TopOption broker recenze

Celkové hodnocení:
20/100

Broker TopOption byl mezi lety 2013 a 2016 velice populárním brokerem binárních opcí nejen na evropském trhu, ale dokonce i v České republice. Podle statistik bylo v únoru 2016 11 % obchodníků obchodujících binání opce s brokerem TopOption z České republiky a byla to tak nejzastoupenější země z celého světa. Následovalo Německo s 9 %. A to hlavně díky svému licencování a registracím v Evropě, ale i kvůli rozsáhlým možnostem pro změnu jazyku nyní nabízí již více, než 20 jazyků. Ovšem poté zastoupení čechů lehce kleslo. A poslední dobou je vidět, proč.

Aktualizováno: Od konce roku 2017 již tento broker neexistuje.

TopOption zkušenosti

logo topoption s českou vlajkouTopOption bych nazval takovým českým národním brokerem. Nevím čím to je, ale podle mých zkušeností asi 85 % lidí, se kterými jsem kdy prohodil nějaká slova, někdy obchodovalo binární opce právě u brokera topoption. To může být způsobeno tím, že TopOption byl prvním brokerem nabízejícím český jazyk.

Pod vedením markets.com se broker TopOption rychle dostal do vedení mezi ostatními brokery, protože přinesl vysoce kvalitní platformu do oblasti binárních opcí, stejně jako markets.com kdysi přinesli do oblasti forexu.

Druhý odstavec bohužel již neplatí. Sice ve vedení před několika lety určitě byl, avšak už ne. Novější brokeři nabízející český jazyk zastaralý topoption rychle shodili do pozadí. Přečtěte si komentáře pod touto recenzí a zjistíte proč.

Platforma brokera TopOption

Tento broker funguje na platformě, kterou dříve poskytovalo o mnoho více brokerů – např. winner option (poté přejmenovaný na 24winner) a nebo optiontime. Všechny ostatní brokery fungující na této platformě broker topoption skoupil a nyní je asi jediným brokerem, který tuto revoluční platformu nabízí.

Platforma je svižná a nabízí různé typy obchodování, mezi které patři: klasické opce, 60 sekundové opce a nebo touch a no touch opce. Jediný problém, který jsem kdy zaznamenal byl na začátku roku 2015, kdy před přechodem na novou platformu opce zřídkakdy neexpirovaly na čas. To mohlo zapříčinit, že hlavně 60 sekundové binární opce skončily out-of-money.

V posledních 2 letech broker TopOption asi 3x změnil platformu. A nejen to, ale dokonce i vedení firmy se 3x změnilo. Došlo k nespočtu změn v obchodních podmínkách a podobným nekalostem.

Ano, pravda, dříve jsme brokera doporučovali a věřili jsme tomu, že se jedná o malé nedorozumění, ale ovšem vypadá to tak, že to pouhé nedorozumění nebylo. Přečtěte si názory opravdových obchodníků pod recenzí a vyjádřete se také.

Demo účet u brokera TopOption

Náhled platformy brokera topoption
Nový vzhled platformy brokera topoption

Chcete si vyzkoušet obchodování binárních opcí s brokerem topoption a přitom neriskovat ani halíř? Demo účet u brokera TopOption je skvělé místo, kde začít. TopOption demo účet sice přímo nenabízí, ale získat ho přece jen můžeme. Stačí provést vklad minimálně $ 200 a kontaktovat zákaznickou podporu.

Operátor zákaznické podpory nám demo účet nastaví a my si poté vždy při přihlašování můžeme vybrat, zda se chceme přihlásit a obchodovat se skutečnými penězi, nebo s penězi na demo účtu.

Ačkoli mnoho obchodníků namítá, že peníze vkládat nechce, existuje řešení. Peníze si hned po aktivování demo účtu můžete nechat zaslat zpět na váš bankovní účet. Budete je tam mít během 3 pracovních dní. Nic neriskujete a demo účet můžete mít tedy úplně zadarmo.

TopOpton – Zákaznická podpora

live chatŽivá podpora tohoto brokera je více než vstřícná a to nejen v angličtině, ale i v českém jazyce. Po požádání vám nabídnou demo účet, ovšem časově omezený. Pokud chcete, můžete na podporu dokonce i zavolat svým telefonem a vše vyřešit velice rychle. Emaily, které vás informují o registraci, vkladu a všem ostatním jsou všechny také v českém jazyce.

