Finex.cz logo
Menu
Finex » Banky » UniCredit Bank

UniCredit Bank recenze - Přehled produktů a zkušenosti

Kód banky: 2700

Rozcestník produktů

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia je obchodní bankou s širokou škálou finančních produktů a služeb v oblasti osobního i firemního bankovnictví. Spadá pod silnou finanční skupinu UniCredit, úspěšnou celoevropskou komerční banku, která byla založena v roce 1868 a působí v 17 zemích Evropy.

Jedná se o středně velkou banku s více jak 750 tisíci klienty v Česku a na Slovensku, která se zaměřuje na firemní, privátní a retailovou klientelu.

Podle kapitálových ukazatelů je UniCredit jednou z nejodolnějších bank v Evropě. Její výhodou je široké portfolio produktů včetně produktů zaměřených na investování. Nevýhodou jsou zbytečné poplatky za běžné služby.

Co vám může UniCredit Bank nabídnout? Jaké je její portfolio produktů? To vše, a ještě mnohem více, se dozvíte v naší recenzi UniCredit Bank.

Obsah UniCredit Bank recenze

1.Představení UniCredit Bank2.Čím se UniCredit Bank zabývá?3.Finanční produkty UniCredit BankBěžný účet STARTBěžný účet OPENPrémiový účet TOPDětský účetUniCredit Bank spořicí účet SAVETermínované vklady od UniCredit BankInvestice od UniCredit BankUniCredit Bank Půjčka na cokolivHypotéka od UniCredit BankPojištění od UniCredit BankPlatební karty UniCredit Bank4.UniCredit internetové bankovnictví5.Aplikace smart Banking od UniCredit Bank6.UniCredit Bank pobočky a bankomaty7.Výhody a nevýhody UniCredit Bank8.Závěr – Naše hodnocení UniCredit Bank9.Vaše zkušenosti s UniCredit Bank (diskuze)

Představení UniCredit Bank

UniCredit Bank zahájila svoji činnost v České republice na konci roku 2007. Vznikla spojením dvou úspěšných bankovních domů, a to Živnostenské banky a HVB Bank. O šest let později začala poskytovat v České republice a na Slovensku produkty a služby pod společným obchodním názvem UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Jedná se o rychle se rozvíjející banku, která je silným hráčem na trhu v oblasti projektového, exportního a korporátního financování.

Vskutku silnou pozici si banka také vybudovala v oblasti akvizičního financování a rovněž ve financování komerčních nemovitostí.

UniCredit se zaměřuje na firemní zákazníky, privátní a retailovou klientelu. V České republice disponuje 126 pobočkami, 265 bankomaty a přibližně 3 250 zaměstnanci. Může se pochlubit počtem 450 tisíc klientů. Na tuzemském trhu se řadí k největším bankám.

Kvůli koronavirové krizi se zisk české a slovenské UniCredit propadl přibližně o polovinu. V roce 2020 vykázala čistý zisk 5,03 miliardy Kč, což je meziroční pokles o 50,4 %.

Čím se UniCredit Bank zabývá?

UniCredit Bank poskytuje širokou nabídku produktů pro běžnou i firemní klientelu. Součástí jejího portfolia jsou běžné bankovní služby (úvěry, účty a karty, pojištění, spoření a investice) a služby platebního styku.

Stejně tak podnikatelům a firmám banka nabízí výhodné financování, účty, karty a investiční příležitosti.

Pojďme se společně podívat, jaké bankovní produkty nám může UniCredit Bank nabídnout!

Finanční produkty UniCredit Bank

Jak jsme se již zmínili, banka se zaměřuje na běžnou klientelu. Na základě toho je také sestavená její nabídka bankovních produktů a služeb.

V nabídce UniCredit Bank naleznete:

Podívejte se na stručné informace o jednotlivých produktech.

