vysledky ankety
Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Před pár týdny jsme vyhlásili anketu o nejlepšího brokera pro binární opce. Výsledky byly zpracovány a chtěli bychom vám je teď ukázat. Výsledky naši redakci velice těší. I podle čtenářů jsou totiž nejlepší brokeři ti samí, které už několik měsíců máme na webu vystavené. To jen znamená, že ostatní lidé mají na brokery stejný názor, jako my zde na webu Finex.cz a můžeme se tak nazývat webem objektivním.

Tímto oceňujeme brokera stockpair podle čtenářů nejlepším brokerem pro rok 2015. Děkujeme všem, kdo ze zúčastnili v anketě a můžete si být jisti, že brzy na web přibude něco nového určeného právě pro tohoto brokera.

Předpokládáme, že velký vliv na takový postup brokera stockpair směrem vzůhru měla i strategie BERSI, která je právě u tohoto brokera velice zisková a to hlavně kvůli specifickým časům expirací opcí, které nemá žádný jiný důvěryhodný broker, o kterém bychom věděli.

stockpair logo

Jaký na to máte názor? Myslíte si, že by stockpair nejlepším brokerem být neměl? Sdělte nám to v komentářích pod článkem!

3 KOMENTÁŘE

  1. Já osobně mám více brokerů, u kterých obchoduji a StockPair mezi ně také patří. Pořád více ale obchoduji u brokerů 24Option a TopOption. StockPair není špatný broker, ani mě moc nepřekvapilo, že vyhrál.

  2. Já osobně moc stockpair nemusím, radši obchoduji u brokera High/Low, dost se mi zalíbil. Přemýšlím, že zkusím i nějakého jiného například IQoption, nebo tak něco.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.