Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
komercni-banka-logo
Komerční banka recenze – Přehled produktů a zkušenosti
komercni-banka-logo
Komerční banka
Kód banky: 0100
komercni-banka-logo

Komerční banka recenze – Přehled produktů a zkušenosti

Poslední aktualizace recenze 28. 8. 2023 | Veronika Cvejnová
Hodnocení Finex.cz
94 %
Kód banky: 0100

Komerční banka je třetí největší bankou na českém trhu, co se týká počtu klientů. Před ní už je pouze největší česká banka Česká spořitelna a následuje ČSOB.

Komerčka je dlouhodobě stabilní banka, která nabízí široké portfolio produktů a služeb. Dbá na profesionální přístup ke klientům a zaměřuje se na privátní i firemní bankovnictví.

Nabízí také specializované služby, jako je investování, připojištění či spoření. Lze ji považovat za přední bankovní instituci v Čechách.

Komerčka se nebojí ani inovací, dbá na přehlednost svých webových stránek a internetového i mobilního bankovnictví. Její mobilní aplikace Mobilní banka se stala Finančním produktem roku 2019 v soutěži Finparada.cz. Banka se též pyšní vítězstvím v soutěži o nejlepší webové stránky v oblasti finančních služeb, pořádané společností Kentico.

Poznámka

TIP: Myslíte si, že je investování do finančního sektoru zajímavé? Máte rádi Komerční banku? Pokud ano, můžete investovat do jejich akcií.

Má vám Komerční banka co nabídnout? Jaké produkty (ne)nabízí? To vše, a ještě mnohem více se dozvíte v naši recenzi Komerčky.

Obsah recenze Komerční banky

Představení Komerční banky

Komerční banka vznikla z bývalé státní banky v roce 1990. V roce 1992 se změnila na akciovou společnost a roku 2001 koupila její většinový (státní) podíl francouzská společnost Société Générale. V roce 2005 se stala první bankou v ČR, která se zavázala držet tzv. Garantovanou úroveň služeb a svým klientům umožnila nezávislé řešení sporu pomocí ombudsmana.

Roku 2006 zakoupila zbývající akcie společnosti Modrá pyramida stavební spořitelna a svůj podíl ve společnosti zvýšila z 40 % na 100 %. Díky tomu mohla začít nabízet i stavební spoření.

Komerční banka dbá na poskytování přehledných a transparentních služeb. Má velmi uživatelsky přívětivé internetové bankovnictví Moje banka i přehlednou mobilní aplikaci Mobilní banka.

A jak se bance daří, co se týká počtu klientů? Zde došlo k menšímu poklesu o 0,2 % oproti roku 2018, kdy měla KB 1 668 000 klientů. Za rok 2019 jich eviduje 1 664 000.

Poznámka

Poznámka: Stabilitu banky potvrzuje výroční zpráva za rok 2019, podle které banka dosáhla za rok 2019 čistého zisku ve výši 14 901 milionů Kč, což potvrzuje nárůst o 0,4 % ve srovnání s rokem 2018. K prosinci 2019 navíc vzrostla aktiva Skupiny KB o 1,6 % na 1 077,3 miliardy Kč.

o komercni bance

Čím se Komerční banka zabývá?

Komerční banka se věnuje osobnímu, firemnímu a retailovému bankovnictví a nabízí široký výběr bankovních produktů. Naleznete u ní několik typů bankovních účtů, ze kterých si jistě vybere každý. Stejně tak co se týká půjček, karet či spoření, i zde je nabídka velmi různorodá.

Banka se též zaměřuje na hypotéky a specializované produkty, jako jsou investice či pojištění.

Finanční produkty Komerční banky

V nabídce Komerční banky naleznete například běžný účet KB Můj účet, studentský účet či dětské účty. Pokud si chcete spořit, nabízí se spořicí účet KB, stavební spoření Modrá pyramida nebo doplňkové spoření na penzi. A mnoho dalších.

Pojďme se nyní společně podívat na celou nabídku produktů Komerční banky. Jak sami uvidíte, nabídka je opravdu široká.

