Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

HighLow Recenze - zkušenosti, návod, poplatky

HighLow
Celkové hodnocení:
90/100
Začít obchodovat

HighLow je broker z Austrálie, který vznikl v roce 2013 na platformě Market Pulse a to pod regulací ASIC. Narozdíl od většiny ostatních brokerů má své sídlo v Sydney, kde je také regulován. Minimální vklad k tomuto brokerovi je pouhých $ 50, ke kterým ještě navíc dostanete tzv. $ 50 CASHBACK, což jsou vlastně bezrizikové obchody.

Jedná se o poměrně dobrého brokera, ovšem doporučujeme spíše brokera IQ Option, který má ještě menší min. vklad 10 USD a taktéž skvělou platoformu. Pokud ale tohoto brokera zvolíte na zkoušku na vaše první obchodování, nemáte se čeho bát. Ohodnocení obchodů je nadstandardní a to na 88% pro většinu aktiv, se spread opcemi je zhodnocení dokonce 100%.

Nevýhoda tohoto brokera ale je, že nemá český jazyk ani obchodování v českých korunách, takže si moc pozornosti, bohužel, asi nezíská.

Klady

 • Broker je regulován Australian Financial Services
 • Minimální vklad $ 10 ( $50 při použití platební karty )
 • 50 USD zdarma na první obchody
 • Demo účet
 • Profit až 200%

Zápory

 • Málo obchodních aktiv
 • Platforma není moc přizpůsobitelná
 • Broker není regulován ČNB
Začít obchodovat s HighLow

Highlow Platforma

highlow nova platforma

Náhled na novou obchodovací platformu brokera highlow

Broker Highlow má svoji vlastní platformu, jež na trhu ještě není moc známá. Jedná se o platformu Market Pulse, která je velice rychlá a opce expirují vždy na čas, což je jedna z věcí, které se musí tomuto brokerovi nechat a pozdvyhnout. Obchodovat se může už s velmi nízkými částkami, jako je $10. Celá platforma působí lehkým dojmem a velice se mi líbí. V posledních měsících také prošla menšími změnami, takže teď vypadá trochu jinak – lépe.

Jako nevýhodu platformy musím vytknout malý počet dostupných aktiv (25) a nemožnost pohnout si s grafem. To je ale u brokerů více méně normální a my to ani ve skutečnosti nepotřebujeme, obchodujeme-li s pomocí Meta Traderu. Více o programu Meta Trader se můžete dozvědět zde: Seriál o Meta Traderu. Nečetli jste náš seriál ještě? V tom přápadě vám to vřele doporučuji.

Platforma High-Low je skvělá a to hlavně ze 3 důvodů:

 1. Nabízí obchodování Spread opcí s profitem 100 %
 2. Profit normálních opcí je 88 % a krátkodobých opcí (v řádech minut) je to dokonce 93 %
 3. Nabízí odprodej opcí a to ať jsou v profitu, nebo ne.

Broker highlow a jejich demo účet

highlow demoSkvělý je i fakt, že broker nabízí demo účet na vyzkoušení jeho platformy a to hned po registraci, zdarma a nijak časově omezené. Nemusíte tedy vkládat žádné peníze, jak je tomu u jiných brokerů a demo je vám k dispozici ihned. Jedná se o poměrně kvalitní demo, které vás nebude chtít tzv. “namotat” tak, jako například demo účty podvodů typu CzechMethod.

Pokud vám ale demo účet u tohoto brokera nevyhovuje, určitě si můžete otevřít demo účet zdarma u nás na stránce finex.cz (demo). U nás není třeba žádná registrace, ani nic takového. Prostě můžete hned začít obchodovat a to se určitě hodí.

HighLow Bonus $ 50 Zdarma

Něco, co ocení nejen začátečníci, ale i zkušenější obchodníci je tzv. $50 cashback zdarma, který spíše než cashbackem je jako risk-free trade. V praxi to znamená, že všechny vaše obchody (dokud nedosáhnou částky celkem $50) budou buď pro vás výherní a tedy výdělečné, nebo vám broker peníze vrátí a to bez jakýchkoli podmínek. Tento bonus je opravdu skvělý v tom, že nemusíte provádět žádné další obchody (jak tomu bývá u jiných bonusů) a všechny peníze si můžete hned vybrat.

Je sice pravda, že CySEC bonusy zakázal, ale high-low není regulovaný CySECem. Pravda je taková, že regulaci nemá proto, že je to australský a japonský broker a nepůsobí tedy v Evropě a proto ji ani mít nemusí. Pokud chcete obchodovat u tohoto brokera, není to ale žádný problém. Bonus u brokera highlow dostane každý obchodník binárních opcí, který provede minimální vklad, který je u brokera highlow pouhých $50. Tak na co čekat? 🙂

highlow cashback

Spread binární opce

Tento broker nenabízí pouze klasické high-low opce, ale i tzv. Spread opce. Tento typ binárních opcí, který broker HighLow umožňuje obchodníkovi obchodovat je výrazný tím, že opce nemají zisk 70 % a dokonce ani 85 % ale přímo 100 % a to nezávisle na času expirace, který zvolíme.

Jediná nevýhoda těchto opcí je to, že jsme proti brokerovi v mírné nevýhodě. Cena totiž musí překonat hranici pár (většinou okolo 6) pipů ve směru opce (call či put), aby pro nás byla zisková a skončila ITM.

highlow spread opce

Další články ohledně High-Low

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
HighLow
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Začít obchodovat

Detaily

Broker HighLow
URL Stránky https://highlow.net/
Založeno 2013
Sídlo Sydney, Austrálie
Podpora Austrálie +1300 168 668 / Japonsko + 0120-993-750
Typy podpory E-mail, Telefon
Jazyky Anglický, Japonský
Platforma MarketsPulse
Minimální vklad $ 50
Minimální výše obchodu $ 10
Maximální výše obchodu $ 500
Hlavní výhoda Nové účty $ 50 zdarma
Profit Až 100 %*
Demo účet zdarma Yes
Regulováno Yes
Regulace ASIC
Typ účtu Standardní
Metody vkladu Kreditní karty , Neteller, Bankovní převod
Metody výběru Kreditní karty , Neteller, Bankovní převod
Metody obchodu Pouze binární opce
Počet aktiv 25
Časy expirace 1 minuta, 3 minuty, 5 minut, 15 minut, 1 hodina, 24 hodin.
Typy aktiv Měnové páry, zlato a 5 indexů
Typy opcí Krátkodobé, Dlouhodobé
Obchoduje v měně USD, AUD
Bere měnu USD, AUD
V českém jazyce? No
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení 90/100
Začít obchodovat

Máte zkušenosti s HighLow? Napište nám je!

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Náhled na stránky brokera HighLow

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.