Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Broker XTB přichází s akcí. Akcie zdarma pro dobrý začátek každého nového klienta! [JIŽ NEDOSTUPNÉ]

XTB
Publikováno
Broker XTB přichází s akcí. Akcie zdarma pro dobrý začátek každého nového klienta! [JIŽ NEDOSTUPNÉ]
Poznámka

Aktualizace: Tato časově omezená nabídka již bohužel není dostupná.

XTB, platforma nabízející možnost investovat do více než 5 500 finančních nástrojů po celém světě, včetně akcií a ETF, zrychluje svůj růst. Tato globální fintech společnost spouští kampaň “Akcie zdarma pro dobrý začátek” s cílem popularizovat znalosti o investicích do akcií.

Každý nový individuální klient, který si od 9. ledna otevře účet u XTB, přijme podmínky promo akce a provede vklad, obdrží akcii zdarma.

Propagaci dle slov společnosti podpoří i intenzivní marketingová kampaň – např. reklamní videa, na kterých vystupují světové sportovní hvězdy – mistři smíšených bojových umění Joanna Jędrzejczyk a Jiří Procházka a také online kampaň s MMA bojovníkem Conorem McGregorem. Právě tito sportovci totiž patří mezi ambasadory XTB. Kampaň se bude vysílat na předních televizních kanálech, v rádiu, na sociálních sítích aj.

“Díky rozvoji technologií je investování stále dostupnější a rozšířenější. Prostřednictvím vzdělávání a intenzivní propagace podporujeme individuální klienty, kteří investují své peníze, aby tuto technologii, která jim umožňuje řídit své investice snadno a intuitivně, využívali,” uvedl generální ředitel XTB Omar Arnaout.

V prvních třech čtvrtletích roku 2022 XTB vydělala čistý zisk 153 milionů EUR, což je více než čtyřnásobný nárůst v porovnání se stejném obdobím předchozího roku. Celkový počet klientů zatím přesáhl 581 000 a počet aktivních účtů 152 000.

Tak velký nárůst byl možný díky intenzivnímu vývoji funkcionality aplikace XTB, která nese název xStation, růstu počtu nabízených finančních nástrojů a také aktivním marketingovým kampaním podporovaným XTB ambasadory, světově uznávanými sportovními hvězdami.

Líbil se vám tento článek?
8
0

Autor

Celosvětově známý broker, který miliónům registrovaných uživatelům poskytuje nejen investování do akcií a ETF bez poplatku, ale také obchodování CFD na forex, indexy, komodity a kryptoměny.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