1) Běžný účet START

Účet START od UniCredit je základní běžný účet v korunách, jehož součástí je platební karta Visa Standard. Obsluhovat jej můžete v mobilním a internetovém bankovnictví. Vedení účtu je zdarma bez omezení.

Výhodou jsou výběry ze všech bankomatů UniCredit doma i v zahraničí zdarma. Výběry z ostatních bankomatů v tuzemsku i v jiných státech jsou bez poplatků pouze při výběru částky 2 000 Kč a více.

Pokud vyberete z bankomatu jiného provozovatele méně než 2 000 Kč, zaplatíte poplatek za výběr 30 Kč.

2) Běžný účet OPEN

Účet OPEN od UniCredit je o stupeň vyvinutější běžný účet než předchozí START. Jeho součástí je opět platební karta Visa Standard, ale na rozdíl od účtu START nabízí tento účet možnost založení dokonce dvou korunových účtů a jednoho účtu v eurech. Účet je úročen zajímavou sazbou 6 % p.a.

K účtu dále náleží cestovní pojištění, pojištění osobních věcí i pojištění nákupů (s nižšími limity a rozsahem oproti účtu TOP). Kromě výběrů ze všech bankomatů UniCredit doma i v zahraničí jsou také zdarma neomezené výběry hotovosti ze všech ostatních bankomatů v tuzemsku i v jiných státech.

Účet lze obsluhovat v mobilním a internetovém bankovnictví. Vedení účtu vás vyjde na 89 Kč měsíčně.

3) Prémiový účet TOP

Účet TOP od UniCredit je prémiový účet, jehož součástí jsou dvě platební karty. Klienti si mohou založit dva běžné účty v Kč, jeden účet v EUR a jeden účet v USD. K účtu dále náleží cestovní pojištění, pojištění osobních věcí i pojištění nákupů (s vyššími limity a rozsahem oproti účtu OPEN). Účet je úročen zajímavou sazbou 6 % p.a.

Kromě výběrů ze všech bankomatů UniCredit doma i v zahraničí jsou zdarma také neomezené výběry hotovosti ze všech ostatních bankomatů v tuzemsku i v jiných státech.

I tento účet můžete spravovat v mobilním a internetovém bankovnictví UniCredit Bank. Vedení účtu vás vyjde na 299 Kč měsíčně, ale v případě splnění podmínky získáte vedení zdarma.

Podmínka pro vedení účtu zdarma je: pokud vám na účet přijde alespoň 40 000 Kč měsíčně nebo činí váš celkový objem vkladů na účtu 1 mil. Kč, získáte vedení účtu zdarma.

4) Dětský účet

Dětské konto od UniCredit Bank je účet určený pro děti od narození do 15 let. Součástí účtu je platební karta a internetové bankovnictví pod kontrolou rodičů. Účet je úročen sazbou 0,25 % p.a. a to až do výše 30 000 Kč.

K účtu náleží jedna platební karta VISA pro děti starší 8 let. Výběry z bankomatů v ČR i zahraničí jsou zdarma v závislosti na denním limitu. Dále je možné využít jednou měsíčně výběr hotovosti na pobočce zdarma.

Všechny vklady na pobočce UniCredit nebo prostřednictvím bankomatů jsou též bez poplatků. Dětské konto si lze sjednat na pobočce za doprovodu zákonného zástupce.

5) UniCredit Bank spořicí účet SAVE

Spořicí účet SAVE od UniCredit si můžete sjednat od 15 let. Založení a vedení účtu je zdarma. Peníze lze z účtu kdykoliv vybrat bez výpovědní doby. Účet je bez povinného minimálního zůstatku.

Všechny tuzemské příchozí platby a tři odchozí tuzemské transakce měsíčně jsou zdarma. Spořicí účet aktuálně nabízí zhodnocení peněz bez omezení výše vkladu.

Úroková sazba je však mizivá, u vkladů do 499 999 Kč činí úrok maximálně 2,5 % p.a. a vklady od 500 000 Kč nejsou úročeny.

