížení reklam. Někdy ale ve hrách své coiny utrácíte za lepší vybavení.

Na výběr máte širokou škálu her, proto si dokáže vybrat téměř každý. Navíc se zdá, že se jedná o win win situaci – umístění reklamy do prostředí online her se zdá jako skvělý způsob inzerce a je hojně využíván.

Pokud naopak vám jako hráči nevadí časté zobrazování reklam, můžete si užívat hraní, a ještě za to být odměněni. Máte-li dostatek volného času a rádi hrajete hry, drobné odměny se mohou časem nasčítat a vytvořit zajímavou částku.

Hra Rollercoin

Jak získat bitconi zdarma ve hře rollercoinRollercoin je online hra, ve které si hrajete na kryptoměnového těžaře. V několika různých minihrách sbíráte skóre, za které vylepšujete svoji těžební techniku.

Registrujte se přes tlačítko níže a získáte 1000 satoshi zdarma!

Každých 5 minut díky vaší technice vytěžíte další blok a tak můžete automaticky, zatím co spíte, střádat jednotlivé satoshi. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete těžit Bitcoin, Ethereum nebo Dogecoin, nebo třeba všechny najednou.

Vytěžené kryptoměny si můžete vybrat do svých peněženek!

Pár mých výplat - bitcoiny zdarma
Pár mých výplat ze hry Rollercoin. Opravdu funguje!
Hrajte hru Rollercoin
Registrujte se do RollerCoin přes toto tlačítko a získáte 1000 satoshi zdarma!

Hry ale většinou využívají jiných kryptoměn, než jsou bitcoiny. Pro více kryptoměnových her se podívejte na náš článek kryptoměny zdarma.

Způsob 5 – Affiliate programy (referral)

Jedná se pravděpodobně o nejlepší způsob, jak získat bitcoin zdarma. Podobné partnerské programy jsou využívány v rámci téměř všech online odvětví a nejinak tomu je v případě kryptoměn.

Například kryptoměnová směnárna Coinbase nabízí velice zajímavý affiliate program (který i my zde na Finexu využíváme). Rozdíl oproti referral programu u faucetových stránek je v tom, že zde nemusíte vy, ani nikdo komu stránku doporučíte sledovat obtěžující a nezáživné reklamy.

Stačí známému poslat váš odkaz na Coinbase a až nakoupí kryptoměny alespoň za 100 dolarů (cca 2 300 Kč), oba dostanete odměnu ve výši 10 dolarů – v bitcoinu.

U Coinbase doporučujete jednoduše funkční směnárnu. Pokud jste schopni oslovit širokou síť přátel, sledujících, nebo čtenářů blogu, můžete si díky nejrůznějším affiliate programům vybudovat přijem.

Je třeba však mít koho oslovit a mít v počátcích špetku trpělivosti. Pokud disponujete blogem věnujícímu se investování nebo kryptoměnám, affiliate programy jsou pravděpodobně nejlepším způsobem, jak získat bitcoin zdarma. Skěvělý referral (affiliate) systém má také Binance (získáte 20 % ze zaplacených poplatků vašimi přáteli) či BitMEX.

Způsob 6 – Investice, hazard, sázky

Webové stránky s bitcoinovými hazardními hrami mají povětšinou stejnou legitimitu jako jiné online hazardní herny s jakoukoli jinou fiat měnou. Často jsou zahlcené reklamami a škodlivým softwarem, a nakonec můžete o své bitcoiny přijít, ale teoreticky se opět jedná o možnost, jak získat bitcoin zdarma.

Buďte ostražití, abyste sami nepřišli o své peníze a nenaletěli nějakému podvodníkovi. Stránky a projekty (viz Bitconnect) slibující neobvykle vysoké odměny vyžadující platbu jakéhokoliv typu předem, jsou téměř vždy podvodem a pouze čekají na důvěřivce, který naivně naletí na lákavou nabídku.

My jsme ozkoušeli následující:

TOP – Kasíno BitStarz (ZDE)

kasino bitstarzBitStarz je jedno z nejstarších a zároveň největších bitcoinových kasín, kde můžete hrát automaty, ruletu, blackjack a podobné hry.

Vklad i výběr je možný provádět v bitcoinech, ale i pomocí platební karty ve fiat měnách (EUR).

Kromě toho, že můžete nějaké bitcoiny risknout například na ruletě a vyhrát, můžete i od tohoto kasína získat něco zdarma.

Hned po registraci můžete získat až 5 BTC zdarma + navíc vám občas do emailu, se kterým se registrujete, přijde nabídka s otočkami do kasína zdarma, nebo tak podobně. Za zkoušku to stojí!

"Raketka" Bustabit (ZDE)

bustabit vyhrajte bitcoinyPoměrně známá stránka Bustabit nabízí možnost znásobit své bitcoiny několikanásobně. Nejprve je však potřeba si zaregistrovat účet, na které své bitcoiny vložíte.