[ft_boxes box_style=’info’ ]Toto bohužel již neplatí. Sám jsem byl svědkem toho, kdy zákaznická podpora opravdu naléhala na obchodníky a použitím různých manipulačních technik se snažili z obchodníka vylákat vklad. Myslím si, že tak by se zákaznická podpora dobrého brokera chovat neměla.[/ft_boxes]

Případ okradeného Čecha!

Jeden z obchodníků (nebudu jmenovat), kteří u TopOption obchodovali si přišel na pěkný balík. Svůj počáteční vklad 100 € dokázal zhodnotit na celých 11 670 €. Myslím si, že to je úžasný případ a stoprocentně krásný pocit. Ovšem stalo se něco, co nikdo nečekal.

Ze dne na den obchodník přišel o všechny své vydělané peníze. Brokerovi se jednoduše nelíbilo, že by měl tak velkou částku vyplatit a rozhodl se zakročit. Ze dne na den ziskovému obchodníkovi všechny peníze z účtu smazali. A to včetně jeho původního vkladu 100 €.

topoption-manual-charge
Tady je vidět výpis z účtu úspěšného obchodníka.

Broker (resp. jeho zástupci) obchodníkovi řekl, že všechny peníze co vydělal vydělal omylem a to kvůli chybě systému. Informace o tom, co se stalo, nesmí dál šířit a pro jistotu jeho účet uzavřeli, aby už nemohl obchodovat. Obchodník mě informoval o tom, že se hodlá obrátit na ČNB. Ta bohužel ještě ale nezveřejnila žádné stanovisko.

Z toho plyne následující ponaučení, podle kterého se i já řídím. Vždy si svoje výdělky vybírejte. Minimálně jednou týdně. Pokud by se stalo, že broker přestane chtít výdělky vyplácet, všimnete si toho hned a alespoň něco budete mít doma.

U kterého brokera tedy obchodovat

Je pravda, že TopOption jsme (kdysi) doporučovali jako jasnou volbu. Od té doby jsme ho postupně přesunuli na spodní příčky naší tabulky hlavně z dovodu toho, že se objevovali jiní brokeři, kteří nabízeli lepší možnosti.

Kterému brokerovi se tedy teď nemusíte bát svěřit své peníze?

Určitě se mrkněte na naše srovnání všech brokerů binárních opcí.

Níže naleznete nejlepší alternativu

Ducascopy logo

Celkové hodnocení

90/100

 • Stránky a podpora v češtině
 • Možnost obchodovat binární opce u důvěryhodné společnosti
 • Minimální vklad $1000
 • Platforma je pouze v angličtině

Hlavní výhoda

Nabízí binární opce!

Přeji hodně štěstí všem obchodníkům.

✅ Jméno firmy TopOption
✅ Webová stránka www.topoption.com
✅ V češtině?
✅ Sídlo společnosti Limassol, Kypr
✅ Demo účet
✅ Minimální vklad 100 USD
✅ Minimální obchod 10 USD
✅ Zákaznická podpora Ano, emailem v češtině. Je ale poměrně pomalá.
✅ Počet aktiv 250
✅ Metody vkladu Platební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
✅ Metody výběru Platební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
✅ Měna účtu Dolary, Eura
✅ Mobilní aplikace?
✅ Webová verze?

Navštívit stránku

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
TopOption
Hodnocení
11stargraygraygraygray

64 KOMENTÁŘE

 1. Ahoj, měl bych dotaz.
  Před časem jsem zrušil účet u Topoption, emailem mi bylo zasláno, že účet je zrušen.
  Včera mi přišel ale tento email.

  AUTOMATIC TNT statement: your package is deferred
  In accordance with the TNT guidelines, TNT will have to charge you for the
  safe-keeping of your package N5gE5IH7n.

  Below is an URL that’ll let you check the current information on your item.

  TNT Delivery Status Manager

  Thank you for choosing TNT.

  Dost dobře nevím, jak se k tomu postavit.

