Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Recenze stránek Freebitco.in. Více než jen kryptoměnový faucet! Soutěžte, sázejte a vyhrávejte bitcoiny

Publikováno
Recenze stránek Freebitco.in. Více než jen kryptoměnový faucet! Soutěžte, sázejte a vyhrávejte bitcoiny
Zdroj: Depositphotos.com

Zajímá vás, kde můžete zábavnou a hravou formou získat zdarma bitcoiny či jiné hodnotné výhry? Pak je tento článek právě pro vás. Povíme si totiž něco o stránkách Freebitco.in, které vás zavedou do světa kryptoměnových sázek, loterií a soutěží s mnoha příležitostmi.

Stránky Freebitco.in nabízí celou řadu možností, jak získat či využít své bitcoiny a satoshi. Založeny byly již v roce 2013 a po celou dobu své existence fungují stabilně a bez větších problémů. Pojďme se tedy podívat, co vše svým uživatelům nabízí!

Stránky Freebitco.in
Náhled na stránky Freebitco.in
V rychlosti: Tohle musíte vědět o Freebitco.in!

Stránky Freebitco.in jsou jednou z možností, jak získat kryptoměny zdarma. Kromě klasického bitcoinového faucetu, který je ZCELA ZDARMA a za klikání nabízí možnost získání opravdu malého množství satoshis, se na webu nacházejí i komplexnější možnosti, kde však pro hraní budete muset provést počáteční investici, jednoduše řečeno si vsadit.

V hodu kostkou lze vyhrát až 1 BTC, můžete sázet i na skutečné události, třeba kolik bude cena BTC v určitý okamžik nebo se zúčastnit loterie o Lamborghini. V krátkodobém horizontu může být Freebitco.in zábava, v dlouhodobém ale, jak dobře víte, kasino vždy vyhrává a pokročilejší nabídka Freebitco.inu v podstatě takovým kasinem je.

Obsah článku o Freebitco.in

Bitcoin faucet (Free BTC)

Faucet na stránkách Freebitco.in
Faucet na stránkách Freebitco.in

Tou úplně nejzákladnější cestou, jak freebitco.in využít, je jejich faucet, který naleznete hned po přihlášení na stránce FREE BTC. V něm si se základním účtem můžete každou hodinu jednou zatočit o odměnu v podobě několika satoshi.

Výše získané odměny se mění s tím, jaký je kurz BTC: čím nižší je, tím vyšší odměny získáváte a naopak. Ve chvíli psaní tohoto článku se odměna pohybuje od 10 satoshi až do 1 milionu satoshi.

Samozřejmě platí, že čím vyšší odměna, tím menší máte šanci na její získání. V naprosté většině případů (statisticky 98,85 %) získáte nejnižší odměnu.

Faucetem ale možnosti, jak na těchto stránkách získat kryptoměny vyloženě zdarma, bohužel končí. Další možnosti sice existují, ale už nejsou úplně zdarma, respektive zahrnují nutnost podstoupení určitého rizika. Jde totiž o odvážnější varianty, jako je např. sázení. To zde má více forem a možností.

Hod kostkou (Multiply BTC)

První odvážnější variantou, se kterou se setkáte, je funkce MULTIPLY BTC. Stránky Freebitco.in se vás do použití této funkce totiž snaží tak trochu tlačit, protože je to pro ně velmi výhodné, jak si vysvětlíme vzápětí.

Poznámka

Jak “hod kostkou” funguje?

V této funkci jednoduše sázíte své satoshi a tipujete, zda padne číslo, které je vyšší nebo nižší, než určité jiné číslo. V případě správného odhadu získáte Xnásobek vsazené částky zpět.

Nástroj Multiply BTC
Nástroj Multiply BTC

Pro nové uživatele by se tato funkce mohla zdát složitá, proto níže přinášíme její podrobný popis. Když si ale funkci sami vyzkoušíte, zjistíte, že to zase tak složité není.

