Finex.cz logo
Menu
Finex » Recenze » TopOption

Broker TopOption - Recenze

Základní informace o TopOption

Další poplatky

Demo účet

Hodnocení (text)

Již neexistuje

Broker TopOption byl mezi lety 2013 a 2016 velice populárním brokerem binárních opcí nejen na evropském trhu, ale dokonce i v České republice.

Podle statistik bylo v roce 2016 v únoru 11 % obchodníků obchodujících binání opce s brokerem TopOption z České republiky a byla to tak nejzastoupenější země z celého světa.

Následovalo Německo s 9 %. A to hlavně díky svému licencování a registracím v Evropě, ale i kvůli rozsáhlým možnostem pro změnu jazyku nyní nabízí již více, než 20 jazyků. Ovšem poté zastoupení čechů lehce kleslo

Platforma brokera TopOption

V posledních 2 letech broker svého života broker TopOption asi 3x změnil platformu. A nejen to, ale dokonce i vedení firmy se 3x změnilo. Došlo k nespočtu změn v obchodních podmínkách a podobným nekalostem.

Případ okradeného Čecha!

Jeden z obchodníků (nebudu jmenovat), kteří u TopOption obchodovali si přišel na pěkný balík. Svůj počáteční vklad 100 € dokázal zhodnotit na celých 11 670 €. Myslím si, že to je úžasný případ a stoprocentně krásný pocit.

Ovšem stalo se něco, co nikdo nečekal.

Ze dne na den obchodník přišel o všechny své vydělané peníze. Brokerovi se jednoduše nelíbilo, že by měl tak velkou částku vyplatit a rozhodl se zakročit. Ze dne na den ziskovému obchodníkovi všechny peníze z účtu smazali.

A to včetně jeho původního vkladu 100 €.

topoption-manual-charge
Tady je vidět výpis z účtu úspěšného obchodníka.

Broker (resp. jeho zástupci) obchodníkovi řekl, že všechny peníze co vydělal vydělal omylem a to kvůli chybě systému. Informace o tom, co se stalo, nesmí dál šířit a pro jistotu jeho účet uzavřeli, aby už nemohl obchodovat.

Obchodník mě informoval o tom, že se hodlá obrátit na ČNB. Ta bohužel ještě ale nezveřejnila žádné stanovisko.

Z toho plyne následující ponaučení, podle kterého se i já řídím. Vždy si svoje výdělky vybírejte. Minimálně jednou týdně. Pokud by se stalo, že broker přestane chtít výdělky vyplácet, všimnete si toho hned a alespoň něco budete mít doma.

10 %
3. místo
Již neexistuje
Broker TopOption po velkých problémech ukončil svoji činnost v roce 2017.
  • První broker podporující čechy
  • Již neexistuje

Více informací o TopOption

Jméno firmyTopOption
Webová stránkawww.topoption.com
V češtině?
Sídlo společnostiLimassol, Kypr
Minimální vklad100 USD
Minimální obchod10 USD
Zákaznická podporaAno, emailem v češtině. Je ale poměrně pomalá.
Počet aktiv250
Metody vkladuPlatební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
Metody výběruPlatební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
Měna účtuDolary, Eura

Ohodnoťte TopOption


Diskuze k tomuto článku: 64 komentářů
Pepa

Ahoj, měl bych dotaz.
Před časem jsem zrušil účet u Topoption, emailem mi bylo zasláno, že účet je zrušen.
Včera mi přišel ale tento email.

AUTOMATIC TNT statement: your package is deferred
In accordance with the TNT guidelines, TNT will have to charge you for the
safe-keeping of your package N5gE5IH7n.

Below is an URL that’ll let you check the current information on your item.

TNT Delivery Status Manager

Thank you for choosing TNT.

Dost dobře nevím, jak se k tomu postavit.

