Binární a digitální opce jsou propagovány a nabízeny pouze profesionálním obchodníkům.Pokud nejste profesionální obchodník, obchodovat binární a digitální opce, bohužel, nemůžete. Více info. Můžete však obchodovat forex a kryptoměny.

Seznam brokerů nabízejících demo účet zdarma

Níže najdete seznam brokerů, kteří nabízí demo účet zdarma. Více informací ve článku Jak to chodí s demo účty.

Brokeři nabízející demo účet po vkladu peněz

Tito brokeři sice nabízí demo účet, ale jeho získání je podmíněno vkladem. Tento vklad se u každého brokera liší, ovšem zpravidla se jedná o částky mezi 200 a 500 USD. Tento vklad po obdržení přístupu do demo účtu si většinou můžete vybrat zpět na svůj bankovní účet, což znamená, že přístup k demo účtu je vlastně zdarma.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Minimální obchod Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Brokeři nabízející demo účet bez nutnosti vkládat peníze

Tito brokeři nabízí přístup k obchodování s virtuálními penězi na testovacím (demo) účtu úplně zdarma. Pro získání přístupu je např. u brokera OptionTrade třeba pouze zaslat potvrzující dokumenty.

Broker Hlavní výhoda Minimální vklad Minimální obchod Profit Demo V českém jazyce Recenze Založit účet
IQ Option DEMO ÚČET ZDARMA $ 10 $ 1 Až 92 %* Demo k dispozici Ne Recenze IQ Option Začněte obchodovat
HighLow Nové účty $ 50 zdarma $ 50 $ 10 Až 100 %* Demo k dispozici Ne Recenze HighLow Začněte obchodovat
*V případě úspěšného obchodu
Upozornění na obchodní rizika: váš kapitál je ohrožen.

Spustit demoDemo účet pro binární opce je skvělý způsob, jak si vyzkoušet obchodování v praxi a přitom neriskovat jedinou korunu. Demo účty si můžeme otevřít prakticky u všech brokerů, ale ne vždy je to zdarma. Například u brokera topoption je třeba pro otevření demo účtu vklad v hodnotě minimálně $ 200. U brokera stockpair je to ale $ 250.  U brokera topoption je však demo účet časově omezený na 2 týdny, při větším vkladu na dobu delší, zatímco broker stockpair demo účet nabízí na dobu neurčitou. Já u nich demo účet mám otevřený už přes rok a stále funguje. 🙂

Demo účet u IQ Option

Nejlépe však vychází demo účet u brokera iqoption. Založit si ho je zdarma bez jakéhokoli vkladu, trvá to asi 5 minut a celkově je celá jeho platforma asi nejlepší. Jediné nevýhody jsou, že není v češtině a potřebujete na ni lepší počítač – s počítačem 10 let starým se platforma zasekává, což je nežádoucí. 🙂 Informace a návod jak získat demo u brokera IQ Option zde: IQ Option demo.

Porovnání těchto dvou brokerů můžete nalézt na této stránce: Souboj: TopOption VS Stockpair. Však lepší než otevírat si demo účet u brokera po vkladu je ale lepší vyzkoušet si obchodování bez jakékoli registrace. Pro tuto možnost klikněte na obrázek výše, který vás přesměruje přímo do našeho exkluzivního demo módu zde na stránkách binarni opce.

13 komentářů k “Brokeři s demo účtem”

 1. Ještě taková maličkost 🙂 když tam mám třeba 5000 Kč a nebudu tam půl roku třeba stále tam budu mít 5000 Kč? Není to jak u českých účtech bankovních. Nic se nestrhává? Díky za odpověď a příjemný den a můžu mít třeba dva brokery? Už to studuji od sedmi rána a už musím vypnout 🙂

 2. Dobrý den. Uf.. Ještě že Bimatex sem si dal jenom demo a vydělal sem asi za dvacet min. 100000kc – chcou asi nalákat, moc snadné mi to přijde 🙂 Ještě, že ste tady. Díky.. Prý nějaký mladý typek u nich vydělal za pár měsíců 500000000 milionů- finanční novinky, zveřejněno dnes a co tam psali komentáře tak všichni spokojeni. Asi jenom loutky. Málem sem se chytil.. Co byste mi poradil do začátku? Já si myslím asi IQ option? Malé vklady. Top binary super, musím vložit 5000 Kč a minimum je 100 Kč to je dobrý. Už sem si stáhl i knihu zdarma jak obchodovat binarnimi obcemi a účast v kurzu. Chci si ještě stáhnout Bersi scalp ale musím si vybrat z těch dvou, ale doporučuji mi právě top binary, když si chci stáhnout Bersi scalp . A ještě se chci zeptat u High Low je 1050kc zdarma když si založím účet? To hned zkusím štěstí pak to můžu zrušit a založit si jednu z těch dvou co mi doporučíte. Doufám že vám můžu důvěřovat. Hezký den.