V levém sloupci vidíte následující políčka:

 • Max profit per bet (pevně daný limit, kolik je maximálně možné v jedné hře vyhrát),
 • Bet amount (políčko pro uvedení částky, kolik BTC na následující hod vsadíte),
 • Win profit (automaticky vypočítaná částka, kolik BTC se vám v případě správného odhadu vrátí),
 • Bet odds (kolikanásobek vsazené částky získáte v případě správného odhadu; tuto hodnotu můžete sami upravit, čímž se automaticky upraví Win profitWin profit),
 • Win chance (jakou procentuální šanci na výhru máte; tuto hodnotu můžete sami upravit, čímž se automaticky upraví Win profit a Bet odds).

V prostředním sloupci naleznete následující informace:

 • Hozené číslo z posledního hodu (v rozmezí 00001-10000, k dispozici je tedy 10 tis. kombinací),
 • Text s informací o potřebných hraničních číslech (na obrázku výše vidíte, že v případě hry o dvojnásobnou výhru je potřeba, abyste hodili číslo nižší než 4750 v případě, že sázíte na nižší (LO) číslo, nebo číslo vyšší než 5250 v případě, že sázíte na vyšší (HI) číslo),
 • Tlačítka Bet HI a Bet LO (stisknutím těchto tlačítek spustíte hru potvrdíte sázku; vybíráte tedy, zda vsadíte na malé nebo velké číslo),
 • Zaškrtávací políčko Disable animation (po zaškrtnutí se vypne animace, která probíhá ve chvíli čekání na vyhodnocení sázky).
 • Informaci o výsledku hodu (zelený pruh vás informuje o vaší konkrétní výhře, zelený o případné prohře).

Ve sloupci vpravo, který se týká pouze jackpotu, máte ještě několik posledních možností a informací:

 • Pokud zaškrtnete nějaké z uvedených políček, při každém hodu se k celkové sázce přičte i cena sázky na zisk jackpotu (Cost).
 • V případě, že číslo, které padne na kostkách, bude přesně 8888 (šance na takové číslo je cca 0.01 %), získáte k výhře i jackpot, o který jste si vsadili).
 • Princip hry o jackpot je podobný, jako princip fungování doplňkové hry Šance u loterie Sportka, kde sázíte 20 Kč za možnost získání bonusového jackpotu.

Pro fajnšmekry je pomocí záložky v horní části formuláře možné si přepnout i na možnost automatických sázek, kdy si nastavíte přesná pravidla, kdy zvyšovat nebo snižovat sázenou částku. Tímto způsobem jste schopni automatizovaně odehrát i stovky jednotlivých her za minutu.

Mimochodem, čistě teoreticky je úplně jedno, jestli sázíte na HI nebo LO. Statistika výhernosti je úplně stejná.

Vyplatí se hrát hod kostkou?

V dlouhodobém i krátkodobém měřítku se tato hra nevyplatí hrát. Při každém hodu máte vyšší šanci na prodělek peněz, než na výdělek. Takže každý jeden hod je už z principu nastavený proti vám. I kdybyste ale ve střednědobém hledisku měli štěstí a párkrát přeci jenom vyhráli, statistika jde dlouhodobě proti vám a tak dříve nebo později o své peníze přijdete.

Pokud chcete hru “očůrat” (například automatickým zvyšováním své sázky, abyste v případě výhry pokryli prohru z minula), mějte na paměti, že její tvůrci samozřejmě už dopředu počítali se všemi možnými variantami a své šance na výhru si tedy nijak nezvýšíte.

Háček je totiž v tom, že čím vyšší šanci na vítězství máte, tím nižší je potenciální zisk z daného hodu. My tedy hru nedoporučujeme, ale na druhou stranu, proč nezkusit své štěstí?

Sázky na reálné události (Betting)

Druhá, již o něco odhadnutelnější a přehlednější varianta sázení, je klasické sázení pod názvem BETTING. Jedná se o sázky na výsledky různých soutěží, fotbalových utkání, závodů, nebo třeba na vývoj ceny kryptoměn (např. BTCETH) i na další příležitosti.

