Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
Logo PayPal
PayPal
Logo PayPal
PayPal
Logo PayPal

PayPalRecenze, zkušenosti, poplatky 2024

Autor recenze
Ověřeno
Poslední aktualizace
15. 5. 2024
Logo PayPal

Hodnocení Finex.cz

- 2. místo -
95 %
Poslední aktualizace
15. 5. 2024

Super peněženka

PayPal je dlouho stabilně fungující internetová peněženka, kterou přijímá mnoho zahraničních i českých obchodů.

Logo PayPal

Hodnocení Finex.cz

- 2. místo -
95 %

Základní informace o PayPal

Vznik služby 1998
Počet klientů 431 mil.
V češtině Ano
Měna účtu CZK, EUR, USD, GBP (více než 40 měn)
Možnost investovat Ne
Otevření a vedení účtu Zdarma
Poplatek za směnu měn 3 %

PayPal je nejznámějším internetovým platebním systémem na světě. Byl založen v roce 1998 coby maličká firma Confinity a jistě není ani bez zajímavosti, že jedním z jeho zakladatelů je šéf automobilky Tesla Elon Musk. Tržní kapitalizace PayPalu činí 61,6 miliard dolarů.

Obsah recenze PayPal

Co PayPal umí?

Hlavním cílem PayPalu je umožnit uživatelům posílat a přijímat online platby v mnoha světových měnách. Je to vlastně takový prostředník, který platby na internetu zprostředkovává. Vedle české koruny je to například, euro, americký dolar, kanadský dolar, thajský baht, argentinské peso, izraelský nový šekel a mnohé další.

Novinkou od roku 2018 je PayPal debetní platební karta s přímým napojením na PayPal účet, díky níž lze platit nejen u obchodníků, ale také vybírat hotovost bankomatů, které jsou označeny štítkem MasterCard, Cirrus nebo PULSE, zde je ovšem nutné počítat s poplatky.

Abyste mohli PayPal začít hned teď používat, stačí vám k tomu e-mailová adresa a platební karta. Službu však můžete využívat i v případě, kdy platební kartu nevlastníte. Zapotřebí však bude nejdříve PayPal s vaším bankovním účtem propojit. To se dělá tak, že na PayPal pošlete malou platbu, kterou svůj účet potvrdíte a zároveň dobijete.

Poplatky u PayPal

Zřízení účtu u PayPal je zdarma. Zdarma je také posílání soukromých plateb, tedy rodině anebo přátelům, stejně tak jako jejich příjem. Pokud nakupujete zboží anebo služby, také neplatíte žádné poplatky.

Nicméně jste-li na straně prodávajícího, poplatky za každou uskutečněnou transakci se vás už týkají. Poplatek zaplatíte i v případě, kdy posíláte platbu do zahraničí anebo když přijímáte platbu z jiné země.

Více informací o PayPal

Jméno firmyPayPal
Základní informace o peněžence
Vznik služby1998
Počet klientů431 mil.
Webová stránkahttps://www.paypal.com/
V češtině
Možnost investovat
Typy účtůOsobní a firemní
Měna účtuCZK, EUR, USD, GBP (více než 40 měn)
Pojištění vkladů
Dohled ČNB
Kdo za společností stojí PayPal Holdings, Inc.
Sídlo společnostiSan Jose, Kalifornie, USA
Možnosti investování
Minimální možná investiceNelze investovat
Akcie
ETF
Frakční akcie
Kryptoměny
Komodity
Poplatky za investování
AkcieNelze investovat
ETFNelze investovat
KryptoměnyNelze investovat
KomodityNelze investovat
Poplatek za držení cenných papírůNelze investovat
W-8BEN
Funkce a nástroje
Cashback
Pravidelné investice (DCA)
Limitní příkazy
Spořicí účet
Účet pro děti a studenty
Pojištění
Firemní účet
Informace k platební kartě
Fyzická platební karta
Možnost vybírat z bankomatu
Vydavatel platební karty MasterCard
Virtuální platební karty
Google pay
Apple Pay
Poplatky za službu
Otevření a vedení účtu Zdarma
Poplatek za směnu měn 3 %
Poplatek za vklad bankovním převodem Zdarma
Poplatek za výběr bankovním převodem Zdarma
Poplatek za vklad kartou 4,9 %
Poplatek za výběr kartou 2,00 EUR
Další poplatky Poplatek 10 EUR za neaktivitu
Aplikace
Mobilní verze
Webová verze
Zákaznická podpora
Možnosti zákaznické podporyFAQ, chatbot, email, telefon
Email[email protected]
Telefonní kontakt(+420) 239 018 242
Ohodnoťte společnost PayPal
2
5