 2. Topoption bez licence, to byla jen otázka času. Abych ale pravdu řekl, nečekal jsem, že to příjde tak brzo. Jednalo se o nejoblibenějšího brokera pro spoustu čechů, takže teď se bude muset shánět nějaká nahráda. Zam ě mohu určitě doporučit topbinary, s nímy jsem zatím spokojený.

 3. TOPOPTION jsou podvodníci, možná mám ještě štěstí, že jsem z nich dostal alespoň vklad !!! Výnosy mi dluží a tak to zůstane… Rozhodně nedoporučuji si s nimi vůbec začínat !!!

 4. Přátelé, jak se z TopOption dostat pryč ? Zkouším psát na podporu ale nic se neděje. Od Března je za neaktivní účty 25USD poplatek. Nehodlám nic platit.

 5. Abych řekl pravdu obchodoval jsem jak u topoption tak u iqoption i topbinary. Topoption byl ok, ale ta nejnovejsi platforma je na prd, sekala se a neoteviraly se obchody, ktere bych byval i vyhral. iqoption to same, mam hold starsi pocitac… topbinary je ale poměrně dobrý, nevšiml jsem si žádné nevýhody. jen min. vklad by mohl byt mensi a jejich appka na samsung je nic moc.. snad to zlepsi. Diky

 6. Pozor na topoption. Slibovali bonus a nedostal jsem nic a to se mi stalo 2x. Makleř mě kontaktoval a vysvětlil základy ale o analíze nebyla řeč. Prodělal jsem a chtěl skončit. Kontaktovali mě znovu a přemlouvali. Dostal jsem jiného makleře a ten se snažil školit. Ale opakoval se pořad dokola. Po 14dnech na mě nastoupil jiný a přesvědčoval na možnosri skvělích příležitostích. Sliboval mi znovu bonus a já souhlasil. Po vložení peněz se nikdo tři týdny neozval a bonus jsem znovu nedostal. Nakonec na mě nastoupil další makleř a dost ostře mi vyčetl že nejsem aktivní a nasměroval mě do obchodu na krerém jsem hodně prodělal. Jejich platforna reaguje pozdě. A minimálně 4x se mi stalo že na konci expirace jsem měl hodnotu v plusu a počítadlo blikalo zeleně a najednou se změnila barva do červena a byl jsem v mínusu a vždy u větších částek. Na topoption si dejte pozor.

 7. Haůůůůů….fakt jsem měla velkou chuť obchodovat, ale když jsem si přečetla všechny vaše komentáře, tak mě to nějak přechází 🙂
  Vrátí mi někdo radost ze života?

  • Nevím jestli ti obchodování binárních opcí může vrátit radost do života, od toho jsou tu jiné věci 😀 Ale tak na druhou stranu, pokud bych vydělával binárními opcemi 10.000 Kč deně, tak bych měl asi určitě radost ze života. Můžeš vyzkoušet jiného brokera. Například broker TopBinary, nebo iqoption se skvěle hodí pro začátečníky. Mohu doporučit oba dva, je jen na tobě, jakého si vybereš. Pokud by jsi měla nějaký dotaz, klidně se mě zeptej, jinak všechno potřebné info najdeš v recenzích brokerů.

 8. Zdarvím Štěpáne a Jirko. Jako první bych vám moc chtěl poděkovat za váš web, který mě před pár týdny dostal k binárním opcím a který mě pořád posouvá dále. Nevím, co bych bez vašeho edukativního webu dělal. Vždy, když něco potřebuji, nebo když si s něčím nevím rady, jdu právě sem. Četl a zkoumal jsem opravdu hodně webů, ale na žádném z těchto webů jsem nenašel takové informace, jaké poskytujete vy (technizká analíza, fundamentální analýza, seriál meta trader 4) to všechno a ještě mnohem více, jsou prostě informace, které jen tak někde nedostanete, rozhodně né zadarmo. Všechno tohle mi moc pomáhá a chtěl bych vám za to ještě jednou moc poděkovat a říci vám, ať v tom prosím pokračujete. Pořád je tu spousta lidí, jako jsem já. Kteří se o binárních opcích dozvěděli před krátkou dobou a chtěji se naučit obchodovat na burze. Takovým lidem jsou vaše rady opravdu prospěšné. O binární opce se zajímám jen pár týdnu a tak jsem se ještě neodhodlal začít obchodovat na reálném účtu, jsem takový dost opatrný. V nejbližších dnech ale chci poslat penize k brokerovi a začít pomaličku využívat to, co jsem se od vás naučil. Chtěl bych se vás zeptat, jakého brokera byste mi doporučili do začátku? Brokera iqoption, nebo topoption? Neumím moc anglicky, takže topoption by pro mě v tomto ohledu byl lepší volbou, ale zase iqoption má skvělou platformu. Co myslíte? Děkuji moc za radu a doufám, že budete pořád pokračovat v takto skvělých článcích. Děkuji!