I v případě tohoto sázení můžete o své peníze přijít, ale už to není věc tak divoké náhody, jako v případě náhodného hodu kostkou. Pokud se například vyznáte v nějakém sportu, pravděpodobnost tak může být na vaší straně.

Důležité je podotknout, že v případě těchto sázek nesázíte “proti kasínu” ale proti ostatním hráčům. Finální kurzy vždy rozhodne až počet sázek a objem vsazených peněz na konkrétní výsledky. Čím dřív však k vaší sázce dojde, tím vyšší má vaše sázka násobitel.

Jak funguje násobitel? (Oficiální přeložený text)

Násobitel je dalším faktorem přidaným k sázkovým událostem, který motivuje uživatele k včasným sázkám tím, že jim přiřadí vyšší váhu než sázkám pozdějším.

Násobitel časové váhy začíná na hodnotě 100 pro každou událost a klesá s postupem času, až nakonec dosáhne 0 ve chvíli, kdy událost skončí a dochází k vyhodnocení výsledků.

Váha každé sázky je přiřazena jako (Částka sázky)*(100%+(násobitel časové váhy v %)). Takže sázka uzavřená s násobitelem 99x bude mít váhu 199 % a sázka uzavřená s násobitelem 30x bude mít váhu 130 %.

Ve výše uvedeném příkladu sázka s násobitelem časové váhy 99x vyhraje 60 % (199/(199+130)) výherního fondu a sázka s násobitelem časové váhy 30x vyhraje 40 % (130/(199+130) )) z cenového fondu.

Čím rychleji tedy vsadíte, tím vyšší podíl na prize poolu můžete vyhrát!

Funkce Win a LAMBO na stránkách Freebitco.in

Loterie o Lamborghini (Win a LAMBO)

Pochopitelně, co by to bylo za kryptostránky, kdyby se na ně nepřipletlo Lamborghini! Zde ho nalezneme v sekci WIN A LAMBO.

Ve svém principu se jedná o skutečně jednoduchou loterii nebo tombolu, která funguje následovně:

 1. Nejdříve hráči musí získat tzv. zlatý tiket (Golden ticket), který slouží jako jeden výherní lístek. Těchto tiketů může každý hráč mít neomezené množství.
 2. Jednou za půl roku je vylosován jeden ze všech tiketů a jeho držitel se stává vítězem. Celkem bývá v osudí něco okolo milionu tiketů.
 3. Výherce se pak může těšit na Lamborghini Huracan LP 580-2, s tím, že jako lidé žijící v ČR budete ještě sami muset ještě zaplatit poplatek za transport vozu z USA. Pokud však Lamborghini mezi vaše oblíbená auta nepatří, můžete místo něj obdržet 200 000 dolarů v BTC.

Určitě se teď ptáte.. Jak zlaté tikety získat?

 • Můžete si je jednoduše koupit. Cena jednoho tiketu je 25 000 satoshi, což v moment psaní tohoto článku bylo zhruba 100 Kč.
 • Kromě koupě je ale možné tikety získat i zdarma, a to vždy, když v sekci MULTIPLY BTC (hod kostkou) prosázíte 0.005 BTC.
  (Prosázení v tomto případě neznamená vyloženě nutnost prohrát. Stačí, když se hodnota vašich sázek nasčítá na tuto hodnotu. Pokud byste tedy např. 2x vsadili 0.05 BTC, bez ohledu na to, zda byly sázky vítězné nebo ne, získáte 20 zlatých tiketů zdarma.)

Běžná loterie (Lottery)

Náhled na aktuální výhry v loterii v moment psaní tohoto článku. Jednotlivé výhry se až do losování každou vteřinu zvyšují.
Náhled na aktuální výhry v moment psaní tohoto článku. Jednotlivé výhry se až do losování každou vteřinu zvyšují.

Další cestou ke snadnému zbohatnutí, ke které už však nemusíte shánět drahé tikety, je hra běžné loterie (LOTTERY), kde se hraje o neustále rostoucí jackpot.