6) Termínované vklady od UniCredit Bank

UniCredit Bank nabízí zhodnocení finančních prostředků s termínovanými vklady, a to v korunách, eurech nebo v dolarech. Stačí si vybrat měnu účtu, dobu trvání vkladu a typ termínovaných vkladů.

Úroková sazba je však i v tomto případě téměř na bodu mrazu a doporučujeme se spíše zaměřit na jiný způsob zhodnocení vašich finančních prostředků.

7) Investice od UniCredit Bank

UniCredit Bank nabízí jak jednorázové investice (podílové fondy Amundi, DUET PLUS), tak i pravidelné možnosti investování (U invest Plus nebo RYTMUS).

S pravidelnými investicemi mohou klienti investovat již od 500 Kč měsíčně. Investované prostředky mají ihned k dispozici. Klient získává kompletní diverzifikované portfolio. Lze si vybrat jednu ze tří investičních strategií a investování si nastavit dle svých potřeb a preferencí.

S jednorázovými investicemi do podílových a investičních fondů Amundi klient získá možnost vybírat z široké nabídky fondů. Tento způsob investování je flexibilní, investované prostředky jsou v případě potřeby dostupné do pěti dnů bez poplatků. K jednorázové investici mohou klienti získat s programem DUET PLUS šestiměsíční termínovaný vklad s úrokem 2, % p.a. a roční s 3 %.

8) UniCredit Bank Půjčka na cokoliv

UniCredit Bank nabízí Půjčku na cokoliv s garantovanou úrokovou sazbou. Půjčit si můžete v rozmezí od 20 000 Kč do 1 mil. Kč. U úvěrů nad 600 000 Kč může být vyžadován spolužadatel.

Dobu splatnosti si lze zvolit od 12 do 120 měsíců. Pro úvěry nad 250 000 Kč při splatnosti minimálně 85 měsíců je úroková sazba 4,9 % p.a.

Banka také nabízí Půjčku na bydlení do 1 mil. Kč a Půjčku na auto. Součástí její nabídky je též refinancování půjček.

9) Hypotéka od UniCredit Bank

U UniCredit Bank si lze sjednat hypotéku na pořízení nemovitosti. Banka vám půjčí až do 95 % odhadní hodnoty nemovitosti. Splátky si lze rozložit v rozmezí 12–30 let. Půjčit si můžete 200 000 Kč až 20 mil. Kč v závislosti na ceně nemovitosti, která bude sloužit jako zástava úvěru. Úroková sazba se pohybuje od 4,5 % p.a.

Nevýhodou je poplatek za poskytnutí úvěru, který činí 2 900 Kč. Dále je zpoplatněn vklad a výmaz zástavního práva do katastru nemovitostí částkou 4 000 Kč a ověření podpisu 30 Kč.

V soutěži Finparada.cz v roce 2019 získala tato hypotéka 1. místo v kategorii Hypoték za produkt U hypotéka účelová.

V nabídce je také cizoměnová hypotéka určená pro žadatele, kteří mají příjem v cizí měně. Banka dále nabízí refinancování hypoték.

10) Pojištění od UniCredit Bank

UniCredit Bank nabízí hned několik oblastí, kde se můžete pojistit. Díky exkluzivní spolupráci UniCredit Bank s pojišťovnou Allianz získává banka unikátní pojištění jak v oblastech životního pojištění, majetkového, tak dokonce i auto pojištění.

V nabídce banky se dále nachází také cestovní pojištění a doplňkové pojištění ke kartám. Životní pojištění Allianz ŽIVOT navíc získalo 1. místo v soutěži Zlatá koruna.

11) Platební karty UniCredit Bank

UniCredit Bank ukončila nabídku platebních karet MasterCard a poskytuje již pouze platební karty VISA. Její portfolio se skládá ze základní VISA karty, VISA Standard a VISA Premium. Karty mají nový moderní a přehledný design. Samozřejmě také umožňuji bezkontaktní placení a lze s nimi platit na internetu. Též podporují službu Apple Pay a Google Pay.

Karta VISA Standard nabízí všechny benefity mezinárodní platební karty. Prémiová karta VISA Premium také kromě výhod mezinárodní platební karty uděluje status UniCredit Bank důvěryhodného klienta.

Platební karty jsou propojené s programem U-Šetřete a slevy jsou připsány automaticky na účet klienta.

Další možností, kterou banka nabízí, je mezinárodní embosovaná kreditní karta. Též lze vybírat ze tří variant: VISA Classic Credit, VISA Gold Credit nebo MC Miles & More Gold.

UniCredit internetové bankovnictví

UniCredit Bank umožňuje klientům spravovat své finance v internetovém bankovnictví Online Banking. Vše si tak lze snadno a rychle vyřídit na počítači. Klienti získají přehled o svém účtu, platebních kartách i cenných papírech.

Výdaje se automaticky řadí do kategorií a uživatel si je následně může zkontrolovat v přehledných grafech ve Správci financí. Zajímavou funkcí je služba Má přání, která umožňuje klientům našetřit na své vysněné přání (např. nová televize, auto…). Stačí mít pouze založený UniCredit spořicí účet.

Co internet banking od UniCredit nabízí?

Internetové bankovnictví od UniCredit nabízí zajímavé funkce, které by měly usnadnit správu financí. Banka vsadila na moderní design, přehlednost a inovativní funkce. Jaké funkce bankovnictví nabízí?

 • Platební šablony pro snadné a rychlé zadávání plateb
 • Přehled a historie účtů, transakcí i platebních karet
 • Přehled o zůstatku díky e-mailovým notifikacím nebo SMSkou
 • Automatické řazení plateb do kategorií ve Správci financí
 • Chytrá funkce Má přání umožňující naspořit určitý obnos peněz
 • A mnoho dalších zajímavých funkcí…
Přihlášení Online Banking
Přihlášení do internetového bankovnictví UniCredit Bank. Zdroj: UniCreditBank.cz

Přihlášení do UniCredit Online Bankingu a podepisování plateb je zabezpečeno pomocí chytrého bezpečnostního Smart klíče. Pro přihlášení do bankovnictví stačí kliknout na tlačítko Online Banking v levém horním rohu webové stránky.

Dále zvolíte Online Banking pro soukromé účty a zadáte své uživatelské jméno, datum svého narození a heslo nebo se přihlásíte pomocí tzv. Smart klíče, pokud jej máte zřízený.

Přihlášení online banking
Přihlašovací stránka do internetového bankovnictví Online Banking. Zdroj: UnicreditBank.cz

Aplikace smart Banking od UniCredit Bank

S mobilní aplikací Smart Banking od UniCredit Bank získají klienti dokonalý přehled o svých financích. Platby lze pohodlně potvrzovat pomocí FaceID nebo TouchID. Aplikace poskytuje přehled o transakcích, platebních kartách a všech účtech klienta.

Také lze měnit limity u platebních a kreditních karet či kartu zablokovat v případě ztráty. Přihlášení do aplikace a podpisy plateb probíhají pomocí PIN kódu, otisku prstu nebo technologie FaceID.

Aplikaci si jednoduše stáhnete na Google Play nebo App Store.

Aktivace UniCredit Smart Bankingu

 

UniCredit Google Pay a Apple Pay

UniCredit Bank také nabízí možnost bezkontaktního placení pomocí služeb Google Pay a Apple Pay. Tento jednoduchý a bezpečný způsob placení lze využívat v obchodech, aplikacích či online.

UniCredit Bank pobočky a bankomaty

UniCredit Bank disponuje 126 pobočkami, které se nachází ve všech větších menších českých městech. UniCredit tak najdete nejen v Praze a Brně, ale také v Plzni, Liberci, Hradci Králové či například ve Žďáru nad Sázavou. UniCredit má také hojný počet vlastních bankomatů = celkem 265 a z toho 141 vkladomatů.

Výhody a nevýhody UniCredit Bank

Výhody

 • Spadá pod největší finanční skupinu v Evropě
 • Široká nabídka bankovních produktů a služeb
 • Ve své nabídce má také investiční příležitosti
 • Moderní internetové a mobilní bankovnictví
 • Vysoký počet bankomatů a poboček
 • Široká nabídka pojištění

Nevýhody

 • Zbytečné poplatky za běžné služby
 • Nenabízí stavební spoření
 • Poplatky u hypoték

Získaná ocenění

Za dobu svého působení získala UniCredit Bank celou řadu zajímavých ocenění. Podívejme se na některá z nich.

 • Nejlepší evropský zaměstnavatel roku 2021 – Certifikace společnosti Top Employers Institut
 • V soutěži Finanční produkt roku 2020 v kategorii Hypotéka získala 2. místo za svou U hypotéku účelovou
 • V soutěži Finanční produkt roku 2019 v kategorii Hypotéka získala 1. místo za svou U hypotéku účelovou
 • V soutěži Finanční produkt roku 2019 v kategorii Konsolidace půjček získala 2. místo za PRESTO Půjčku sloučení úvěrů
 • V soutěži Czech TOP 100 se v roce 2019 umístila v TOP 10 žebříčku nejobdivovanějších firem v ČR a získala 9. místo. V kategorii nejobdivovanějších bank usedla na 1. místě.
 • Nejlepší evropský zaměstnavatel roku 2019 – Certifikace společnosti Top Employers Institut

Reklama UniCredit Bank

UniCredit Bank vyniká svými chytrými reklamami. Podívejte se na jednu z nich:

Závěr – Naše hodnocení UniCredit Bank

UniCredit Bank je silná evropská banka, která nabízí široký výběr bankovních produktů a služeb. Z její nabídky si pravděpodobně vybere každý, a to i náročnější klient. Uspokojí potřeby všech, kdo hledají zázemí moderní a inovativní banky se silnou základnou a stabilitou.

Na druhou stranu, nevýhodou banky jsou zbytečné poplatky za běžné služby. Banka by též mohla nabízet stavební spoření, ale chápeme, že nelze pokrýt všechny produkty, na které si jen klient vzpomene.

Za výhodu považujeme moderní internetové bankovnictví se zajímavými funkcemi, jako je Správce financí nebo Má přání. Své finance mohou klienti také pohodlně spravovat v mobilní aplikaci Smart Banking. Bance nechybí ani bezkontaktní platební služby Google Pay a Apple Pay. Na rozdíl od většiny bank však nedisponuje Garmin Pay a FitBit Pay.

Oceňujeme také nabídku investičních příležitostí a též širokou nabídku pojištění. Klient může u této banky vyřešit téměř všechny své potřeby v oblasti financí. Velkou výhodou je široký počet poboček a bankomatů i dostatečný počet vkladomatů.

UniCredit Bank vás nepřesvědčila? Co říkáte na Banku CREDITAS?

Silná nadnárodní UniCredit Bank vás nepřesvědčila? Hledáte menší banku se zajímavou nabídkou produktů? Pak by vás možná mohla zaujmout Banka CREDITAS. Podívejte se na naši recenzi této banky.

Banka CREDITAS není žádným nováčkem, na našem trhu působí od roku 1996. Zajímavé je, jak se dokázala z původní 1. Třebíčské záložny přeměnit na moderní bankovní instituci.

Banka se zabývá poskytováním služeb platebního styku a zhodnocováním úspor. V nabídce má osobní účty, spoření, investice a úvěry, a poskytuje také směnárnu. Sice nemá na rozdíl od UniCredit Bank tak vysoký počet poboček, ale na druhou stranu má pobočky ve všech větších městech a většinu věcí okolo financí lze vyřídit snadno v internetovém bankovnictví.