RajecZVajec

Topoption bez licence, to byla jen otázka času. Abych ale pravdu řekl, nečekal jsem, že to příjde tak brzo. Jednalo se o nejoblibenějšího brokera pro spoustu čechů, takže teď se bude muset shánět nějaká nahráda. Zam ě mohu určitě doporučit topbinary, s nímy jsem zatím spokojený.

Honza

TOPOPTION jsou podvodníci, možná mám ještě štěstí, že jsem z nich dostal alespoň vklad !!! Výnosy mi dluží a tak to zůstane… Rozhodně nedoporučuji si s nimi vůbec začínat !!!

Patrik

Přátelé, jak se z TopOption dostat pryč ? Zkouším psát na podporu ale nic se neděje. Od Března je za neaktivní účty 25USD poplatek. Nehodlám nic platit.

Patrik
Odpověď na Patrik

Teď se někdo ozval na LiveChatu. Tak jsem napsal že chci zrušit. Borec napsal že je zrušeno a tím to zkončilo. Tak doufám že to je opravdu vše.

Štěpán Petřivý
Odpověď na Patrik

Ahoj, snad by to tak mělo být vše. Peníze na účtu tam nějaké máš?

Patrik
Odpověď na Štěpán Petřivý

Bylo tam jen 0,80USD což vybrat nejde, takže v pohodě :) Už jsem účet nějaký čas nepoužíval.

Zobrazit další odpovědi (1)
J.Sirotek

Abych řekl pravdu obchodoval jsem jak u topoption tak u iqoption i topbinary. Topoption byl ok, ale ta nejnovejsi platforma je na prd, sekala se a neoteviraly se obchody, ktere bych byval i vyhral. iqoption to same, mam hold starsi pocitac… topbinary je ale poměrně dobrý, nevšiml jsem si žádné nevýhody. jen min. vklad by mohl byt mensi a jejich appka na samsung je nic moc.. snad to zlepsi. Diky

Štěpán Petřivý

Všechno jsem si pečlivě prostudoval a vyzkoušel, topoption už nedoporučuji. Brzy budu psát článek, PROČ!

Michal
Odpověď na Štěpán Petřivý

A co tedy Prosim Vas doporucujete ? DIKY

Jiří Procházka
Odpověď na Michal

Určitě bych se nebál vyzkoušet IQOption, nebo TopBinary. IQOption bych volil v případě že máte rychlý počítač, umíte anglicky a nechce se vám investovat moc peněz. TopBinary bych naopak volil, pokud přeferujete brokera který je kompletně v češtině + je regulovaný českou národní bankou.

Dejte vědět, co jste si nakonec vybral ;)

Štěpán Petřivý
Odpověď na Jiří Procházka

Jen bych rád doplnil Jirku. IQ Option je také regulovaný ČNB. Jen nenabízí české uživatelské rozhraní. :-)

Zobrazit další odpovědi (1)
Kruan

Pozor na topoption. Slibovali bonus a nedostal jsem nic a to se mi stalo 2x. Makleř mě kontaktoval a vysvětlil základy ale o analíze nebyla řeč. Prodělal jsem a chtěl skončit. Kontaktovali mě znovu a přemlouvali. Dostal jsem jiného makleře a ten se snažil školit. Ale opakoval se pořad dokola. Po 14dnech na mě nastoupil jiný a přesvědčoval na možnosri skvělích příležitostích. Sliboval mi znovu bonus a já souhlasil. Po vložení peněz se nikdo tři týdny neozval a bonus jsem znovu nedostal. Nakonec na mě nastoupil další makleř a dost ostře mi vyčetl že nejsem aktivní a nasměroval mě do obchodu na krerém jsem hodně prodělal. Jejich platforna reaguje pozdě. A minimálně 4x se mi stalo že na konci expirace jsem měl hodnotu v plusu a počítadlo blikalo zeleně a najednou se změnila barva do červena a byl jsem v minusu a vždy u větších částek. Na topoption si dejte pozor.