Zatímco zlatý tiket v sekci loterie o lamborghini stojí 25 tisíc satoshi, jeden tiket v této loterii stojí jen 1 satoshi.

Šance na výhru je ovšem také mnohem nižší, protože tiketů ke slosování putuje většinou 100-200 milionů kusů.

Jednotliví vítězové, kterých se losuje hned 10, si mezi sebou rozdělí malou část (cca 20 %) z celkově vybraného množství bitcoinů.

A protože výhra závisí na počtu koupených tiketů, není možné říci, jaká cena jednotlivé šťastlivce čeká. V posledních několika losováních se ale většinou jednalo o následující částky:

 • 1. místo: 0.1 BTC
 • 2. místo: 0.05 BTC
 • 3. místo: 0.025 BTC
 • 4. místo: 0.0125 BTC
 • 5. místo: 0.006 BTC
 • 6. místo: 0.003 BTC
 • 7. místo: 0.0015 BTC
 • 8. místo: 0.0007 BTC
 • 9. místo: 0.00035 BTC
 • 10. místo: 0.0002 BTC

I zde je ovšem možné lístky do loterie namísto koupě získat zdarma, a to následujícími způsoby:

 • Za každé roztočení faucetu (viz začátek tohoto článku) získáte 2 tikety zdarma.
 • Za každé roztočení faucetu, které udělají vaši přivedení přátelé, získáte 1 tiket zdarma.
 • Za každých protočených 0.00000500 BTC (500 satoshi) ve hře MULTIPLY BTC (hod kostkou) získáte další 1 tiket zdarma. K tomu se ale ještě vrátíme.

Úrok za držení bitcoinů (Earn BTC)

Statistiky stránek Freebitco.in
Statistiky stránek Freebitco.in

Aby měly tyto stránky možnost vyplácet co největší výhry, je samozřejmě potřeba, aby měly připravený velký rozpočet.

Dle oficiálních statistik mají tyto stránky přes 50 milionů registrovaných uživatelů a hráči zde již vyhráli celkem přes 200 tisíc bitcoinů.

Rozdávat každý den cca 5000 dolarů ve faucetu, jednou za půl roku lamborghini a v případě, že nějaký šťastlivec v hodu kostkou vyhraje dalších X bitcoinů, to může lézt do peněz.

Proto stránky Freebitco.in svým uživatelům nabízí také možnost uložit si zde své bitcoiny v sekci Earn BTC a poskytnout je v případě nutnosti k výplatě výherce. Protože je ale lidí, kteří toto dělají, opravdu velké množství, nemusíte se bát, že by vašich pár satoshi ze dne na den zmizelo, kdyby někdo něco vyhrál, čím více je zde uloženo peněz, tím více jsou vaše satoshi jako kapka v moři, což je pro udržitelnost celého systému velmi důležité. Jako odměnu za podstoupení tohoto rizika si přijdete zhruba na 4,16% roční zhodnocení.

Minimální vklad na účet je 30 000 satoshi a pro zhodnocování není nutné dělat vůbec nic. Vše funguje plně automaticky a vaše účetní balance se každý den zvyšuje. Potom už se jen díváte, jak každý den “štosujete své saty”. Tyto saty tím ale pochopitelně dáváte tvůrcům stránek k úschově na jejich peněženky a sami nad nimi ztrácíte kontrolu, což je jasně a transparentně řečeno na jejich stránkách, ale rozhodně je nutné to zmínit i zde.

Často kladené otázky na toto téma (Oficiální přeložený text)

Kdy je připisován denní úrok?

Denně vypočítáváme úrok ze zůstatku na vašem účtu a připisujeme jej v náhodnou dobu. Pokud by se úroky připisovaly každý den v pevně stanovenou dobu, lidé by se mohli systém snažit obehrát vkladem před časem připsání a poté výběrem úroku. Abychom tomu zabránili, je denní úrok vypočítáván a připisován v náhodný čas.

Jak vyděláváte peníze, abyste nám platili úroky?

