Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

NÁVOD: Jak zdarma a jednoduše získat 550 Kč v Coinbase Wallet?

Publikováno
NÁVOD: Jak zdarma a jednoduše získat 550 Kč v Coinbase Wallet?
Zdroj: depositphotos.com

Některé kryptoměnové burzy nebo aplikace občas nabízí speciální akce, při kterých můžete získat kryptoměny zdarma. To je i případ Coinbase Wallet, což je samostatná mobilní aplikace od společnosti Coinbase, pomocí které si můžete vytvořit zdarma kryptoměnovou peněženku.

Coinbase Wallet nyní nabízí speciální akci – sadu úkolů, za jejichž splnění můžete získat token Optimism (OP) v celkové hodnotě zhruba 550 Kč.

Ze všeho nejdřív je třeba stáhnout si do smartphonu aplikaci Coinbase Wallet (ke stažení ZDE). Po nainstalování a vytvoření krypto peněženky je potřeba si poslat nějaké Ethereum (ETH) na vaši adresu na Optimism mainnetu. Ethery můžete zakoupit i přímo v Coinbase Wallet pomocí platební karty či vašeho účtu na burze Coinbase. Na síti stačí mít ETH v hodnotě asi jen 100 korun, to vám otevře dveře ke všem úkolům, co Coinbase Wallet nabízí.

Níže na obrázku je návod přímo od Coinbase. Je důležité, aby ethery byly na síti Optimism! (viz krok 6 a 7). Pokud máte ethery na Coinbase burze, na adresu na Optimism je také můžete snadno vybrat, viz návod níže.

Zdroj: coinbase.com
Návod od Coinbase
Návod od Coinbase

Samotné úkoly najdete v Coinbase Wallet pod záložkou “Browser” a pod “Quests”. Přímo u každého úkolu je i odkaz, pomocí kterého si můžete poslat či dobít Ethereum na Optimism do vaší Coinbase Wallet.

První quest v Coinbase Wallet se nazývá “Learn about Optimism by Swapping” s odměnou 5 USD v kryptoměně Optimism. Stačí přes odkaz v úkolu směnit vaše ETH na síti Optimism za jeden z těchto coinů: USDC, DAI, USDT nebo WBTC, všechny na Optimism síti. Stačí směnit klidně 1 korunu z vašeho ETH, aby byl quest úspěšně dokončen.

Druhým questem je “Build your digital avatar”, tedy budeme si vytvářet našeho NFT avatara na síti Optimism. Odměnou je OP v hodnotě 10 USD. Opět stačí využít odkazu v questu v Coinbase Wallet. Vyplníte krátky kvíz o třech otázkách (když se spletete, tak se nic neděje). Poté si vytvoříte svého avatara přesně tak, jak chcete vy. Po potvrzení a vytvoření avatara a zaplacení transakčního poplatku (gas fee) v ETH o hodnotě pár Kč bude úkol splněn.

Třetí quest nese název “Mint an NFT on Optimism through Manifold”. V něm se přes odkaz dostanete na Manifold, což je NFT tržiště a vyberete si nějaké NFT co je ve výběru (odkaz vás tam zavede). Po vybrání a zakoupení NFT (poplatek v ETH v hodnotě cca 50 CZK) vám bude připsáno OP za 10 USD.

Poznámka

Poznámka: V Coinbase Wallet je ještě jeden quest s názvem “Deposit an Earn Yield with Yearn” s odměnou 10 USD v OP. Při zkoušce tohoto questu se nepřičetla odměna, takže tento quest můžete vynechat a nebo ho zkusit splnit na vlastní nebezpečí :-). Pokud se vám to povede, můžete nám dát vědět, třeba na náš nový Discord.

Celková hodnota odměn z těchto tří questů činí 25 USD, tedy asi 550 Kč a je jen na vás, jak je využijete. Můžete si Optimism tokeny poslat třeba na Coinbase a proměnit je na Bitcoin (BTC) nebo kteroukoliv jinou kryptoměnu nebo můžete kryptoměny prodat a poslat si peníze na bankovní účet. Samozřejmě si rovnou z Coinbase Wallet můžete poslat Optimism i na jinou hardwarovou či softwarovou peněženku a držet jej třeba do příštího bull runu.

Líbil se vám tento článek?
2
0

Autor

Píšu o světě kryptoměn a NFT, vystudoval jsem bakalářský obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a název mé bakalářská práce byl: Analýza využití NFT v marketingových strategiích ve vybraných českých fotbalových klubech (psáno v AJ).

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.