Tento článek pojednává o binárních opcích, které momentálně obchodovat nelze u žádné firmy v EU. Existuje však alternativa s názvem FX Opce. Více o tom zde: Co jsou FX Opce?

Už jste si na demo účtu na vyzkoušeli, jak obchodování s binárními opcemi probíhá? Baví vás to a chcete to zkusit na ostro? Chcete si zkusit vydělat opravdové peníze?

Teď teprve přichází to pravé obchodování!

Začít obchodovat binární opce je velice jednoduché. Proto pro Vás máme tento článek, ve kterém si všechno ukážeme a obchodovat můžete již za pět minut. Takže čtěte dál! 🙂

Výběr správného brokera

První věc, která je třeba udělat, je vybrat si jednoho brokera, kterého budete používat. Pokud se vám u něj nebude líbit, není problém si nechat své peníze převést zpět na svůj účet a vybrat si jiného brokera.

Seznam důvěryhodných brokerů, který jsme pro Vás připravili, můžete najít přímo zde.

Založení obchodního účtu

Druhá věc, kterou musíme udělat je – založit si účet. Po kliknutí na Otevřít účet  se nám zobrazí formulář s pár údaji nutnými pro založení účtu. Vyplníme je a cvakneme na Otevřít účet zdarma.

Postup založení účtu je většinou velice podobný pouze s malými odchylkami. Nejdříve je třeba zvolit Open account, nebo Sign up.

Poté vyplníte krátký formulář, kde se broker ptá na základní informace o vás, jako je jméno, bydliště, emailová adresa, atp.

Vložení peněz na obchodní účet

Hned po registraci vás systém sám přihlásí do nově vytvořeného účtu a přesměruje na stránku, kde je možné na svůj obchodní účet vložit peníze. Peníze je nejlepší vložit pomocí platební karty, protože to je nejrychlejší – trvá to pár sekund. Lze to ale udělat i převodem. Metody vkladu peněz se liší v závilosti na brokerovi, kterého jste si vybrali.

Peníze, které v tomto kroku na obchodní účet vložíte použijete na obchodování. Kdykoli je možné si peníze znovu vybrat zpět na váš bankovní účet a to ať už se ziskem, nebo i se ztrátou. Záleží pouze na vás a vaši úspěšnosti.

Potřebný dotazník – nutno vyplnit

Po úspěšném vkladu peněz je ještě před začátkem obchodování často třeba vyplnit krátký dotazník (cca 20 otázek) o vaší osobě. Otázky jsou typu “Už jste někdy binární opce obchodoval?”

Tento dotazník je třeba vyplnit a to u všech regulovaných brokerů. Úřady to po nich totiž vyžadují. Dokud dotazník nevyplníte, nemůžete obchodovat. Kromě toho je také třeba své odpovědi doložit a to většinou následujícími 2 doklady:

 • Fotka či scan vašeho občanského průkazu, řidičského průkazu, nebo pasu
 • Fotka či scan nějakého dopisu (výpis z banky, za telefon,..) který potvrzuje vaši adresu

Začněte obchodovat!

Po úspěšném vkladu na účet, prověření dotazníku se můžete přesunout na Obchodní platformu. Zde už najdeme spoustu věcí, které vypadají opravdu složitě. Ve skutečnosti je ale vše jednoduché, pojďme si vysvětlit, co všechny ty věci znamenají a k čemu slouží.

 • 1) Výběr typu obchodu. Např. opce, které expirují za 15 minut, den, nebo třeba 60 vteřin.
 • 2) Výběr aktiva, se kterým chcete obchodovat. Může to být forexový pár, komodita, nebo třeba akciový index.
 • 4) Panel investice. Po rozhodnutí se a kliknutí na CALL, nebo PUT zde můžeme zvolit, kolik peněz chceme vsadit a hned vidíme případnou možnou částku získanou v případě správně předpovědi.

5 KOMENTÁŘE

 1. Zdravím, chci se zeptat, pokud už dál nechci pokračovat u jakéhokoliv Brokera, musím ho kontaktovat přes zákazníckou podporu se žádostí o ukončení, nebo postačí účet nepoužívat? Na tuhle otázku jste už jednou někomu odpověděl, že stačí účet nepoužívat, nicméně konkrétně u ETX capital vyžadují podat žádost. Mám účtu víc a některé už nepoužívám, nerad bych se dostal do problémů, za nečinnost na účte, nebo platil za to nějaké poplatky.

  • Ahoj, já si ještě nikdy nikde účet nerušil (měl jsem jich desítky u všemožných brokerů) a nikdy se nic nestalo. Ale pokud ti to pomůže, klidně na podporu můžeš napsat a oni by ti ho zrušit měli.

 2. Proč chce broker vědět jakej mám příjem a jakou mám hotovost a nebo jestli jsem zaměstnanec, není to už trochu moc, navíc se jim ještě musí poslat kopie občanskéhu průkazu a kapie o místě pobytu… To je horší naž Facebook a Google dohromady…

  • Ahoj, je to tak. Brokeři se na tyto informace musí ze zákona zeptat, pokud chtějí být regulovaní úřady, jako je CySEC. Jsou to věci, které brání praní špinavých peněz, podvodům a dalším nepřístojnostem.

   Je pravda, že se mi to taky nechce nikomu sdělovat, ale na druhou stranu, proč ne? Za prvé si tyto informace můžeš úplně vymyslet, a za druhé se tam registruje denně tolik lidí, že nějaký Goodman nebo Štěpán Petřivý je vůbec nezajímá. 🙂

   ŠP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.