StockPair

Celkové hodnocení:
30/100

Čistý vzhled a dojem dělá ze Stockpair jednoho z nejsilnějších brokerů binárních opcí. Ačkoli broker nenabízel podporu českého jazyka, vždy byl plně regulován všemi významnými regulačními úřady. Stockpair pokročilá platforma je rozhodující faktor a možná právě kvuli ní byl vyhodnocen čtenáři našeho webu jako nejlepší broker roku 2015. Stockpair nabízí spoustu expiračních časů k výběru při obchodování jak klasických binárních opcí, tak i párových opcí. Minimální vklad k brokerovi byl několik let nastaven na $ 200, ovšem nyní je $250.

Aktualizováno: Broker Stockpair se k 4. 11. 2017 rozhodl ukončit svou činnost. Teď již stránky nefungují.

Ocenění brokera Stockpair

broker-roku-2015-odznak

Broker Stockpair byl v roce 2015 v anketě mezi našimi čtenáři oceněn cenou NEJLEPŠÍ BROKER ROKU. Více informací o anketě můžete najít zde: Výsledky ankety.

Myslíme si, že ocenění sedělo – sami jsme u tohoto brokera v tu dobu obchodovali nejvíce. Ovšem od 1. srpna už u brokera neobchodujeme z důvodu změny jejich přístupu. Přečtěte si více zde: Brokera Stockpair již nedoporučujeme

Platforma brokera Stockpair

Expirační časy
Výběr expiračních časů u brokera Stockpair

Stockpair je jediný broker na trhu nabízející právě tuto ojedinělou platformu, na které jsou obchody vyhodnocovány rychle – proto je vhodný zejména pro obchodování opcí s kratší dobou expirace sahající od 60 sekund do 5 minut.

Díky bezpečnému obchodování a ochrany aktiv si můžete být jisti, že vaše peníze jsou v bezpečí. Pokud by se vyskytl jakýkoli problém (ale to se s největší pravděpodobností nestane) stačí kontaktovat buď nás zde na webu, nebo přímo registrační úřady CySEC a všechny peníze se vám vrátí. Všechny vklady do 20.000€ jsou totiž pojištěny proti úpadku brokera, což je další výhoda toho, že je broker regulován.

Rozsáhle informace o vašem obchodování jsou vám k dispozici v záložce Portfolio a Trade History, což je samozřejmost. Stockpair vám také ale dovolí obchodovat úplně bez jakýchkoli zbytečných skrytých poplatků. Bez nich ušetříte spoustu peněz, což bohužel není typické pro všechny brokery.

Platforma brokera stockpair
Takto vypadá platforma brokera stockpair

Platforma, jak můžeme vidět, je velice jednoduchá a to hlavně proto, aby se v ní dokázal orientovat i úplný začátečník. Obchodovat můžeme veliké množství nejrůznějších aktiv a to s obchody od výše $20 až po $6 000, v závislosti na velikosti našeho vkladu. Platforma má také mobilní verzi.

[ft_boxes box_style=’info’ ]Aktualizováno 2016: Broker Stockpair svoji platformu v červenci 2016 změnil. Platforma sice více méně funguje stále stejně, ale vypadá trochu odlišně. Více informací o nové platformě v tomto článku: Nová platforma brokera Stockpair![/ft_boxes]

sekce technické analýzy u brokera stockpairKromě klasických opcí, KIKO opcí a obchodování párů nás platforma brokera stockpair překvapí i možnostmi, jako je například kontrola obchodu (trade control), díky které můžeme zavřít obchod, který nám nevychází podle našich představ s menším riskem, ale naopak uzavřít obchod v plusu. Další možností, kterou stockpair nabízí je i sekce technické analýzy (obrázek vpravo), která nabízí supporty a resistence, bollingerovy křivky, klouzavé průměry a RSI indikátor.

KIKO binární opce u brokera Stockpair

Kiko opce
Takto vypadá obchodování KIKO opcí

Stockpair potvrzuje své vedení na trhu i tím, že jako jediný broker nabízí KIKO binární opce. Obchodník zvolí buď CALL, nebo PUT, stejně jako u touch opce. Spekulujeme tedy o tom, zda se cena dříve dotkne určité hranice nad, nebo pod aktuální cenou.

Co je tu však nové je fakt, že už nejsme vázáni na čas. To znamená, že kdyby se cena nedotkla ani jedné z úrovní po dobu klidně 10 hodin a stále mezi nimi jen „pendlovala,“ pořád bychom měli otevřený obchod, který by mohl skončit in-money.

Podle nás je právě tento typ obchodování jedním z důvodů, proč zvolit zrovna tohoto brokera. Předejdeme s nimi tak totiž tzv. černým místům, které se tvoří v době nerozhodnosti marketmakerů a tak se můžeme vyvarovat spoustě prodělečných obchodů.

Demo účet u brokera Stockpair

demo účet stockpair
Náhled na náš demo účet

Stockpair demo účet již přímo nenabízí, avšak v minulosti ho nabízel ke každému vkladu. Věříme, že se vám však vyplatí napsat alespoň na živou podporu ve formě chatu, kterou tento broker nabízí. S nimi se totiž můžete domluvit na spoustě věcí, jako je např. bonus, nebo i zmíněný demo účet.

Často se bohužel stane, že nás živá podpora odkáže na tzv. account managera. V tomto případě už stačí jen čekat, až nám na telefonní číslo zadané při registraci zavolá náš account manager a s ním se na zřízení demo účtu můžeme dohodnout. Většinou u Stockpair DEMO účet zřizují již při vkladu $ 500. Pokud se však nepoštěstí, nezbývá nic jiného, než používat demo účet u nás na webu a to zdarma.

