Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

10. díl Meta Trader 4 seriálu – Indikátory ke stažení

Řekl jsem si, že vytvořím stránku, která bude sloužit jen a pouze ke stahování indikátorů. Bude na ní seznam všech indikátorů, které používám já sám, nebo jsem je někdy používal pro obchodování binární opce. A nebo jen indikátory, které jste mi i vy sami čtenáři doporučili použít. Doufám, že ji využijete a budete mít radost, že můžete vše jednoduše najít na jednom místě. 🙂

Jestli máte nějaký indikátor, který chcete zde na stránkách uveřejnit, napište komentář pod článek! Indikátory najdete v menu pod položkou Učební materiály.

Binární Opce Meta Trader Indikátory

Kromě seznamu indikátorů a odkazů na stažení na stránce najdete také jednoduchý popisek k tomu, co indikátor vlastně dělá a nestahovali si zbytečně jen věci, které stejně nikdy nevyužijete.

Snad se vám stránka bude líbit a pokud ano, nebojte se ji sdílet se svými přáteli, obchodníky binárních opcí! 🙂

indicators

Náhled uživatelského prostředí programu MT4 při použití indikátorů

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

6 komentářů k “10. díl Meta Trader 4 seriálu – Indikátory ke stažení”

 1. Ahoj Štěpáne,

  mohl bys mi poradit, zda se v MT4 dá přednastavit graf aby vypadal jednou pro vždy tak jak si ho nastavím už při otevření nového grafu. Myslím grafiku samozřejmě. Nejsem schopný nikde to najít. Myslel jsem, že nějak založím nový profil, ale nedaří se mi. Nebaví mě upravovat každý nový graf aby mi vyhovoval. HELP PLS :-O

  1. Ahoj, to je zajímavý dotaz. Napíšu o tom další díl MT seriálu. Jinak stačí:

   – smazat šablonu se jménem “default”
   – nastavit si graf, jak se ti to líbí
   – uložit jako šablonu a pojmenovat ji “default”

   1. Předpokládám, že myslíš smazat celou složku default v souboru ,,otevřít složku dat ” a následně složka profiles ne? Protože přímo přes soubor profily to smazat nejde. Chápu správně? Nerad bych si znehodnotil celej MT4! 🙂

     1. ahoj, povedlo se 🙂 Ještě bych se rád zeptal k indikátoru TS Market price. Ta cena co je velkým neskáče stejně jako ten malý originál, většinou ta velká ukazuje o 8-10 pipů vyšší hodnotu než ta malá, někdy i více. Je to normální? Ptám se, protože cena, kterou nabízí pro vstup do obchodu Topoption je taky jiná. Na minutových opcích je důležitý každý pip, máš nějakou radu kdy je vhodné vstoupit do obchodu. Nebo z které ceny mám vycházet?

     2. Ahoj, určitě by to mělo být stejné. Jediné co mě napadá je, že je o něco zpožděná. Jinak brokeři mají vždy jiné ceny, než v MT, jak sis už mohl všimnout, ale to je tím, že berou data z jiného serveru. Cena nahoru a dolů by se však měla pohybovat stejně.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.