Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

HighLow Recenze - zkušenosti, návod, poplatky

HighLow
Celkové hodnocení:
90/100
Začít obchodovat

HighLow je broker z Austrálie, který vznikl v roce 2013 na platformě Market Pulse a to pod regulací ASIC. Narozdíl od většiny ostatních brokerů má své sídlo v Sydney, kde je také regulován. Minimální vklad k tomuto brokerovi je pouhých $ 50, ke kterým ještě navíc dostanete tzv. $ 50 CASHBACK, což jsou vlastně bezrizikové obchody.

Jedná se o poměrně dobrého brokera, ovšem doporučujeme spíše brokera IQ Option, který má ještě menší min. vklad 10 USD a taktéž skvělou platoformu. Pokud ale tohoto brokera zvolíte na zkoušku na vaše první obchodování, nemáte se čeho bát. Ohodnocení obchodů je nadstandardní a to na 88% pro většinu aktiv, se spread opcemi je zhodnocení dokonce 100%.

Nevýhoda tohoto brokera ale je, že nemá český jazyk ani obchodování v českých korunách, takže si moc pozornosti, bohužel, asi nezíská.

Klady

 • Broker je regulován Australian Financial Services
 • Minimální vklad $ 10 ( $50 při použití platební karty )
 • 50 USD zdarma na první obchody
 • Demo účet
 • Profit až 200%

Zápory

 • Málo obchodních aktiv
 • Platforma není moc přizpůsobitelná
 • Broker není regulován ČNB
Začít obchodovat s HighLow

Highlow Platforma

highlow nova platforma

Náhled na novou obchodovací platformu brokera highlow

Broker Highlow má svoji vlastní platformu, jež na trhu ještě není moc známá. Jedná se o platformu Market Pulse, která je velice rychlá a opce expirují vždy na čas, což je jedna z věcí, které se musí tomuto brokerovi nechat a pozdvyhnout. Obchodovat se může už s velmi nízkými částkami, jako je $10. Celá platforma působí lehkým dojmem a velice se mi líbí. V posledních měsících také prošla menšími změnami, takže teď vypadá trochu jinak – lépe.

Jako nevýhodu platformy musím vytknout malý počet dostupných aktiv (25) a nemožnost pohnout si s grafem. To je ale u brokerů více méně normální a my to ani ve skutečnosti nepotřebujeme, obchodujeme-li s pomocí Meta Traderu. Více o programu Meta Trader se můžete dozvědět zde: Seriál o Meta Traderu. Nečetli jste náš seriál ještě? V tom přápadě vám to vřele doporučuji.

Platforma High-Low je skvělá a to hlavně ze 3 důvodů:

 1. Nabízí obchodování Spread opcí s profitem 100 %
 2. Profit normálních opcí je 88 % a krátkodobých opcí (v řádech minut) je to dokonce 93 %
 3. Nabízí odprodej opcí a to ať jsou v profitu, nebo ne.

Broker highlow a jejich demo účet

highlow demoSkvělý je i fakt, že broker nabízí demo účet na vyzkoušení jeho platformy a to hned po registraci, zdarma a nijak časově omezené. Nemusíte tedy vkládat žádné peníze, jak je tomu u jiných brokerů a demo je vám k dispozici ihned. Jedná se o poměrně kvalitní demo, které vás nebude chtít tzv. “namotat” tak, jako například demo účty podvodů typu CzechMethod.

Pokud vám ale demo účet u tohoto brokera nevyhovuje, určitě si můžete otevřít demo účet zdarma u nás na stránce finex.cz (demo). U nás není třeba žádná registrace, ani nic takového. Prostě můžete hned začít obchodovat a to se určitě hodí.

HighLow Bonus $ 50 Zdarma

Něco, co ocení nejen začátečníci, ale i zkušenější obchodníci je tzv. $50 cashback zdarma, který spíše než cashbackem je jako risk-free trade. V praxi to znamená, že všechny vaše obchody (dokud nedosáhnou částky celkem $50) budou buď pro vás výherní a tedy výdělečné, nebo vám broker peníze vrátí a to bez jakýchkoli podmínek. Tento bonus je opravdu skvělý v tom, že nemusíte provádět žádné další obchody (jak tomu bývá u jiných bonusů) a všechny peníze si můžete hned vybrat.

Je sice pravda, že CySEC bonusy zakázal, ale high-low není regulovaný CySECem. Pravda je taková, že regulaci nemá proto, že je to australský a japonský broker a nepůsobí tedy v Evropě a proto ji ani mít nemusí. Pokud chcete obchodovat u tohoto brokera, není to ale žádný problém. Bonus u brokera highlow dostane každý obchodník binárních opcí, který provede minimální vklad, který je u brokera highlow pouhých $50. Tak na co čekat? 🙂

highlow cashback

Spread binární opce

Tento broker nenabízí pouze klasické high-low opce, ale i tzv. Spread opce. Tento typ binárních opcí, který broker HighLow umožňuje obchodníkovi obchodovat je výrazný tím, že opce nemají zisk 70 % a dokonce ani 85 % ale přímo 100 % a to nezávisle na času expirace, který zvolíme.

Jediná nevýhoda těchto opcí je to, že jsme proti brokerovi v mírné nevýhodě. Cena totiž musí překonat hranici pár (většinou okolo 6) pipů ve směru opce (call či put), aby pro nás byla zisková a skončila ITM.

highlow spread opce

Další články ohledně High-Low

Hodnocení
Hodnoceno dne
Broker
HighLow
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Začít obchodovat

Detaily

Broker HighLow
URL Stránky https://highlow.net/
Založeno 2013
Sídlo Sydney, Austrálie
Podpora Austrálie +1300 168 668 / Japonsko + 0120-993-750
Typy podpory E-mail, Telefon
Jazyky Anglický, Japonský
Platforma MarketsPulse
Minimální vklad $ 50
Minimální výše obchodu $ 10
Maximální výše obchodu $ 500
Hlavní výhoda Nové účty $ 50 zdarma
Profit Až 100 %*
Demo účet zdarma Yes
Regulováno Yes
Regulace ASIC
Typ účtu Standardní
Metody vkladu Kreditní karty , Neteller, Bankovní převod
Metody výběru Kreditní karty , Neteller, Bankovní převod
Metody obchodu Pouze binární opce
Počet aktiv 25
Časy expirace 1 minuta, 3 minuty, 5 minut, 15 minut, 1 hodina, 24 hodin.
Typy aktiv Měnové páry, zlato a 5 indexů
Typy opcí Krátkodobé, Dlouhodobé
Obchoduje v měně USD, AUD
Bere měnu USD, AUD
V českém jazyce? No
Mobilní verze Yes
Verze pro tablet Yes
Celkové hodnocení 90/100
Začít obchodovat

Máte zkušenosti s HighLow? Napište nám je!

2 komentáře k “HighLow”

 1. Zdravím všechny,
  HighLow od 1. srpna přestává registrovat nové obchodníky z Evropy a Spojeného království Velké Británie. Stávajícím obchodníkům z těchto destinací již nepovoluje vklady na účty, a od 1. září nebude přijímat pokyny k zadání obchodních příkazů. Během srpna umožňuje výběry zdarma. Binárním opcím je nejspíš definitivně odzvoněno….škoda…

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Náhled na stránky brokera HighLow

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.