Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Kryptoměny » Jak získat bitcoiny zdarma? Nejlepších 6 funkčních způsobů! [NÁVOD]

Jak získat bitcoiny zdarma? Nejlepších 6 funkčních způsobů! [NÁVOD]

Jak získat bitcoiny zdarma? Nejlepších 6 funkčních způsobů! [NÁVOD]

Pokud ve vás nadpis vzbudil nedůvěru a zároveň zvědavost, pak splnil svůj účel. Samozřejmě, když je něco nabízeno “zdarma”, automaticky to vzbuzuje podezřívavou reakci. My ale skutečně nežertujeme. Opravdu existuje vícero legálních možností, jak bitcoin, ale i další kryptoměny získat zdarma.

Nemůžeme vám slíbit, že si tímto způsobem instantně vybudujete stabilní příjem a opustíte své zaměstnání. Při troše šikovnosti si však můžete přijít na zajímavý přivýdělek.

Pojďte se s námi podívat na konkrétní způsoby, jak získat bitcoin zdarma.

Seznam způsobů v tomto článku

1.Způsob 1 - Klikací weby (bitcoinové faucety)2.Způsob 2 - Odměny za nákup (cashback)3.Způsob 3 - Četba knih4.Způsob 4 - Hraní těchto online her5.Způsob 5 - Affiliate programy6.Způsob 6 - Investice, hazard, sázky7.Diskuze o bitcoinech zdarma

Způsob 1 – Klikací weby (bitcoinové faucety)

První bitcoinové faucety se začaly objevovalat už od roku 2011. Často se však jednalo o podvody – majitelé webu lákali uživatele k návštěvě stránek na bitcoin zadarmo. V reálu však často uživatelé stránek, kteří usilovně klikali na reklamy a vydělávali drobné, nic nedostali.

Proto jsme si dali práci a našli opravdu fungující weby, přičemž některé vyplácejí free bitcoiny jednou týdně, jiné naopak umožňují výběr bitcoinů od určité částky. Níže přinášíme popis dvou, které máme vyzkoušené, a které opravdu fungují a bitcoiny vyplácejí!

TOP – Faucet Freebitco.in (ZDE)

FreeBitco.in bitcoiny zdarma faucet

Stránky freebitco.in

Jedním z oblíbených bitcoinových faucetů je například Freebitco.in. Lidé, kteří mají mnoho volného času, tak zde opravdu nějaké drobné satoshi získat zdarma mohou. Stačí jednou za hodinu na stránku přijít a kliknout na tlačítko ROLL.

Tím spustíte los a na základě vylosovaného čísla dostanete určitý počet bitcoinů. Za jeden klik dostanete cca 23 satoshi (což je 0.00000023 BTC)

Kromě funkce bitcoinů zdarma každých 60 minut nabízí stránka Freebitco.in také možnost sázek. Můžete tak své vyklikané bitcoiny vsadit např. na sportovní utkání, nebo můžete vyzkoušet rychlou “hi-lo” loterii. Tím se vaše bitcoiny mohou znásobit, můžete ale také prohrát.

Snadnější cestou, jak díky podobným stránkám zbohatnout, je je jimi nabízený referral program. Podaří-li se vám rozšířit váš unikátní kód na sociálních sítích nebo vlastní webové stránce či blogu, při vyšším počtu registrací “pod vámi! můžete vydělávat i zajímavější částky.

Faucet Cointiply.com (ZDE)

free bitcoin faucet cointiplyFaucet Cointiply.com je hodně podobný faucetu Freebitco.in. Nabízí spoustu možností jak získat nějaké ty free bitcoiny. Ať už se jedná o registrační bonus 100 satoshi, jejich faucet, zobrazování reklam za 5-10 satoshi, nebo plněním nabídek jako instalace aplikací a podobně.

Kromě toho můžete své vyklikané satoshi i riskovat a násobit ve hrách. Minimální výběr je nastaven na 100 000 satoshi. I zde můžete své výdělky zvýšit tím, že pozvete své přátele a získáte až 50 % z jejich vyklikaných bitcoinů.

Bitcoin faucet BTCClicks (ZDE)

bitcoin zdarma btcclicks faucetDalší stránkou je BTC Clicks.com. Nejprve je třeba se na tuto stránku zaregistrovat a ověřit svoji emailovou adresu. Pak se přihlašte do svého účtu a klikněte na tlačítko Surf Ads. Zde naleznete seznam několika reklam, které si stačí otevřít, počkat pár vteřin, až se zobrazení reklamy potvrdí a reklamu zavřít.

