Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

Nastupuje nová generace hardware peněženek? Přichází Ledger Stax!

Publikováno
Nastupuje nová generace hardware peněženek? Přichází Ledger Stax!
Zdroj: LEDGER

Ledger, lídr v oblasti bezpečného uchovávání a správy digitálních aktiv, včera oznámil uvedení nového produktu Ledger Stax, který ještě více zpřístupňuje bezpečnou správu digitálních aktiv.

Ledger Stax je nový model hardware zařízení pro bezpečnou správu kryptoměn, které vyvinul tým složený ze zkušených technických odborníků a designérů včetně slavného designéra Applu, Jonyho Ivea.

Ukázka zařízení Ledger Stax
Ukázka zařízení Ledger Stax

S modelem Stax jsme se rozhodli posunout správu digitálních aktiv na úplně novou úroveň a splnit potřeby našich uživatelů v oblasti bezpečného uchovávání a správy svých aktiv,” říká Eric Larchevêque, CEO společnosti Ledger. “Tento produkt usnadňuje a zpřístupňuje bezpečnou správu digitálních aktiv pro všechny typy uživatelů, od začátečníků po profesionály,” dodává.

Ledger Stax je inovativní hardwarové zařízení, které funguje jako víceúčelový hardware pro správu digitálních aktiv. Zařízení je vybaveno nejmodernějším bezpečnostním vybavením i zjednodušujícími funkcemi, které usnadňují a zpřístupňují bezpečnou správu digitálních aktiv.

Hlavní změnou, které si hned na první pohled všimnete, je velký dotykový displej, na kterém se zobrazují potvrzovací informace o transakcích, které uživatel provede. Uživatelé mohou také využívat funkci důvěryhodného TEE (Trusted Execution Environment) pro zabezpečení víceúrovňové autentizace a kontroly transakcí.

Nový model Ledgeru má také zabudovanou čtečku karet, díky které mohou uživatelé snadno přenášet a ukládat své digitální aktiva.

Oficiální videopředstavení produktu Ledger Stax

Při vývoji Ledger Staxu jsme se soustředili na to, abychom poskytli uživatelům nejlepší možnou bezpečnost a současně vytvořili design, který přesahuje to, co je k dispozici na trhu,” říká Jony Ive, designér Ledger Stax.

Líbil se vám tento článek?
3
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.