Poté můžete vstoupit do hry. Hra je rozdělena na jednotlivá kola, která trvají okolo 10 sekund. Před každým kolem si můžete vsadit určitý počet bitcoinů (bits).

Během kola roste násobitel (velké číslo vlevo) a jakmile vám přijde jako vysoký, stačí zmáčknout tlačítko a okamžitě se váš počet vsazených bitcoinů znásobí právě tímto číslem. Pozor ale, pokud nestihnete tlačítko zmáčknout dostatečně brzy, o celou sázku přijdete. Hrajte tedy s rozumem a pouze s malými částkami!

Investice do Bustabit

získejte btc na bustabit investicíKromě možnosti hazardovat a své coiny sázet na jednotlivá kola můžete do Bustabit i investovat! Aby stránky Bustabit mohly vyplatit lidi, kteří hazardují a vyhrávají, potřebují určitý bankroll, ze kterého jsou výhry vypláceny.

Tím, že do tohoto banku vložíte své vlastní bitcoiny, podporujete celý systém a umožníte tím vyšší výhry pro hráče.

Za poskytnutí svých coinů jste samozřejmě odměněni poměrnou částí z bitcoinů, které tam hráči prohrají. Tzv. house edge, neboli statistická výhoda, je u bustabitu nastavena na 0.5 % – dlouhodobě tedy statisticky investoři vydělají půl procenta z každého kola. Z mých zkušeností můžete při investici do bankrollu na Bustabitu vydělávat okolo 2-3 % měsíčně.

Tato investice ale samozřejmě není bez rizika – kdyby někdo během jediného dne vyhrál např. 1000 bitcoinů, část vašeho vkladu bude použita pro vyplacení výhry.

Jak investice funguje?

Jak funguje bankroll? (V angličtině)
The bankroll is the pool of money that the house uses to pay out winners that bet on the bustabit multiplier.

The max profit that players can win from a round of the game is determined by the size of the bankroll. The larger the bankroll, the more players can win.

  • Each player can only win 1% of the bankroll in a single round. It's possible to win more in total across multiple rounds, of course!
  • Similarly, all players combined can only win 1.5% of the bankroll in a single round.

Players can bet on the house (i.e. become bankrollers), and their bet is added to the bankroll such that they win when the house wins and they lose when the house loses.

Having both players and bankrollers (aka house bettors) is important for a healthy bustabit. As bankrolls grow the bankroll base, higher profits will be allowed and bigger gamblers will be attracted to the game.

If you wish to contribute, word of mouth is the most effective way to attract more players and bankrollers. Please recommend the game to your friends.

More information can be found here.

Instantní miliony na účtu nečekejte!

Získávání free bitcoinů není cestou k okamžitým milionům na bankovním účtě, a nejedná se ani o nejziskovější možnost, jak investovat váš čas. Vydělat peníze na internetu jde i jinými způsoby. Pár z nich jsme vypsali v našem článku Jak vydělat peníze na internetu.

Pokud však disponujete volným časem a chtěli byste získat nějaký ten bitcoin zdarma, pak můžou být naše tipy výše zajímavou alternativou, jak si ve volnu vybudovat vedlejší příjem, nebo aspoň nějakou tu korunu na víc.

Ze všech zmíněných možností usuzujeme, že nejlepším způsobem, jak získat bitcoin zdarma, jsou referral programy u klikacích stránek a affiliate programy.

Pokud dokážete dostatečně rozšířit své unikátní kódy mezi lidi, pak dosáhnete zajímavých výsledků. Musíte si však dát práci s šířením svého referral/affiliate kódu (odkazu) například v internetových diskuzích, nebo možná ještě lépe, na svých stránkách či na svém youtube kanálu.

Vyklikali jste si nějaké bitcoiny zdarma? Dejte nám vědět níže do komentářů! ⤵️

Vstupte do světa kryptoměn!

Již kryptoměny máte? Držte je v bezpečí hardware peněženky Trezor!

Favorit redakce
Trezor logo

Trezor

★ 95 %

  • Jedna z nejbezpečnějších kryptoměnových peněženek
  • Vytvořena českou firmou
  • Pro začátečníky může působit složitě
  • Je dražší než ostatní peněženky

Aktuálně 3 největší kryptoměny

Graf posl. 7 dní
Graf Bitcoin
Změna za 24h
-1,3%
Cena
$20 485
Graf posl. 7 dní
Graf Ethereum
Změna za 24h
-3,6%
Cena
$1 161
Graf posl. 7 dní
Graf BNB
Změna za 24h
-0,32%
Cena
$233,9

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 24 komentářů
Josef Kajzar

Dobrý den,v revolutu mám jasno jak nakoupit kryptoměny,ale nemám jasno jak jimi potom platit.Pro platbu mám třeba 42-místný kod a částku.Jak tedy zadat jestli je to možné.