Štěpán Petřivý
Odpověď na Kruan

Ahoj, bonusy již podle nového nařízení CySEC nelze nabízet. Jinak díky za recenzi.

Sara

Haůůůůů….fakt jsem měla velkou chuť obchodovat, ale když jsem si přečetla všechny vaše komentáře, tak mě to nějak přechází :-)
Vrátí mi někdo radost ze života?

Jiří Procházka
Odpověď na Sara

Nevím jestli ti obchodování binárních opcí může vrátit radost do života, od toho jsou tu jiné věci :D Ale tak na druhou stranu, pokud bych vydělával binárními opcemi 10.000 Kč deně, tak bych měl asi určitě radost ze života. Můžeš vyzkoušet jiného brokera. Například broker TopBinary, nebo iqoption se skvěle hodí pro začátečníky. Mohu doporučit oba dva, je jen na tobě, jakého si vybereš. Pokud by jsi měla nějaký dotaz, klidně se mě zeptej, jinak všechno potřebné info najdeš v recenzích brokerů.

Karel Samko

Zdarvím Štěpáne a Jirko. Jako první bych vám moc chtěl poděkovat za váš web, který mě před pár týdny dostal k binárním opcím a který mě pořád posouvá dále. Nevím, co bych bez vašeho edukativního webu dělal. Vždy, když něco potřebuji, nebo když si s něčím nevím rady, jdu právě sem. Četl a zkoumal jsem opravdu hodně webů, ale na žádném z těchto webů jsem nenašel takové informace, jaké poskytujete vy (technizká analíza, fundamentální analýza, seriál meta trader 4) to všechno a ještě mnohem více, jsou prostě informace, které jen tak někde nedostanete, rozhodně né zadarmo. Všechno tohle mi moc pomáhá a chtěl bych vám za to ještě jednou moc poděkovat a říci vám, ať v tom prosím pokračujete. Pořád je tu spousta lidí, jako jsem já. Kteří se o binárních opcích dozvěděli před krátkou dobou a chtěji se naučit obchodovat na burze. Takovým lidem jsou vaše rady opravdu prospěšné. O binární opce se zajímám jen pár týdnu a tak jsem se ještě neodhodlal začít obchodovat na reálném účtu, jsem takový dost opatrný. V nejbližších dnech ale chci poslat penize k brokerovi a začít pomaličku využívat to, co jsem se od vás naučil. Chtěl bych se vás zeptat, jakého brokera byste mi doporučili do začátku? Brokera iqoption, nebo topoption? Neumím moc anglicky, takže topoption by pro mě v tomto ohledu byl lepší volbou, ale zase iqoption má skvělou platformu. Co myslíte? Děkuji moc za radu a doufám, že budete pořád pokračovat v takto skvělých článcích. Děkuji!

Štěpán Petřivý
Odpověď na Karel Samko

Čau Karle,
díky za chválu, hřeje to u srdce :-D :-)

Jinak jako nováčkovi bych ti určitě doporučil TopBinary – mají sice vyšší min. vklad než iq option, ale není to tak hrozné. Navíc jsou komplet v ČJ a mají super podporu.

Pokud ti ale AJ moc nevadí (a ani moc jí potřebovat nebudeš, hlavních pár slov jako withdrawal, call, put, atd si zapamatuješ hned) tak určitě IQ Option stojí za vyzkoušení. Hlavně mají demo účet zdarma. :-)

Š

Michal
Odpověď na Štěpán Petřivý

Ahoj,
také se přidávám k pochvale za stránky, pro začátečníky tu je plno fajn rad. Vřele doporučuji na rozkoukání.
Nicméně jakožto člověk, který s obchodováním začal v prosinci, rozhodně doporučuji IQ option. Jejich platforma je úplně někde jinde než u Topbinary.

Martin

NEDOPORUČUJI TOP OPTION: nakonec mi uzavírají účet – nevyplatili mi ani zisk ani prostředky na účtu, které jsem složil. Řekl bych fakt dobrá zpronevěra peněz. Přeposílám text emailu:

Dear XXXX Martin,

Thank you for choosing Top Option!

We hope this email finds you well!

Unfortunately, due to recent events, we are informing you that your account is being closed for future usage.

Attached, you will find an official document attesting the account foreclosure.

Thank you for your understanding regarding this matter.

Best regards,

Edward Backer
Customer Support +442038073061

Štěpán Petřivý
Odpověď na Martin

Ahoj Martine,

jak už jsem psal v emailu – mrzí mě to. Jsou to mrchy, tedy pokud vše co říkáš je pravda (ale proč by nebyla? ;-) )

Díky za všechny materiály – udělám z nich anonymní výtažek, vše prošetřím a určitě to nenechám jen tak. Nejsi proti? ;-)

ŠP

Anna
Odpověď na Štěpán Petřivý

Zdravím, taky jsem naletěla To Option, po vložení vkladu , účet zablokovaný, po nahraní dokladu , které požadovali se taky nic neděje. když jsem volala na podporu do Prahy, tak se s váma baví v Anglickém jazyce, tak jsem psala emaily a stejně nic. Holt , moje blbost. Vklad už asi nedostanu zpátky, s nima už tedy ne. A celé se to seká.

MilanMilan

Dneska jsem k topoption vložil 500 dolarů, ta uvidíme, jestli je nějak dobře zhodnotím :D :D Před týdnem jsem vybral peníze od iq option, kde jsem měl asi 1500 dolarů za 2 měsíce, což taky není zlý. U topoption jsem obchodoval naposledy asi před měsícem. Když jsem začínal, tak tenhle broker byl první broker, kde jsem si založil obchodní účet a už to nějaký pátek bude no :D

Genius
Odpověď na MilanMilan

Taky budu do pár dnů vkládat k topoption. Neumím anglicky, takže pro mě česká lokalizace důležitá. Bude to můj první vklad k brokerovi, tak uvidíme, jestli svůj účet nějak zhodnotím. Moc s tím nepočítám, uvidíme no.

Jiří Procházka

Tak co obchodnící, jak se vám daří u brokera topoption? Myslím si, že u něho obchoduje pořád dost lídí i když mu samozřejmě dělá konkurenci více skvělých brokerů. Já jsem si dnes zase zaobchodoval u starého dobrého topoption a získ mého obchodního účtu byl 20%, což není úplně zlé. Co vy jak jste na tom? Co minulý měsíc, dařilo se vám? Dejte vědět! ;)

Petr Malý
Odpověď na Jiří Procházka

Já u topoption obchoduji už přes 3 roky a jsem pořád spokojený. Zkoušel jsem jednu dobu i jiné brokery binárních opcí, ale nějak mi nesedly, tak jsem zůstal u topoption. Já jsem zrovna včera neobchodoval, ale v pondělí jsem si na obchodním účtu udělal +265 dolarů, což mě potěšilo. Jinak za ty 3 roky jsem se dost zvedl. První rok jsem měl zhodnocení účtu asi 5%, druhý rok asi 8% a tenhle rok už jsem na nějakých 19%, což je fajn. Uvidíme, jak se bude dařit příští rok! Tak jako tak, jsem topoption věrný ;)

Jiří Procházka
Odpověď na Petr Malý

Taky už u brokera topoption mám obchodní účet řadu let, ale dlouho jsem u něho neobchodoval. Rád zkouším nové brokery, takže se mi očbas stane, že se u jednoho zaseknu a u těch dalších delší dobu neobchoduji. Ale topoption je taková klasika no, myslím, že to byl dokonce první broker u kterého jsem měl založený obchodní účet. Jinak pěkně zhodnocení, to se musí nechat. Je hlavně skvěle vidět, jak se posouváš a to je důležitý. Třeba další rok už bude zhodnocení 50% :D hodně štěstí!