1) Běžný účet

V nabídce Komerční banky je několik typů běžných účtů. Určitě si vyberete, ať potřebujete jednoduchý účet s vedením zdarma – KB MůjÚčet či účet s nízkým poplatkem – MůjÚčet Plus, nebo naopak účet s nadstandardními službami – MůjÚčet Gold či TOP nabídka. K dispozici jsou samozřejmě také studentské (účet G2, účet Erasmus) i dětské účty (MůjÚčet Junior).

Ke každému z účtů získáte podporu 24/7 a debetní kartu. Účet u Komerční banky lze založit snadno online.

MůjÚčet je základní účet s vedením zdarma, ke kterému náleží embosovaná debetní karta, výběry z bankomatů Komerční banky zdarma a příchozí úhrady v Kč bez poplatků. Účet je úročen sazbou 0 % p.a.

2) Spořicí účet Komerční banky

Pokud si chcete ukládat peníze na horší časy a bojovat proti inflaci, zajímavý by pro vás mohl spořicí účet. Spořicí účet Komerční banky je k běžnému účtu zdarma a bez poplatků, peníze máte navíc ihned k dispozici. Aktuálně můžete na spořicím účtu získat úrok maximálně 4 % p.a. Za platbu kartou nebo investování můžete získat lepší úrok.

Kromě základního spořicího účtu Komerční banka nabízí spořicí účet junior s maximální sazbou 4 % p.a., spořicí účet Konto Bonus Invest s maximální sazbou 0,50 % p.a., termínované účty a termínovaný vklad s individuální sazbou.

Poznámka

3) Platební karty Komerční banky

Nabídka platebních karet od Komerčky je nadprůměrně rozsáhlá. Skládá se z několika druhů kreditních a debetních karet, díky kterým můžete získat slevy, pojištění a různé výhody. Bankomaty Komerční banky naleznete na každém rohu, vybírat lze navíc i bezkontaktně.

Kreditní karta Komerční banky nabízí bezúročné období až 45 dní, různé výhody a cestovní pojištění, díky čemuž se stane vaším pomocníkem doma i na cestách. Také můžete nakupovat u partnerů až s 50 % slevou či získat příspěvek na penzijní připojištění.

Vybírat lze z těchto kreditek: 4U karta, A karta, Lady karta, Viva karta a kreditní karta Platinum. I v případě debetních karet se nabízí široký výběr: karta k běžnému účtu, Platinum Visa, e-Card nebo Zlatá karta KB.

4) Komerční banka půjčka

Komerčka netroškaří ani se svou nabídkou půjček. Mezi oblíbené půjčky Komerční banky patří optimální půjčka, osobní půjčka (online půjčka) či třeba studentská půjčka.

Sjednání osobní půjčky je možné zdarma online. Uvažujete-li o konsolidaci půjček, vhodnou volbou je optimální půjčka.

Na stránkách Komerční banky je také k dispozici kalkulačka půjček, ve které si můžete spočítat výši měsíční splátky a RPSN.

5) Komerční banka hypotéka

Pro financování bydlení je v nabídce hypotéka od Komerční banky, se kterou můžete získat až 800 000 Kč navíc na cokoliv. S pojištěním od KB se navíc sníží úroková sazba. Každý rok můžete splatit 25 % hypotéky zdarma.

Minimální výše hypotéky od KB je 200 000 Kč, maximální výše je omezena 90 % zástavní hodnoty nemovitosti a schopností klienta splácet. Doba splatnosti je od 5–30 let a fixaci úrokové sazby si můžete zvolit na 1 rok – 10 let. Vyhodnocení žádosti o úvěr je zpoplatněno 2 900 Kč, čerpání a správa úvěru jsou zdarma.

Úrokovou sazbu hypotéky si můžete spočítat v kalkulačce na stránkách Komerční banky.

6) Komerční banka americká hypotéka

Americká hypotéka od Komerční banky je úvěr na cokoliv s výhodnou úrokovou sazbou, zajištěný nemovitostí. Maximální výše je až 10 milionů korun, do 70 % ceny nemovitosti. Doba splácení může činit až 20 let.

Peníze z této hypotéky lze použít na jakoukoliv investici nebo konsolidaci půjček. Splátky je možné rozložit si podle potřeby. Vyhodnocení žádosti o úvěr je zpoplatněno 2 900 Kč, čerpání a správa úvěru jsou zdarma.