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Nadšenec do finančních trhů a aktivní investor s desetiletou historií, který se aktuálně soustředí na pasivní investování. Svůj hluboký zájem o finance a investice zhmotňuje do budování Finexu s jasným cílem – stát se nejlepší platformou svého druhu v Česku a na Slovensku.

Matěj věří, že Finex je místem, kde každý člověk s touhou investovat do své budoucnosti najde užitečné rady, návody i inspiraci.

“Cesta investora je náročná. Musíme se vzdělávat a věnovat hromadu času práci. Ale víte co? Ta nezávislost, svoboda a samozřejmě i výdělky za to opravdu stojí.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (59 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Jaroslav Vasicek

Dobrý den, mám dotaz k používání paypal. Kvůli platbě dovolené jsem si otevřel nově konto u Paypal. Jako preferovaný způsob platby jsem vybral debetní kartu a proto jsem si moji debetní kartu ke kontu doplnil. Vybral dovolenou s platbou pomocí paypal. Částka se na mém účtu objevila s poznámkou, že bude proplacena poté, co cestovní kancelář potvrdí rezervaci. Už to trvá ale několik dní a z mé karty nic strženo nebylo. Musím na svůj účet u paypal nejprve převést peníze z mojí banky? Přesto, že jsem vybral jako primární platbu debetní kartu?

Děkuji za odpověď.

Lenka

Dobrý den,

obdržela jsem peníze na PayPal od cizí osoby. Byl to omyl, tak jsem byla nucena peníze vrátit, ale PayPal mi strhnul poplatek. Mohu nějak požádat o vrácení poplatku? Děkuji za odpověď.

jan

Dobry den.Dostal jsem tuhle zpravu.
Vo vašom účte sme zistili podozrivú aktivitu

Táto aktivita sa týka vkladu pre spoločnosť prevádzkujúcu hazardné hry online (Skrill) pomocou vašej karty prepojenej s vaším účtom,

Pre ďalšie prešetrenie sme museli dočasne pozastaviť žiadosť o platbu a k tejto platbe pridať 48-hodinové pozastavenie

Ak ste boli vlastníkom tejto žiadosti o platbu, nič nerobte a túto správu ignorujte

PayPal potvrdí transakciu v peňaženke online hazardných hier a nemali by ste si s tým robiť starosti

Ak nie, vykonajte nasledujúce kroky na zrušenie transakcie a okamžitú žiadosť o vrátenie platby

Upozorňujeme: na vaše telefónne číslo so zrušovacím kódom pošleme automatickú krátku správu

Tento kód dokončuje proces zrušenia podozrivej platby

bez kódu nedokončíte proces zrušenia

Ak chcete zrušiť túto platbu, vráťte peniaze kliknutím na nasledujúci odkaz

Zrušiť túto platbu

Upozornenie: tento e-mail je generovaný automaticky a neslúži na komunikáciu medzi
klientom a PayPal.

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom
Dostal jsem take 4,zpravy ,že dluhuji nejake penize.Nic jsem nevyplnoval ani jsem nežadal. A na nic jsem neklikal.Nevím co dělat.

Redakce Finex

Dobrý den, Jane. Dejte si pozor, aby se nejednalo o podvodný phishingový email. Pokud e-mailová adresa odesílatele nekončí na: @paypal.com, pravděpodobně se jedná o podvod a nedoporučujeme jejich instrukce následovat.

Adam Š.

