Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Největší online investiční konference roku je tu! Přijďte se podívat na celodenní program od brokera XTB

XTB
Aktualizováno
Největší online investiční konference roku je tu! Přijďte se podívat na celodenní program od brokera XTB

I letos se můžete těšit na již tradiční Online investiční konferenci, kterou každoročně pořádá brokerská společnost XTB. V tomto článku si krátce shrneme vše podstatné, co o nadcházející konferenci víme.

Přihlašte se ještě dnes

Online konference se koná již v sobotu 25. 11. 2023 od 13:00. Registrovat se můžete po kliknutí na tlačítko níže.

XTB se dlouhodobě profiluje nejen jako pouhý broker či investiční aplikace, skrze kterou můžete investovat či obchodovat na trzích. Aktivně se totiž snaží vzdělávat své klienty i veřejnost, a to prostřednictvím článků, ebooků, videí apod. Do tohoto edukačního repertoáru společnosti se řadí právě také větší konference či menší živá vysílání na YouTube.

Letošní Online investiční konference bude opět v něčem speciální. Můžeme se totiž těšit na zaměřené panelové diskuze o konkrétních sektorech a populárních firmách, jež v nich působí. Nebude proto chybět diskuze na téma BigTech společností (včetně AI a semiconductors), dividendových společností (včetně populárních REITs) nebo firem z energetického sektoru.

Třešničkou na dortu v programu konference pak bude poslední panelová diskuze, kde se budou probírat skryté investiční příležitosti, které aktuálně TOP investoři vidí na trhu.

Z řad řečníků stojí za zmínku např. Jaroslav Brychta, bývalý hlavní analytik XTB, který aktuálně spolupracuje s brokerem externě v rámci tvorby obsahu apod. Právě Jarda bude diskutovat s Danielem Gladišem a Alešem Vávrou, tedy s ostřílenými investory, na téma skrytých investičních příležitostí.

Dále se můžete těšit na Dominika Stroukala, Annu Píchovou, Michala Semotana nebo na Ondřeje Koběrského.

Ještě jednou důležité shrnutí:

  • Kdy: sobota, 25. 11. 2023 od 13:00
  • Kde: neveřejné online živé vysílání na YouTube kanálu XTB
  • Jak získat přístup: konference je zdarma, stačí vyplnit formulář na webu XTB a odkaz na vysílání přijde do e-mailové schránky
Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Celosvětově známý broker, který miliónům registrovaných uživatelům poskytuje nejen investování do akcií a ETF bez poplatku, ale také obchodování CFD na forex, indexy, komodity a kryptoměny.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