Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Obchodní model The Real Signals na binární opce

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

O signálovém poskytovateli The Real Signals už jsem jednou psal (článek Binární opce signály the real signals). Spustilo to ale záplavu otázek do mé emailové schránky a tak bych vám rád ujasnil všechny podstatné věci. 🙂 Je tento poskytovatel signálů podvod? Kolik takové signály stojí? Pusťme se do toho!

The real signals není podvod

Výsledky signálů

Výsledky signálů

Sám jsem měl tyto signály objednané hned na 3 měsíce a za tu dobu jsem si je stačil dostatečně proklepnout. A podle všeho, co jsem zjistil, se v žádném případě nejedná o podvod, ale o důvěryhodného poskytovatele signálů.

Majitel této stránky je pravděpodobně sám obchodníkem. Signály generuje sám a sám je na webovou stránku zveřejňuje. K většině signálů píše i komentář.

Za chvíli by mohlo dojít k obratu na páru GBP/USD – buďte připraveni!

Zdroj: The Real Signals VIP Sekce (Přeloženo)

Výsledky signálů

Každý signál, který se v systému objeví je zaznamenaný do historie. Podle této historie jsou signály skvěle dlouhodobě profitabilní. To ve mě vyvolalo trochu nedůvěry – administrátor této stránky by přece mohl sdílet jen dobré signály a ty co nevyšly z historie smazat nebo je tam neukládat.

Proto jsem první 3 týdny jenom sledoval, zda se OTM signály v historii vůbec objeví. Světe div se: nezaznamenal jsem jediný signál, který by se neuložil.

the real signals vysledky

Podle statistik je denně přibližně 6 signálů úspěšných a 2 neúspěšné.

Historie vypadá skvěle. Někdy si můžeme všimnout až 20 úspěšných signálů za sebou. Občas se ale stane, že jich za sebou 5 nevyjde. Proto nedoporučuji obchodovat stylem Martingale, ale dodržovat správný money management, jak už ostatně sám administrátor signálů radí.

the real signals

Proč někdo sdílí své signály?

Další otázka, která přijde do hlavy většině lidí je: Proč by někdo sdílel své signály? Proč je sám neobchoduje?

Odpověď je jednoduchá: Peníze.

Signály nejsou zadarmo: Stojí 80 € (2 200 Kč) na 30 dní. To je ale podle mě směšná částka. Pojďme se nad tím zamyslet.

Když tedy za těch 30 dní (přibližně 21 dní obchodních) vyděláme více, než 80 €, zbytek jde do naší kapsy. Při vkladu $250 a průměrném zhodnocení 80 % je to tedy 10 výdělečných obchodů s $10. Musíme ale počítat i s nějakými obchody, které nevyjdou. Pokud by se signály nadále držely s průměrem 71 % a my obchodovali s $ 10 na každý obchod ať se děje co se děje, 80 dolarů vyděláme během 2, max. 3 dní a zbytek je pro nás!!!

Zpět k tématu: Proč je admin sdílí? Protože za ně dostává zaplaceno. Nevím, kolik lidí má tyto signály předplacené, ale dejme tomu, že třeba 50. To je zisk 4 000 € pro admina každý měsíc – BEZ RISKOVÁNÍ. Podle mě je to jednoduchá matematika. 🙂

ziskat-slevu

Získejte na signály slevu 20 € teď hned

Štěpáne, obchoduješ pomocí těchto signálů?

Ano! Sám (někdy) podle těchto signálů obchoduji. Podívejte se níže na moje obchody u brokera stockpair z 13. 6. 2016 a vedle toho na signály The Real Signals. Funguje to! 🙂

binární opce signály výsledky

Doporučení na závěr

Doporučuji všechny obchody provádět u brokera IQ Option (recenze). Má k dispozici k obchodování všechny měnové páry a má všechny expirační časy, které tyto signály vyžadují. U brokera TopOption jsem zjistil, že tyto signály obchodovat moc dobře nelze! Minimální vklad k tomuto brokerovi je $10 a obchodovat můžete už s $1. A k tomu nabízí DEMO zdarma. 🙂

Broker Info Hlavní výhoda Demo V českém jazyce Založit účet
IQ Option Aktiv: 70+
Profit: Až 92 %*
Minimální vklad: $ 10
DEMO ÚČET ZDARMA Demo k dispozici Ne Začněte obchodovat Přečíst recenzi
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Hodně štěstí!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

15 komentářů k “Obchodní model The Real Signals na binární opce”

 1. Dobrý den chtěl bys jsem se zeptat zda je tedy možné obchodovat čiště podle těchto signalů a samozřejmě těch pravidel co oni uvadějí ziskově, bez toho abych se musel učit nějaké strategie. Jinak účet už mám u IQ Optionu.

  1. Čau Romane, jasně, to se dá. Taky jsem to dělal měsíc, ale bohužel ten měsíc to zrovna nestálo za nic a skončil jsem po měsíci se ziskem 1 USD. 🙂 Každopádně k tomu doporučuji používat hedging

   1. Chcete říct že za celý měsíc nepřijde žádný signál nebo prostě za ten měsíc budu na nule s jejich signalama.

    1. Špatně jsi to pochopil, mluvil jsem o špatném měsíci v minulosti. Do budoucna samozřejmě nemůžu říct co se stane. Ale určitě víš, že každý obchodník má své dobré a špatné období. Jednou vydělá dejme tomu např. $1000 a druhý měsíc prodělá $200 ale ve skutečnosti je to stále zisk $800. Důležité u TheRealSignals je to, že jedou už snad rok a dlouhodobě (to je důležité slovo) jsou v zisku. Takže např. měsíc, kdy jsem je měl a obchodoval já, byl ne až tak dobrý – nic jsem neztratil, ale ani nevydělal. Kapišto? 🙂

 2. Ahoj ,

  obchoduji už delší dobu u TopOption, z tvého článku ho nedoporučuješ. Můžu se zeptat proč ?

  Díky za odpověď

  Vojta

 3. Zdravím, možnost předplatit si tyto signály mě velmi zaujala. Přemýšlím, že si je předplatím. Jen mám otázku, jak to funguje v praxi? Kde tyto signály dostanu, jsou dostupné pouze na webu Real signals? Zase nechci kvůli 5 signálům sedět celý den u počítače a čekat.

  Je možnost tyto signály dostával alespoň na mail, sms či je nějaká aplikace na mobil, abych se mohl rovnou podívat a zadat ihned obchod u brokera?

  Díky za odpověď.

   1. Jo dobře, to jsem chtěl slyšet. Ještě jsem se chtěl zeptat u těch Real signal zkušel si to s mobilem nebo jen u PC. Berme v potaz že data nejsou problém. Jinak díky za rychlé odpovědi a celkově obsahově velmi hodnotné stránky ?.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.