7) Stavební spoření KB Modrá pyramida

Komerční banka je výhradním akcionářem Modré pyramidy stavební spořitelny. Ta má ve své nabídce Moudré stavební spoření, které umožňuje sjednání bez poplatku, navíc jej lze zřídit zcela online v aplikaci MP Home.

V roce 2021 získala Modrá pyramida 3. místo v oblasti Stavebního spoření za své Moudré spoření v soutěži Finparáda.

Garantovaná roční úroková sazba u Moudrého stavebního spoření u tarifu ALFA činí pouze 0,5 % p.a. z vkladů. Jedná se o úrok bez státní podpory a dalších bonusů garantovaný na 6 let.

U vkladů od 0 Kč do 300 000 Kč může klient získat úrokový bonus, který činí 2,5 % p.a. (u zůstatků nad 300 000 Kč je úrokový bonus 0 %). S garantovaným úrokem, státní podporou a úrokovým bonusem lze získat maximální úrokovou sazbu až 6,05 % p.a.

Podmínkou uvedeného zhodnocení na účtu stavebního spoření je, že klient uzavře s Komerční bankou novou smlouvu o vedení běžného účtu (např. MůjÚčet) a tento účet po dobu šesti let nezruší.

Poznámka

Tip: Zajímá vás, jaké stavební spoření je nejlepší a jak si vybrat to pravé pro vás? Podívejte se na naše srovnání stavebního spoření 2024.

8) Doplňkové spoření na penzi

Chcete-li si pravidelně spořit na penzi, abyste si mohli v poklidu užívat důchodového věku, Komerčka má v nabídce doplňkové spoření na penzi. Nejen, že spoření bude vaše finance zároveň zhodnocovat, ale navíc můžete získat až 2 760 Kč ročně od státu a 3 600 Kč ročně ušetřit na daních.

Úspory budou naskakovat díky tomu, že vám může přispívat také zaměstnavatel. Navíc při platbě Lady nebo A kartou od Komerční banky získáte 1 % z částky na svůj penzijní účet.

Uvažujete, zda se spoření na penzi a penzijní připojištění vůbec vyplatí? Přečtěte si náš článek, kde vám vysvětlíme, jak to funguje a zda vám toto spoření dobře zhodnotí vaše finance.

9) Komerční banka investiční fondy

Komerční banka se věnuje také specializovaným bankovním produktům, jako jsou investice do investičních fondů nebo investování do zlata. V nabídce banky naleznete také investiční životní pojištění nebo individuální správu aktiv.

Investování do fondů přináší vyšší zhodnocení, než například spoření či termínované vklady. Nese s sebou samozřejmě ale také vyšší riziko. V případě investičních fondů můžete pravidelně investovat od 300 Kč měsíčně a vybírat z široké nabídky investičních možností. Vždy záleží na vašich preferencích. Přístup k penězům případně získáte do 1 týdne.

Pokud vás zajímají podílové fondy, mohl by vás zaujmout produkt Konto Bonus Invest, který kombinuje právě investování do fondů a tradiční spořicí účet.

10) Pojištění od Komerčky

S širokou nabídkou Komerční banka pokračuje i v případě pojištění. Pojistit se u ní můžete prakticky na cokoliv. V nabídce má životní pojištění, cestovní pojištění a pojištění karet i pojištění majetku.

K úvěrům lze sjednat pojištění schopnosti splácet a pravidelné výdaje za váš zaplatí úrazové pojištění Mojepojištění plateb. Součástí je také investiční pojištění se zajímavou nabídkou investičních fondů pod názvem Vital Invest a životní pojištění s jednorázovým vkladem v EUR nebo USD s názvem Vital Premium.

Jak vidíte Komerční banka nabízí opravdu širokou škálu produktů a pravděpodobně si zde i vy najdete takový, který vám bude vyhovovat

Pokud nad některým z výše zmíněných produktů přemýšlíte, je vždy dobré porovnat si daný produkt i s jinými nabídkami na trhu, abyste si mohli být jistí, že máte nejlepší možný.