Vlastní bankomaty nemá žádné, ale opět, i zde to vyvažují výběry ze všech bankomatů v ČR a v zahraničí zdarma. Oproti UniCredit Bank se jedná o menší banku, která je však stále schopna uspokojit potřeby i náročnější klientely.

Pokrytí obchodní sítě 95%
Přívětivost a bezpečnost bankingu 80%
Digitalizace bankovnictví 90%
Běžné poplatky 85%
Nabídka produktů 95%
Důvěryhodnost a stabilita značky 95%
90 %
10. místo
Silná evropská banka s komplexní nabídkou
UniCredit Bank je silnou evropskou bankou, která dokáže uspokojit i náročnější klientelu. Poskytuje širokou nabídku produktů a služeb, a většině klientů u ní pravděpodobně nic chybět nebude. Vysoký počet poboček a bankomatů, vkladomaty, moderní internetové i mobilní bankovnictví, bezkontaktní možnosti placení i další inovace, které jsou dnes prakticky samozřejmostí. To vše je UniCredit schopna svým uživatelům poskytnout. Lze ji tedy odpustit i nějaké ty nevýhody ve formě zbytečných poplatků za běžné služby, nízkého úroku na spoření nebo poplatků u hypoték.

Více informací o UniCredit Bank

NázevUniCredit Bank
Založení bankyČeská republika 2007
Kód banky2700
BIC kód (SWIFT) BACXCZPP
Webové stránkyhttps://www.unicreditbank.cz/cs/obcane.html
Internetové bankovnictvíhttps://cz.unicreditbanking.eu/cs/login_form
Počet bankomatů265
Počet vkladomatů141
Počet poboček126
Hotovostní podklady (možnost výběru)Neuvádí
Počet klientů450 tis.
Kontakt na podporu221 210 031
Sídlo bankyPraha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 140 92
Odkaz na sazebník poplatkůhttps://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/sazebnik.html
Odkaz na sazebník úrokových sazebhttps://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/urokove-sazby.html
Služby a produkty nabízené bankou
Běžný účet
Spořicí účet
Termínovaný vklad
Stavební spotření
Podílové fondy
Půjčky
Hypotéky
Vlastní bankomaty
Platební karty
Dluhopisy
Produkty pro děti
Směnárna

Ohodnoťte banku UniCredit Bank


Diskuze k článku 2
Honza Kučera

Tak tahle recenze mi teda prijde velmi neobjektivni (rozumejte placena). Za me je UCB naprosta katastrofa. Jsem u nich cca 10 let, kdy meli nejlepsi bezny ucet (nulove poplatky, vybery ze vsech bankomatu zdarma apd.), nicmene dnes uz tohle nabizi temer kazda banka. U UCB se od te doby nic nezlepsilo, NIC!. Nejde nic sjednat online, s kazdou blbosti musim na pobocku. Operatori davaji diametralne odlisne informace nez pracovnici na pobocce. Priklad.: Potreboval jsem neco vyridit a volam na infolinku, kde se mnou odmitli bavit protoze jsem nemel aktualni dolozene doklady (OP), coz jsem mel, a poslali me na pobocku. Na pobocce mi rekli, ze OP maji u sebe aktualni. Dalsi: Chtel jsem zalozit terminovany vklad a sporici ucet (dnes bezna vec online – moneta asi 5 kliknuti v apce). Tak opet cesta na pobocku, kde mi teda zalozili nejaky technicky ucet (coz je udajne potreba ke sporicimu uctu a terminovanemu vkladu) i samotny sporici ucet. Terminovany vklad jsem zatim nezakladal, nicmene mi bylo receno, ze ted uz to pujde kdykoliv online. Kdyz jsem to chtel pozdeji udelat, tak jsem klikl na tlacitko zalozit, ktere mi reklo, ze mne bude nekdo z banky kontaktovat. Skutecne se tak stalo a zamestnanec mi teda rekl, at se zastavim na pobocce. To uz mi rupla cevka a vsechny penize jsem prevedl jinam.
Skvele mobilni a internetove bankovnictvi, ktere autorka zminuje, mi prijde jako vtip roku. Appka na mobil je uplne neintuitivni, filtrovani nefunguje. Nejde kopirovat cislo uctu, ze ktereho Vam nekdo neco poslal. Na kotrolu, ze vam prisla vyplata je to fajn, k nicemu jinemu to radsi nepouzivam, protoze z toho sedivim. Detaily uctu, jsou uzasna vec. Treba zminovany sporici ucet. Rad bych se treba dozvedel jakou mam aktualni urokovou sazbu. Kazda jina banka to ukaze v detailech uctu na 2 kliknuti. Ale UCB radsi neukazuje nic. Jiste, chapu, ze mi nechce ukazat, ze mam polovicni sazbu, nez mi nabizi jakakoliv jina banka. To se ale opet dozvim, az po tom co kontaktuji pracovnika UCB a ten mi rekne, at si to dohledam v sazebniku. Bravo, vitejte v 21. stoleti.
Opravdu nemam jedinou vec, kterou bych za tuhle banku doporucil, pokud muzete, vyhnete se ji. Tahle banka usnula pred 15ti lety a jeste se neprobudila.

