Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Oštítkované: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Štěpán Petřivý a poslední změna proběhla před 1 rok, 5 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4326 Odpověď

  Hanka

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak je to s placením daní? Musím zisk zdanit? A jestli ano, tak potom jak, když budu u brokera, kde budu mít zisky v dolarech?

 • #4332 Odpověď

  Ahoj Hanko,

  díky za zprávu, už jsem ti odpovídal do emailu. Ale ještě svoji odpověď lehce rozšířím:

  Daní se pouze čistý zisk za kalendářní rok, takže pokud vložíš 1 000 USD a vybereš si celkově 1 500 USD, daníš pouze 500 USD. A daníš takovou částku, která ti na tvůj účet přijde v korunách /předpokládám, že máš účet u banky v korunách/ to, co máš ještě na účtě u brokera, ať je to kolik chce, je ještě aktivní investice a danit se nemusí.

  PS: Nejsem daňový poradce a to, co zde píšu, není doporučení. Nechtěl bych, aby ses kvůli mně zamotala do potíží, proto se radši domluv s nějakým poradcem. 🙂

Odpovědět: Daně
Informace o Vás:
8 + 1 =

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.