Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Skvělé zprávy: Interactive Brokers zvyšuje úrokové sazby a přidává do své nabídky pražskou burzu!

Skvělé zprávy: Interactive Brokers zvyšuje úrokové sazby a přidává do své nabídky pražskou burzu!
Zdroj: cnbc.com

Známý broker Interactive Brokers (IBKR) se opět posunul správným směrem a svým klientům nabídnul hned několik vylepšení. Zde vám přinášíme náhled na to, co nového IBKR nabízí.

Pro začátek máme skvělé zprávy pro všechny, kteří drží větší hotovost v amerických dolarech. IBKR totiž na tyto zůstatky nabízí úrok až 4,58 %.

Co to znamená pro investory? Jednoduše řečeno, větší návratnost z vašich neinvestovaných peněz. A pro ty, kteří by si rádi spočetli, jaký bude jejich potenciální výnos, IBKR nabízí bezplatný online kalkulátor. Úrok se vypočítává každý den, s měsíčním vyplácením.

Neméně dobrou zprávou je rozšíření portfolia burzovních trhů, které IBKR nabízí. Od června 2023 mohou klienti obchodovat na Nasdaq Copenhagen a hlavně konečně také na Pražské burze! To otevírá nové příležitosti pro investory, kteří chtějí diverzifikovat svá portfolia nebo prozkoumat nové trhy.

Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Je Interactive Brokers dobrý broker?

Samozřejmě, bez ohledu na to, jak atraktivní mohou být nové produkty, je důležité mít důvěru v to, s kým své peníze investujete. V tomto ohledu stojí za zmínku, že IBKR je nejen kótován na Nasdaq, ale také se může pochlubit kapitálem ve výši 12 miliard dolarů a má více než 2,29 milionu klientů po celém světě. Jeho silná kapitálová pozice a konservativní bilance zajišťují, že je výborně připraveni čelit výzvám trhu.

Nakonec, ale rozhodně ne méně důležité, pokud hledáte investiční úvěr, IBKR by mohl být vaší nejlepší volbou. Podle recenze online makléřů StockBrokers.com z roku 2021 nabízí IBKR nejnižší úrokové sazby na trhu. Pro ty, kteří preferují euro, nabízí úvěry s úrokovými sazbami mezi 4,153 % a 5,153 %.

V těchto rychle se měnících časech je důležité mít po svém boku makléře, který je připraven růst a adaptovat se a zdá se, že Interactive Brokers je přesně takovým partnerem.

Líbil se vám tento článek?
9
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Při investování je váš kapitál vystaven riziku a může se vám vrátit méně, než jste investovali. Minulá výkonnost nezaručuje budoucí výsledky.
U 64 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.