Jan Novy

NEJHORSI BANKA v Ceske Republice! Tohle je naprosto silena banka! Nikdy vice!
Nalakali mne vyssi urokovou sazbou na uctu, to jsem ale netusil jaka hruza mne ceka. Zridili mi dva ucty a kartu (kterou jsem nechtel).
Nikde v internetovem bankovnictvi, smlouvach apod. neni uvedeno ktery ucet je uroceny lip a ktery vubec (nejsou tam urokove sazby). Husa na infolince mi nejdriv nepokryte lhala ze je to uvedeno na webovkach banky s reklamou na ten ucet (Uf!). Neni. Pak tvrdila ze kdyz ho v reklame maji uvedeny jako druhy v poradi, tak je to ten vpravo v internetovem bakovnictvi. Jak logiclke ze :-). To uz jsem se zacinal smat. Na otazku kde vidim v IB limity plateb se mi dostalo odpovedi ze nikde, ze si je mam pri zmene poznamenat na papirek. Proste magori. Volal jsem tam jeste jednou, myslel jsem ze jsem jen narazil na extremne tupou operatorku, ale druha mi to potvrdila. Celou vec jen dokresluje nutnost nainstalovat do mobilu podobne silenou aplikaci jako IB, nebo musim chodit na pobocku. Parada. Nastesti jsem do 14 dnu odstoupil od smlouvy a tak jsem zrusil ucet bez nutnosti jet asi 80km na pobocku (doufejme). NIKOMU TUHLE BANKU NEDOPORUCUJI!!!!! Pokud budete mit nutkani na lepe uroceny ucet PRYC OD NICH!!!! Za tu silenost to opravdu nestoji a ty vyhodnejsi uroky mohou kdykoliv zrusit. Mam ucty u asi 15 bank a tohle je neco tak priserneho ze jsem nikdy nezazil nic co by se UniCredit byt jen vzdalene blizilo. Tohle je prvni (a doufejme posledni) banka u ktere jsem zrusil ucet asi 30minut po prvnim prihlaseni. Dal jsem tu jejich katastrofu nemel nervy zkoumat.

Připojte se k diskuzi

Další Banky, které by vás mohly zajímat

Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A
RECENZE

TOP Nejlepší brokeři

eToro logo
eToro Reklama
U 80.2 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB ★ 93 %
U 82 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets ★ 92 %
U 78.16 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Trading212 logo
Trading212 ★ 91 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Degiro logo
Degiro ★ 89 %
Investování zahrnuje rizika ztrát.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo