Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu
Finex » Binární opce » Zkušenosti s obchodem binárních opcí od jednoho z našich čtenářů

Zkušenosti s obchodem binárních opcí od jednoho z našich čtenářů

Od jednoho ze čtenářů nám přišel pěkný email, který bych s vámi rád sdílel. Milan mi k tomu dal svolení, takže vše je OK :-)

O binárních opcích jsem se dozvěděl před pár měsíci. Řekl mi o nich kamarád, který mě přesvědčoval, ať to zkusím s ním. Když jsem začínal, mé zkušenosti s jakýmkoli obchodem asi nula. Nejdříve jsem si tedy něco pročetl a potom jsem našel nějakého brokera na binární opce.

 

Vybral jsem si topoption, který mi kamarád doporučil, protože pro mě byl asi nejlepší. Neumím totiž moc anglicky a na topoption je vše v čj. Na účet jsem si nahrál peníze přes svoji kartu a to pro začátek  2 000 Kč. Chvilku jsem obchodoval s opcemi Facebooku a Applu, protože jsem si myslel, že je znám a budu tedy vydělávat. To jsem si myslel. Pravda byla taková, že jsem obchody “střílel od boku” a nic jsem nevydělal. Proto jsem tedy toužil po a hledal strategie na internetu, protože i ti burzoví obchodníci to nějak musí dělat.

 

Našel jsem vaši stránku a na ní kuličkovou strategii. S tou jsem sice nevydělal žádné mění, ale ani jsem nic neprodělal a alespoň jsem se naučil co a jak. Potom jsem začal zjišťovat, že nejlepší pro mě jsou opce na 10 – 60 miunut, protože ty mají o něco větší úspěšnost a já raději udělám pár ziskových obchodů s větší částkou, než více s částkou menší.

 

Najednou to přišlo. Začalo se mi dařit  a během prvního týdne jsem svůj vklad 2 000 Kč zdvojnásobil. A to pouze s obchodama ve výši 10 – 25 dolarů.

Další týden (tento týden :-) ) byl znovu ziskový. Sice ne tolik, ale pořád jsem vydělal.

 

 

Ať se daří, Milan Tůma

Jak vidíte, obchodování binárních opcí není nic těžkého a důležité je, jak zde na webu několikrát opakujeme: učit, se učit, se učit.

Sdílejte tento článek

Sdílení článku na facebook Facebook Sdílení článku na twitter Twitter

Ohodnoťte tento článek

RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 75 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 94 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RECENZE

TOP Brokeři opcí

IQ Option logo
IQ Option★ 88 %
Binární opce jsou v EHP zakázány.
Dukascopy logo
Dukascopy★ 88 %

Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen*

Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo