Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » 10 důvodů, proč začít obchodovat s binárními opcemi

10 důvodů, proč začít obchodovat s binárními opcemi

10 důvodů, proč začít obchodovat s binárními opcemi

Obchodování s binárními opcemi je sice riskantní, tomu ale odpovídá i možnost výdělku peněz. Se správnou obezřetností se můžete naučit, jak na tomto trhu vydělat peníze.

Existuje mnoho důvodů, proč byste měli začlenit obchod s binárními opcemi do své obchodní strategie. Níže je uvedeno 10 největších výhod, které tento druh obchodování nabízí.

1. Jednoduchost

Porozumět binárním opcím je opravdu jednoduché, po pár přečtených článcích jim porozumí i úplný nováček, který nemá s obchodováním vůbec žádné zkušenosti.

Nemusíte se tedy bát, že byste obchodování binárních opcí nerozuměli. Celý princip je opravdu hrozně jednoduchý, takže se není čeho bát.

2. Velká návratnost

Jednou z největších výhod je to, že můžete získat velkou procentuální návratnost u každého úspěšného obchodu. Spousta brokerů Vám nabídne profit až 200% na každém obchodu.

3. Rychlost výdělku

Rychlost výdělku je jeden z hlavních důvodů, proč začít s tímto druhem obchodování. Na internetu kolují spousty strategií, některé Vám pomohou zvýšit vaší šanci na výhru, i když ne zaručit. Na našem webu najdete přehled základních strategií na obchod s binárními opcemi.

4. Oblíbenost

Obchodování s binárními opcemi se stává velice oblíbeným, usoudit se to dá i z toho, že se na trhu objevuje pořád více a více brokerů. Špatná vlastnost binárních opcí jsou podvody. Na internetu se můžete setkat se spoustou podvodů, které fungují na principu binárních opcí. Ale v žádném případě neznamená, že binární opce jsou podvod. Více o tomto tématu najdete zde: binární opce podvod.

5. Nezávislost

Velkou výhodou binárních opcí je, že k jejich obchodování nepotřebujete instalovat žádný software. Každý broker poskytuje online obchodní platformu, která je dostupná na webových stránkách. Obchodovat samozřejmě můžete i ze svého mobilního telefonu, či tabletu.

6. Bonusy při vkladu

Mezi brokery binárních opcí panuje obrovská konkurence, proto se snaží každý broker dostat potencionálního obchodníka jakýmkoliv způsobem. Jeden z těchto způsobů je bonus při vkladu, někteří brokeři vám nabídnou až 100 % vašeho vkladu navíc.

7. Zákaznická podpora

Jedním z velkých plus je zákaznická podpora, kterou brokeři poskytují. Kdybyste si nevěděli rady, u většiny brokerů můžete využít živé podpory, kde Vám odpoví na všechny vaše dotazy. Spousta brokerů dokonce volá na Váš telefon, pokud vidí, že máte například problém se vkladem.

8. Velikost obchodu

Minimální velikost obchodu je velkou výhodou binárních opci, obzvlášť pro začínající obchodníky. Spousta brokerů nabízí obchod kolem $10, ale najdou se i tací, kteří nabízí obchod již od $1, čímž si můžete platformu ozkoušet poměrně snadno, i když nenabízí demo účet.

9. Široké spektrum trhu

Někteří brokeři binárních opcí nabízí k obchodování až 150 aktiv. Stejně tak můžete obchodovat i se širokou nabídku měnových párů a komodit. Např. u brokera IQ Option se počet aktiv dostává přes 500 a minimální výše obchodu je 1 dolar. Tento broker však již bohužel obchodování binárních opcí neposkytuje.

10. Minimální risk

Obchodování s binárními opcemi je nízko-rizikové, nározdíl od jiných druhů obchodování. Ptáte se proč? Například protože můžete provádět obchody ve výši už od cca 20 Kč (1 dolar) a vždy víte, kolik přesně můžete prodělat nebo vydělat. I minimální výkyv ceny může zaručit výdělek, o které by se Vám při “reálném” obchodování na burze ani nezdálo.

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek!

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 77 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 93 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 91 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RECENZE

TOP Brokeři binárních opcí

IQ Option logo
IQ Option★ 88 %
Dukascopy logo
Dukascopy★ 88 %

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen*

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook

Podpořte nás!

Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
BTC donate adresa

BTC Donate address
3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

Změna měny BTC/LTC