Radek
Odpověď na Jiří Procházka

Ahoj,
jak dlouho trvá výběr peněz od TopOption?

Štěpán Petřivý
Odpověď na Radek

Čau Radku, pokud máš schválené všechny potřebné dokumenty apod, tak by měl proběhnout asi do 2 dní a pak tak 3 dny než ti přijde na účet.

Zobrazit další odpovědi (1)
Zobrazit další odpovědi (1)
ptrag

Zdravím všechny, používám Metatrader MT5 pro obchodování binárních opcí.
TOPOPTION mi v pátek 7.10.2016 neuznal put opci s expirací v 23.00h EUR/USD na hladině 1.11977, přestože výsledek byl jasný In the money!
Poslední páteční údaj EUR/USD je v 22.49h na hladině 1,11940  a dále pokračuje v neděli večer 23.00h na hladině EUR/USD 1.11788. Tedy hluboko pod mojí opcí a tedy jasný In the money!
Po několika emailech se zákaznickou podporou nakonec uzavřeno:
„Příslušné oddělení k došlo k závěru, že během zmíněné transakce nedošlo k žádné chybě, dále Meta-
Trader 5 je platforma, která není spojena s našimi systémy, proto se mohou vyskytovat rozdíly v cenách
mezi jednotlivými platformy.“
Kde zjistím skutečný stav a tedy rozdíl mezi MT5 a „systémy“ , které používá TOPOPTION? Často používám obchodování ke konci dne a takhle jsem přišel o 350 EUR.
Nebo je to nějaká zrada na přerušení obchodování pátek – neděle?
Poradíte mi i jinou hodnověrnou platformu (než používaný MT5), kde porovnám vývoj a skutečný stav EUR/USD?
Díky moc! Biker

Štěpán Petřivý
Odpověď na ptrag

Ahoj,

díky za zprávu. Příští týden zkusím udělat podrobnou analýzu TopOption.

ŠP

NESNASIM

Topoption sou dementi ty voe porad mi volaj na mobil treba 5x denne co to ma bejt

Daniel Hnát
Odpověď na NESNASIM

stačí si zablokovat to číslo, ale tak je pravda, že je to dost otravný no….

Jiří Procházka
Odpověď na Daniel Hnát

Mě jednou zavolali, popovídal jsem si s nima a bylo to v pohodě. Od té doby mi od topoption nevolali, nebo o tom aspoň nevím :D

Štěpán Petřivý
Odpověď na Jiří Procházka

Mně vždy stačilo jim říct že NEmáš zájem ať už ti NEvolají a položit to, většinou to pochpí. :-) ŠP

Zobrazit další odpovědi (1)
Radek

Dobrý den,
zajímalo by mě jak se získává bonus na TopOption.
Po založení účtu a vložení peněz jsem začal obchodovat, nyní jsem provedl víc
jak 60 obchodních transakcí. A nikde žádný bonus.
Jak bonus získat?

Štěpán Petřivý
Odpověď na Radek

Ahoj,

je třeba se domluvit se zákaznickou podporou. Oni ti řeknou na jaký bonus máš nárok a co je pro něj potřeba udělat.

ŠP

Radek
Odpověď na Štěpán Petřivý

Zákaznická podpora nemluví česky. A v angličtině nic zásadního co se týká peněz domlouvat nebudu.
Top Option prostě Bonus nedává, je to podvod.
Jen lákadlo.

