Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Novinka: The Real Signals – Propadák??

Pozor! Tento článek pojednává o poskytovateli signálů na binární opce – The Real Signals. Momentálně už však tato služba nefunguje. Teď už pouze prodávají šablonu pro program MT4, podle které signály vysílali.

Minulý obchodní týden (13. 6. – 17. 6. 2016) byl ve znamení The Real Signals. Administrátor stránky se rozhodl lehce pozměnit svoji strategii a na zkoušku nechal všechny obchodníky signály pozorovat zdarma – i ty, kteří je nikdy neměli zaplacené. Více můžete přečíst níže (v angličtině)

We will try to introduce more strategies. This should reinforce our and ensure that even if one strategy goes south the other should cover up for it. The new strategies follow much more strict rules so we don’t expect overall number of signals to change. Be aware that durations of all signals will not be the same. We will try to stick to 5min / 15min / 30min signals to make sure that almost any broker has the expiry times available.

We will be testing this new system the following week (from 13 to 17 of June) therefore we have decided to open our signals to anyone for free again during this period of time. Anyone will be able to access the “Live Signals” page without paying anything.

Zdroj: The Real Signals Novinky

Tento testovací týden byl skvělý. Po 14 výdělečných a jediném prodělečném signálu jsem se rozhodl znovu si signály předplatit, abych vyzkoušel, jak to pujde dál a mohl vás informovat. Podle všeho byl ten jeden špatný obchod pouze chyba v systému. 93% úspěšnost je ale i tak skvělý výsledek, podívejte se na následující graf.

úspěšnost signálů

Oficiálně vydaný graf úspěšnosti signálů za testovací týden.

Jak už samotný administrátor signálů říká v nejnovější zprávě – (“S tak skvělými signály může být lákavé zvyšování částky, se kterou obchodujeme. Nikdo ale neví, jak dlouho nám tak skvělé signály budou chodit a proto vám radíme držet se stále money managementu.”) – tak se i stalo.

the real signals sprška špatných signálůNa začátku hned následujícího týdne přišla menší sprška prodělečných signálů. Z deseti celkových signálů byla pouze polovina úspěšná.

Ovšem neodsuzujme tyto signály hned. Stále se jedná o poskytovatele s dlouhodobou úspěšností přes 70 %, což všichni hledáme, nebo ne?

Já budu nadále signály od tohoto poskytovatele obchodovat a dále vás informovat.

Hodně štěstí všem!

Chcete obchodovat signály The Real Signals?
> Získat předplatné těchto signálů s 20% slevou <

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

13 komentářů k “Novinka: The Real Signals – Propadák??”

 1. Ahoj. Jsem nováčkem na Binárních opcí cca 3 týdny a narazil jsem na Real Signals. Dočetl jsem se tady ,že signály se vysílají od 9 do 19 h. a je u toho potřeba celý den sedět. Jelikož pracuji denně od 8 do 17 h.tak to asi nemá moc smysl si je kupovat ,co ?! O víkendu mám volno,ale to se obchoduje jen s Bitcoin se 40% výdělkem na IQ OPTION. Děkuji za kteroukoliv radu či myšlenku.

  S pozdravem. Pavel

  1. Ahoj, nemá smysl je kupovat vůbec (možná zatím). Od 1.7. do 6.12. bylo 278 signálů a jen 161 úspěšných.

 2. Momentálně jsou z posledních dvaceti obchodů 2 OTM (29.7-8.8). Jelikož u toho nemůže člověk sedět celý den, tak se jich dá obchodovat zhruba polovina. Mě končí předplatné za deset dní a je pravda, že začátek byl dost špatný (přidali mě dva dny zdarma). Víc signálů bývá dopoledne. Dobře se to obchoduje na topoption – sedí expirace i výběr měnových párů.

 3. Trochu to trvalo, ale pro případné zájemce doplním předchozí komentář. Signály chodí vždy na obrat výrazného maxima/minima ceny. Za celý červenec jsem obchodoval 37 signálů z celkem 59. Z nich pouze u 7 nedošlo k obratu a po pár minutách pokračovala cena v původním trendu. Vzhledem k tomu, že poskytovatel pozná obrat už minutu, dvě dopředu, to považuji za úspěch. Problém je s expirační dobou. Mě vyšlo pouze 21 obchodů (z 37). Všiml jsem si, že někdy se dá ještě chvilku počkat na lepší cenu a udělal si statistiku svých obchodů. Z ní vyšla nejlíp expirace na 5 min s čekáním cca 1,5 min (i když nebyla vstupní cena lepší) – 26 IN. Na 10 min vyšlo 20, na 5 min 17 a na všechny uvedené expirace jen 9 obchodů. Moje konto zdecimovaly obchody od 5. do 13. kdy vyšlo jen 7 obchodů z 18 a pak z 20. a 22. kdy mi také nevyšlo dost signálů (viz předchozí komentář). Pak se úspěšnost pomalu zvedala a měsíc zavřel na 33 IN z 59. Objektivně musím přiznat, že mi vyšlo i několik obchodů, které TRS nevyšly nebo je zrušil před potvrzením. Celkově bylo signálů pomálu: 2x 1 za den, 4x 2 za den, dva dny (14. a 15.) neposlal nic s tím, že přidá signály v srpnu. Dnes (8.8.) mi ještě chodí (ale předchozí týden jsem byl na dovolené a z mobilu sledoval jak signály fungují tak jak jsem si původně představoval). TRS je vhodný pro toho kdo má možnost být od 9 do 19 hod poblíž PC a jeho broker má exotičtější páry jako CAD/CHF, AUD/CAD, GBP/CAD. Vypadá to, že horší měsíc než jsem si předplatil já, přijde podle posledních výdělečných výsledků nejspíš za dlouho 😉

 4. Ahoj všem, jeden špatný týden zas tolik neznamená – kdyby byl jen jeden. Předplatil jsem si od 1.7. , zařídil si volno, poslal na SP půlroční prémie a čekal na signály. Za 16 obchodních dnů jich bylo jen 39 z toho jsem obchodoval 30, ostatní byly páry které SP nemá a jednou jsem nestihl. Signály chodí vždy minutu před čtvrt – půl – třičtvrtě – celá, pak jsou potvrzeny (nebo občas zrušeny) a zadává se obchod s pevnou expirací na 15 min. Asi třikrát přišel signál o 2-3 min později s pevnou expirací na následující pevnou čtvrthodinu (u PS jsem zkoušel 10 i 15 minut – nevyšly). Podle TRS bylo ze všech odeslaných signálů jen 21 IN (54%). Z mých 30 pouze 14 (47%) ! Horší ale je že v poslední době jsou IN označeny i 3 signály, které mě nevyšly a ani podle historie MT4 vyjít neměly. Pokud TRS vyšly pak o 2 pipy nebo dvě vteřiny (což v PS nemusím trefit). Zítra dopíšu další detaily a statistiky.

  1. Ahoj Marone,

   je pravda, že The Real Signals začátkem tohoto měsíce přešli na jiný systém a jinou strategii a možná to trochu rozhodilo. Od začátku srpna budu znovu obchodovat pomocí těchto signálů, takže se na to také mrknu a udělám další článek o postřezích.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.