Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu

Čistý vzhled a dojem dělá ze Stockpair jednoho z nejsilnějších brokerů binárních opcí. Ačkoli broker nenabízel podporu českého jazyka, vždy byl plně regulován všemi významnými regulačními úřady. Stockpair pokročilá platforma je rozhodující faktor a možná právě kvuli ní byl vyhodnocen čtenáři našeho webu jako nejlepší broker roku 2015. Stockpair nabízí spoustu expiračních časů k výběru při obchodování jak klasických binárních opcí, tak i párových opcí. Minimální vklad k brokerovi byl několik let nastaven na $ 200, ovšem nyní je $250.

Ocenění brokera Stockpair

broker-roku-2015-odznak

Broker Stockpair byl v roce 2015 v anketě mezi našimi čtenáři oceněn cenou NEJLEPŠÍ BROKER ROKU. Více informací o anketě můžete najít zde: Výsledky ankety.

Myslíme si, že ocenění sedělo – sami jsme u tohoto brokera v tu dobu obchodovali nejvíce. Ovšem od 1. srpna už u brokera neobchodujeme z důvodu změny jejich přístupu. Přečtěte si více zde: Brokera Stockpair již nedoporučujeme

Platforma brokera Stockpair

Expirační časy

Výběr expiračních časů u brokera Stockpair

Stockpair je jediný broker na trhu nabízející právě tuto ojedinělou platformu, na které jsou obchody vyhodnocovány rychle – proto je vhodný zejména pro obchodování opcí s kratší dobou expirace sahající od 60 sekund do 5 minut.

Díky bezpečnému obchodování a ochrany aktiv si můžete být jisti, že vaše peníze jsou v bezpečí. Pokud by se vyskytl jakýkoli problém (ale to se s největší pravděpodobností nestane) stačí kontaktovat buď nás zde na webu, nebo přímo registrační úřady CySEC a všechny peníze se vám vrátí. Všechny vklady do 20.000€ jsou totiž pojištěny proti úpadku brokera, což je další výhoda toho, že je broker regulován.

Rozsáhle informace o vašem obchodování jsou vám k dispozici v záložce Portfolio a Trade History, což je samozřejmost. Stockpair vám také ale dovolí obchodovat úplně bez jakýchkoli zbytečných skrytých poplatků. Bez nich ušetříte spoustu peněz, což bohužel není typické pro všechny brokery.

Platforma brokera stockpair

Takto vypadá platforma brokera stockpair

Platforma, jak můžeme vidět, je velice jednoduchá a to hlavně proto, aby se v ní dokázal orientovat i úplný začátečník. Obchodovat můžeme veliké množství nejrůznějších aktiv a to s obchody od výše $20 až po $6 000, v závislosti na velikosti našeho vkladu. Platforma má také mobilní verzi.

[ft_boxes box_style=’info’ ]Aktualizováno 2016: Broker Stockpair svoji platformu v červenci 2016 změnil. Platforma sice více méně funguje stále stejně, ale vypadá trochu odlišně. Více informací o nové platformě v tomto článku: Nová platforma brokera Stockpair![/ft_boxes]

sekce technické analýzy u brokera stockpairKromě klasických opcí, KIKO opcí a obchodování párů nás platforma brokera stockpair překvapí i možnostmi, jako je například kontrola obchodu (trade control), díky které můžeme zavřít obchod, který nám nevychází podle našich představ s menším riskem, ale naopak uzavřít obchod v plusu. Další možností, kterou stockpair nabízí je i sekce technické analýzy (obrázek vpravo), která nabízí supporty a resistence, bollingerovy křivky, klouzavé průměry a RSI indikátor.

KIKO binární opce u brokera Stockpair

Kiko opce

Takto vypadá obchodování KIKO opcí

Stockpair potvrzuje své vedení na trhu i tím, že jako jediný broker nabízí KIKO binární opce. Obchodník zvolí buď CALL, nebo PUT, stejně jako u touch opce. Spekulujeme tedy o tom, zda se cena dříve dotkne určité hranice nad, nebo pod aktuální cenou.

Co je tu však nové je fakt, že už nejsme vázáni na čas. To znamená, že kdyby se cena nedotkla ani jedné z úrovní po dobu klidně 10 hodin a stále mezi nimi jen „pendlovala,“ pořád bychom měli otevřený obchod, který by mohl skončit in-money.

