Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Nedoporučený broker: Zoomtrader Recenze - zkušenosti, návod, poplatky

Zoomtrader
NEDOPORUČUJEME ► Zobrazit doporučené brokery

Broker Zoomtrader nikdy nepatřil k brokerům mnou oblíbeným. Je to proto, že jsem na něj vždy slyšel jen špatné ohlasy. My jsme si ho ale pro vás pěkně proklepli a v této recenzi vám vše vysvětlíme. Začneme tím, že úřady nejen že udělily zoomtraderu nespočet pokut, ale podle vyjádření ČNB už z roku 2012 by firma neměla přijímat obchodníky z České republiky, ovšem je přijímá. Jediné co udělali je, že odebrali český jazyk ze své platformy.

Na začátku roku 2014 dostal Zoomtrader pokutu od hlavního regulačního úřadu CySEC ve výši $15.000 (310 000 Kč) za to, že poskytovali obchod binárních opcí Evropanům bez jakékoli licence.  Všichni brokeři sídlící na Kypru totiž musí podléhat regulacím a tím pádem tedy být fér. To se ale zaměstnancům tohoto brokera nelíbilo a protože rádi podvádí lidi a okrádají je o peníze, museli své sídlo přestěhovat do Karibiku, kde už regulace CySEC není třeba.

Klady

  • Vypadá důvěryhodně (ale není)

Zápory

  • Platforma je nastavená proti vám
  • Bonus nelze odmíntout
  • Svoje peníze nikdy neuvidíte

Zoomtrader CySEC, ČNB a další regulace

zoomtrader čnb regulace

Falešná registrace u ČNB

Zoomtrader sice na své stránce zveřejňuje seznam všech možných regulačních úřadů, ale to je pouze na oko. Ve skutečnosti není ani zoomtrader, ani jejich společnost Zoompartners Ltd. regulována většinou z nich.

Rozklikněme si například položku u České vlajky a dostaneme se na tuto stránku (obrázek vpravo). To je sice hezký dokument hovořící o regulaci, ale háček je v tom, že nereguluje zoomtrader, ale jinou společnost – Novox Capital Ltd.

Po chvilkovém zkoumání a hledání na internetu jsme zjistili, že to je společnost, která nemá se zoomtrader nic společného. Zaštiťuje pouze brokery OptionBIT a OptionXP, kteří však také nejsou pro své nečestné skutky zrovna chvalně známé.

Podvod Zoomtrader pokutován

pokutaV loňském roce byla tomuto podvodnému brokerovi dokonce i udělena pokuta právě úřadem CySEC a to ve výši $15.000 a to právě proto, že neměli jejich licenci.

Podle zákonů totiž mohou obchodování binárních opcí poskytovat pouze CySEC regulovaní brokeři. Společnost Zoompartners Ltd. z toho ale vyklouzla poměrně lehko, vezmeme-li v potaz, že nejvyšší sankce právě za tento přestupek je více než 20x větší a to $350.000.

Od jejich založení v roce 2012 byla společnost pokutována několikrát a to tolikrát, že do tolika ani neumím počítat a proto vám to zde nemohu říct.

Zkušenosti s tímto brokerem

Za celou dobu, co se o binární opce zajímáme jsme slyšeli jediný dobrý ohlas na tohoto brokera. Byla to slečna, která se někde na internetovém fóru dušovala, že denně u zoomtrader vydělává tisíce korun.

Tomu ale ne úplně věříme, vzhledem k tomu, že vzápětí slečna zveřejnila její zoomtrader sponzorský kód, za který od zoomtrader dostává peníze. Domníváme se tedy, že byla jednou ze zaměstnanců marketing oddělení zoomtraderu a tento názor zveřejnila ještě v době, kdy přijímali české klienty.

Nezřídka taky na internetu nalezneme článek, nebo komentář, který mluví o pozdržování, nebo úplném zastavení vyplácení peněz obchodníkům. Nezřídkakdy se stávalo, že např. 60 sekundové opce byly expirovány až po 100 sekundách, což je téměř dvojnásobek. A když ne toto, tak broker jednoduše zfalšoval cenu při exspiraci.

Zoomtrader bonus

Další z nekalých praktik, které zoomtrader provozuje je způsob, kterým se chovají ke klientům, kteří provedou vklad. Tímto chováním máme namysli připisování bonusu, o který si klient nezažádal. A to hlavně proto, že potom je klient nucen proobchodovat určitou částku před tím, než bude vůbec moci peníze vybrat zpět. Tyto částky jsou většinou nesmyslně vysoké.

Právě kvůli tomuto důvodu na začátku roku 2017 nařídil nejvyšší regulační orgán CySEC brokerům přestat jakékoli bonusy nabízet. A to že by byl bonus připsán automaticky je už úplné pasé. Ošem to brokerovi zoomtrader může být fuk, protože stejně žádné regulaci nepodléhá.

Vaše zkušenosti s brokerem Zoomtrader

Obchodovali jste vy sami někdy s brokerem Zoomtrader? Jaké byly vaše zkušenosti? Určitě se ozvěte do komentářů, ať si můžeme všichni udělat obrázek. Díky!


Detaily

Broker Zoomtrader
URL Stránky www.zoomtrader.com
Založeno 2012
Sídlo Karibik
Jazyky Angličtina, Němčina, Atd..
Platforma Tradologic
Minimální vklad $ 250
Hlavní výhoda 100% bonus. který nejde odebrat!
Profit 78%*
Demo účet zdarma No
Poplatky Yes
Nedoporučujeme od Yes
Nedoporučujeme od Ošklivý podvod
Metody vkladu Pouze kreditní karta
Počet aktiv 81
Časy expirace 30 sekund až několik hodin
V českém jazyce? No
Celkové hodnocení Tohoto brokera nedoporučujeme.

Máte zkušenosti s Zoomtrader? Napište nám je!

1 Komentář k “Zoomtrader”

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.