Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Šikovný čtenář finex.cz, jeho výsledky a rada

Netrvalo dlouho a do emailu mi přišla další zpráva, která mě potěšila. Autorem je jeden z našich čtenářů, který se díky našemu webu poměrně úspěšně naučil obchodovat a nyní by s námi (a vámi! 🙂 ) chtěl sdílet své úspěchy (viz obrázek) a nakonec i radu.

binární opce zkušenosti

Výsledky našeho čtenáře Vítka

Na závěr malá rada od Vítka, která vás ovšem může ovšem posunout vpřed, pokud jste to ještě nevěděli.

To nejduležitejší je zdravý rozum. Nemůžu obchodovat pouze podle indikátorů, to jsou jen “pomocníčci” .

Nezbývá mi než s tímto výrokem souhlasit. Ať už obchodujete podle jakékoliv strategie, vždy je třeba nad obchody přemýšlet a ne jen slepě následovat indikátory.

Použivání strategií

Také bych vás chtěl ještě upozornit a říct vám, že ačkoli se vám strategie může stát sebeúspěšnejší, nemusí tomu tak být. A jak vyzkoušet, zda vaše obchodní strategie tedy vůbec funguje? Pro binární opce se strategie (můžete je najít např zde: binární opce strategie.cz) dají otestovat nejsnáze na demo účtu.

Demo účet nabízí mnoho brokerů, jako třeba topoption, ale bohužel až po vložení peněz. Proto jsme pro vás na našem webu připravili i demo účet pro binární opce úplně zdarma bez nutnosti vkládat peníze, ale dokonce i bez nutnosti se vůbec registrovat. Hodně štěstí!

Máte i vy s naším webem dobré zkušenosti? Napište mi, rád od váš uslyším.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.