Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Jak získat bitcoiny zdarma? My známe 6 funkčních způsobů! [Návod pro rok 2024]

Vojtěch Machek
Jméno Příjmení
Popisek autora
Informace o autorovi článku
Aktualizováno
Jak získat bitcoiny zdarma? My známe 6 funkčních způsobů! [Návod pro rok 2024]

Pokud ve vás nadpis článku vzbudil nedůvěru a zároveň zvědavost, pak splnil svůj účel. A je to logické, když je něco nabízeno “zdarma”, často to automaticky vzbuzuje podezřívavou reakci. My ale skutečně nežertujeme.

V tomto článku vám přinášíme hned několik legálních a ověřených možností, jak získat bitcoiny zdarma (jak zdarma i na jiné kryptoměny zjistíte v tomto článku).

Nemůžeme vám slíbit, že si díky způsobům níže ze dne na den vybudujete stabilní příjem a budete moci opustit své zaměstnání a cestovat po světě. Při troše šikovnosti si však můžete přijít na zajímavý přivýdělek.

Rychlé shrnutí: Jak získat bitcoiny zdarma?

I v dnešní době stále existuje několik způsobů, jak přijít ke troše bitcoinů zdarma bez nutnosti cokoliv platit.

Mezi tyto možnosti patří klikací weby, tzv. bitcoinové faucety, z nichž nejznámější je stránka Freebitco.in, dále lze získat kryptoměny zdarma jako cashback ( = odměnu za nákup), potom za hraní her (např. Rollercoinu) nebo také za přivádění nových zákazníků a uživatelů na burzy a směnárny v rámci referral a affiliate marketingu. Za přivedení kamaráda k obchodování, který si následně vloží na účet alespoň nějaké prostředky, nabízí cca 10 až 20 USD v kryptoměnách prakticky každá burza či směnárna. Některé pak odměňují i procentem z poplatků dle objemu, který váš kamarád zobchoduje.

Způsoby zmíněné v článku níže jsou zcela bezpečné a legální. Mějte však na paměti, že většina webů nabízející kryptoměny zdarma je podvodná a stojí za nimi útočníci, kteří vám chtějí vybrat buď bankovní účet, nebo vaši kryptoměnovou peněženku. Dejte si proto pozor!

Níže už naleznete konkrétní způsoby, jak získat bitcoin zdarma.

Pojďme na to!

Obsah článku o bitcoinu zdarma

Způsob 1 – Klikací weby (bitcoinové faucety)

První bitcoinové faucety se začaly objevovat už od roku 2011. Často se však jednalo o podvody – majitelé webu lákali uživatele k návštěvě stránek na bitcoin zadarmo. V reálu však často uživatelé stránek, kteří usilovně klikali na reklamy a vydělávali drobné, nic nedostali.

My jsme si proto dali práci a našli opravdu fungující weby, které umožňují výběr bitcoinů od určité částky a to i během pár hodin od požádání. Faucety popsané níže máme sami vyzkoušené a opravdu fungují a bitcoiny i nadále vyplácejí.

Faucet FreeBitco.in (➡️ ZDE)

Zdroj: freebitco.in
FreeBitco.in bitcoiny zdarma faucet
Ukázka stránek FreeBitco.in

Stránky FreeBitco.in založené už v roce 2013 se na první pohled mohou zdát jednoduché, ale ve skutečnosti nabízí mnoho funkcí, které jako jejich uživatel můžete využít ve svůj prospěch. Na těchto stránkách je třeba založit si účet pomocí vaší e-mailové adresy a adresy bitcoinové peněženky.

Následně je možné si jednou za 60 minut vylosovat náhodné číslo mezi 0 – 10 000. Podle toho, jaké číslo padne, získáte za odměnu free bitcoiny.

S největší pravděpodobností (99 %) je to samozřejmě nejnižší výhra, tedy cca 10-20 satoshi. Počet satoshi, které dostáváte, ale můžete zvyšovat hraním multiplier hry nebo využitím tzv. reward points, které vám přihrají až 1000% bonus.

Minimální částka pro výběr naklikaných kryptoměn do vaší peněženky je 30 000 satoshi (0.0003 BTC).

Bitcoin zdarma zkušenosti
Naše statistiky za pár měsíců nahodilého hraní. Všechny výběry peněz přišly na peněženku rychle a bez problému.