Za jednu reklamu získáte cca 4 satoshi, tedy 0.00000004. Takových reklam ale najdete spoustu a stále se přidávají nové. Musíme také upozornit, že některé reklamy propagují podvodné stránky! Dejte si na to tedy pozor!

Min. výběr je 0.00001 BTC, to ale sami naklikáte zhruba za rok. Asi bych s touto stránkou být vámi neztrácel čas. Stránky výše jsou tedy rozhodně lepší.

Způsob 2 – Odměny za nákup (cashback)

Odměny za nákup prostřednictvím kryptoměn jsou druhou možností, jak získat zdarma bitcoiny. Na jakých stránkách ale tímto způsobem bitcoiny dostanete?

Pokud rádi a pravidelně cestujete, nebo nakupujete online (např. na AliExpressu) pak můžete díky nákupům přes tyto služby získat celkem slušné bitcoiny zdarma.

PS: Používate-li pro platby ještě platební kartu od Wirexu, pak získáte v bitcoinu ještě další cashback v hodnotě 1 % z každé platby.

TOP – Cashback portál Lolli ? (ZDE)

btc cashback portál lolli

btc cashback portál lolli

Asi nejznámějším bitcoin cashback portálem je Lolli. Stačí se zaregistrovat a stáhnout si rozšíření do prohlížeče. Jakmile budete něco kupovat online, stačí na rozšíření klepnout a zmáčknout Activate cashback.

Pak už jen provedete platbu a BTC se vám objeví ve vašem profilu. Většinou se jedná o cashback okolo 4%, některé obchody ale nabízí až 30 %. Za pozvání přátel můžete také získat až 10 dolarů zdarma.

Lolli je bohužel ale momentálně k dispozici pouze pro rezidenty USA!

Získejte BTC na Lolli
Lolli je bohužel momentálně k dispozici pouze pro rezidenty USA!

Cashback portál CoinRebates (ZDE)

cashback v bitcoinu z techto obchoduJako další můžeme jmenovat například síť s názvem BitcoinGet, která provozuje vlastní nákupní službu CoinRebates.

Prostřednictvím této stránky lze nakupovat u několika prodejců včetně známých stránek jako AliExpress, Booking.com či Expedie. Za nákupy na této stránce obdržíte cash back v podobě BTC.

Stačí se registrovat v pravém horním rohu a před nákupem na některých z podporovaných stránek přejít odkazem z CoinRebates.

Způsob 3 – Četba knih

Tak právě teď muselo zaplesat srdce nejednoho knihomola. Už v roce 2015 jsme si mohli na serveru CCN přečíst článek, který informoval o platformě PaidBooks.com, jež vyplácela svým uživatelům odměnu v bitcoinu. Za co že dostávali odměnu? Honorovaná činnost byla četba klasické literatury.

Podobným způsobem fungují i další stránky v dnešní době. Řada začínajících autorů se snaží prosadit a využívají ke své propagaci podobné weby, kde čtenáři za přečtené stránky dostávají odměnu v podobě free bitcoinu.

Musíte sami uznat, že se jedná o jeden z nejzajímavějších a nejpříjemnějších způsobů, jak získat bitcoin zdarma. Jedná se o podobný princip jako v případě bitcoinových faucetů až na to, že při četbě knih provozujete mnohem příjemnější činnost, než je snaha dostat se přes tlačítko CAPTCHA a posléze kliknout na několik reklam.

Zmíněná platforma PaidBook.com pak funguje až do dnešních dnů. Pouze už nevyplácí jako odměnu za čtení zdarma Bitcoin, nýbrž Bitcoin Cash. Ten je však za Bitcoin snadno směnitelný třeba přes Changelly s mizivým poplatkem 0,5 %.

Způsob 4 – Hraní těchto online her

bitcoin hry

Bitcoin zdarma můžete obdržet i jako odměnu za výhru v řadě online her a některé dokonce fungují na blockchainu, viz tento článek. Ty bývají většinou plné reklam.

Odměňování však funguje podobně jako u bitcoinových faucetů, neboť odměna má především udržet lidi u hraní her čili prohlížení reklam.

Na výběr máte širokou škálu her, proto si dokáže vybrat téměř každý. Navíc se zdá, že se jedná o win win situaci – umístění reklamy do prostředí online her se zdá jako skvělý způsob inzerce a je hojně využíván.