Podle nás je právě tento typ obchodování jedním z důvodů, proč zvolit zrovna tohoto brokera. Předejdeme s nimi tak totiž tzv. černým místům, které se tvoří v době nerozhodnosti marketmakerů a tak se můžeme vyvarovat spoustě prodělečných obchodů.

Demo účet u brokera Stockpair

demo účet stockpair

Náhled na náš demo účet

Stockpair demo účet již přímo nenabízí, avšak v minulosti ho nabízel ke každému vkladu. Věříme, že se vám však vyplatí napsat alespoň na živou podporu ve formě chatu, kterou tento broker nabízí. S nimi se totiž můžete domluvit na spoustě věcí, jako je např. bonus, nebo i zmíněný demo účet.

Často se bohužel stane, že nás živá podpora odkáže na tzv. account managera. V tomto případě už stačí jen čekat, až nám na telefonní číslo zadané při registraci zavolá náš account manager a s ním se na zřízení demo účtu můžeme dohodnout. Většinou u Stockpair DEMO účet zřizují již při vkladu $ 500. Pokud se však nepoštěstí, nezbývá nic jiného, než používat demo účet u nás na webu a to zdarma.

Přehled typů účtů u Stockpair

stockpari-accnouts

Typy účtů u brokera Stockpair

Stockpair nabízí i velikou nabídku typů účtů, které můžeme používat. Tyto účty se nazývají Silver, Gold, Platinum a VIP. Typy účtů se liší velikostmi obchodů, cashbackem a dokonce i lepší podporou ze strany našeho account manažera. Pro zvětšení obrázku napravo na něj klikněte.

A co je to ten cashback, který obchodníci s většími obnosy získají? Cashback znamená, že z celé zobchodované částky za jeden měsíc dostanete určité procento zpět na váš účet a je jedno, zda obchody byly prodělečné, či výdělečné. Je-li tedy cashback 3 % a my za jeden měsíc uděláme obchody v celkové hodnotě $100 000, na další měsíc budeme mít $ 3 000 na obchodování zdarma.

Naše zkušenosti s brokerem Stockpair

Podle nás se jedná o nejlepšího brokera binárních opcí, který je momentálně na trhu k dispozici. Osobně jsme nikdy neměli problém s vkladem peněz, ani s jejich výběrem.

Zajímavé je, že vám broker jednou za čas posílá emaily s nabídkami. Někdy se může jednat o bonus 25 % na váš příští vklad, někdy to může být až 150% bonus. Občas ale, čehož rád využívám, vám přijde nabídka bezrizikových obchodů. Stačí provést vklad peněz a vaše příští (1 až 5) obchody vám buď vydělají peníze, nebo se jednoduše nebudou počítat a prodělané peníze se vám vrátí.

Jak už bylo zmíněno, platforma je svižná a podává solidní výkon. Doporučujeme zkusit obchodovat binární KIKO opce. Tak co, jdete do toho? :-)

stars
20 %
Již neexistuje
Broker Stockpair ukončil svoje působení na konci roku 2017.

   ✅ Jméno firmyStockpair
   ✅ Webová stránkawww.stockpair.com
   ✅ V češtině?
   ✅ Demo účet
   ✅ Minimální vklad250 USD
   ✅ Minimální obchod20 USD
   ✅ Počet aktiv240
   ✅ PoplatkyNejsou
   ✅ Metody vkladuPlatební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
   ✅ Měna účtuDolary, Eura
   ✅ Mobilní aplikace?
   ✅ Webová verze?

   RECENZE

   TOP Forex a CFD brokeři

   XTB logo
   XTB★ 98 %
   U 77 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   eToro logo
   eToro★ 93 %
   U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   RoboMarkets logo
   RoboMarkets★ 91 %
   U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
   Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
   Facebook icon Jít na Facebook

   Podpořte nás!

   Líbi se vám články na Finex.cz? Podpořit nás můžete libovolným darem. Moc děkujeme!
   BTC donate adresa

   BTC Donate address
   3Ax7aQT2KgMEwAh3LrYEiCwQEK3vhxBUhf

   Změna měny BTC/LTC