Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Strategie BERSI 2.0: Znovu funguje!

Po zhruba měsíční odmlce se znovu ozýváme s novinkami o naší nejpropracovanější BERSI 2.0 strategii. Nejdříve si však řekneme něco o historii naší strategie.

22. 4. 2015 – Oficiální oznámení o vydání strategie BERSI

Vip chat náhledPřijde mi to jako by to bylo včera, když jsem svoji osobní obchodní strategii poprvé upravil do podoby, kterou jsem s vámi sdílel. Jednalo se o strategii BERSI, která použivala dost indikátorů i cenových patternů, ovšem nedávala jasné příkazy pro vstup do obchodu, což bylo pro obchodníky nováčky těžké.

Pro správné použití bylo potřeba mít nacvičené základy price action a technické analýzy. Tuto starou verzi můžete najít ke stažení (zdarma) na těchto stránkách Binární opce strategie (BERSI)

Více info zde: Nová strategie na binární opce.

21. 9. 2015 – Vydání zlepšené strategie BERSI 2.0

Nedalo mi to a ačkoli byla strategie zisková, stále jsem se snažil strategii BERSI zlepšit. Snažil jsem se vyrobit indikátor, který by přímo dával příkazy z obchodu. To se mi podařilo a vznikla nová verze strategie BERSI 2.0.

Tato nová verze je stejně jako předchozí BERSI pouze rozšířením do programu Meta Trader 4, ovšem už vydává přímo šipkové signály k obchodu. Díky mému kamarádovi programátorovi jsme dokázali všechny důležité indikátory spojit v jeden jediný – BERSI INDICATOR.

bersi získat tlačítko

15. 2. 2016 – Spuštění online BERSI 2.0 signálů

Datum si přesně nepamatuji a nepodařilo se mi ho dohledat. Důležité ale je, že to bylo na začátku tohoto roku.

Rozhodl jsem se BERSI 2.0 strategii spustit tím spůsobem, že by si nikdo nemusel stahovat a instaloval indikátory do MT4, ale jednoduše by se zobrazovaly signály přímo ve webovém prohlížeči. Tak strategie pár týdnů fungovala poměrně úspěšně. Jak to tak bývá, všechno musí jednou skončit a bohužel se kvůli technickým problémům signály zasekaly a nefungovaly.

Pokud máte o nějaké signály zájem, kvalitní poskytovatel signálů na binární opce je The Real Signals, se kterým mám zkušenosti. Brzy zvřejním video právě o těchto signálech. 🙂

13. 6. 2016 – Návrat BERSI 2.0 šablony

novy-bersi-chat

Rozhodli jsme se vše prozatím vrátit do předchozí podoby, tedy klasické šablony a indikátorů do MT4. Celá stránka a funkčnost BERSI 2.0 strategie je nově upravena.

Pro všechny, kteří měli doposud k VIP Sekci BERSI 2.0 přístup jsem vytvořil novou VIP SEKCI. Napište mi email, pokud chcete přístupové heslo. 🙂

Hodně štěstí všem obchodníkům ať už s BERSI 2.0 nebo bez! 🙂

bersi získat tlačítko

 

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

12 komentářů k “Strategie BERSI 2.0: Znovu funguje!”

 1. Ahoj, je možné že mi strategie bersi 2.0 nefunguje v MT5 ?
  Funguje mi jen šablona z ní, indikátory bohužel ne, zkoušel jsem i přepsat koncovky a nic.
  Nevíš čím to může být ?

 2. Ahoj Štěpáne jsem tu nový,zaregistroval jsem se u STOCKPAIR a chtěl bych vyzkoušet strategii BERSI 2.0 mohl by si mi s tím nějak pomoct?co dál a jak ji získat?předem děkuji za odpoveď

 3. Dobrý den. Štepane
  máte úplnou pravdu v tom,ze si nováček ( to jako já) se strategií nemusel poradit ( a taky neporadil).
  Myslíte,ze by bylo možné,dostat klíč k k oné strategii?Bylo by to fajn,diky Radek Randis.

   1. Mohla bych také poprosit o mail pro nováčka? ačkoliv mám vše co je potřeba, tak nemůžu dostat iBersi do MT4 a indikáttory se mi rpostě nezobrazjí. Díky moc.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.