Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Zkušenosti s obchodem binárních opcí od jednoho z našich čtenářů

Od jednoho ze čtenářů nám přišel pěkný dopis, který bych s vámi rád sdílel. Milan mi k tomu dal svolení, takže vše je OK 🙂

O binárních opcích jsem se dozvěděl před pár měsíci. Řekl mi o nich kamarád, který mě přesvědčoval, ať to zkusím s ním. Když jsem začínal, mé zkušenosti s jakýmkoli obchodem asi nula. Nejdříve jsem si tedy něco pročetl a potom jsem našel nějakého brokera na binární opce.

 

Vybral jsem si topoption, který mi kamarád doporučil, protože pro mě byl asi nejlepší. Neumím totiž moc anglicky a na topoption je vše v čj. Na účet jsem si nahrál peníze přes svoji kartu a to pro začátek  2 000 Kč. Chvilku jsem obchodoval s opcemi Facebooku a Applu, protože jsem si myslel, že je znám a budu tedy vydělávat. To jsem si myslel. Pravda byla taková, že jsem obchody “střílel od boku” a nic jsem nevydělal. Proto jsem tedy toužil po a hledal strategie na internetu, protože i ti burzoví obchodníci to nějak musí dělat.

 

Našel jsem vaši stránku a na ní kuličkovou strategii. S tou jsem sice nevydělal žádné mění, ale ani jsem nic neprodělal a alespoň jsem se naučil co a jak. Potom jsem začal zjišťovat, že nejlepší pro mě jsou opce na 10 – 60 miunut, protože ty mají o něco větší úspěšnost a já raději udělám pár ziskových obchodů s větší částkou, než více s částkou menší.

 

Najednou to přišlo. Začalo se mi dařit  a během prvního týdne jsem svůj vklad 2 000 Kč zdvojnásobil. A to pouze s obchodama ve výši 10 – 25 dolarů.

Další týden (tento týden 🙂 ) byl znovu ziskový. Sice ne tolik, ale pořád jsem vydělal.

 

 

Ať se daří, Milan Tůma

 

Jak vidíte, obchodování binárních opcí není nic těžkého a důležité je, jak jsem už řekl, učit, se učit, se učit 🙂

Čtenářem doporučený broker topoption

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Profit V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Štítky:

Štěpán Petřivý

Více o autorovi Štěpán Petřivý

Již od základní školy jsem si chtěl vydělávat obchodem, ale to se mi nedařilo, až do prvního ročníku střední, kdy jsem se začal zajímat o podnikání na internetu a ve čtvrtém ročníku jsem začal teprve opravdově podnikat. Dnes obchoduji binární opce a jelikož mám veliký úspěch, rád se s Vámi podělím o své zkušenosti. Více informací o mně se dozvíte na stránce o nás.

Všechny příspěvky - Webová stránka

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.