Když držíte peníze na svém účtu FreeBitco.in, rozdělíme je na 2 části – první část slouží k pokrytí výběrů uživatelů a druhá část se používá k vyplacení případných výher v naší hře MULTIPLY BTC.

Statisticky dlouhodobě dosahujeme zisku a přebíráme všechna rizika našeho podnikání a na oplátku za to, že u nás necháváte své peníze zhodnocovat, vám poskytneme bezrizikovou pevnou míru návratnosti.

Existuje nějaká doba blokování nebo minimální doba investice, než se mi začnou př ipisovat úroky?

Ne. Úroky začnete získávat od prvního dne samotného. Neexistuje žádná doba uzamčení, své bitcoiny si můžete kdykoli nechat poslat na svoji peněženku pomocí tlačítka VYBRAT v horní části stránky. Vždy držíme dostatečné rezervy, abychom uspokojili všechny výběry.

Mohu získat provize za doporučení z úroků získaných mými doporučeními?

Ano, lidem, kteří zvou své přátele, vyplácíme 25% provizi z jakéhokoli úroku, který získají tito doporučení přátelé. Pokud vámi doporučený přítel na úroku získá 100 satoshi za den, vy díky tomu denně získáte 25 satoshi.

Bude úroková sazba fixní navždy nebo se může změnit?

Úrokovou sazbu můžeme v budoucnu změnit, pokud se změní okolnosti. O všech změnách sazeb však budeme informovat nejméně 30 dní předem prostřednictvím webových stránek a našeho twitterového účtu.

Jak vám se svými penězi mohu věřit?

Existujeme již od roku 2013 a jsme jedním z nejpopulárnějších bitcoinových webů na světě, což dokazují i veřejně přístupné statistiky. Naši uživatelé k nám již vložili tisíce bitcoinů a my jsme v průběhu let vyplatili desítky tisíc bitcoinů. Doporučujeme vám, abyste nejprve začali spořit malé částky, dokud si nezískáme vaši důvěru, a poté u nás můžete spořit větší částky, pokud vám to vyhovuje.

Jak mohu zabezpečit svůj účet, abych ochránil své úspory?

Je nesmírně důležité, abyste si zabezpečili svůj účet, pokud se u nás rozhodnete držet významný zůstatek.

Nastavte si proto velmi silné a náhodné heslo s alespoň 15 znaky a nikdy ho s nikým nesdílejte ani jej znovu nepoužívejte na jiné webovou stránce nebo službě. Poté si také aktivujte dvoufaktorové ověřování a zapište si tajný klíč na kus papíru, abyste jej zálohovali, protože dvoufaktorové ověřování za žádných okolností neresetujeme (např. když ztratíte telefon, resetujete jej atd.). Obojí lze provést na stránce PROFIL z nabídky výše.

Jak bezpečně ukládáte bitcoiny?

K ukládání bitcoinů používáme kombinaci hot, warm a cold peněženek (Trezor) a šifrovaných papírových peněženek BIP38.

V žádném okamžiku nedržíme více než 5 % našich celkových bitcoinů v horké online peněžence, která se používá k výplatám. Hardwarová peněženka se používá jako warm wallet a bitcoiny se z ní podle potřeby převádějí do horké (hot) peněženky. Naše papírové peněženky slouží jako naše cold úložiště s peněženkami generovanými na počítači se vzduchovou mezerou s operačním systémem Tails OS.

Naše hardwarové a papírové peněženky jsou také zabezpečeny proti fyzické krádeži, protože hardwarová peněženka vyžaduje pro přístup PIN kód a šifrovací heslo a soukromé klíče v papírové peněžence jsou šifrované, což znamená, že k mincím v peněžence nelze přistupovat, aniž by byly k dispozici obě soukromé klíč a šifrovací heslo. Uchováváme také fyzické kopie peněženek na více místech.

Mohu se odhlásit z přijímání úroků ze zůstatku na mém účtu?

Ano, můžete tak učinit pod volbou “Disable interest” na stránce nastavení svého profilu.