Portál Finex.cz
Odpověď na Josef Kajzar

Dobrý den, Josefe. Pokud máte namysli platbu kryptoměnou ve smyslu, že chcete obchodníkovi poslat bitcoiny na jeho peněženku, tak to dnes s Revolutem zatím není možné. Na Revolutu můžete kupovat a prodávat kryptoměny a spekulovat tak na vývoj jejich ceny, nicméně výběr z Vašeho účtu ven na vlastní nebo cizí peněženku ještě není uskutečnitelný. Na tom prý Revolut zatím pouze pracuje.

Adam

Daní se nějak krypta získaná z faucetů?

Pavlína
Odpověď na Adam

Také by mě to zajímalo, jak to pak je zdaňového hlediska.

David

Skvěle udělané a přehledné, díky. Na referal jsem rád kliknul a doufám, že si pár satoshi stáhnu.

wally

coin-farm.net …. podle mě zdaleka nejlepší hra na Btc. Krmit ptáčky a vybírat Btc zvládne myslím každý. A výdělek se časem navíc zlepšuje. Hraju už rok a zatím paráda :-)

Alena
Odpověď na wally

Je třeba mít bitkoin peněženku nebo jak to funguje

Michal

Registrujte se na rollercoin. Vše je zcela zdarma.Stačí pouze hrát a vydělávat :)

Silvie

Zdravím, tato možnost přivídělku na netu mne oslovila a teoreticky vše z vašeho článku chápu, pokud budu chtít přejít k aktivní části a jelikož jsem úplný nováček, existuje někde podrobnější návod jak začít a co je třeba mít instalováno a lze-li propojit mobil a PC, abych byla aktivní i mimo domov ? děkuji za info

Tom

Chtěl jsem se zeptat, jak mohu zvýšit „výtěžnost“ na Freebitco.in? Použítím reward poiints a tad dále. Vyhrá každou hodinu 4 satoshi mi přijde úplně k ničemu. :-)

Portál Finex.cz
Odpověď na Tom

Dobrý den, Tome. Výtěžnost u běžných „claimů“ je v tuto chvíli možné zvýšit dvěma způsoby. Buď zakoupením bonusu v záložce REWARDS, nebo hraním hry MULTIPLY. Při určitém „protočeném“ objemu se velikost claimů automaticky zvyšuje. Ale dejte si pozor, abyste více neprohrál, než co si claimnete… :-)

random

zdravim, daji se previst aji satoshi do penezenky?

Portál Finex.cz
Odpověď na random

Dobrý den, Randome. Ano, i satoshi se dají do peněženky převést. Pro menší převody je pak nejlepší využívat peněženky s podporou lightning network, protože tím snížíte poplatky na převod. :-)

Ivone

Zdravim, celkem je vse jasne az na:
zaridim penezenku za maly vklad nebo zadarmo. Nekdo me posle nakou castku na moji penezenku. zatim vse ok. Co me nani jasne, jak potom prevedu tu castku na penize (cash). Automaty (ATM) uz jsou, ale k tomu potrebuju nakou cartu nebo ?

Predem dekuji za odpoved.

Portál Finex.cz
Odpověď na Ivone

Dobrý den, podívejte se na náš komplexní článek jak prodat bitcoin. Určitě tam najdete, co potřebujete. A kdyby ne, jsme tu pro Vás. :-)

Vendy

Jak si třeba převedu free bitcoiny do své peněženky?

Portál Finex.cz
Odpověď na Vendy

Dobrý den, Vendy. O jaké metodě konkrétně mluvíte? Pokud o faucetu FreeBitco.in, tak tam jednoduše stačí kliknout na tlačítko Withdrawal, zadat adresu Vaší peněženky a potvrdit. Všechny Vaše bitcoiny, které jste získala zdarma, by měly být převedeny max. do pár hodin.

Martin

Ahojte, jako ten Faucet Freebitco.in ide pekne doluuu s tými odmenami. Pred mesiacom bolo min 20 satoši a už to je len 14 . Des

Portál Finex.cz
Odpověď na Martin

Martine, základní odměna se dá zvýšit až o 1000 % tím, že si za rewards pointy koupíte „free btc bonus“ nebo tím, že hrajete multiplier hru. Čím více satoshi v této hře „protočíte“, tím větší je základní odměna. (Mně stránka píše: Bonus +0.00000286 BTC added to all rewards! Play MULTIPLY BTC, BET ON EVENTS or buy lottery tickets to increase your FREE BTC rewards by up to +0.00000418 BTC)

Já např. už dlouhou dobu neklesl pod 300 satoshi za claim. Hodně štěstí. :-)

Mates

Ty hry jsou top :D ale do toho rollercoinu muzete i vkladat vlastni bitcoiny a tim si to zrychlite, ale zda se to vyplati, to nevim

Klikač

Ty faucety jsou fajn, díky za doporučení

Ondra

Jaké jsou osvědčené stránky pro kryptoměny Bitcoin a litecoin zdarma

Vojtěch Machek
Odpověď na Ondra

Dobrý den, Ondro, mrkněte se ještě na náš článek Návod: kryptoměny zdarma.

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo