Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Revoluce na trhu hardwarových peněženek! Trezor představil hned 3 nové produkty

Publikováno
Revoluce na trhu hardwarových peněženek! Trezor představil hned 3 nové produkty
Zdroj: trezor.io

Česká společnost Trezor, celosvětově známý výrobce bezpečných hardware kryptoměnových peněženek, představila na veletrhu Bitcoin Amsterdam hned 3 nové produkty, kterými v příštích týdnech rozšíří svoji nabídku.

Jedná se o novou generaci peněženky Trezor Safe, její limitovanou edici Trezor Safe 3 Bitcoin-Only a zařízení určené k úschově seedu Trezor Keep Metal. Již nyní je možné si všechny zmíněné předobjednat na oficiálních stránkách.

Trezor Safe 3

Hlavními přednostmi nejnovější peněženky z produktové řady Trezoru mají být její intuitivnost a cenová dostupnost. Ke snadnému užívání má pomáhat 2,4cm veliký monochromatický OLED displej s rozlišením 128x64px a podpora aplikace Trezor Suite, díky níž mohou uživatelé lehce odesílat, přijímat, nakupovat i prodávat tisíce kryptoměn.

S cenou 1 899 Kč se nejnovější Trezor přibližuje cenovce již postaršího Trezoru One, který se dnes prodává za 1 699 Kč. Trojici nabízených peněženek doplňuje vlajková loď Trezor T, jež navíc nabídne dotykovou obrazovku a stojí 5 390 Kč.

Trezor Safe 3 lze objednat ve 4 barevných provedeních (Cosmic Black, Galactic Rose, Stella Silver a Solar Gold) a první objednávky budou zákazníkům expedovány v polovině listopadu.

Trezor Safe 3 Bitcoin-Only

Jelikož Trezor slaví 10 let od svého vzniku, rozhodla se společnost udělat radost všem bitcoinovým maximalistům uznávajícím Bitcoin jako jedinou relevantní kryptoměnu.

Díky speciální úpravě firmwaru je tato speciální limitovaná edice schopna operovat pouze s jedinou kryptoměnou – Bitcoinem (BTC).

Trezor Safe 3 Bitcoin-Only bude vyrobeno pouze 2013 kusů, právě s odkazem na rok založení společnosti. Může se tak jednat i o zajímavý sběratelský kousek. Jak je totiž známo, na vzácnost a omezené množství nějakého statku všichni správní bitcoinoví fanoušci slyší.

Info

K pátečnímu poledni zbývalo na skladě posledních 450 kusů!

Trezor Keep Metal

Posledním představeným produktem je tuba k bezpečnému uložení recovery seedu Trezor Keep Metal. Společnost nejspíše vycítila, že jí uniká obchodní příležitost, jelikož různých destiček a jiných zařízení pro bezpečné uchovávání seedu se již prodává nespočet, a tak se rozhodla vyjít poptávce vstříc i s vlastním produktem.

Zpracování a provedení výrobku se zdá na velmi vysoké úrovni. Ke kovové schránce o rozměrech 110x30mm a hmotnosti 344g dostane zákazník navíc pero pro předběžné zaznačení seedu tzv. nanečisto a dále děrovací nástroj, kterým pak už seed vytlačí načisto. Dovnitř zařízení ještě může uschovat papírek třeba s napsaným seedem. Ten by pak, stejně jako jeho obal, měl odolat extrémním teplotám, tlaku vody a např. i kyselinám.

Trezor Keep Metal za 2 399 Kč bohužel umožní uschovat pouze 12slovný seed. Proto přichází výrobce ještě s PRO verzí produktu nazvanou Shamir Backup. Ta dokáže uchovávat seedy o 20 slovech. Seed je navíc možné rozdělit mezi 3 oddělené tuby a každou například uschovat na jiném místě. Shamir Backup vyjde na 5 999 Kč.

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Jmenuji se Michal Sobol a na Finex.cz dohlížím na chod kryptoměnové redakce. Mým cílem je, abychom společně s redaktory a přispěvateli předali čtenářům každý den mnoho zajímavých a zejména užitečných informací.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.