Martin

Ahoj…tak nakonec jsem se rozhodl zveřejnit moji zkušenost s Top Option brokerem (až po tel. rozhovoru s account manažerem Charles Bryant a Chief dealerem Top Option). Měl jsem velkou úspěšnost na obchodech a Top Option mi zmrazili účet. Prý došlo k technické chybě – zajímavé je, že chyba byla přesně v době expirace opce. Místo aby provedli revizi cen v expirace a zrevidovali P/L tak zrušili veškeré obchody a zmrazili účet na 17 dnů. nakonec je aktivní a má nulový zústatek. Vše provedli přes MANUAL CHARGE. Budu to eskalovat k ČNB a ke Kyperskému regulátorovi. Mám vškeré data k dispozici, takže kdyby chtěl někdo vidět podvod v reálu tak mohu poskytnour print screen and data v excelu. NEDOPORUČUJI obchodovat v žádném případě. Provedl jsem analýzu cen v expiraci s tick daty od DUKASCOPY (je možné snáhnout data pro různé asset classes). Domnívám se, že dochází k manipulaci s datyv expiraci). Martin

Štěpán Petřivý
Odpověď na Martin

Ahoj,

to je pro mě tedy nové. Nikdy jsem se s tím nesetkal. Budu rád když mi na email poskytneš více informací. Pokud se vše prokáže jako pravdivé, tak je to nepřípustné a brokera ihned vymažeme z doporučených brokerů.

Díky za info
ŠP

Martin
Odpověď na Štěpán Petřivý

Ahoj,
určitě Ti poskytnu veškeré info….prosím o email.
Budu to v nejbližších dnech eskalovat do CNB a Kyperskému regulatorovi.

Martin M.

Zobrazit další odpovědi (1)
Martin

Tady je výpis z trade account – vývoj balance v čase a nakonec krásný MANUAL CHARGE.
pokud někdo nevěří tak poskytnu print screens z trading platformy.

Invoice # Description Trade # Credit Debit Balance
1347105 Manual Charge $11,669.50 $0.00
1347095 Manual Charge $3.90 $11,669.50
1108882 Charge 361442 $1,000.00 $11,673.40
1108850 Gain 361412 $760.00 $11,673.40
1108773 Gain 361392 $760.00 $11,913.40
1108771 Gain 361355 $152.00 $10,153.40
1108723 Gain 361381 $380.00 $9,801.40
1108687 Gain 361365 $152.00 $10,421.40
1108505 Charge 361322 $500.00 $10,469.40
1108376 Charge 361274 $100.00 $10,969.40
1107700 Gain 361014 $760.00 $11,069.40
1107675 Charge 361007 $1,000.00 $9,309.40
1107643 Gain 360987 $740.00 $10,309.40
1107604 Gain 360976 $740.00 $9,569.40
1107573 Gain 360964 $740.00 $8,829.40
1107298 Gain 360957 $740.00 $8,089.40
1107270 Gain 360944 $740.00 $7,349.40
1107242 Gain 360936 $740.00 $6,609.40
1107216 Gain 360927 $760.00 $5,869.40
1107183 Gain 360913 $680.00 $5,109.40

Dominik

Ahoj, kdy si můžu zažádat o bonus ke vkladu? Případně jak?

Díky.

Jiří Procházka
Odpověď na Dominik

Pokud máš zájem o bonus u brokera topoption, tak je dobré se domluvit se zákaznickou podporou. Přesně ti řeknou, na jaký bonus máš nárok (to se odvíjí od výše tvého vkladu) a také ti samozřejmě řeknou, co musíš pro získání bonusu u brokera topoption udělat. Takže pokud o bonus máš opravdu zájem, neváhej je kontaktovat.

KakiMaki

TopOption nejlepší,už nemusím chodit pracovat k pásu na třísměnný provoz jako nějaká cvičená opice! Teď jsem bohatej!!!

Jiří Procházka
Odpověď na KakiMaki

haha, tak to jsem se pobavil :D :D taky bych nechtěl dělat na páste, to mi věř… Hlavně, aby ti to bohatství vydrželo, to je nejdůležitější! Ať se daří, přeji mnoho úspěšných obchodů u brokera topoption, vlastně i u těch ostatních :D

Míra

Dobrý den,
chtěl bych se podělit o zkušenosti s obchodováním na Top Option. Dokud fungovala stará platforma tak vše probíhalo vpořádku. Po změně provedené v platformě ,je obchodování mizerné.aplikace je pomalá ,pořád se seká,emailová komunikace vůbec žádná, neodpovídají na emaily ,telefonická podpora v angličtině.Výběr proběhne tak za 2 dny /odepsání z účtu/, transakce převodu cca.5dní.
Mátě někdo podobnou zkušenost s novou Platformou?