Asi měsíc a půl jsem bojoval s tím, že mi Paypal odmítal poslat peníze na účet s tím, že jsem překonal limit. Limit ale nešel nikde navýšit a hledal jsem opravdu všude, nevíte někdo jak na to? Platby probíhaly bez problémů.

Redakce Finex

Dobrý den, Adame. Dle oficiálních informací by mělo být možné limity navýšit až na 60 000 dolarů na transakci (cca 1 300 000 Kč) tak, že projdete verifikací – ověříte svoji kartu, občanský průkaz a případně i bydliště.

Helmut Vajc

Celkem s dobrými zkušenostmi přijímáme platby na PayPal zejémna ze zemí na západ od nás. Jediné, co nám vadí, je způsob převodu cizích měn na bankovní účet. Pokud chceme peníze převést, tak vždy jen na účet v Česku a po přepočtění nevýhodným kurzem. Je jim jedno, že máme v ČR i bankovní účty vedené v EUR, prostě to není národní měna, tak bez diskuse konverze v nevýhodném kurzu. Nelze převést ani na náš německý účet. Domnívám se, že jde o nezákonný vázaný obchod. Ještě jsem ale nenašel právníka, který by si dovolil jít proti gigantu PayPal. Jinak jsme spokojení, ale toto se mi nelíbí. Všechny PayPalisty zdraví Helmut Vajc

Karel

Jde používat paypal při platbách bez párování s kreditní nebo debetní kartou jako dřív?

Redakce Finex

Dobrý den, Karle. Ano, mělo by to být možné. Na PayPalu můžete mít svoji vlastní “balanci” do které si můžete peníze poslat z jiného PayPal účtu, nebo třeba bankovním převodem. A s touto balancí je možné platit, aniž byste k PayPal účtu měl přiřazenou platební kartu.

Kateřina

Dobrý den na začátku týdne mi měli přijít na paypal peníze platbu jsem přijala vše jsem udělala peníze stále nedorazili chci se zeptat kde je problém bohužel přestávám paypal věřit děkuji

Redakce Finex

Dobrý den, Kateřino. PayPal je obecně důvěryhodná společnost a neměl by tam být žádný problém, ale možná právě proto se často objevují podvodníci, kteří se společností PayPal nemají ve skutečnosti nic společného, jen jejich dobré jméno zneužívají. Můžete nám blíže popsat Váš problém, abychom Vám mohli lépe poradit? Z uvedených informací bohužel nemáme moc čeho se chytit.

Renata

Dobrý den,prodávám šaty přes internet a nějaký pán ze zahraničí poslal peníze udajně přes Pay Pal.Napsal,že aby se peníze uvolnily mám poslat 100Euro.Vyhrožuje žalobou.Nic jsem neposlala,myslím,že je to podvodník.

Redakce Finex

Dobrý den, Renato, ačkoli PayPal je ověřená společnost, rozhodně se v tomto případě jedná o podvod. Nikoliv ale podvod ze strany PayPal, ale lživého kupujícího. Nemusíte se ničeho bát, jsou to jen podvodníci, kteří zkouší, kdo se chytne. Viz komentáře od dalších lidí níže nebo tento náš článek.

Bohumil

Kupující mi měl převést na účet 3400.-CZK. Pak přišel mail z PayPal, že kupující převedl 8500,-CZK, kde je údajně 4500,-CZK za dopravu. A chtějí po mě následující:

KLIKNĚTE ZDE
1. Navštivte ve svém telefonu nebo počítači hned teď na náš odkaz
2. Vyberte Buy Bitcoin (BTC) Core a zadejte částku v USD nebo EUR
3. Adresa hlavní peněženky bitcoinů: 12iQvz************zWHwC6FG
4. Zkopírujte a vložte adresu vyzvednutí peněženky agenta a kupte si BTC
Core pomocí své debetní karty nebo kreditní karty.
5. Vyplňte všechny potřebné podrobnosti požadované na další stránce a
potvrďte platbu.
6. Po úspěšném dokončení se vraťte na PayPal s kopií potvrzovacího snímku
obrazovky pro převod.

Po uskutečnění transakce, tedy mém nákupu bitcoinu za 4500,-CZK, prý uvolní částku 8500,- na můj účet.
Přijde mi to jako podvod. Omítl jsem to a následně mi hrozí právními kroky.
Co s tím?

Kamila

Dobrý den mám též problém pan se mi ozval na fotoaparáty také to vzal přes PayPal že zaplatil 3000 pak se mi ozvali že chtějí za dopravu takže zase chtěli po mě další peníze pak další celk m 11000 psal jak ten pán tak PayPal a že když to nezaplatim tak že mi zastaví můj účet přijde ke mě policie a že nás zatknout a dají do vězení jak se můžu k tomu zachovat pořád těmi teď mi napsali že po mě chtějí dalších 15000 že sem neboli že náš účet se dostal mezi 100 nejlepších a že vyhráváme 150000 ale že nejdříve musím poslat těch 15000 aby mi to mohli poslat a že to je poslední můžete mi poradit všechny e-maily od pana i od PayPal mám děkuji hroty mi policii a zatčením

Jarous

Rozhodně jim nic neposílejte! Jedná se o známý podvod, článek o tom psali např zde! Na žádné “právníky” a “policii” nemají právo, jen vyhrožují. šmejdi podívejte se zde https://finex.cz/nejcastejsi-podvody-s-bitcoinem-na-toto-si-dejte-pozor/#prodej-do-zahranici

Radka

Stalo se mi totéž.je nějaká možnost se spojit a peníze od nich vymáhat?

Eva

Dnes se mi stalo to samé. Prodávám kočárek a psala mi pani, která je údajně se svou rodinou na dovolený v Maďarsku. Přišlo mi divný,že po mě požadovali číslo mastercard a i to bezpečnostní číslo karty. Neposlala jsem to a pani mi teď vyhrožuje právníkama. To je hnus co se děje.

Jarous

Rozhodně jim nic neposílejte! Jedná se o známý podvod, článek o tom psali např zde! https://finex.cz/nejcastejsi-podvody-s-bitcoinem-na-toto-si-dejte-pozor/#prodej-do-zahranici

Vladimir Harencak

Dobry den.Bohuzel mam podobnou skusenost s platbou paypal. Prodaval jsem kola.Ozval se mi nejaky kontakt udajne z Madarska.Taky mi chteli poslat penize za kola a za dopravu.Ale penize za dopravu chteli v bitcoinech.Ty se pry daji za dopravu. Jo a pry uz s tou transakci nelze nic delat.Tak jsem napsal mail,ze vse rusim a maily jsem si ulozil jako dukaz.Je to smutna doba,ze je vsude tolik podvodniku.Pokud to bude mit nejakou dohru,obratim se na PCR a na pravnika.VH.

Redakce Finex

Dobrý den, bohužel se jedná o známý podvod, určitě jim nic neposílejte. Nejedná se v žádném případě o zprávy od PayPal, ale pouze od podvodníka, který se za ně vydává.

Redakce Finex

Dobrý den, Bohumile. S tímto typem emailů jsme se již setkali a je potřeba říci, že se jedná o podvodníky! Nejedná se o zprávu z firmy PayPal ale pouze od někoho, kdo se za ně vydává. Důrazně musíme doporučit přestat s tímto člověkem jakkoli komunikovat, nebo mu něco platit. Žádné problémy Vám v případě nezaplacení nehrozí!

Zdeněk

Zdravím, mám problém s převodem EUR z paypal na EUR účet v ČR. Vždy mě to během převodu převádí (i když zadám částku v EUR) na CZK a to nechci – pak mi přijde méně. Konkrétně při zkouškovém převodu 10 EUR přišlo na účet 9,42 EUR a v detailech platby se ukazují české koruny. Nevíte kde je problém, proč to převádí nesmyslně na CZK,když je v paypal nepoužívám a mám připojený jen EUR účet. Trochu mi to ´´smrdí´´.Co se týče podpory paypal tak jsem někam několikrát psal a je to o ničem. díky za odpovědi. Zdeněk

Jitka

Řeším totéž, také bych ráda odpověď.