Pokud naopak vám jako hráči nevadí časté zobrazování reklam, můžete si užívat hraní, a ještě za to být odměněni. Máte-li dostatek volného času a rádi hrajete hry, drobné odměny se mohou časem nasčítat a vytvořit zajímavou částku.

Hra Rollercoin

bitcoin zdarma ve hře rollercoinRollercoin je onlinovka, ve které si hrajete na kryptoměnového těžaře. V několika různých minihrách sbíráte skóre, za které vylepšujete svoji těžební techniku.

Herní vytěžené bitcoiny si pak můžete směnit za reálné mince BTC/ETH/DOGE a vybrat si je do své peněženky!

Hra Steem Monsters

kryptomenova hra steem monstersMilovníci karetních her a fantasy mohou vyzkoušet Steem Monsters, kde kupujete, sbíráte a prodáváte kartičky s gobliny, draky a dalšími monstry se kterými poté můžete bojovat proti dalším hráčům.

Hra Decentraland

decentraland hraDecentraland je hra využívající tokeny MANA, která probíhá ve virtuální realitě, ale je možné si ji spustit i na svém počítači.

Majitelé tokenů MANA mohou kupovat herní pozemky a na nich tvořit virtuální svět s reálným dopadem. Velmi zajímavý projekt!

Způsob 5 – Affiliate programy

Jedná se pravděpodobně o nejlepší způsob, jak získat bitcoin zdarma. Podobné partnerské programy jsou využívány v rámci téměř všech online odvětví a nejinak tomu je v případě kryptoměn.

Například kryptoměnová směnárna Coinbase nabízí velice zajímavý affiliate program (který i my zde na Finexu využíváme). Rozdíl oproti referral programu u faucetových stránek je v tom, že zde nemusíte vy, ani nikdo komu stránku doporučíte sledovat obtěžující a nezáživné reklamy.

Stačí známému poslat váš odkaz na Coinbase a až nakoupí kryptoměny alespoň za 100 dolarů (cca 2 300 Kč), oba dostanete odměnu ve výši 10 dolarů – v bitcoinu.

U Coinbase doporučujete jednoduše funkční směnárnu. Pokud jste schopni oslovit širokou síť přátel, sledujících, nebo čtenářů blogu, můžete si díky nejrůznějším affiliate programům vybudovat přijem.

Je třeba však mít koho oslovit a mít v počátcích špetku trpělivosti. Pokud disponujete blogem věnujícímu se investování nebo kryptoměnám, affiliate programy jsou pravděpodobně nejlepším způsobem, jak získat bitcoin zdarma. Skěvělý referral (affiliate) systém má také Binance (získáte až 50 % ze zaplacených poplatků vašimi přáteli) či BitMEX.

Způsob 6 – Investice, hazard, sázky

Webové stránky s bitcoinovými hazardními hrami mají povětšinou stejnou legitimitu jako jiné online hazardní herny s jakoukoli jinou fiat měnou. Často jsou zahlcené reklamami a škodlivým softwarem, a nakonec můžete o své bitcoiny přijít, ale teoreticky se opět jedná o možnost, jak získat bitcoin zdarma.

Buďte ostražití, abyste sami nepřišli o své peníze a nenaletěli nějakému podvodníkovi. Stránky a projekty (viz Bitconnect) slibující neobvykle vysoké odměny vyžadující platbu jakéhokoliv typu předem, jsou téměř vždy podvodem a pouze čekají na důvěřivce, který naivně naletí na lákavou nabídku.

My jsme ozkoušeli následující:

TOP – Kasíno BitStarz (ZDE)

kasino bitstarzBitStarz je jedno z nejstarších a zároveň největších bitcoinových kasín, kde můžete hrát automaty, ruletu, blackjack a podobné hry.

Vklad i výběr je možný provádět v bitcoinech, ale i pomocí platební karty ve fiat měnách (EUR).

Kromě toho, že můžete nějaké bitcoiny risknout například na ruletě a vyhrát, můžete i od tohoto kasína získat něco zdarma.

Hned po registraci můžete získat až 5 BTC zdarma + navíc vám občas do emailu, se kterým se registrujete, přijde nabídka s otočkami do kasína zdarma, nebo tak podobně. Za zkoušku to stojí!

“Raketka” Bustabit (ZDE)

bustabit vyhrajte bitcoinyPoměrně známá stránka Bustabit nabízí možnost znásobit své bitcoiny několikanásobně. Nejprve je však potřeba si zaregistrovat účet, na které své bitcoiny vložíte.