KB internetové bankovnictví

demo komercni banka
Demo internetového bankovnictví KB. Zdroj: Kb.cz

Internetové bankovnictví Mojebanka.cz od Komerční banky vám umožní provádět platby a spravovat vaše finance jednoduše, rychle a bezpečně online. Můžete prostřednictvím něj provádět všechny typy plateb: tuzemské platby, zahraniční platby i SEPA platby, a zadávat, měnit i rušit trvalé příkazy.

V bankovnictví Moje banka uvidíte přehlednou historii vašich plateb i výhled plánovaných plateb. Nastavení můžete upravovat podle sebe.

Další výhodou je možnost sjednání dalších služeb kdykoliv vás napadne. Sjednat si můžete například půjčku, pojištění nebo platební kartu. V jednom bankovnictví navíc lze mít připojené všechny své účty i z jiných bank.

Bankovnictví Komerční banky Moje banka si můžete sjednat na pobočce nebo telefonicky. Přihlášení do internetového bankovnictví KB probíhá na webových stránkách Komerční banky a k loginu slouží KB klíč nebo bezpečnostní heslo.

Pro podnikatele a firmy je určeno bankovnictví s názvem Moje banka business.

Co bankovnictví Moje banka umožňuje?

 • Aktuální přehled o účtech a transakcích
 • Úpravy limitů a správa platebních karet
 • Provádění jednorázových plateb
 • Zadávání trvalých příkazů a SIPO
 • Sjednání spotřebitelských úvěrů a kreditních karet
 • Investice do podílových fondů
 • Přihlášení pomocí KB klíče nebo hesla
 • A další funkce…

Bankovnictví zkrátka má vše, co by mělo mít. Hezkou a přehlednou formou podané. Jak vypadá přihlášení do internetového bankovnictví Mojebanka? Jednoduše.

Přihlášení do internetového bankovnictví Moje banka.
V pravém rohu naleznete jednoduché přihlášení do internetového bankovnictví Mojebanka. Zdroj: Kb.cz

Podívejte se na hezky zpracované video, kde uvidíte, jak se přihlásit pomocí KB klíče a jak platit online.

Mobilní aplikace Mobilní banka

Díky mobilní aplikaci mobilní banka máte své bankovnictví stále po ruce. Získáte tak okamžitý přehled o svých financích a dostanete také informace o neprovedených platbách. Aplikace je určena pro operační systém Android a iOS a spárovat ji můžete až na 4 zařízeních.

Funkce mobilní aplikace

 • Odchozí úhrady i pomocí načtení QR kódu
 • Při zadávání SEPA platby se v seznamu zobrazí nejčastěji zadávané země
 • Možnost nastavení karet (limitů, plateb, zamknutí, odemknutí…)
 • Trvalé příkazy se řadí podle nejbližší plánované platby
 • Aplikace lze používat i v Apple Watch a Android Wear
 • A další funkce…

Aplikaci Mobilní banka lze sjednat na pobočce nebo telefonicky. Pokud už jste klientem banky, můžete si aplikaci snadno zřídit v internetovém bankovnictví Mojebanka.

Všechny aplikace od Komerční banky si navíc můžete vyzkoušet nanečisto v demoverzi.

Google Pay a Apple Pay

Komerční banka umožňuje bezkontaktní platby mobilem a hodinkami pomocí Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay a Garmin Pay. Apple Pay lze používat na iPhone, Apple Watch, iPadu a iMacu. Aktivovat jej můžete jednoduše v aplikaci Wallet. Službu Google Pay aktivujete jednoduše v aplikaci Mobilní banka.

Pobočky a bankomaty Komerční banky

Komerční banka má širokou síť poboček a bankomatů. Poboček má 303 a bankomatů 799, přičemž z toho 395 je vkladových bankomatů – nejvíce v České republice. Prostřednictvím vkladomatu lze peníze vložit pouze na účet u KB.

Pobočky Komerční banky naleznete v Praze, Brně i dalších městech po celé České republice. Bankomaty Komerční banky se také nachází po celé České republice, nejvíce jich je samozřejmě v Praze, Brně či například Ostravě.

