Finex.cz logo
Menu
Finex » Recenze » Stockpair

StockPair

Čistý vzhled a dojem vždy dělal ze Stockpair jednoho z nejsilnějších brokerů. Ačkoli Stockpair nenabízel podporu českého jazyka, vždy byl plně regulován všemi významnými regulačními úřady.

Stockpair pokročilá platforma je rozhodující faktor a možná právě kvuli ní byl vyhodnocen čtenáři našeho webu jako nejlepší broker roku 2015.

Ocenění brokera Stockpair

broker-roku-2015-odznak

Broker Stockpair byl v roce 2015 v anketě mezi našimi čtenáři oceněn cenou NEJLEPŠÍ BROKER ROKU. Více informací o anketě můžete najít zde: Výsledky ankety.

Myslíme si, že ocenění sedělo – sami jsme u tohoto brokera v tu dobu obchodovali nejvíce. Ovšem od 1. srpna už u brokera neobchodujeme z důvodu změny jejich přístupu. Přečtěte si více zde: Brokera Stockpair již nedoporučujeme

Platforma brokera Stockpair

[ft_boxes box_style=’info‘ ]Aktualizováno 2016: Broker Stockpair svoji platformu v červenci 2016 změnil. Platforma sice více méně funguje stále stejně, ale vypadá trochu odlišně. Více informací o nové platformě v tomto článku: Nová platforma brokera Stockpair![/ft_boxes]

Naše zkušenosti s brokerem Stockpair

Podle nás se jednalo o jednoho z nejlepších brokerů binárních opcí. Osobně jsme nikdy neměli problém s vkladem peněz, ani s jejich výběrem.

Zajímavé je, že vám broker jednou za čas posílá emaily s nabídkami. Někdy se může jednat o bonus 25 % na váš příští vklad, někdy to může být až 150% bonus. Občas ale, čehož rád využívám, vám přijde nabídka bezrizikových obchodů. Stačí provést vklad peněz a vaše příští (1 až 5) obchody vám buď vydělají peníze, nebo se jednoduše nebudou počítat a prodělané peníze se vám vrátí.

20 %
Již neexistuje
Broker Stockpair ukončil svoje působení na konci roku 2017.

   Jméno firmyStockpair
   Webová stránkawww.stockpair.com
   V češtině?
   Minimální vklad250 USD
   Minimální obchod20 USD
   Počet aktiv240
   Další poplatkyNejsou
   Metody vkladuPlatební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
   Měna účtuDolary, Eura
   Webová verze?

   Milan

   Ahoj všem,
   dnes jsem zjisti, že Stokpair k 4.11.2017 končí!!! „Rádi bychom Vás informovali, že společnost rozhodla o pozastavení obchodní činnosti ze dne 4. listopadu 2017.
   Počínaje 4. listopadem 2017 a poté nebudou klienti moci obchodovat s jejich účtem, zadávat žádné obchodní pozice a financovat svůj účet.
   Klienti, kteří mají na svém účtu oprávněné prostředky, mohou odeslat žádost o výběr v sekci Můj účet. Náš tým se bude snažit zpracovat vaši žádost (v závislosti na pravidelných podmínkách a pravidlech společnosti)
   V případě jakýchkoli dotazů prosím pošlete e-mail na adresu support@stockpair.com.
   Rádi bychom vám poděkovali za obchodování s námi a vyjádřili naši nejhlubší uznání za vaše podnikání.“

   Kterého brokera můžete doporučit na krátkodobé obchody (5 min)? Kromě TopBinary. Tam už jsem :-D. Pokud možno s možností zadávat obchody na 15, 30, 60 min.

   Předem díky za odpověď.

   Štěpán Petřivý

   Ahoj Milane, díky za zprávu. V tom případě doporučuji na 100% IQ Option. :-)

   Bob

   Dobrý den,chci se zeptat, Stockpair v reklamě pro i Robot předvádí obchodování s auto- robotní funkcí a Vy se v recenzi u tohoto brokera vůbec nezmiňujete. Je to novinka letošního roku, nebo blaamáž. Děkuji za odpověď.

