Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...

9. díl Meta Trader 4 seriálu – Potíže s registrací

Publikováno
9. díl Meta Trader 4 seriálu – Potíže s registrací

Bohužel tento článek byl publikován v roce 2014 a již není aktuální. Nejlepší a nejjednodušší návody na stažení MT4 naleznete níže.

Aktualizované návody na stažení MT4:

Stará zpráva (nyní neplatná)

Pár z vás se mě v komentářích zde na webu, ale i na emailu ptalo na jednu a tu samou věc. Vím, že jsem se tomu měl věnovat dříve než v 9. díle, což je chyba, ale myslím si, že je lepší později než vůbec.

Když nainstaluji Meta Trader 4 a chci ho podle vašeho návodu spustit, nejde se mi přihlásit na server a neaktualizují se mi data. Místo toho se mi ukazuje nějaká stránka a já nevím co s tím.

Já s tím sice bohužel nic neudělám, protože je ta aplikace nějak špatně nastavená. Co ale pomůže je – stáhnout si Meta Trader 4 z jiné stránky. To jsem udělal a po nainstalování vypadá sice o maličko jinak, ale jinak je vše stejné, takže stále můžete použít i můj návod na instalaci MT4. (Starý odkaz v tomto článku je vyměněn za nový – fungující)

Líbil se vám tento článek?
1
0

Autor

Pod tímto profilem publikují články a recenze autoři stránek Finex.cz a další redaktoři nebo hosté, kteří nejsou stálými autory.

Sdílejte tento článek

Mohlo by vás zajímat

Diskuze (8 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte ke svému uživatelskému účtu.

Pavel

Dobrý den, jestli to chápu správně, MT4 je pouze program, není to broker. Když ho tedy spustím a registruji se, jak pozná, že mám účet u toho nebo onoho brokera? Dejme tomu, mám účet u iq option a nejsem spokojen s jejich platformou, rád bych tedy otevřel můj účet u iq option v programu MT4. Jak to udělám? Snad ještě nebyla tato otázka zodpovězena. Díky za odpověď!

Štěpán Petřivý

Ahoj, přesně tak, MT4 je nezávislý program. Je jen používán pro analýzu grafu. Samotné obchody musí člověk vykonávat na platformě brokera na internetu (např. ve chromu) a ne v MT4.

ŠP

Petr Otoupal

Ahoj, dá se použít kuličková strategie v MT5? Zkusil jsem to, ale nejede mi to.

Štěpán Petřivý

Ahoj, bohužel to nevím, MT5 nepoužívám. Mám takový pocit, že ne všechny indikátory a šablony z MT4 jsou v MT5 jsou kompatibilní.

Doporučuji používat čtyřku. :-)

KubaO

Ahoj,

mám také problém s MT 4.Nějakou dobu jsem se obchodování nevěnoval a když jsem dnes MT 4 spustil,
zjistil jsem že je zaseknutý na datu 16.1.2015. Nijak se mi nepovedlo uvést ho do znovu do provozu, všechny grafy stojí na tomto datu.Prosím o radu co stím. Díky.

Štěpán Petřivý

Ahoj,
chce to zaregistrovat si nový účet. To uděláš vlevo v nabídce Soubor -> založit nový účet.

:-) ŠP

KubaO

Ahoj, díky za radu.Asi by to fungovalo, ale po vybrání možnosti založit nový účet mě to přesměrovali na stránky Alpari kde je oznámení o tom že má firma od 15.ledna nějaké problémy a pro to nelze založit nový účet.(asi moje angličtina není úplně dobrá).

KubaO

Štěpán Petřivý

Ahoj, odinstaluj MT4 a stáhni si ho znovu z http://www.efxnow.com/mt/us/forexmt4.exe :)

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 76 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