Výhody a nevýhody Komerční banky

Výhody

 • Dlouhá historie
 • Silná a tradiční banka
 • Široká nabídka produktů a služeb
 • Velké množství poboček a bankomatů
 • Možnost investování do fondů nebo do zlata
 • Přehledné a moderní internetové bankovnictví Mojebanka
 • Oblíbená a uživatelsky přívětivá mobilní aplikace
 • Zabezpečení pomocí KB klíče

Nevýhody

 • Vyšší poplatky u účtů
 • Poplatek za zřízení hypotéky 2 900 Kč
 • Vysoké úrokové sazby u půjček
 • Drahé výběry z cizích bankomatů v ČR
 • Nízká úroková sazba na spořicím účtu

Získaná ocenění

Komerční banka se za dobu svého působení může pyšnit mnoha získanými oceněními.

Podívejme se na zajímavé ocenění z roku 2019:

 • Soutěž Finparada.cz 2019–1. místo v kategorii Finanční produkt roku

V roce 2019 zvítězila v soutěži Finparada.cz se svou mobilní bankovní aplikací v kategorii finanční produkt roku.

 • Soutěž Finparada.cz 2019–2. místo v kategorii spotřebitelských neúčelových úvěrů

V kategorii spotřebitelských neúčelových úvěrů získal 2. místo Osobní úvěr od Komerční banky.

 • Soutěž Kentico – absolutní vítěz v soutěži o nejlepší web

V soutěži pořádané společností Kentico o nejlepší webové stránky se Komerční banka stala globálním vítězem na poli finančních služeb.

Reklama

Ani Komerčka nezaostává se svými reklamami. Škoda, že nejsou tak vtipné jako mají jiné banky. Mrkněte třeba na reklamu Komerční banky na bezstarostnou půjčku.

Poznámka

TIP: Pokud si nevíte s něčím rady, podívejte na se na Youtube kanál Komerční banky, najdete tam spoustu zajímavých edukativních videí.

Závěr – Naše hodnocení Komerční banky

Komerční banka je stabilní bankovní instituce, která vám nabídne širokou nabídku spolehlivých produktů a služeb. Vyhovovat bude každému, kdo hledá nadstandardní služby a produkty navíc.

Pokud byste chtěli vyzkoušet investování nebo si sjednat kvalitní pojištění, Komerční banka bude vhodnou volbou. Vyhovovat vám bude ale i v případě, pokud chcete pouze základní běžný účet s vedením zdarma.

Velkou výhodou této banky je přehledné internetové bankovnictví Moje banka a velmi oblíbená oceňovaná mobilní aplikace Mobilní banka.

Nevýhodou je nízké zhodnocení u spořicího účtu (bohužel nikde není moc vysoké) a vyšší poplatky, které jsou zapříčiněné tím, že se nejedná o bezhotovostní banku, mají spoustu poboček, zaměstnanců, bankomatů a bohužel to nějaké peníze stojí.

Komerční banka vás nezaujala? Co říkáte na Fio banku?

Pokud vás Komerční banka neoslovila, možná by vás mohla zaujmout Fio banka. Ta je stejně jako Komerčka stabilní bankovní institucí. Poskytuje tradiční bankovní služby a zprostředkovává obchod s cennými papíry. Řadí se dokonce k největším českým obchodníkům s cennými papíry.

Poznámka

TIP: Pokud vás zajímá více o Fio bance jako brokerovi, přečtěte si naši podrobnou recenzi.

Již mnoho let generuje Fio mírný zisk, ale přesto poskytuje své služby téměř bez poplatků. Její osobní účet je zdarma bez podmínek, navíc si ho můžete založit až ve 14 měnách.

Výběry z bankomatů Fio banky jsou neomezeně též zdarma, ale výběry z cizích bankomatů v ČR a v zahraničí jsou zpoplatněné. Pokud splníte podmínku aktivního placení kartou, získáte až 5 výběrů měsíčně i z cizích bankomatů zdarma.

Hodnocení Finex.cz

6. místo
94 %
2024

Silná tradiční banka se širokou nabídkou produktů a služeb

Komerční banka zaujme každého náročnějšího klienta, který ocení možnost výběru z široké nabídky produktů a služeb. Pokud chcete zkombinovat běžné bankovní služby například s investováním nebo pojištěním, tato banka vám bude určitě schopna nabídnout vhodné řešení. Na druhou stranu, určitou exkluzivitu Komerční banka vyrovnává vyššími poplatky, se kterými je třeba počítat. Další nevýhodou jsou drahé výběry z cizích bankomatů nebo z bankomatů v zahraničí.