   Štěpán Petřivý

   Ahoj, nevím o tom. Pošli mi prosím odkaz na tuto reklamu.

   Dominik

   Ahoj Štěpáne, vložil jsem peníze na Stockpair a nyní se mi poprvé zobrazilo, že jsem stříbrný uživatel a že mi zbývá 10 000$ k tomu mít silver-200 plán a měsíční cashback 0.5%. Také je zde psáno, že moje minimální bilance je 800$, ale mám vloženo pouze 400$. Co z toho pro mě plyne?

   Díky za odpověď.

   Štěpán Petřivý - Binární Opce

   Ahoj, to znamená, že tvoje celkové vklady dohromady překonaly hranici $1000. Na konci měsíce, pokud budeš mít více než $800 na účtě, dostaneš 0.5% z proobchodovaných peněz zpět na účet. ŠP

   Kostička

   Ahoj tady kostkáč, místo stocku jsem zvolil topoption… Ale díky za nabídku ;-)

   Karel Kruška

   Dobrý den, vzhledem k mé naprosté neznalosti v obchodování jakého -koli charakteru , bych si dovolil oslovit Vás a tím Vás požádat o mnohem konkrétnější příklad pro začátečníka. Důvod mého zájmu spočívá samozřejmě v důsledku nedostatku financí a s tím spojených problémů . Přemýšlení a různé nápady mne tedy zavedly až sem na internet kde jsem vlastně narazil na obchod jako takový. mnohé jsem pročetl ale moudrý z ničeho nejsem. Zajímá mne tedy jestli se vůbec mám i nadále zajímat o něco čemu naprosto nerozumím a nebo je i pro mne šance že proniknu do obchodování a pochopím?? děkuji . S pozdravem Karel.

   Štěpán Petřivý - Binární Opce

   Ahoj Karle,

   šance, že to člověk pochopí, je vysoká u každého – stačí jen chtít. Samozřejmě musím upozornit na to, že člověk bez jakýchkoli znalostí pravděpodobně o své investované peníze přijde.

   Pokud ale opravdu umět obchodovat chceš a hodláš se desítky nejen hodin, ale dní (možná týdnů) učit a zdokonalovat v obchodování – může to být skvělý business.

   Jkapi

   Podle mě teda Stockpair nejlepší broker… Ale musí se umět anglicky no :) 12 dubna jsem vložil minimum 250 USD a teď jsem 300 USD vybral a ještě tam mám 200 na obchodování

   Filuta

   Jo stockpair to je prostě něco…. Nejlepší broker! Škoda že není v češtině.. A jak získám ten bonus, když už jsem obchodoval? Děkuji

   Zuzana

   ahoj prosim jak začít?uz sem dla vklad

   Štěpán Petřivý - Binární Opce

   Ahoj, jak to myslíš. Jak začít? Mrkni na TIPY PRO ZAČÁTEČNÍKY zde: https://finex.cz/binarni-opce-tipy-pro-zacatecniky/

   Denča

   Ahoj jak je to s BERSI strategii? Pošlou mi ju od stockpair po registraci? Diky

   Štěpán Petřivý

   Ahoj Denčo, stačí vyplnit tento formulář: Získej BERSI 2.0 ZDARMA. A já ti ji poté pošlu. :-)

   Štěpán Petřivý

   Nyní je možné brokery komentovat! Tak co, kdo už se stockpair obchoduje?? :-)

   RECENZE

   TOP Akcioví a forex brokeři

   XTB logo
   XTB★ 93 %
   U 73 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   RoboMarkets logo
   RoboMarkets★ 92 %
   U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   eToro logo
   eToro★ 90 %
   U 67 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   Degiro logo
   Degiro★ 89 %
   Investování zahrnuje rizika ztrát.
   Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
   Facebook icon Jít na Facebook
   Finex logo