Tímto způsobem “vydělané” bitcoiny se můžete snažit i znásobit nebo se s nimi účastnit různých loterijních her. V horním menu máte na výběr několik možností:

 • Tlačítko Multiply BTC otevře hru, ve které si můžete znovu generovat náhodná čísla a vaše satoshi sázet na to, zda bude vygenerované číslo vyšší nebo nižší než číslo vámi zvolené. V případě správného odhadu vás čeká znásobení vaší sázky.
 • Tlačítko Betting zpřístupní možnost sázet na výsledky událostí z reálného světa. Myslíte si, že tušíte, kdo bude příštím americkým prezidentem nebo kdo vyhraje Bundesligu? Vsaďte si a oškubejte další uživatele, kteří mají opačný názor.
 • Odkaz Win a LAMBO nabízí jednoduchou tombolu, ve které si kupujete lístky s vidinou výhry hlavní ceny Lamborghini Huracán nebo BTC v hodnotě 200 000 dolarů, tedy cca 5 mil. Kč. Cena jednoho lístku je 0.00025 BTC a vždy vyhrává pouze jeden uživatel. Lístků je většinou rozdáno něco přes milion, takže šance výhry je relativně malá.
 • Tlačítko Lottery pak přináší další loterii, ve které vyhrává hned 10 výherců. Cena jednoho lístku je pouhý 1 satoshi (0.00000001 BTC), ale právě proto je taky většinou ve hře více než 200 milionů lístků. Výherci si poté rozdělí zhruba 0,5-1 BTC v závislosti na celkovém počtu lístků. Dobrou zprávou ale je, že lístky do této loterie můžete získat zdarma hraním hry Multiply BTC.
 • Položka Earn BTC vám dává možnost rozmnožovat své bitcoiny bez rizika. Jednoduše stačí na svůj Freebitco.in účet vložit BTC a ty se vám denně budou zhodnocovat s roční úrokovou sazbou ve výši zhruba 4-5 %, tzn. cca 0.01 % denně. Pro toto zhodnocování není nutné nic riskovat, kromě toho, že vaše bitcoiny budou na centralizované stránce a nebudete je mít bezpečně ve své vlastní peněžence. Stojí to za to? To už necháme na vašem posouzení.

FreeBitco.in také nabízí referral program, kdy jste odměněni i částí toho, co si “vyklikají” nebo co vyhrají vámi doporučení uživatelé, takže cesta k výdělku na těchto stránkách je možná i tímto způsobem. Máte-li své webové stránky nebo spoustu přátel na sociálních sítích, můžete je díky bitcoinům zdarma i zpeněžit.

Faucet Cointiply.com (➡️ ZDE)

Zdroj: Cointiply
krypto zdarma na cointiply faucetu
Ukázka stránek Cointiply

Faucet Cointiply.com je hodně podobný službám zmíněným výše, zkrátka už není moc co vymýšlet. I Cointiply nabízí několik možností zisku kryptoměn zadarmo. Zde však nesbíráte vyloženě kryptoměny jako takové, ale jejich “coiny”, přičemž platí, že 10 000 coinů je 1 dolar.

Jedná se např. o registrační bonus, klasický faucet (možnost zatočení 2x denně po 12 hodinách), zobrazování reklam za 5-10 coinů či plnění nabídek jako instalace aplikací a podobně. Minimum pro výběr je 50 000 coinů (5 dolarů) a peníze je možné si nechat poslat ve formě bitcoinů.

Kromě toho můžete i zde své satoshi riskovat a násobit ve hrách. Zde můžete své výdělky znovu zvýšit tím, že pozvete své přátele a získáte až 50 % z jejich free kryptoměn.

Zdroj: Cointiply
vybery kryptomen zdarma z cointilpy
Naše výběry, celkem 0.025 BTC z Cointiply

Způsob 2 – Odměny za nákup (cashback)

Odměny za nákup prostřednictvím kryptoměn jsou druhou možností, jak získat zdarma bitcoiny. Pokud místo hotovostí radši platíte platební kartou, pak můžete díky některým službám získat celkem slušný počet bitcoinů zdarma.

Asi nejsnazší možností, jak získat cashback při platbě kryptoměnami, je využít kryptoměnové platební karty.

Cashback není nic jiného, než vrácení části placené částky zpět na účet zákazníka. V závislosti na využívané platformě může cashback dosahovat až 8 %, nicméně tyto výhody často doprovází různé limity nebo nutnost držet kryptoměny v určité hodnotě.

