Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

10 důvodů, proč začít obchodovat s binárními opcemi

Top 10 winnerObchodování s binárními opcemi je jak riskantní, tak velice výdělečný druh obchodování. Se správnou obezřetností se však můžete naučit, jak na tomto trhu vydělat peníze. Existuje mnoho důvodů, proč by jste měli začlenit obchod s binárními opcemi do své obchodní strategie. Níže je uvedeno 10 největších výhod, které tento druh obchodování nabízí.

1. Jednoduchost

Porozumět binárním opcím je opravdu jednoduché, po pár přečtených článcích jim porozumí i úplný nováček, který nemá s obchodováním vůbec žádné zkušenosti.

Nemusíte se tedy bát, že byste obchodování binárních opcí nerozuměli. Celý princip je opravdu hrozně jednoduchý, takže se není čeho bát.

2. Velká návratnost

Jednou z největších výhod je to, že můžete získat velkou procentuální návratnost u každého úspěšného obchodu. Spousta brokerů Vám nabídne profit až 190%.

3. Rychlost výdělku

Rychlost výdělku je jeden z hlavních důvodů, proč začít s tímto druhem obchodování. Na internetu kolují spousty strategií, některé Vám pomohou zvýšit vaší šanci na výhru, i když ne zaručit. Na našem webu najdete přehled základních strategií na obchod s binárními opcemi.

4. Oblíbenost

Obchodování s binárními opcemi se stává velice oblíbeným, usoudit se to dá i z toho, že se na trhu objevuje pořád více a více brokerů. Pokud se například zajímáte o fotbal, jistě znáte fotbalový team F.C. Arsenal, jehož sponsorem je broker TopOption. Špatná vlastnost binárních opcí jsou podvody. Na internetu se můžeme setkat se spoustou podvodů, které fungují na principu binárních opcí. Ale v žádném případě neznamená, že binární opce jsou podvod. Více o tomto tématu najdete zde: binární opce podvod.

TIP: Před tím, než budete obchodovat, si určitě prostudujte náš seznam doporučených brokerů. Není dobré obchodovat s pomocí firmy, která není regulovaná Českou národní bankou.

5. Nezávislost

Velkou výhodou binárních opcí je, že k jejich obchodování nepotřebujete instalovat žádný software. Každý broker poskytuje online obchodní platformu, která je dostupná na webových stránkách. Obchodovat samozřejmě můžete i ze svého mobilního telefonu, či tabletu.

6. Bonusy při vkladu

Mezi brokery binárních opcí panuje obrovská konkurence, proto se snaží každý broker dostat potencionálního obchodníka jakýmkoliv způsobem. Jeden z těchto způsobů je bonus při vkladu, někteří brokeři vám nabídnou klidně 150 % z toho co vložíte ale někteří například pouhých 20 %.

7. Zákaznická podpora

Jedním z velkých plus je zákaznická podpora, kterou brokeři poskytují. Kdybyste si nevěděli rady, u většiny brokerů můžete využít živé podpory, kde Vám odpoví na všechny vaše dotazy. Spousta brokerů dokonce volá na Váš telefon, pokud vidí, že máte například problém se vkladem.

8. Velikost obchodu

Minimální velikost obchodu je velkou výhodou binárních opci, obzvlášť pro začínající obchodníky. Spousta brokerů nabízí obchod kolem $10, ale najdou se i tací, kteří nabízí obchod již od $1, čímž si můžete platformu ozkoušet poměrně snadno, i když nenabízí demo účet.

9. Široké spektrum trhu

Někteří brokeři binárních opcí nabízí k obchodování až 150 aktiv. Stejně tak můžete obchodovat i se širokou nabídku měnových párů a komodit. Např. u brokera IQ Option se počet aktiv dostává přes 500 a minimální výše obchodu je 1 dolar.

10. Minimální risk

Obchodování s binárními opcemi je nízko rizikové, nározdíl od jiných druhů obchodování. Ptáte se proč? Například protože můžete provádět obchody ve výši už od 25 Kč (1 dolar) a vždy víte, kolik přesně můžete prodělat nebo vydělat. I minimální výkyv Vám může zaručit výhru, o které by se Vám při “reálném” obchodování na burze ani nezdálo.

Štítky:

Jiří Procházka

Více o autorovi Jiří Procházka

Vydělávání peněz na internetu mě lákalo již dlouho, ale až s binárními opcemi se mi to podařilo. Binární opce mě především zaujaly kvůli jednoduchosti a možnosti naučit se lehce obchodovat. Zkoušel jsem spoustu dalších způsobů, jak si vydělat peníze, ale vždy to byly tak malé částky, že se ani nedalo mluvit o vydělávání peněz. Více informací o mě se dozvíte zde: O nás

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.