  1. Ahoj, a jak jsi vydelal tech 100.000 Kc? To by mne fakt zajimalo 🙂 Jinak IQ Option muzu jedine doporucit!

   1. Jednoduše. 1000 dolarů na začátek sem hned vsadil a vyšlo. Pak sem jenom pokračoval. na naše 21000kc. 100000kc máš za chvíli. 😉 ale je to v tom demu a měl sem štěstí asi nebo lákají lidi. Nevím Bimatex ne prostě. Ty peníze navíc v tom demu mi stejně nedají.

     1. Kamaráde na náhodu, sledoval sem to po prvé pár minut jak to stoupá klesá a teď sem si řekl nastavil sem jednu minutu a Bylo to furt dole říkám si musí jít nahoru a dal sem to tak asi pětkrát za sebou a vyšlo. Ale kdyby to byli opravdové peníze tak bych se držel při zemi. To je jak u tipsportu 😉 – viděl sem tikety za 100 000kč a jak zhořeli a jak psali jaké to nejsou tutovky. Musíme makat rukama a jinak člověk musí riskovat velké peníze, aby se dařilo lépe (a taky to tak vždycky není) na to já nemám ještě koule 🙂 A myslím si, že všechno můžeš studovat, ale stejně ti to je na prd. Jestli se to dá naučit sem zvědavý, ale zatím to vypadá jak ruleta. Černá – Červená 😉 a nebo to sledovat. Nebo jak u pokeru, kámoš to studuje jak blázen a jezdí po turnajích a zatím mu to je k ničemu. Myslím si abych to zhrnul. Dá se to, ale musím vědět jak nakládat s penězi. Hezký den i život.

   2. Prosím tě proč myslíš IQ option než než ten Top binary? Že tam jsou menší vklady než 100kč? Byl bych spíš pro Top binary jak to sleduji,hlavně česky ne? si udělám obě dvě. Ale pomalu, čas mi ukáže. Dík za odpověď.

    1. Ahoj, podle mě je to jasné. IQ Option vede, protože má demo účet zdarma, menší vklad, větší průměrný zisk na obchod. Avšak nevýhody oproti topbinary jsou taky jasné – nemá češtinu, českou podporu a obchodování v Kč. Určitě vyzkoušej oba a uvidíš, co ti bude příjemnější 🙂

     1. Ahoj, prosím tě a když tam budu mít třeba 20 000kc a půl roku tam nebudu třeba nic se mi nebude strhávát? Jak třeba u bankovního účtu? Díky a založení zdarma to je vklidu..

     2. Ahoj,

      v podmínkách (zde) mají napsáno: The administration fee (5O EUR) shall be deducted from the Client’s account on the 90th calendar day of inactivity when the account is considered dormant. Further to this, each month the Company will consider the activity over the past 90 days in determining if the administrative fee will be charged again.

      To znamená, že po 90 dnech se ti měsíčně bude strhávat 50 euro poplatek za neaktivitu. Pokud jednou za 3 měsíce uděláš alespoň 1 obchod alespoň s jedním dolarem, nic se ti nestrhne.
      šp

 3. Dobrý den, nevím jestli se tady ptám správně, ale budu ráda za každou odpověď. Už rok se tak nějak plácám a snažím se vzdělávat ohledně tradingu všeobecně, posledních posledních pár měsíců se snažím proniknout do binárních opcí, které mě zaujaly. Mým problémem je, že si někde okoukám strategii (většinou YT), strategie mi první hodinu skutečně jede jako po másle a po čase to úplně spadne a nevydělám ani cent. Je možné, že by to bylo psychikou? Že si hlava prostě řekne, – Jo, ukázali jsme jí, že by to šlo, ale už stačí.
  Neobchoduju reálně, jsem absolutní samouk, asi jako většina, ale plácám se od jednoho k druhému, nevím co mám pochopit a čeho se chopit dřív. Vážně bych to ráda zvládla tak, aby mi to přilepšilo k rozpočtu (o profi radši zatím nesmím). Přemýšlím a pořád hledám kudy chodím… Dovedli byste mě nějak navést správným směrem?
  Předem děkuji za každou odpověď, krásný den.

Zanechat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním binárních opcí, kryptoměn a CFD:
Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými výše nesou vysokou míru rizika a mohou způsobit ztrátu všech vašich prostředků. Nikdy byste neměli investovat peníze, které si nemůžete dovolit ztratit.
Copyright © 2018. Všechna práva vyhrazena. Finex.cz
Momentálně nepoužíváte android.