Zdroj: Crypto.com
Crypto.com platební karta výhody cashback a limity
Jednotlivé úrovně karty od Crypto.com. Nejvyšší úroveň zpřístupní cashback ve výši až 5 % z každého nákupu – jak online, tak i v obchodech.
Po registraci přes tento odkaz a objednání karty s min. stake $ 400 získáte $ 25 na váš Crypto.com účet.

Většina poskytovatelů kryptoměnových karet má vlastní token, který k výplatám cashbacku využívá. Ten je ale vždy možné směnit za bitcoin a tak vlastně získávat bitcoiny zdarma ve formě cashbacku za platby, které byste prováděli i tak.

Způsob 3 – Hraní online her

Bitcoiny zdarma můžete obdržet i jako odměnu za výhru v řadě online her, které většinou bývají plné reklam. Z reklam také plynou peníze, které může provozovatel her vyplácet svým uživatelům, takže není na místě se jim hned a priori bránit.

Odměňování většinou funguje podobně jako u bitcoinových faucetů, neboť odměna má především udržet lidi u hraní her čili prohlížení reklam. Někdy ale ve hrách své coiny utrácíte za lepší vybavení.

Na výběr máte širokou škálu her, proto si dokáže vybrat téměř každý. Navíc se zdá, že se jedná o win-win situaci – umístění reklamy do prostředí online her se zdá jako skvělý způsob inzerce a je hojně využíván.

Pokud naopak vám jako hráči nevadí časté zobrazování reklam, můžete si užívat hraní, a ještě za to být odměněni. Máte-li dostatek volného času a rádi hrajete hry, drobné odměny se mohou časem nasčítat a vytvořit zajímavou částku.

🎁 DOPORUČUJEME: Hra Rollercoin (ZDE)

Zdroj: Rollercoin

Jak získat bitconi zdarma ve hře rollercoin

Rollercoin je online hra, ve které si hrajete na kryptoměnového těžaře. V několika různých minihrách sbíráte skóre, za které vylepšujete svoji těžební techniku.

Každých 5 minut díky vaší technice vytěžíte další blok a tak můžete automaticky, zatím co spíte nebo hrajete hry, střádat jednotlivé satoshi. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete zdarma těžit Bitcoin nebo jednu z mnoha dalších dostupných kryptoměn.

Vytěžené kryptoměny si poté můžete bez problému vybrat do svých peněženek. Opravdu to funguje, pár z našich výplat uvádíme níže:

Zdroj: Rollercoin
Pár mých výplat - bitcoiny zdarma
Pár mých výplat ze hry Rollercoin. Opravdu funguje!
Registrujte se do RollerCoin přes toto tlačítko a získáte 1000 satoshi zdarma!

Hry ale většinou využívají jiných kryptoměn, než jsou bitcoiny. Pro více kryptoměnových her se podívejte na náš článek kryptoměny zdarma.

Přečtěte si naši kompletní recenzi hry RollerCoin a začněte těžit ještě dnes.

Způsob 4 – Využijte marketingových akcí burz a směnáren

Na kryptoměnovém trhu existují směnárny, burzy a jiné nástroje a všechny z nich chtějí totéž: co nejvíce zákazníků. Proto, aby tyto firmy získaly nové zákazníky, jim nabízí marketingové akce ve formě peněz nebo kryptoměn zdarma.

Velmi jednoduchý způsob, jak tyto akce využít ve svůj prospěch, je podívat se na všechny aktuální akce, zvolit si firmu, která nabízí zajímavou odměnu, otevřít si u nich účet a pokračovat dle podmínek akce.

V době psaní tohoto článku (září 2022) tento typ marketingových akcí nabízelo hned několik firem. Bylo tak možné získat např.:

 • 10 € od Kriptomatu k nákupu nad 100 €
 • 300 Kč od Anycoinu k nákupu nad 10 000 Kč
 • 400 Kč od Coinbank k nákupu nad 10 000 Kč
 • 500 Kč od CoinMate k nákupu nad 1 000 Kč

Peníze získané tímto způsobem, ač jsou de facto vypláceny ve formě fiat peněz, je poté možné použít na nákup bitcoinů.

V seznamu naleznete také aktuální marketingové akce s kryptoměnami nebo penězi zdarma. Konkrétní informace a návod pak naleznete v jednotlivých recenzích.

Způsob 5 – Affiliate programy (referral)

Jedná se pravděpodobně o nejlepší způsob, jak získat bitcoin zdarma. Podobné partnerské programy jsou využívány v rámci téměř všech online odvětví a nejinak tomu je v případě kryptoměn.