Přehled typů účtů u Stockpair

stockpari-accnouts
Typy účtů u brokera Stockpair

Stockpair nabízí i velikou nabídku typů účtů, které můžeme používat. Tyto účty se nazývají Silver, Gold, Platinum a VIP. Typy účtů se liší velikostmi obchodů, cashbackem a dokonce i lepší podporou ze strany našeho account manažera. Pro zvětšení obrázku napravo na něj klikněte.

A co je to ten cashback, který obchodníci s většími obnosy získají? Cashback znamená, že z celé zobchodované částky za jeden měsíc dostanete určité procento zpět na váš účet a je jedno, zda obchody byly prodělečné, či výdělečné. Je-li tedy cashback 3 % a my za jeden měsíc uděláme obchody v celkové hodnotě $100 000, na další měsíc budeme mít $ 3 000 na obchodování zdarma.

Naše zkušenosti s brokerem Stockpair

Podle nás se jedná o nejlepšího brokera binárních opcí, který je momentálně na trhu k dispozici. Osobně jsme nikdy neměli problém s vkladem peněz, ani s jejich výběrem.

Zajímavé je, že vám broker jednou za čas posílá emaily s nabídkami. Někdy se může jednat o bonus 25 % na váš příští vklad, někdy to může být až 150% bonus. Občas ale, čehož rád využívám, vám přijde nabídka bezrizikových obchodů. Stačí provést vklad peněz a vaše příští (1 až 5) obchody vám buď vydělají peníze, nebo se jednoduše nebudou počítat a prodělané peníze se vám vrátí.

Jak už bylo zmíněno, platforma je svižná a podává solidní výkon. Doporučujeme zkusit obchodovat binární KIKO opce. Tak co, jdete do toho? 🙂

✅ Jméno firmy Stockpair
✅ Webová stránka www.stockpair.com
✅ V češtině?
✅ Demo účet
✅ Minimální vklad 250 USD
✅ Minimální obchod 20 USD
✅ Počet aktiv 240
✅ Poplatky Nejsou
✅ Metody vkladu Platební karta, bankovní převod, PayPal, Neteller, Skrill
✅ Měna účtu Dolary, Eura
✅ Mobilní aplikace?
✅ Webová verze?

Navštívit stránku

1 komentář

 1. Ahoj všem,
  dnes jsem zjisti, že Stokpair k 4.11.2017 končí!!! “Rádi bychom Vás informovali, že společnost rozhodla o pozastavení obchodní činnosti ze dne 4. listopadu 2017.
  Počínaje 4. listopadem 2017 a poté nebudou klienti moci obchodovat s jejich účtem, zadávat žádné obchodní pozice a financovat svůj účet.
  Klienti, kteří mají na svém účtu oprávněné prostředky, mohou odeslat žádost o výběr v sekci Můj účet. Náš tým se bude snažit zpracovat vaši žádost (v závislosti na pravidelných podmínkách a pravidlech společnosti)
  V případě jakýchkoli dotazů prosím pošlete e-mail na adresu support@stockpair.com.
  Rádi bychom vám poděkovali za obchodování s námi a vyjádřili naši nejhlubší uznání za vaše podnikání.”

  Kterého brokera můžete doporučit na krátkodobé obchody (5 min)? Kromě TopBinary. Tam už jsem :-D. Pokud možno s možností zadávat obchody na 15, 30, 60 min.

  Předem díky za odpověď.

 2. Dobrý den,chci se zeptat, Stockpair v reklamě pro i Robot předvádí obchodování s auto- robotní funkcí a Vy se v recenzi u tohoto brokera vůbec nezmiňujete. Je to novinka letošního roku, nebo blaamáž. Děkuji za odpověď.

 3. Ahoj Štěpáne, vložil jsem peníze na Stockpair a nyní se mi poprvé zobrazilo, že jsem stříbrný uživatel a že mi zbývá 10 000$ k tomu mít silver-200 plán a měsíční cashback 0.5%. Také je zde psáno, že moje minimální bilance je 800$, ale mám vloženo pouze 400$. Co z toho pro mě plyne?

  Díky za odpověď.

 4. Dobrý den, vzhledem k mé naprosté neznalosti v obchodování jakého -koli charakteru , bych si dovolil oslovit Vás a tím Vás požádat o mnohem konkrétnější příklad pro začátečníka. Důvod mého zájmu spočívá samozřejmě v důsledku nedostatku financí a s tím spojených problémů . Přemýšlení a různé nápady mne tedy zavedly až sem na internet kde jsem vlastně narazil na obchod jako takový. mnohé jsem pročetl ale moudrý z ničeho nejsem. Zajímá mne tedy jestli se vůbec mám i nadále zajímat o něco čemu naprosto nerozumím a nebo je i pro mne šance že proniknu do obchodování a pochopím?? děkuji . S pozdravem Karel.

  • Ahoj Karle,

   šance, že to člověk pochopí, je vysoká u každého – stačí jen chtít. Samozřejmě musím upozornit na to, že člověk bez jakýchkoli znalostí pravděpodobně o své investované peníze přijde.

   Pokud ale opravdu umět obchodovat chceš a hodláš se desítky nejen hodin, ale dní (možná týdnů) učit a zdokonalovat v obchodování – může to být skvělý business.

 5. Podle mě teda Stockpair nejlepší broker… Ale musí se umět anglicky no 🙂 12 dubna jsem vložil minimum 250 USD a teď jsem 300 USD vybral a ještě tam mám 200 na obchodování

 6. Jo stockpair to je prostě něco…. Nejlepší broker! Škoda že není v češtině.. A jak získám ten bonus, když už jsem obchodoval? Děkuji

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.