Pokrytí obchodní sítě
Hodnocení zahrnuje počet bankomatů, poboček a počet vkladomatů na území České republiky včetně koncentrace obchodní sítě v menších městech a obcích.

100%

Přívětivost a bezpečnost bankingu
Hodnocena je především přívětivost internetového a mobilního bankovnictví, jeho logické uspořádání, moderní design a rychlost odezvy. V potaz bereme také názory a hodnocení uživatelů. Hodnotíme též možnosti zabezpečení přístupů z těchto aplikací do bankingu a dostupnost uživatelské podpory či nápovědy. Dále se zaměřujeme na obtížnost instalace a nastavení nových funkcí a klíčů.

95%

Digitalizace bankovnictví
V této kategorii hodnotíme, zda je banka digitální či nikoliv. Umožňuje sjednat služby či produkty jednoduše online nebo je nutné docházet na pobočku a řešit spousty byrokracie? Je snadné obsluhovat své finance prostřednictvím bankovnictví nebo má banka tyto možnosti omezené?

85%

Běžné poplatky
Hodnotíme poplatky za běžné platby, SEPA platby, výběry hotovosti, vklady hotovosti, poplatky za vedení účtu, výběry u cizích bank atp. Důraz klademe na poplatky (případně podmínky) u standardních transakcí a obecně na běžném účtu, jelikož ten využívá nejvíce lidí.

85%

Nabídka produktů
V hodnocení se soustředíme na počet produktů, které banka nabízí. Řadí se sem produkty standardní, investiční, úvěrové, spořicí produkty, pojištění a další nadstandardní (inovační) produkty. Kromě kvantity produktů hodnotíme také jejich kvalitu. Přinesla banka na trh inovativní produkt? Poskytuje účet na míru klientům?

100%

Důvěryhodnost a stabilita značky
Hodnocení důvěryhodnosti banky zahrnuje dobu působení dané značky na trhu, velikost její uživatelské základny, hodnocení našich čtenářů, prohřešky značky v minulosti (např. pokuty), získaná ocenění bankou a obecnou reputaci. V této kategorii bereme také v potaz, zda za bankou stojí silná finanční skupina či nikoliv.

100%

Více informací o Komerční banka

NázevKomerční banka
Založení banky1990
Kód banky0100
BIC kód (SWIFT) KOMBCZPP
Webové stránkyhttps://www.kb.cz/cs/
Internetové bankovnictvíhttps://www.mojebanka.cz/
Informace o běžném účtu banky
Vedení účtuZDARMA
Poplatek za výběr 39 Kč
Online založení
Základní informace o bance
Počet bankomatů819
Počet vkladomatů442
Počet poboček241
Hotovostní podklady (možnost výběru)147
Počet klientů1,64 mil.
Kontakt na podporu800 521 521
Sídlo bankyNa příkopě 969/33, Praha, 110 00
Odkaz na sazebník poplatkůhttps://www.ms-kb.cz/ceny-a-sazby/obcane/
Odkaz na sazebník úrokových sazebhttps://www.ms-kb.cz/ceny-a-sazby/obcane/#aktualni-urokove-sazby
Služby a produkty nabízené bankou
Běžný účet
Spořicí účet
Termínovaný vklad
Stavební spotření
Podílové fondy
Půjčky
Hypotéky
Vlastní bankomaty
Platební karty
Dluhopisy
Produkty pro děti
Směnárna
Ohodnoťte banku Komerční banka
15
19

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (2 komentáře)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Mirek Ráž

Tuto banku jsem po 30ti letech opustil. Nemá mi co zajímavého nabídnout oproti mladé a zdravé konkurenci. Poplatky, nízké úroky na spořících účtech se skrytým investováním není z mého pohledu zajímavé…

Radim Jabůrek

Dobrý večer.
Kb=poloviční zábava ,Dvojitá útrata ????????
Hezký Večer
Jabůrek

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Banky, které by vás mohly zajímat