Například kryptoměnová směnárna Coinbase nabízí velice zajímavý affiliate program (který i my zde na Finexu využíváme). Rozdíl oproti referral programu u faucetových stránek je v tom, že zde nemusíte vy, ani nikdo komu stránku doporučíte sledovat obtěžující a nezáživné reklamy.

Stačí známému poslat váš odkaz na Coinbase a až nakoupí kryptoměny alespoň za 100 dolarů (cca 2 300 Kč), oba dostanete odměnu ve výši 10 dolarů – v bitcoinu.

U Coinbase doporučujete jednoduše funkční směnárnu. Pokud jste schopni oslovit širokou síť přátel, sledujících, nebo čtenářů blogu, můžete si díky nejrůznějším affiliate programům vybudovat přijem.

Je třeba však mít koho oslovit a mít v počátcích špetku trpělivosti. Pokud disponujete blogem věnujícímu se investování nebo kryptoměnám, affiliate programy jsou pravděpodobně nejlepším způsobem, jak získat bitcoin zdarma. Skěvělý referral (affiliate) systém má také Binance (získáte 20 % ze zaplacených poplatků vašimi přáteli) či BitMEX.

Způsob 6 – Investice, hazard, sázky

Webové stránky s bitcoinovými hazardními hrami mají povětšinou stejnou legitimitu jako jiné online hazardní herny s jakoukoli jinou fiat měnou. Často jsou zahlcené reklamami a škodlivým softwarem, a nakonec můžete o své bitcoiny přijít, ale teoreticky se opět jedná o možnost, jak získat bitcoin zdarma.

Buďte ostražití, abyste sami nepřišli o své peníze a nenaletěli nějakému podvodníkovi. Stránky a projekty (viz Bitconnect) slibující neobvykle vysoké odměny vyžadující platbu jakéhokoliv typu předem, jsou téměř vždy podvodem a pouze čekají na důvěřivce, který naivně naletí na lákavou nabídku.

My jsme ale otestovali následující:

“Raketka” Bustabit (ZDE)

bustabit vyhrajte bitcoinyPoměrně známá stránka Bustabit nabízí možnost znásobit své bitcoiny několikanásobně. Nejprve je však potřeba si zaregistrovat účet, na které své bitcoiny vložíte.

Poté můžete vstoupit do hry. Hra je rozdělena na jednotlivá kola, která trvají okolo 10 sekund. Před každým kolem si můžete vsadit určitý počet bitcoinů (bits).

Během kola roste násobitel (velké číslo vlevo) a jakmile vám přijde jako vysoký, stačí zmáčknout tlačítko a okamžitě se váš počet vsazených bitcoinů znásobí právě tímto číslem. Pozor ale, pokud nestihnete tlačítko zmáčknout dostatečně brzy, o celou sázku přijdete. Hrajte tedy s rozumem a pouze s malými částkami!

Investice do Bustabit

Zdroj: bustabit.com

získejte btc na bustabit investicí

Kromě možnosti hazardovat a své coiny sázet na jednotlivá kola můžete do Bustabit i investovat! Aby stránky Bustabit mohly vyplatit lidi, kteří hazardují a vyhrávají, potřebují určitý bankroll, ze kterého jsou výhry vypláceny.

Tím, že do tohoto banku vložíte své vlastní bitcoiny, podporujete celý systém a umožníte tím vyšší výhry pro hráče.

Za poskytnutí svých coinů jste samozřejmě odměněni poměrnou částí z bitcoinů, které tam hráči prohrají. Tzv. house edge, neboli statistická výhoda, je u bustabitu nastavena na 0.5 % – dlouhodobě tedy statisticky investoři vydělají půl procenta z každého kola. Z mých zkušeností můžete při investici do bankrollu na Bustabitu vydělávat okolo 2-3 % měsíčně.

Tato investice ale samozřejmě není bez rizika – kdyby někdo během jediného dne vyhrál např. 1000 bitcoinů, část vašeho vkladu bude použita pro vyplacení výhry.

Jak investice funguje?

Jak funguje bankroll? (V angličtině)

The bankroll is the pool of money that the house uses to pay out winners that bet on the bustabit multiplier.

The max profit that players can win from a round of the game is determined by the size of the bankroll. The larger the bankroll, the more players can win.

 • Each player can only win 1% of the bankroll in a single round. It’s possible to win more in total across multiple rounds, of course!
 • Similarly, all players combined can only win 1.5% of the bankroll in a single round.

