Finex.cz logo
Hamburger menu Close menu

Autor: Jana Albrechtová

Jana Albrechtová
Redaktorka

Copywritingu se věnuji od roku 2015 a v týmu Finexu jsem od listopadu 2018. Nejvíce mě baví psaní o kryptoměnách a těším se až nastane doba, kdy kryptoměny ukážou zcela svůj potenciál.

Kryptoměny v čele s Bitcoinem vytváří nejen ve finančním sektoru úplně nové prostředí, kterému rozumí zatím jen velmi málo lidí. V mém okolí se setkávám s obrovským množstvím známých, kteří o Bitcoinu už něco slyšeli, zajímá je a rádi by do něj investovali, protože vědí, že se na něm dá „dost dobře“ vydělat, jenomže jeho podstatu vlastně nechápou. A to je špatně. A právě proto píšu srozumitelně a vždy hledám co možná nejjednodušší způsob sdělení, protože kryptoměny jsou zpočátku na pochopení skutečně složité.

S kryptoměnami je to jako na horské dráze. Když pochopíte, jak fungují, zjistíte, že není potřeba panikařit (prodávat se ztrátou), když jejich kurz padá zrovna strmě dolů, protože za nějaký čas bude zase stoupat.

Občas je těžké udržet emoce pod kontrolou, a právě čím hlouběji kryptoměny pochopíte, tím více bude pro vás jejich prostředí čitelné a sami se v něm budete cítit jistěji. A přesně o tom nám ve Finexu jde.

Říkat věci tak jak jsou, mluvit otevřeně o rizicích, která z investování plynou, abyste sami jednoho dne dokázali míru rizika posoudit, a především pak být tady pro vás, naše čtenáře.

Ať už jsi přijdete pro radu, přidáte podnět k diskuzi anebo nám napíšete, že se vám naše články líbí, vždycky nás to potěší. A pokud se vám něco líbit nebude, budeme vždy pracovat na tom, abychom to zlepšili.

Články od tohoto autora

Zobrazit další
Akcie
Komodity
Krypto
Indexy
Cena 24h
Tesla Inc. ---
N/A
ČEZ ---
N/A
Apple ---
N/A
Avast Plc ---
N/A
Moneta ---
N/A
Alphabet (Google) ---
N/A
RECENZE

TOP Forex a CFD brokeři

XTB logo
XTB★ 98 %
U 76 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
RoboMarkets logo
RoboMarkets★ 96 %
U 66.8 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
eToro logo
eToro★ 95 %
U 71 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!
Facebook icon Jít na Facebook
Finex logo