Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Seznam brokerů binárních opcí, které nedoporučujeme

Na této stránce najdete seznam nedoporučených brokerů binárních opcí. Ne všichni z nich své klienty vyloženě podvádí a okrádá, ale nedoporučujeme je z jiného důvodu. Po kliknutí na obrázek brokera uvidíte velice podrobné informace a recenzi. Pokud najdete chybu, nebojte se nám ozvat níže do komentářů – oceníme to. Konstantně se snažíme přidávat další a další brokery, kterým můžeme společně důvěřovat, nebo kteří naopak naši důvěru nemají.

Broker Verdikt Problémy s výběry peněz Podvodné telefonáty Ještě fungují? Více info
XTB Nevýhodná nabídka NE NE ANO Nedoporučujeme
Více informací
TopOption Nečisté praktiky ANO ANO NE Nedoporučujeme
Více informací
Zoomtrader Ošklivý podvod ANO ANO ANO Nedoporučujeme
Více informací
EZ Trader Ošklivý podvod ANO ANO ANO Nedoporučujeme
Více informací
binatex Nevýhodná nabídka NE NE ANO Nedoporučujeme
Více informací
eXbino Již nedoporučujeme! ANO NE ANO Nedoporučujeme
Více informací

Broker binárních opcí ve světě binárních opcí je společnost, u které lidé obchodují. Registrace je většinou snadná, stejně jako vložení peněz, nebo spuštění demo módu (obchod za herní peníze). Někteří brokeři mají snadno ovladatelné platformy a proto je doporučujeme pro nováčky. Někteří však nestojí za nic a i když vypadají hezky, není doporučeno u nich obchodovat.

Nenechte se napálit

Nenechte se napálit a neobchodujte u brokerů uvedených výše. Naopak doporučujeme podívat se na náš seznam doporučených brokerů, kterým se nemusíte bát svoje peníze svěřit. Všichni brokeři, které v tomto seznamu uvádíme jsou námi prověření a dodržují všechny zásady a nařízení regulařních orgánů, jako jsou např ČNB nebo CySEC.

Seznam doporučených brokerů

6 komentářů k “Seznam nedoporučených brokerů”

  1. ne prostě sem za odpoledne “vydělal” přes $500, ale přesto sem za odpoledne “vydělal” přes $500

    a pokud se nepletu, má binatex uvedeno, že dohlíří syces, nicméně u kohokoli taková info může a nemusí byt pravdivá, a předpokládám, že na wbu čnb pak JE uvedeno, komu všemu licenci dali (a měly by tam být uvedeni všichni brokeři s licencí), nicméně opakuju, že licence nelicence je stejně k ničemu.. dejme tomu, že lic. dává jakžtak o něco větší jistotu, ale topop je pozastaven a stejně jede vesele dál, tak.. a i kdyby brokera zrušili, jakože zakázali mu činnost, tak jiní lidé založení (na Kypru) nového brokera a nazdar.. NIC není 10% jistota, je to smutný, ALE JE TO TAK a je JEN otázka, zda stát (jakýkoli) má šanci postupovat proti všem takovým podvodníkům tvrdě NEJEN kvůli odlivu daní..podle mě jistěže má, ale proč by to dělal, že aspoň teda ten náš, Čez Respubleju, ten umí bičovat leda tak plebs, tradery, eeťáky apod, ALE na velký odlivy a koncerny si srab stát netroufne.. a proto: všechny ke zdi, jenže to by Češi a extra pražáci (kteří je tam maj po ruce) nesměli být hlupáci srabáci

  2. mě by spíš zajímalo, v čem má binatex nevýhodnou nabídku a krom toho, že nekomunikuje, lze vidět tradery online, což by mělo byt anonymní a čísla (počet lidí celkem, počet online atd) jsou stále fixní, navíc původně jsem v topu viděl 2 Čechy, ale za týden sledování právě platformy s online obchody (čas, vlajka, jméno atd a dole naskakoval vždy nový) jsem nezahlédl jediného Čecha, takže podivný, ale demo no problém, rsp prodleva mezi klik call/put a označením bodu v grafu (logicky většinou v můj neprospěch) prostě sem za odpoledne “vydělal” přes $500 a řikám si, že reál by mohl/měl být rychlejší, nicméně ač sem ve spamu našel heslo pro reál, nemohu se tam dostat, což je ale asi nakonec dobře, nicméně netušim co má byt ta nevýh. nabídka.. po 3 týdnech hledání a lustrací sem se SNAD dopátral 100% funkčního top Binary a volali mi z top option a strejda nevěděl, že maj pozastavenou licenci a děkoval mi za info, že prý tedy počítá, že skončí.. ale je boží, že všichni brokeři, vydělávající majlant, jsou v daňových rájích, avšak stát je neřeší, ale my tradeři, kteří oproti brokerům vyděláme prd i kdyby majlant, musíme dokládat, že žijem, prachy neperem a ještě zisky máme danit 15%, vážně rovnováha jako prase.. postavit exekutivce ke zdi a nazdar P.S. CO řeší licence? že když broker přestane vyplácet a já se obrátim na čnb, která licence vydává, tak čnb se bude o mé peníze s brokeren prát? )))) asi těžko že jo, sice o licenci přijde, ale já o prachy taky a broker jeden vesele dál jako topop

  3. Zajímalo by mě, kolik se najde lidí, kteří už u špatných brokerů peníze prodělali…. a tuto stránku našli pozdě

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.