Players can bet on the house (i.e. become bankrollers), and their bet is added to the bankroll such that they win when the house wins and they lose when the house loses.

Having both players and bankrollers (aka house bettors) is important for a healthy bustabit. As bankrolls grow the bankroll base, higher profits will be allowed and bigger gamblers will be attracted to the game.

If you wish to contribute, word of mouth is the most effective way to attract more players and bankrollers. Please recommend the game to your friends.

More information can be found here.

Instantní miliony na účtu nečekejte!

Získávání free bitcoinů není cestou k okamžitým milionům na bankovním účtě, a nejedná se ani o nejziskovější možnost, jak investovat váš čas. Vydělat peníze na internetu jde i jinými způsoby. Pár z nich jsme vypsali v našem článku Jak vydělat peníze na internetu.

Pokud však disponujete volným časem a chtěli byste získat nějaký ten bitcoin zdarma, pak můžou být naše tipy výše zajímavou alternativou, jak si ve volnu vybudovat vedlejší příjem, nebo aspoň nějakou tu korunu na víc.

Ze všech zmíněných možností usuzujeme, že nejlepším způsobem, jak získat bitcoin zdarma, jsou referral programy u klikacích stránek a affiliate programy.

Pokud dokážete dostatečně rozšířit své unikátní kódy mezi lidi, pak dosáhnete zajímavých výsledků. Musíte si však dát práci s šířením svého referral/affiliate kódu (odkazu) například v internetových diskuzích, nebo možná ještě lépe, na svých stránkách či na svém youtube kanálu.

Vyklikali jste si nějaké bitcoiny zdarma? Dejte nám vědět níže do komentářů! ⤵️

Líbil se vám tento článek?
52
5

Autor

Vojtěch se snaží čtenářům přinášet nejen kvalitní vzdělávací a aktuální obsah ze světa financí, ale také data, nástroje a zkušenosti z praxe.

Jeho záměrem je, aby byl Finex.cz platformou, která je užitečná jak pro začátečníky, tak pro zkušené investory. Sám se věnuje neustálému rozšiřování a zlepšování celého portálu tak, aby stále odpovídal zvyšujícím se potřebám rostoucího množství čtenářů.

Své zkušenosti ze světa financí získal při studiích na Vysoké škole ekonomie a managementu, návštěvami desítek finančních konferencí po celé Evropě ale také praxí a správou svých vlastních investic. Jeho osobní investiční portfolio zahrnuje zejména kryptoměny a akcie, ale v menší míře i nemovitosti a další méně konvenční typy investic.

“Našim cílem není čtenáře jen informovat, ale také inspirovat, vzdělat a pomoci jim zhodnotit jejich peníze. Máme za sebou roky dobrých výsledků, ale stále před sebou vidíme i další vzrušující cestu.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (27 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Kristyn Nepovim

Napsal jsem komplexní názor a ani se zde neobjevil jen další propagace

Redakce Finex

Dobrý den, jak to myslíte? Žádný komentář k tomuto článku v posledních dnech ani týdnech neevidujeme.

Kristyn Nepovim

Já jsem u freebitco in již 11 let, za 11 let jsem nezískal ani jednou zmíněných 200 USD i přesto že jsem nakupoval lístky do loterie jak na běžícím pásu tak jsem za 11 let nezískal ani jednu jedinou výhru, doporučoval jsem přátelé a dělal vše možné, za mě je to ztráta času, mám 22000rp a tak můžu jen násobit zisk z free rolu atd, to samé je kolo štěstí které chodí do e-mailu, stále ta samá odměna, nikdy jsem nezískal lístek do boje o lambo atd… Rozhodně nedoporučuji crypto casina, můžete začít obchodovat na různých burzách ale to je velmi rizikové

Josef Kajzar

Dobrý den,v revolutu mám jasno jak nakoupit kryptoměny,ale nemám jasno jak jimi potom platit.Pro platbu mám třeba 42-místný kod a částku.Jak tedy zadat jestli je to možné.

Redakce Finex

Dobrý den, Josefe. Pokud máte namysli platbu kryptoměnou ve smyslu, že chcete obchodníkovi poslat bitcoiny na jeho peněženku, tak to dnes s Revolutem zatím není možné. Na Revolutu můžete kupovat a prodávat kryptoměny a spekulovat tak na vývoj jejich ceny, nicméně výběr z Vašeho účtu ven na vlastní nebo cizí peněženku ještě není uskutečnitelný. Na tom prý Revolut zatím pouze pracuje.

