Finex.cz logo
Menu
Finex » Kryptoměny » Ledger uzavírá partnerství s The Sandbox, snaží se tak zvýšit bezpečnost ve virtuálním světě

Ledger uzavírá partnerství s The Sandbox, snaží se tak zvýšit bezpečnost ve virtuálním světě

Ledger uzavírá partnerství s The Sandbox, snaží se tak zvýšit bezpečnost ve virtuálním světě
Zdroj: shutterstock.com

The Sandbox, blockchainová hra s modelem „play-to-earn“, která umožňuje hráčům budovat virtuální svět pomocí nezaměnitelných tokenů (NFT) na blockchainu Etherea, a Ledger, jeden z největších světových výrobců hardwarových krypto peněženek, uzavřely nové partnerství.

Cílem bude propagovat vzdělávání v kryptoměnách přímo ve virtuálním světě hry The Sandbox a zvýšit tak povědomí o bezpečnosti.

Tuto významnou spolupráci oznámil Ian Rogers, CEO společnosti Ledger, na Non Fungible Conference 2022, která se koná od 4. do 5. dubna v Lisabonu. Ian ve svém prohlášení také poznamenal, že držitelé tokenu SAND dostanou speciální hardwarovou krypto peněženku Ledger Nano S.

Partnerství poskytne 2,2 milionům hráčů The Sandbox lepší povědomí o bezpečnosti a plnou podporu v této oblasti, mělo by také motivovat miliony uživatelů krypto peněženek Ledger z více než 180 zemí po celém světě k tomu, aby si svá krypto aktiva v metaverse lépe chránily.

Záměrem obou společností, zejména tedy Ledgeru, je podstatné snížení počtu hacků a podvodů v oblasti kryptoměn a NFT. Ve svém snažení společnostem pomáhá i velké množství nabitých zkušeností, společně tak ze světa kryptoměn tvoří bezpečnější místo, ve kterém jsou kryptoměny běžných retailových investorů lépe chráněny.

„Většina lidí s určitým povědomím o bezpečnosti se stane zákazníky Ledgeru, chceme tedy, aby toto povědomí mělo co nejvíce lidí, to jim dovolí náležitě spravovat svá práva a svobodu, kterou mají díky možnostem držet kryptoměny ve vlastních rukou," sdělil Ian Rogers.

Vzdělávací gamifikované zážitky

Hráči budou v přímém kontaktu se zákaznickou podporou společnosti Ledger prostřednictvím virtuálního baru, jenž bude podléhat dané otevírací době. K dispozici bude také škola s přístupem k jedinečným gamifikovaným vzdělávacím zkušenostem a k Ledger's Academy.

Tyto gamifikované zážitky, které byly vytvořeny společně s agenturou Swipe Back, odmění hráče jedinečnými sběratelskými předměty, ty vítězům poskytnou přístup k exkluzivním zážitkům. Další podrobnosti o partnerství budou dle mluvčího společnosti Ledger zveřejněny později.

Závěr

Digitální měny jsou vnímány jako budoucnost peněz, zájem o investice do kryptoměn neustále roste a větší povědomí o bezpečnosti v tomto novém světě může pomoci snížit překážky ke vstupu mnoha potenciálním uživatelům.

Ohodnoťte tento článek!

Připojte se k diskuzi
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
ETF
Aktuální cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Moneta ---
N/A
Komerční banka ---
N/A
Philip Morris ČR ---
N/A
Erste group ---
N/A

Velký test: Investujeme vlastní peníze do investičních platforem

Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Která přinese největší zhodnocení? Portu, Fondee, Indigo, Finax, nebo Fumbi?
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex.cz logo