Pozvěte své přátele (Referral)

Nyní se dostáváme ke zdejšímu systému doporučování dalších uživatelů, který můžete rovněž využít ve svůj prospěch. V sekci Refer si můžete nechat vygenerovat svůj zvací link a od lidí, kteří se přes tento odkaz zaregistrují, můžete získat nové příjmy na své konto.

Z vámi přivedených uživatelů získáváte:

 • 50 % ze základní odměny z faucetu (+ 1 tiket do loterie),
 • 0.4 % z každé z jejich sázek ve hře Multiply BTC,
 • 25 % z denního úroku na Earn BTC a
 • 50 % z poplatků nákupu FUN Tokenu.

Fungují tyto stránky vůbec? Není to podvod?

Kdybychom si nyní sami tento článek četli, aniž bychom se stránkami Freebitco.in měli vlastní zkušenosti, určitě bychom se nedůvěřivě ptali, jestli v tom náhodou není nějaký háček.

Ve skutečnosti tam ale opravdu žádný háček není, a co víc, vše dává naprostý smysl a je dlouhodobě udržitelné. Určitě jste si u jednotlivých metod výher popsaných výše všimli uvedených statistik.

I když se hráčské výhry mohou zběžným pohledem zdát vysoké, příjem stránek je na konci dne vždy dostatečný na to, aby všechny výhry bezpečně pokryl a provozovatelům ještě něco zbylo. Od roku 2013 jsme ještě nezaznamenali případ, že by některý z hráčů svůj výběr neobdržel, což považujeme za skvělý výsledek.

Jak fungují výplaty bitcoinů na vlastní peněženku?

Výplatu bitcoinů z uživatelského účtu můžete provést po kliknutí na tlačítko výběru (Withdraw). Rozhodnout se můžete mezi třemi metodami, přičemž každá z nich je zatížena různou výší poplatku:

 • Auto Withdrawal: Pokud zaškrtnete možnost auto-withdrawal, vaše bitcoiny budou odesílány automaticky jednou týdně na adresu peněženky uvedenou ve vašem profilu. Z každého výběru budou odečteny nějaké satoshi (max. 3 000) jako poplatek za transakci.
 • Instant Withdrawal: Chcete-li získat své bitcoiny hned, pak zvolte možnost instantního výběru, který trvá jen cca 15 minut. Tato možnost je z hlediska poplatku nejdražší, většinou cca 3násobné.
 • Slow Withdrawal: Tuto možnost zvolte, pokud nechcete na svůj výběr čekat několik dní, ale zároveň chcete ušetřit na poplatcích. Pomalé výběry jsou většinou zprocesovány cca do 12 hodin, poplatek je ale nízký.

Závěr ke stránkám Freebitco.in

Stránky Freebitco.in jsou trochu hazardnější a odvážnější variantou toho, jak můžete získat bitcoiny zdarma nebo případně své bitcoiny určitým způsobem zhodnotit nebo rozmnožit.

Věříme, že se mezi vámi najde řada odvážlivců, kteří svoje štěstí na stránce Freebitco.in zkusí. Jak už jste díky našemu článku zjistili, jedná se o velmi široký ekosystém, který se postupně neustále zlepšuje. A to jsme ještě řadu funkcí nezmínili (jako např. věrnostní body Rewards, díky kterým můžete získat např. hardware peněženky, tikety do loterií nebo hodnotnou elektroniku).

Ovšem znovu podotýkáme, že nic není bez rizika a většina funkcí na těchto stránkách je (podobně jako v opravdovém kasinu) statisticky dlouhodobě nastavena proti hráčům. To ale neznamená, že se zde nedá vyhrát. Vyhrát se totiž dá!

Přejeme vám ještě jednou hodně štěstí, pokud se na Freebitco.in rozhodnete přidat.

Líbil se vám tento článek?
8
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Jsem kryptoměnový hodler, i začínající retailový investor s pár lety zkušeností… téměř doslova pár. Tři a půl roku investování do krypta a rok investování do akcií.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.