Poté můžete vstoupit do hry. Hra je rozdělena na jednotlivá kola, která trvají okolo 10 sekund. Před každým kolem si můžete vsadit určitý počet bitcoinů (bits).

Během kola roste násobitel (velké číslo vlevo) a jakmile vám přijde jako vysoký, stačí zmáčknout tlačítko a okamžitě se váš počet vsazených bitcoinů znásobí právě tímto číslem. Pozor ale, pokud nestihnete tlačítko zmáčknout dostatečně brzy, o celou sázku přijdete. Hrajte tedy s rozumem a pouze s malými částkami!

Investice do Bustabit

získejte btc na bustabit investicíKromě možnosti hazardovat a své coiny sázet na jednotlivá kola můžete do Bustabit i investovat! Aby stránky Bustabit mohly vyplatit lidi, kteří hazardují a vyhrávají, potřebují určitý bankroll, ze kterého jsou výhry vypláceny.

Tím, že do tohoto banku vložíte své vlastní bitcoiny, podporujete celý systém a umožníte tím vyšší výhry pro hráče.

Za poskytnutí svých coinů jste samozřejmě odměněni poměrnou částí z bitcoinů, které tam hráči prohrají. Tzv. house edge, neboli statistická výhoda, je u bustabitu nastavena na 0.5 % – dlouhodobě tedy statisticky investoři vydělají půl procenta z každého kola. Tato investice ale samozřejmě není bez rizika – kdyby někdo během jediného dne vyhrál např. 1000 bitcoinů, část vašeho vkladu bude použita pro vyplacení výhry.

Jak investice funguje?

Jak funguje bankroll? (V angličtině)
The bankroll is the pool of money that the house uses to pay out winners that bet on the bustabit multiplier.

The max profit that players can win from a round of the game is determined by the size of the bankroll. The larger the bankroll, the more players can win.

  • Each player can only win 1% of the bankroll in a single round. It’s possible to win more in total across multiple rounds, of course!
  • Similarly, all players combined can only win 1.5% of the bankroll in a single round.

Players can bet on the house (i.e. become bankrollers), and their bet is added to the bankroll such that they win when the house wins and they lose when the house loses.

Having both players and bankrollers (aka house bettors) is important for a healthy bustabit. As bankrolls grow the bankroll base, higher profits will be allowed and bigger gamblers will be attracted to the game.

If you wish to contribute, word of mouth is the most effective way to attract more players and bankrollers. Please recommend the game to your friends.

More information can be found here.

Instantní miliony na účtu nečekejte!

Získávání free bitcoinů není cestou k okamžitým milionům na bankovním účtě, a nejedná se ani o nejziskovější možnost, jak investovat váš čas. Vydělat peníze na internetu jde i jinými způsoby. Pár z nich jsme vypsali v našem článku Jak vydělat peníze na internetu.

Pokud však disponujete volným časem a chtěli byste získat nějaký ten bitcoin zdarma, pak můžou být naše tipy výše zajímavou alternativou, jak si ve volnu vybudovat vedlejší příjem, nebo aspoň nějakou tu korunu na víc.

Ze všech zmíněných možností usuzujeme, že nejlepším způsobem, jak získat bitcoin zdarma, jsou referral programy u klikacích stránek a affiliate programy.

Pokud dokážete dostatečně rozšířit své unikátní kódy mezi lidi, pak dosáhnete zajímavých výsledků. Musíte si však dát práci s šířením svého referral/affiliate kódu (odkazu) například v internetových diskuzích, nebo možná ještě lépe, na svých stránkách či na svém youtube kanálu.

Vyklikali jste si nějaké bitcoiny zdarma? Dejte nám vědět níže do komentářů! ⤵️

Sdílejte tento článek

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek

Diskuze k tomuto článku: 4 komentáře
Mates

Ty hry jsou top :D ale do toho rollercoinu muzete i vkladat vlastni bitcoiny a tim si to zrychlite, ale zda se to vyplati, to nevim

Klikač

Ty faucety jsou fajn, díky za doporučení

Ondra

Jaké jsou osvědčené stránky pro kryptoměny Bitcoin a litecoin zdarma

Vojtěch Machek

Dobrý den, Ondro, mrkněte se ještě na náš článek Návod: kryptoměny zdarma.

Investovali jsme 100 000 Kč do kryptoměn

Načítání obrázku...
Přečtěte si: Jak se naší investici daří?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo