Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Násobná strategie obchodu binárních opcí s dobou expirace 60 sekund (Martingale)

Ahoj, dnes jsem si pro vás připravil strategii, která je velice jednoduchá. Není založena na systému MT4 a použití indikátorů, ale na něčem trochu jiném, což ji dělá opravdu jednoduchou.

Nad touto strategií jsem přemýšlel už dávno, ale až teď mě napadlo o ní napsat článek a vlastně ji i vyzkoušet. Vím, že spousta lidí mě za zveřejnění této strategie odsoudí, ale to je mi jedno. Jen s vámi všemi sdílím své nápady, neříkám vám, jak máte nakládat se svými penězmi, takže si nemyslete, že vás do něčeho nutím. 🙂 Je v rozporu s hodně věcmi, co jsem tu kdy napsal. Není to opravdová strategie obchodování, ale spíše gamblingu. Já osobně ji zkoušel a vycházela suprově. Někomu to může vyjít a vydělat majlant a jinému nemusí. Obchodovat tentokrát budeme celkem vydatně – žádné čekání na signály.

Je to strategie založená na principu Martingale, což už někomu z vás může napovědět, o co přibližně pujde.

Kdy zvolit CALL↑ nebo PUT

 • Stačí se podívat na tabulku o kousek níže a tam na spodku vidíme různé měnové páry. Napravo od měnového páru vidíme aktuální kurz a hned vedle jedno z následujícíh: Strong Sell, Sell, Neutral, Buy, Strong Buy
 • Pokud vidíme Strong Buy nebo Buy – volíme CALL
 • Pokud vidíme Strong Sell nebo Sell – volíme PUT
 • Pokud vidíme Neutral – neobchodujeme.

Jak celá strategie funguje

Celá strategie funguje na principu Martingale. Obchodujeme na 60 sekundové opce s nejnižší možnou sázkou. Pokud vyhrajeme – skvělé! Sázíme znovu. Pokud prohrajeme, zvýšíme vsazenou částku tak, aby v případě výhry byla výherní částka taková, že pokryje i ztracené peníze z minulé sázky. To je většinou přibližně “dva-a-půl-násobek.”

Pokud jsme vsadili $10 a prohráli, vsadíme $25 a v případě profitu 70% vyhrajeme $42.5. Jelikož celkově vsazená částka byla $35, jsme $7.5 v plusu.

Doufám, že si rozumíme.

S čím obchodovat

 Sázka  Výhra  Celkem vsazeno  Celkem vyhráno
 $ 5,0  $ 8,50  $ 5,00  $ 3,50
 $ 12,2  $ 20,66  $ 17,15  $ 3,51
 $ 29,5  $ 50,19  $ 46,67  $ 3,52
 $ 71,7  $ 121,97  $ 118,42  $ 3,55
 $ 174,3  $ 296,38  $ 292,76  $ 3,62
 $ 423,6  $ 720,20  $ 716,40  $ 3,79
 $ 1 029,5  $ 1 750,07  $ 1 745,86  $ 4,22

Doporučení brokeři binárních opcí pro tuto strategii

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Brokeři pro tuto strategii musí nabízet obchodování na opce s dobou expirace přesně 1 minuta + upravitelnou výši vkladu. Tuto možnost bohužel nenabízí jiní brokeři, než tito.

Komentář k obchodování

 • Opět opakuji: držte se všech bodů strategie pro maximální úspěšnost!!!
 • Pokud spojíme martingale ještě s nějakou strategií (např. kuličkovou) – šance se ještě zvyšují.
 • Doporučujeme obchodovat pouze od 9:00 do 16:00
 • Kdybyste si nevěděli rady, napište nám do diskuse!

Moje obchody

S touto strategií jsem pár hodin strávil. Zde je záznam mých obchodů. Za ani ne hodinu jsem udělal asi $150.

Záznam obchodů binárních opcí s novou strategií Záznam obchodů binárních opcí s novou strategií Záznam obchodů binárních opcí s novou strategií Záznam obchodů binárních opcí s novou strategií Záznam obchodů binárních opcí s novou strategií Záznam obchodů binárních opcí s novou strategií

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

8 komentářů k “Násobná strategie obchodu binárních opcí s dobou expirace 60 sekund (Martingale)”

   1. Ja jsem nasel toto na webu, ma podobnou strategii. euromillionairesystem.tv
    Mozna by to za určitých okolností mohlo fungovat…

 1. Zdravim u Topoption se tato strategie spatne praktikuje u minutovych opci nelze nastavit vlastni vklad jen prednastaveny. A tez musite mit celkovy vklad alespon 2000 Euro abyste to mohl roztocit 🙂

  1. Ahoj, máš pravdu. Chtěl jsem vybrat jen ty brokery, kteří mají nastavitelný vklad ale zapomněl jsem na to, díky za připomenutí, hned na to jdu 🙂
   A to s tím vkladem je pravda 🙂 PS: Nechápu, proč článek jako autora ukazuje Jirku….

   1. Zkousel jsem Martingale na demo uctu a z puvodnich 20777 Euro mam 9600 Euro postupoval jsem presne podle navodu ale je to opravdu loterie ne seriozni metoda jak vydelat. Jak pise autor samozrejme muzete touto metodou vydelat ovsem je to jen o stesti 🙂 a hlavne je to na vas jestli se do toho pustite nebo ne. Svobodna volba. Pokud vlastnite ropny vrt nebo mate ve sklepe 10 tun zlata tak to bezpecne fungovat bude. Autorovi dekuji za odvahu ze se do toho za nas vsechny pustil s realnymi penezi 🙂 jelikoz na internetu najdete spoustu vybornych navodu jak opcemi zbohatnout ale nikdo uz to nezkusi v realu. Dle me zkusenosti je to beh na dlouhou trat a pristupovat k tomu jako k rulete je cesta do pekel. A na zaver doporucuji zacit s co nejmensimi penezi obchodovat na realnem uctu demo vas nauci jen ovladat platformu psychika funguje v realu uplne jinak. Ja jsem za dva mesice udelal na demu z 10000 Euro dvojnasobek. Na demu! 🙂 zdar vasim obchodum.

     1. Vyplatilo se mi spise sledovat v meta trader 4 minutove svicky nez Strong sell atd. To melo vyssi uspesnost. Ale s realnym uctem bych do toho nesel 🙂

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.