  • Čau Karle,
   díky za chválu, hřeje to u srdce 😀 🙂

   Jinak jako nováčkovi bych ti určitě doporučil TopBinary – mají sice vyšší min. vklad než iq option, ale není to tak hrozné. Navíc jsou komplet v ČJ a mají super podporu.

   Pokud ti ale AJ moc nevadí (a ani moc jí potřebovat nebudeš, hlavních pár slov jako withdrawal, call, put, atd si zapamatuješ hned) tak určitě IQ Option stojí za vyzkoušení. Hlavně mají demo účet zdarma. 🙂

   Š

   • Ahoj,
    také se přidávám k pochvale za stránky, pro začátečníky tu je plno fajn rad. Vřele doporučuji na rozkoukání.
    Nicméně jakožto člověk, který s obchodováním začal v prosinci, rozhodně doporučuji IQ option. Jejich platforma je úplně někde jinde než u Topbinary.

 9. NEDOPORUČUJI TOP OPTION: nakonec mi uzavírají účet – nevyplatili mi ani zisk ani prostředky na účtu, které jsem složil. Řekl bych fakt dobrá zpronevěra peněz. Přeposílám text emailu:

  Dear XXXX Martin,

  Thank you for choosing Top Option!

  We hope this email finds you well!

  Unfortunately, due to recent events, we are informing you that your account is being closed for future usage.

  Attached, you will find an official document attesting the account foreclosure.

  Thank you for your understanding regarding this matter.

  Best regards,

  Edward Backer
  Customer Support +442038073061

  • Ahoj Martine,

   jak už jsem psal v emailu – mrzí mě to. Jsou to mrchy, tedy pokud vše co říkáš je pravda (ale proč by nebyla? 😉 )

   Díky za všechny materiály – udělám z nich anonymní výtažek, vše prošetřím a určitě to nenechám jen tak. Nejsi proti? 😉

   ŠP

   • Zdravím, taky jsem naletěla To Option, po vložení vkladu , účet zablokovaný, po nahraní dokladu , které požadovali se taky nic neděje. když jsem volala na podporu do Prahy, tak se s váma baví v Anglickém jazyce, tak jsem psala emaily a stejně nic. Holt , moje blbost. Vklad už asi nedostanu zpátky, s nima už tedy ne. A celé se to seká.

 10. Dneska jsem k topoption vložil 500 dolarů, ta uvidíme, jestli je nějak dobře zhodnotím 😀 😀 Před týdnem jsem vybral peníze od iq option, kde jsem měl asi 1500 dolarů za 2 měsíce, což taky není zlý. U topoption jsem obchodoval naposledy asi před měsícem. Když jsem začínal, tak tenhle broker byl první broker, kde jsem si založil obchodní účet a už to nějaký pátek bude no 😀

  • Taky budu do pár dnů vkládat k topoption. Neumím anglicky, takže pro mě česká lokalizace důležitá. Bude to můj první vklad k brokerovi, tak uvidíme, jestli svůj účet nějak zhodnotím. Moc s tím nepočítám, uvidíme no.

 11. Tak co obchodnící, jak se vám daří u brokera topoption? Myslím si, že u něho obchoduje pořád dost lídí i když mu samozřejmě dělá konkurenci více skvělých brokerů. Já jsem si dnes zase zaobchodoval u starého dobrého topoption a získ mého obchodního účtu byl 20%, což není úplně zlé. Co vy jak jste na tom? Co minulý měsíc, dařilo se vám? Dejte vědět! 😉

  • Já u topoption obchoduji už přes 3 roky a jsem pořád spokojený. Zkoušel jsem jednu dobu i jiné brokery binárních opcí, ale nějak mi nesedly, tak jsem zůstal u topoption. Já jsem zrovna včera neobchodoval, ale v pondělí jsem si na obchodním účtu udělal +265 dolarů, což mě potěšilo. Jinak za ty 3 roky jsem se dost zvedl. První rok jsem měl zhodnocení účtu asi 5%, druhý rok asi 8% a tenhle rok už jsem na nějakých 19%, což je fajn. Uvidíme, jak se bude dařit příští rok! Tak jako tak, jsem topoption věrný 😉

   • Taky už u brokera topoption mám obchodní účet řadu let, ale dlouho jsem u něho neobchodoval. Rád zkouším nové brokery, takže se mi očbas stane, že se u jednoho zaseknu a u těch dalších delší dobu neobchoduji. Ale topoption je taková klasika no, myslím, že to byl dokonce první broker u kterého jsem měl založený obchodní účet. Jinak pěkně zhodnocení, to se musí nechat. Je hlavně skvěle vidět, jak se posouváš a to je důležitý. Třeba další rok už bude zhodnocení 50% 😀 hodně štěstí!

 12. Zdravím všechny, používám Metatrader MT5 pro obchodování binárních opcí.
  TOPOPTION mi v pátek 7.10.2016 neuznal put opci s expirací v 23.00h EUR/USD na hladině 1.11977, přestože výsledek byl jasný In the money!
  Poslední páteční údaj EUR/USD je v 22.49h na hladině 1,11940  a dále pokračuje v neděli večer 23.00h na hladině EUR/USD 1.11788. Tedy hluboko pod mojí opcí a tedy jasný In the money!
  Po několika emailech se zákaznickou podporou nakonec uzavřeno:
  “Příslušné oddělení k došlo k závěru, že během zmíněné transakce nedošlo k žádné chybě, dále Meta-
  Trader 5 je platforma, která není spojena s našimi systémy, proto se mohou vyskytovat rozdíly v cenách
  mezi jednotlivými platformy.”
  Kde zjistím skutečný stav a tedy rozdíl mezi MT5 a “systémy” , které používá TOPOPTION? Často používám obchodování ke konci dne a takhle jsem přišel o 350 EUR.
  Nebo je to nějaká zrada na přerušení obchodování pátek – neděle?
  Poradíte mi i jinou hodnověrnou platformu (než používaný MT5), kde porovnám vývoj a skutečný stav EUR/USD?
  Díky moc! Biker

 13. Dobrý den,
  zajímalo by mě jak se získává bonus na TopOption.
  Po založení účtu a vložení peněz jsem začal obchodovat, nyní jsem provedl víc
  jak 60 obchodních transakcí. A nikde žádný bonus.
  Jak bonus získat?

 14. Ahoj…tak nakonec jsem se rozhodl zveřejnit moji zkušenost s Top Option brokerem (až po tel. rozhovoru s account manažerem Charles Bryant a Chief dealerem Top Option). Měl jsem velkou úspěšnost na obchodech a Top Option mi zmrazili účet. Prý došlo k technické chybě – zajímavé je, že chyba byla přesně v době expirace opce. Místo aby provedli revizi cen v expirace a zrevidovali P/L tak zrušili veškeré obchody a zmrazili účet na 17 dnů. nakonec je aktivní a má nulový zústatek. Vše provedli přes MANUAL CHARGE. Budu to eskalovat k ČNB a ke Kyperskému regulátorovi. Mám vškeré data k dispozici, takže kdyby chtěl někdo vidět podvod v reálu tak mohu poskytnour print screen and data v excelu. NEDOPORUČUJI obchodovat v žádném případě. Provedl jsem analýzu cen v expiraci s tick daty od DUKASCOPY (je možné snáhnout data pro různé asset classes). Domnívám se, že dochází k manipulaci s datyv expiraci). Martin

 15. Tady je výpis z trade account – vývoj balance v čase a nakonec krásný MANUAL CHARGE.
  pokud někdo nevěří tak poskytnu print screens z trading platformy.