Lucie

Dobrý den
Na paypal účtu mám peníze ale nejdou mi převézt najednou. Pustí mě to max 2000 kč a po dvou platbách ani to ne. Proč si nemohu převézt peníze na svůj bank.ucet který mám propojený s paypal účtem ?

Dana

Paypal je jedna velká katastrofa!!!
Účet tam mám již několik let. Bratr mi poslal peníze z Usa a teď mi nejdou vybrat… Neustále po mně chtějí max rok starý nějaký doklad totožnosti ? To jakože bych si šla udělat novou občanku nebo co???? Magoři! Děs! A když jsem mu je chtěla teda přeposlat zpět, tak by si strhli 80 $. MASAKR ?

Kateřina

Dobrý den ,
poradil by mi někdo prosím , na jaký email se dá s Paypal spojit ? mám problém s přihlášením. Staré tel číslo už nemám a nepamatuji si heslo. A teď kvůli zavádějícím poplatkům mám strach z dlužení částky na účtě ke kterému vlastně vůbec nemám přistup. Při přihlašování mě to stále vždy odvede na číslo kde mi přijde potvrzovací kód nic jiného nejde. Zajímalo by mě, zda se dá na účtu dostat do mínusu a tedy pak mít na účtě dlužnou částku. Nebo to tedy bude fungovat tak , že se strhne zbytek co mi tenkrát na učte zbyl. Tedy jak uváděli do výše zůstatku na učtu. Moc děkuji za odpověď.

Blanka

Není možné se přihlásit k účtu, neodesílá sms na můj mobil. Takže se nedomluvím ani s Help centrem, prostě nikde, protože je potřeba se přihlásit. V nápovědě ani tento problém není uveden. Nemluvím anglicky, takže telefonát je vyloučen. Servis jako takový je něco příšerného! Všimla jsem si, že tento problém nemám sama. Ale co s tím, jsem se nedozvěděla. Je to nejhorší služba, neexistuje komunikace!

Zuzana

Dobrý večer,prosím Vás prodávala jsem bránu a pán se mi ozval že by ji chtěl ale je z USA takže jsem souhlasila ale nevěděla jsem že musim platit poplatky i já prý to teď.tak je když.je ten koronavirus,tak jsem pořád něco platila,pak asi po necelém měsíci se pán rozhodl že se to teda zruší tak zase dalsi platby….mezitim mi paypal oznamil že mi.musi otevřít premiovy účet ….mno a teď mi uz byly dvakrát poslany emaily ze debitova karta a instrukce k tomu uz jsou v česku ale teď prý jeste musim zaplatit za to aby to mi to mohl kuryr dorucit zase prý kvůli covidu že to drží česká vláda a až to zaplatím tak mi to maji doručit,mám v tom strasne moc peněz ,ani s nima komunikace pořádná není,pomalu člověk nemá na placení účtu svojich,přijde mi to na hlavu postavené nikdy jsem s paypalem problem nemela proto jsem do toho šla …ale teď to je hrůza …..a když jsem jim psala ať.mi napíšou která společnost to.bude doručovat nebo aspon číslo balíčku tak nic….jsem z toho úplně v pasti…prý.mi to všechno pripoctou na celkovou částku …zee vsechno co jsem tam poslala ma být vratne..ale conjsem teď tady četla tak mam strach ze ty penize a to nemale uz neuvidim

Lenka

Dobrý den,
nenapsal vám náhodou zájemce o vaši bránu toto ?
Děkuji za Vaši odpověď. Jsem pan Richard Meyers ze Spojených států. Souhlasím s cenou a podmínkami, které budu platit přes PayPal (www.paypal.com). Protože je to bezpečné a zabezpečené pro obě strany, zajistím, aby si jej přepravní agent vyzvedl u vašich dveří kvůli tomuto PANDEMICU COVID-19. Jakmile od vás tyto informace obdržím, neprodleně provedu platbu .OK?
Mi tota zpráva přišla na můj inzerát na prodej sedací soupravy.
Taky si myslím, že jste se stala obětí podvodu.

petr

Dobrý večer , dostal jsem ten stejný email, stejný text i jméno.

Redakce Finex

Dobrý den, Zuzano. Napište nám, prosím, co nejvíce informací o těchto platbách na náš email zde. Vypadá to, že jste se stala terčem podvodu. Podíváme se na to blíže.

Soňa

Dobrý den, lze Paypal propojit s Revolut účtem, tak, aby se z Paypal daly poslat peníze na Revolut? Mě se to nějak nedaří, při zadávání IBAN mi Paypal stále píše, překontrolujte IBAN. Je pravda, že ten začíná písmeny LT, což si Paypal označil jako země Litva… a to se mu nelíbí, nevím. V reálu jde o to, že díky exe nemám funkční účet, na který bych si peníze z Paypal mohla poslat a myslela jsem, že to půjde pomocí Revolut. Máte pro mě nějakou radu, zkušenost? Děkuji.

Zdeněk

Zamyslete se nad sebou !! Žádná podpora,lichvářské poplatky ! Na peníze čekám,i díky vaší Ebay, již 4 týden !! Zboží kupující má a já ani korunu,jen poplatky a poplatky. Když jsem chtěl zrušit omylem založený druhý účet,musel jsem projít celou registrační mašinérií a stálo mě to opět POPLATEK !!!! 50Kč..Končím s prodejem přes Paypal,chudácí prodávající.

Jakub

Po odcizení karty a následném zablokování a tudíž i úplného zrušení karty spojenou s PayPalem, jsem dostal několikrát na email upozornění abych aktualizoval své platebních údaje a kartu samotnou. Ignoroval jsem to, jelikož jsem nehodlal nadále využívat jejich služeb. Nyní mi však přišel tento email:

Vážený uživateli PayPalu,

Platba byla provedena za přidání prostředků do online peněženky níže
Skrill a Neteller používají vaši kartu spojenou s vaším účtem PayPal.
Pozastavili jsme vaši transakční žádost a pozastavili jsme váš účet PayPal
pro pouze 48 hodin.
Pokud jste byli vlastníkem této žádosti o platbu, nedělejte nic a tuto zprávu ignorujte.
PayPal potvrzuje vklad do obou peněženek (Skrill a Neteller).
Pokud ne, transakci zrušte a odešlete a Požádejte o vrácení peněz
Poznámka: Skrill a Neteller vám zašlou kód pro zrušení telefonu (SMS).
Tento kód dokončuje proces transakce neoprávněné neplatnosti.
Pokud nezadáte zrušovací kód SMS,
Chcete-li zrušit a vrátit neoprávněnou platbu,
obdržíte platbu a nevratný kód Skrill a Neteller a částku
které jste utratili za kartu.
Klikněte na odkaz níže

váhal jsem, ale nakonec klikll na odkaz pro zrušení platby, chtělo to přihlášení. Nepamatuji si heslo, proto jsem zažádal o obnovu, abych věděl co se na mém účtě po dlouhé době nepřítomnosti děje. Po zadání mého emailu kam mi chodí zprávy od PP mi tvrdí, že tento email není spojený s účtem .. nemožné, jiný jsem tam nezadával. Hádám že se tedy ani nedostanu ke zrušení účtu PP a budu neustále zahlcován spam emaily od této pochybné společnosti, navíc bez podpory v ČR.

Přijde mi všechno velice podezřelé a jsem pro prošetření našich případů a pro hromadné podání žaloby nebo stížnosti nějakému příslušnému úřadu s mezinárodní působností.. vždyť to musí být krádež!

Kloten

Mi tento emil přišel dneska 2 krát,aniž bych si byl vědom nějakého účtu.Každopádně když jsem klikl na zrušit tuto platbu,tak mě to chtělo někam přesměroval,ale antivir to zachytil s tím že je tam trojský kůň.
Stránka obsahuje potenciálně nebezpečný obsah.

Hrozba: JS/Kryptik.BMT trojský kůň

Přístup na tuto stránku byl zablokován. Váš počítač je v bezpečí.

Zdeněk

Paypall používám a je to katastrofa. Podpora nefunguje a nikdo nereaguje . česká lokalizace mrtvá celkově. Extrémně přepálené poplatky za převod. 120kč stojí poslat 60kč .. Problém s refundací peněz . Už zhruba měsíc marně čekám na peníze zaplacené přes ebay..prodejce je podvodník ale platbu nemám . zboží nepřišlo . Celkově je to katastrofální a pokud nemáte AJ level B2 tak bez šance . Nejde to propojit s učtem v české bance . a další a komplikace . Nedoporučuji .

miro

Paypal brána vydržela implementována na našem eshopu cca 6 hodin. první platba , zadržení ze strany paypal zatím druhý týden neuspěšného vyjednávání a dokazování, zákazník má již týden zboží doma ale PayPal to nestačí ( zákazník jim poslal několik mailů kde převzetí potvrdil), ta firma si hraje na něco co není, detektiva, porotce i soudce v jednom, nemyslím že by na českém či evropském trhu byla horší a dražší společnost na platby. Btw jejich “escrow” systém je samozřejmě výhodný jen pro ně, žádné + neplyne zákaznikovy ani prodejci. to už je lepši pro prodejce zasílat vše na dobírku,sic bude mít prostředky později, ale aspon to může plánovat. My na eshopu máme temer výlučně platbu předem (příp. zalohou) a zákazníci kteří zde nakupují jsou s tímto srozuměny (e-shop takto funguje již 10 let) , paypal= nejvyšší poplatky (4+% které ve finále zaplatí zákazník) neexistující podpora v CZ jazyce (zákazník nerozumí co po něm vlastně chtějí) a pak ten vtip s vybíraním prostředků z paypal učtu (několik dní až týden ?) ====už nikdy více.

miro

Aktualizace po měsíci : paypal uznal že platbu blokoval bezdůvodně , v centru sporů označil spor za vyhrany ( ve sporu proti sobě stál zákazník a prodejce na jedné straně a PayPal na druhé straně)uvolnil platbu a……………………………………………………..zablokoval učet. tomu říkam výhra. tj . po měsíci a půl jsme tam kde na začátku s rozdílem že paypal nevznesl žádne další požadavky a de facto nekomunikuje , jen na každy dotaz odpoved : jsme rádi že jste nás kontaktoval , vaším problemem se intenzivně zabíváme (=čekáme než zapomenete heslo k učtu), kdyby jsme vám mohli nejako pomoct nevahejte nas kontaktovat. s takovímy odpovědmi již můžu tapetovat.

Martina

Dobrý den, včera i dnes mi z karty odešly peníze, přitom jsem nic nekupovala ani neplatila, tak proč jste mi strhly peníze a ne málo, chci je vrátit, tak doufám že to vyřešíte.

Redakce Finex

Dobrý den,
budete se muset obrátit na zákaznickou podporu PayPal. My jako Finex.cz Vám peníze z karty strhnout nemůžeme a bohužel za Vás ani nemůžeme nic s PayPal řešit. Snad se Váš problém brzy vyřeší.

Jakub

Nevím přesně jak je možné, že p. Martině odešla platba bez jejího vědomí a souhlasu, ale psát tu o podpoře, která jak je zřejmé blokuje účty, nekomunikuje nebo nic nevyřeší, je asi zcela zbytečné.

Asi bych se obrátil na svou banku a nahlásil neoprávněnou transakci, případně podal celou záležitost k policii s udáním na krádež..

Ludek Duda

Dcera mi poslala peníze z usa v dolarech, ale peníze přišly v korunách. Já ale chci peníze připsat na ucet v dolarech ne v korunách. Má s tím prosim nekdo zkušenost? Děkuji

Jarmila

Mám stejný problém,nefunguje převod z PayPalu na bankovní účet!!!Neoprávněně zadržují větší částku.Kontaktovala jsem zákaznickou podporu,ale píšou samé nesmysly.

Helena

Prosím, poradí mi někdo, jak zrušit paypal ? Děkuji

Redakce Finex

Dobrý den, oficiální návod na stránkách PayPal naleznete zde.

