Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Jak začít obchodovat binární opce (Aktualizováno 2017)

Už jste si na demo účtu na našich stránkách vyzkoušeli, jak obchodování s binárními opcemi probíhá? Baví vás to a chcete to zkusit tzv. na ostro? Chcete si zkusit vydělat opravdové peníze?

Teď teprve přichází to pravé obchodování!

Začít obchodovat binární opce je velice jednoduché. Proto pro Vás máme tento článek, ve kterém si všechno ukážeme a obchodovat můžete již za pět minut. Takže čtěte dál! 🙂

Výběr správného brokera

První věc, která je třeba udělat, je vybrat si jednoho brokera, kterého budeme používat. Pokud se nám u něj nebude líbit, není problém vybrat si peníze zpět na svůj účet a otevřít si účet jiného.

Seznam důvěryhodných brokerů, který jsme pro Vás připravili, můžete najít přímo zde. Pro náš příklad jsem vybral brokera TopBinary. Ve skutečnosti je ale celý proces poměrně jednoduchý a u většiny brokerů podobný.

POZOR: AKTUALIZOVÁNO 2018: TopBinary dne 18. 12. 2017 pozastavili možnost registrace nových obchodníků. Důvodem je, že od 1. 1. 2018 všichni brokeři binárních opcí potřebují novou obnovenou verzi licence, kterou však topbinary zatím nemá. Než tuto licenci broker získá, nepřijímá žádné nové obchodníky. Stávající obchodníci obchodovat můžou i nadále.

Proto doporučujeme přejít na článek Jak si založit demo účet u IQ Option. Kromě toho je také velice dobré nastudovat si odpovědi na často kladené otázky a projet si tipy pro začátečníky.

Založení obchodního účtu

Druhá věc, kterou musíme udělat je – založit si účet. Po kliknutí na Otevřít účet  se nám zobrazí formulář s pár údaji nutnými pro založení účtu. Vyplníme je a cvakneme na Otevřít účet zdarma.

Jak začít obchodovat s binárními opcemi - první krok

Klikněte na toto tlačítko

Jak začít s opcemi krok 2

Vyplňte následujících pár údajů. Poslední políčko (USA) nezaškrtávejte.

Vložení peněz na obchodní účet

Hned po registraci nás systém sám přihlásí do nově vytvořeného účtu a přesměruje na stránku, kde můžeme vložit peníze. Peníze je nejlepšá vložit pomocí platební karty, protože to je nejrychlejší – trvá to pár sekund. Lze to ale udělat i převodem.

Peníze, které v tomto kroku na obchodní účet vložíme použijeme na obchodování. Kdykoli je možné si peníze znovu vybrat zpět na váš bankovní účet a to ať už se ziskem, nebo i se ztrátou. Záleží pouze na vás, která ze situací nastane. 🙂

jak provést první vklad

Vyplňte tyto políčka údaji z vaší platební karty

Potřebný dotazník – nutno vyplnit

Po úspěšném vkladu peněz je ještě třeba vyplnit krátký dotazník (cca 20 otázek) o vaší osobě. Otázky jsou typu “Už jste někdy binární opce obchodoval?”

Tento dotazník je třeba vyplnit a to u všech regulovaných brokerů. Úřady to po nich totiž vyžadují. Dokud dotazník nevyplníte, nemůžete obchodovat.

dotazník před obchodováním

Tento dotazník je třeba celý vyplnit.

Začněte obchodovat!

Po úspěšném vkladu na účet, prověření dotazníku a zaslání potřebných dokumentů si stav účtu můžete zkontrolovat v levém horním rohu. Tyto peníze na účtě jsou reálné peníze a budou použity při všech dalších obchodech.

Nyní se můžeme přesunout na Obchodní platformu. Zde už najdeme spoustu věcí, které vypadají opravdu složitě. Ve skutečnosti je ale vše jednoduché, pojďme si vysvětlit, co všechny ty věci znamenají a k čemu slouží.

Jak začít obchodovat - platforma

Vysvětlení obchodní platformy

 • 1) Výběr typu obchodu. Např. opce, které expirují za 15 minut, den, nebo třeba 60 vteřin.
 • 2) Statistika investic. Tento sloupeček ukazuje, co obchodníci a investoři dělají. CALL znamená, že ostatní investoři na Top Option si myslí, že bude cena stoupat a sází tedy nahoru. Put znamená přesný opak.
 • 3) Výběr aktiva, se kterým chcete obchodovat.
 • 4) Panel investice. Po rozhodnutí se a kliknutí na CALL, nebo PUT zde můžeme vložit, kolik peněz chceme vsadit a hned vidíme případnou možnou výhru.

Jak vidíte, vše je velice jednoduché. Pokud máte nějaké otázky, určitě mě neváhejte kontaktovat!

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

5 komentářů k “Jak začít obchodovat binární opce (Aktualizováno 2017)”

 1. Zdravím, chci se zeptat, pokud už dál nechci pokračovat u jakéhokoliv Brokera, musím ho kontaktovat přes zákazníckou podporu se žádostí o ukončení, nebo postačí účet nepoužívat? Na tuhle otázku jste už jednou někomu odpověděl, že stačí účet nepoužívat, nicméně konkrétně u ETX capital vyžadují podat žádost. Mám účtu víc a některé už nepoužívám, nerad bych se dostal do problémů, za nečinnost na účte, nebo platil za to nějaké poplatky.

  1. Ahoj, já si ještě nikdy nikde účet nerušil (měl jsem jich desítky u všemožných brokerů) a nikdy se nic nestalo. Ale pokud ti to pomůže, klidně na podporu můžeš napsat a oni by ti ho zrušit měli.

 2. Proč chce broker vědět jakej mám příjem a jakou mám hotovost a nebo jestli jsem zaměstnanec, není to už trochu moc, navíc se jim ještě musí poslat kopie občanskéhu průkazu a kapie o místě pobytu… To je horší naž Facebook a Google dohromady…

  1. Ahoj, je to tak. Brokeři se na tyto informace musí ze zákona zeptat, pokud chtějí být regulovaní úřady, jako je CySEC. Jsou to věci, které brání praní špinavých peněz, podvodům a dalším nepřístojnostem.

   Je pravda, že se mi to taky nechce nikomu sdělovat, ale na druhou stranu, proč ne? Za prvé si tyto informace můžeš úplně vymyslet, a za druhé se tam registruje denně tolik lidí, že nějaký Goodman nebo Štěpán Petřivý je vůbec nezajímá. 🙂

   ŠP

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.