  Invoice # Description Trade # Credit Debit Balance
  1347105 Manual Charge $11,669.50 $0.00
  1347095 Manual Charge $3.90 $11,669.50
  1108882 Charge 361442 $1,000.00 $11,673.40
  1108850 Gain 361412 $760.00 $11,673.40
  1108773 Gain 361392 $760.00 $11,913.40
  1108771 Gain 361355 $152.00 $10,153.40
  1108723 Gain 361381 $380.00 $9,801.40
  1108687 Gain 361365 $152.00 $10,421.40
  1108505 Charge 361322 $500.00 $10,469.40
  1108376 Charge 361274 $100.00 $10,969.40
  1107700 Gain 361014 $760.00 $11,069.40
  1107675 Charge 361007 $1,000.00 $9,309.40
  1107643 Gain 360987 $740.00 $10,309.40
  1107604 Gain 360976 $740.00 $9,569.40
  1107573 Gain 360964 $740.00 $8,829.40
  1107298 Gain 360957 $740.00 $8,089.40
  1107270 Gain 360944 $740.00 $7,349.40
  1107242 Gain 360936 $740.00 $6,609.40
  1107216 Gain 360927 $760.00 $5,869.40
  1107183 Gain 360913 $680.00 $5,109.40

  • Pokud máš zájem o bonus u brokera topoption, tak je dobré se domluvit se zákaznickou podporou. Přesně ti řeknou, na jaký bonus máš nárok (to se odvíjí od výše tvého vkladu) a také ti samozřejmě řeknou, co musíš pro získání bonusu u brokera topoption udělat. Takže pokud o bonus máš opravdu zájem, neváhej je kontaktovat.

 16. TopOption nejlepší,už nemusím chodit pracovat k pásu na třísměnný provoz jako nějaká cvičená opice! Teď jsem bohatej!!!

  • haha, tak to jsem se pobavil 😀 😀 taky bych nechtěl dělat na páste, to mi věř… Hlavně, aby ti to bohatství vydrželo, to je nejdůležitější! Ať se daří, přeji mnoho úspěšných obchodů u brokera topoption, vlastně i u těch ostatních 😀

 17. Dobrý den,
  chtěl bych se podělit o zkušenosti s obchodováním na Top Option. Dokud fungovala stará platforma tak vše probíhalo vpořádku. Po změně provedené v platformě ,je obchodování mizerné.aplikace je pomalá ,pořád se seká,emailová komunikace vůbec žádná, neodpovídají na emaily ,telefonická podpora v angličtině.Výběr proběhne tak za 2 dny /odepsání z účtu/, transakce převodu cca.5dní.
  Mátě někdo podobnou zkušenost s novou Platformou?

  Pěkný den Míra

 18. ahoj ptal jsem se uz ale jde u tohoto brokera udelat demo i na te vasi strance nebo jak to funguje? diky moc za opdoved

  • Hele jezo to demo na stránkách s tím vůbec nesouvisí, to můžeš používat jak chceš :.-) A demo u topoption dostaneš po vkladu, jednoduchy 🙂

 19. Díky za recenzi, TOPOPTION je opravdu TOP…. Je super že mají vklad tak nízký a českou podporu.. dokonce mají i demo účet.. suepr..

 20. Obchodoval jsem na TopOption asi rok a zkušenosti mizerný. Poslat peníze tam lze třeba kanalizací a je to OK ale když jde o výběr prostředků, strávíte tím hodiny, pošlete jim veškeré osobní doklady a stejně nemáte jistotu, že se všechno vyřídí. Jejich webová aplikace je taky dost mizerná a pomalá. Když jsem 3 měsíce nebyl přihlášen, měl jsem problém se dostat do účtu, hned byl blokovaný a musel jsem si nechat zasílat heslo. Nevím jak ostatní konkurenční společnosti ale s TopOption už nechci mít nic společného.

  • Ahoj, mrzí mě tvoje zkušenosti a bohužel musím z části souhlasit. Občas je aplikace pomalá. Každopádně pokud se jedná o výběry, nikdy jsem neměl žádný problém a peníze byly vždy do 5dní u mě. 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.