Pěkný den Míra

Štěpán Petřivý
Odpověď na Míra

Díky za zkušenosti s topoption, já jsem na nové platformě ještě moc obchodovat nezkoušel. plánuji to v příštích pár dnech. ŠP

Jeza

Když už nemáme investovat k brokerovi Stockpair, TopOption stále můžeme? :-)

Štěpán Petřivý
Odpověď na Jeza

Jasně, s TopOption nejsou žádné problémy. Jsou navíc regulovaní Českou národní bankou a kdyby byl nedejbože nějaký problém, nahlásíš to a oni ti to vrátí… :-)

bo. trade

čus napiš mi na mail.. :-) jinak samozřejmě TOP OPTION zlatá česká klasika jako radio impuls… :-)

Kostička

Ahoj tady Kostkáč zase, už jsem u topoption, nechcete někdo na skype pokecat? :-) napište mail

Jiří Procházka
Odpověď na Kostička

Napsl jsem ti email, tak můžeme kdyžtak pokecat a dát si společnou obchodní seanci u topoption :D ozvi se.

Jkapi

Čau volala vám taky nějaká ženská po založení účtu? Trochu mě to vylekalo

Marek
Odpověď na Jkapi

Mně volal nějakej chlap… Hodnej týpek poradil mi s ověřením účtu..

Jiří Procházka
Odpověď na Jkapi

Ahoj, nemusíš se ničeho bát. Z call centra topoption volají každému nově registrovanému obchodníkovi. Poradí ti s bonusem, ověřením dokladů, atd… jen se jich zeptej, na co potřebuješ a ničeho se neboj ;)

pondys

hoj obchoduje tady nekdo na topoption? potreboval bych se s nekym poradit diky za odpovedi

Štěpán Petřivý
Odpověď na pondys

Ahoj pondys, můžeš mi napsat na mail a budu se ti snažit poradit. :-)

jeza

ahoj ptal jsem se uz ale jde u tohoto brokera udelat demo i na te vasi strance nebo jak to funguje? diky moc za opdoved

Filuta
Odpověď na jeza

Hele jezo to demo na stránkách s tím vůbec nesouvisí, to můžeš používat jak chceš :.-) A demo u topoption dostaneš po vkladu, jednoduchy :-)

vordy

Díky za recenzi, TOPOPTION je opravdu TOP…. Je super že mají vklad tak nízký a českou podporu.. dokonce mají i demo účet.. suepr..

Mirek

Obchodoval jsem na TopOption asi rok a zkušenosti mizerný. Poslat peníze tam lze třeba kanalizací a je to OK ale když jde o výběr prostředků, strávíte tím hodiny, pošlete jim veškeré osobní doklady a stejně nemáte jistotu, že se všechno vyřídí. Jejich webová aplikace je taky dost mizerná a pomalá. Když jsem 3 měsíce nebyl přihlášen, měl jsem problém se dostat do účtu, hned byl blokovaný a musel jsem si nechat zasílat heslo. Nevím jak ostatní konkurenční společnosti ale s TopOption už nechci mít nic společného.

Štěpán Petřivý
Odpověď na Mirek

Ahoj, mrzí mě tvoje zkušenosti a bohužel musím z části souhlasit. Občas je aplikace pomalá. Každopádně pokud se jedná o výběry, nikdy jsem neměl žádný problém a peníze byly vždy do 5dní u mě. :-(

Připojte se k diskuzi
RECENZE

TOP Forex brokeři

Plus500 logo
Plus500Reklama
U 77 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
XTB logo
XTB★ 93 %
U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 92 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 90 %
U 68 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo