Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Vámi zvolený nejlepší broker binárních opcí!

Před pár týdny jsme vyhlásili anketu o nejlepšího brokera pro binární opce. Výsledky byly zpracovány a chtěli bychom vám je teď ukázat. Výsledky naši redakci velice těší. I podle čtenářů jsou totiž nejlepší brokeři ti samí, které už několik měsíců máme na webu vystavené. To jen znamená, že ostatní lidé mají na brokery stejný názor, jako my zde na webu OpceBinární.com (Binární opce) a můžeme se tak nazývat webem objektivním.

vysledky ankety

Výsledky ankety

Tímto oceňujeme brokera stockpair podle čtenářů nejlepším brokerem pro rok 2015. Děkujeme všem, kdo ze zúčastnili v anketě a můžete si být jisti, že brzy na web přibude něco nového určeného právě pro tohoto brokera.

Předpokládáme, že velký vliv na takový postup brokera stockpair směrem vzůhru měla i strategie BERSI, která je právě u tohoto brokera velice zisková a to hlavně kvůli specifickým časům expirací opcí, které nemá žádný jiný důvěryhodný broker, o kterém bychom věděli.

stockpair logo

Jaký na to máte názor? Myslíte si, že by stockpair nejlepším brokerem být neměl? Sdělte nám to v komentářích pod článkem!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

3 komentáře k “Vámi zvolený nejlepší broker binárních opcí!”

  1. Já osobně mám více brokerů, u kterých obchoduji a StockPair mezi ně také patří. Pořád více ale obchoduji u brokerů 24Option a TopOption. StockPair není špatný broker, ani mě moc nepřekvapilo, že vyhrál.

  2. Já osobně moc stockpair nemusím, radši obchoduji u brokera High/Low, dost se mi zalíbil. Přemýšlím, že zkusím i nějakého jiného například IQoption, nebo tak něco.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.