Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Recenze » Stockpair

Čistý vzhled a dojem vždy dělal ze Stockpair jednoho z nejsilnějších brokerů. Ačkoli Stockpair nenabízel podporu českého jazyka, vždy byl plně regulován všemi významnými regulačními úřady.

Stockpair pokročilá platforma je rozhodující faktor a možná právě kvuli ní byl vyhodnocen čtenáři našeho webu jako nejlepší broker roku 2015.

Ocenění brokera Stockpair

broker-roku-2015-odznak

Broker Stockpair byl v roce 2015 v anketě mezi našimi čtenáři oceněn cenou NEJLEPŠÍ BROKER ROKU. Více informací o anketě můžete najít zde: Výsledky ankety.

Myslíme si, že ocenění sedělo – sami jsme u tohoto brokera v tu dobu obchodovali nejvíce. Ovšem od 1. srpna už u brokera neobchodujeme z důvodu změny jejich přístupu. Přečtěte si více zde: Brokera Stockpair již nedoporučujeme

Platforma brokera Stockpair

[ft_boxes box_style=’info’ ]Aktualizováno 2016: Broker Stockpair svoji platformu v červenci 2016 změnil. Platforma sice více méně funguje stále stejně, ale vypadá trochu odlišně. Více informací o nové platformě v tomto článku: Nová platforma brokera Stockpair![/ft_boxes]

Naše zkušenosti s brokerem Stockpair

Podle nás se jednalo o jednoho z nejlepších brokerů binárních opcí. Osobně jsme nikdy neměli problém s vkladem peněz, ani s jejich výběrem.

Zajímavé je, že vám broker jednou za čas posílá emaily s nabídkami. Někdy se může jednat o bonus 25 % na váš příští vklad, někdy to může být až 150% bonus. Občas ale, čehož rád využívám, vám přijde nabídka bezrizikových obchodů. Stačí provést vklad peněz a vaše příští (1 až 5) obchody vám buď vydělají peníze, nebo se jednoduše nebudou počítat a prodělané peníze se vám vrátí.

stars
20 %
Již neexistuje
Broker Stockpair ukončil svoje působení na konci roku 2017.

   Jméno firmyStockpair
   Webová stránkawww.stockpair.com
   V češtině?
   Minimální vklad250 USD
   Minimální obchod20 USD
   Počet aktiv240
   Další poplatkyNejsou
   Metody vkladuPlatební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
   Měna účtuDolary, Eura
   Webová verze?

   RECENZE

   TOP Forex a CFD brokeři

   XTB logo
   XTB★ 98 %
   U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   RoboMarkets logo
   RoboMarkets★ 96 %
   U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   eToro logo
   eToro★ 95 %
   U 71 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
   Facebook icon Jít na Facebook
   Finex logo