Michaela

Dobrý den,
prodávala jsem přes internet pár věcí. Pán mi měl poslat peníze na účet z účtu ze zahraničí a použil službu paypall, ale já ho zřízený na číslo účtu, který jsem mu poslala nemám. Vrátí se mu peníze na účet? Já Paypall založený mám, ale je tam vedené číslo účtu, které už ale neexistuje. Pán mi poslal potvrzená o platbě, ale já peníze nemám nikde. Ještě ke všemu mám na paypall vedené tel. číslo, které dávno neexistuje a já se tedy nemůžu ani do účtu přihlásit, jak můžu změnit telefonní číslo aniž bych musela být přihlášená ?

Děkuji

Redakce Finex

Dobrý den. Bude potřeba se přihlásit do Vašeho PayPal účtu a tam si peníze nechat poslat na Váš nový bankovní účet. Pokud si nepamatujete přihlašovací údaje, zkuste kontaktovat podporu PayPal – s tím my Vám bohužel nemůžeme pomoci.

Jarmila

Bohužel mám také problém,16.5. jsem si na paypal ze svého bankovního účtu odeslala 2000kč a dosud se mi účet paypal zobrazuje jako prázdný.Nevím jak to dál řešit,2000kč není zanedbatelná částka abych to hodila za hlavu.

Jakub

Dobrý den, mám problém, kamarád mi poslal peníze na PayPal vcelku malou částku, ale už asi 2 dny mi to píše, že je částka zadržena, takže mi jsou ty peníze k ničemu

Redakce Finex

Dobrý den. Jste si jistá, že jste platbu odeslala přesně podle uvedených instrukcí – na správné číslo účtu se správnou identifikací platby? A zkoušela jste kontaktovat zákaznickou podporu PayPal?

Barak

Dobrý den,
přítel mi poslal z Chrovatska peníze, ale mám stále uvedeno, že platba je zadržena? Co s tím?

Děkuji za pomoc.

Lubor

Vážení uživatelé Paypalu. Buďte trpěliví. V dnešní době je velký nápor na všechny bankovní platební brány vzhledem k situaci. Mohou nastávat problémy. Avšak nejvíce si dávejte pozor na falešné emaily. Hlavně při nákupech z číny. Pokaždé, když nakoupím, přijde email o chybném, či zablokovaném účtu. A že je nutné reagovat opětovným ověřením údajů. Nikdy neotvírejte takovéto odkazy z emailu, jsou falešné i když některé jsou téměř k nerozeznání. Paypal je však stále nejpropracovanější a nejvěrohodnější platební brána s garancí vrácení peněz při nákupech např ebay.

Radek

Platby za zboží jsem zaplatil přes Paypal, ale některé zboží vůbec nedorazilo.
Už asi dva měsíce nejde otevřít žádná dřívější aktivita.(jen načítá a nic) , Takže nejsem schopen zjistit konkrétní platbu do ciziny která je která. Na emaily nikdo nereaguje. Paypal zruším- absolutní nespolehlivost když každou chvíli něco nefunguje !!

Lubor

Při načtení aktivity v PC se stále načítá, ale k načtení nedojde. Avšak při použití aplikace Paypal v mobilu s androidem je vše v pořádku. A to i načítání aktivity. Chyba v PC se projevuje od poslední aktualizace Windows.

Igor Kaplan

Od čtvrtka 27.3.2020 nejde převod z PayPalu na bankovní účet !!!
Píšou samé kecy !!!

JIM

Souhlas.Chtěl jsem si převést peníze na účet a už je 2.4. a zatím nic!!!!

Pavel

Původní kartu mám již prošlou,jak získat novou?

Eva

Koupila jsem nějaké zboží u Klinkgel. Protože mě nevyhovovalo, vracela jsem. Karta, kterou jsem zboží platila však byla mezitím mnou zrušena, takže mě peníze nebyly poukázány. Na účtě mám ale 0,00 CZK. Nevím, jak se k penězům dostat. Na PayPal jsem mezitím zaregistrovala nový účet, ale bez výsledku.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.