Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Trezor ode dneška podporuje Solanu i další tokeny. Konečně!

Trezor ode dneška podporuje Solanu i další tokeny. Konečně!
Zdroj: x.com/trezor

SatoshiLabs, český výrobce hardwarových peněženek Trezor, dnes po dlouhých letech čekání konečně potěšil fanoušky aktuálně 4. největší kryptoměny co do tržní kapitalizace, Solany (SOL). Jeho vlajkový model Trezor T a nejnovější model Trezor Safe 3 se dočkaly podpory zmíněného smartchainu včetně všech SPL tokenů na něm se nacházejících, tedy např. Bonku (BONK), Helia (HNT) či Stepnu (GMT).

Je jasné, že Trezor již nemohl Solanu dále ignorovat a ač si mnozí mysleli, že po krachu největšího investora do Solany, burzy FTX, je síť odepsána, rally ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku, ve které se mince SOL zhodnotily o 230 %, ukázala, že s tímto blockchainem je třeba i nadále počítat.

Trezor si tak odškrtl jeden velký vroubek, nicméně v podpoře některých kryptoměnových ekosystémů jako například Cosmu (ATOM) stále zaostává. Francouzský výrobce peněženek Ledger je na tom v tomto ohledu lépe.

Líbil se vám tento článek?
7
1

Autor

Jmenuji se Michal Sobol a na Finex.cz dohlížím na chod kryptoměnové redakce. Mým cílem je, abychom společně s redaktory a přispěvateli předali čtenářům každý den mnoho zajímavých a zejména užitečných informací.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.