Adam

Daní se nějak krypta získaná z faucetů?

Pavlína

Také by mě to zajímalo, jak to pak je zdaňového hlediska.

David

Skvěle udělané a přehledné, díky. Na referal jsem rád kliknul a doufám, že si pár satoshi stáhnu.

wally

coin-farm.net …. podle mě zdaleka nejlepší hra na Btc. Krmit ptáčky a vybírat Btc zvládne myslím každý. A výdělek se časem navíc zlepšuje. Hraju už rok a zatím paráda :-)

Alena

Je třeba mít bitkoin peněženku nebo jak to funguje

Michal

Registrujte se na rollercoin. Vše je zcela zdarma.Stačí pouze hrát a vydělávat :)

Silvie

Zdravím, tato možnost přivídělku na netu mne oslovila a teoreticky vše z vašeho článku chápu, pokud budu chtít přejít k aktivní části a jelikož jsem úplný nováček, existuje někde podrobnější návod jak začít a co je třeba mít instalováno a lze-li propojit mobil a PC, abych byla aktivní i mimo domov ? děkuji za info

Tom

Chtěl jsem se zeptat, jak mohu zvýšit “výtěžnost” na Freebitco.in? Použítím reward poiints a tad dále. Vyhrá každou hodinu 4 satoshi mi přijde úplně k ničemu. :-)

Redakce Finex

Dobrý den, Tome. Výtěžnost u běžných “claimů” je v tuto chvíli možné zvýšit dvěma způsoby. Buď zakoupením bonusu v záložce REWARDS, nebo hraním hry MULTIPLY. Při určitém “protočeném” objemu se velikost claimů automaticky zvyšuje. Ale dejte si pozor, abyste více neprohrál, než co si claimnete… :-)

random

zdravim, daji se previst aji satoshi do penezenky?

Redakce Finex

Dobrý den, Randome. Ano, i satoshi se dají do peněženky převést. Pro menší převody je pak nejlepší využívat peněženky s podporou lightning network, protože tím snížíte poplatky na převod. :-)

Ivone

Zdravim, celkem je vse jasne az na:
zaridim penezenku za maly vklad nebo zadarmo. Nekdo me posle nakou castku na moji penezenku. zatim vse ok. Co me nani jasne, jak potom prevedu tu castku na penize (cash). Automaty (ATM) uz jsou, ale k tomu potrebuju nakou cartu nebo ?

Predem dekuji za odpoved.

Redakce Finex

Dobrý den, podívejte se na náš komplexní článek jak prodat bitcoin. Určitě tam najdete, co potřebujete. A kdyby ne, jsme tu pro Vás. :-)

Vendy

Jak si třeba převedu free bitcoiny do své peněženky?

Redakce Finex

Dobrý den, Vendy. O jaké metodě konkrétně mluvíte? Pokud o faucetu FreeBitco.in, tak tam jednoduše stačí kliknout na tlačítko Withdrawal, zadat adresu Vaší peněženky a potvrdit. Všechny Vaše bitcoiny, které jste získala zdarma, by měly být převedeny max. do pár hodin.

Martin

Ahojte, jako ten Faucet Freebitco.in ide pekne doluuu s tými odmenami. Pred mesiacom bolo min 20 satoši a už to je len 14 . Des

Redakce Finex

Martine, základní odměna se dá zvýšit až o 1000 % tím, že si za rewards pointy koupíte “free btc bonus” nebo tím, že hrajete multiplier hru. Čím více satoshi v této hře “protočíte”, tím větší je základní odměna. (Mně stránka píše: Bonus +0.00000286 BTC added to all rewards! Play MULTIPLY BTC, BET ON EVENTS or buy lottery tickets to increase your FREE BTC rewards by up to +0.00000418 BTC)

Já např. už dlouhou dobu neklesl pod 300 satoshi za claim. Hodně štěstí. :-)

Martin

Ďakujem , skúsim to. ?

Mates

Ty hry jsou top :D ale do toho rollercoinu muzete i vkladat vlastni bitcoiny a tim si to zrychlite, ale zda se to vyplati, to nevim

Klikač

Ty faucety jsou fajn, díky za doporučení

Ondra

Jaké jsou osvědčené stránky pro kryptoměny Bitcoin a litecoin zdarma

Vojtěch Machek

Dobrý den, Ondro, mrkněte se ještě na náš článek Návod: kryptoměny zdarma.

Recenze
TOP Kryptoměnové peněženky