Meta Trader 4

Určitě každý z vás zná skvělého pomocníka Meta Trader 4, a pokud ne, tak doporučuji se podívat na dřívější díly Meta Trader 4 seriálu. Ve zkratce: tento program nám ukazuje grafy pohybů cen nejen měnových párů, ale i akcií, indexů a komodit. Prostě je to všestranný pomocník při obchodu binárních opcí.

Pokud nemáte čas vysedávat denně několik hodin u počítače a rádi byste si otevřeli Meta Trader 4 i na cestách, Meta Trader 4 nabízí několik variant pro tablety a mobilní telefony. První z nich a asi nejlepší verzí je – nebudete tomu věřit – klasický Meta Trader 4 pro tablety s Windows.

Meta Trader 4 Windows

Okno programu Meta Trader 4

Ano, jedná se o klasickou verzi Meta Trader, na kterou jste zvyklí. Co vás ale ještě nemuselo napadanout je: otevřít si ji na tabletu. Pokud máte, třeba jako já, tablet s Windows 8.1 či novějšími Windows, můžete si nainstalovat normální verzi Meta Trader z našich stránek a používat všechny indikátory a šablony, které si usmyslíte. Hůře už na tom jsou uživatelé jiných tabletů.

Meta Trader 4 pro iOS a Android

Meta Trader 4 Verze pro Iphone

I tyto operační systémy nabízejí oficiální Meta Trader aplikaci. Ovšem její nevýhoda je v tom, že bohužel nepodporuje vlastní indikátory a šablony. Můžete používat trendové linie a všechny ostatní nástroje, ale pouze ty, které jsou už v programu předem nainstalované.

Tento program si můžete stáhnout z Google Play nebo App Store a to na jakýkoli novější telefon či tablet s Androidem a nebo na iPad a iPhone.

Na internetu jsem se dočetl, že vývojáři aplikace Meta Trader, tudíž Meta Quotes, zatím do budoucna neplánují přidat aplikaci možnost načítat si vlastní indikátory. Prý jsou její uživatelé takto spokojeni a není třeba nic měnit.

Existuje nějaká alternativa MT4?

Ano, pro tuto aplikaci alternativa je. Používat můžete například stránku FreeStockCharts (verze pro počítač či windows tablet) a nebo program NinjaTrader. FreeStockCharts se mi ale bohužel nepodařilo na telefonu spustit. Jinak alternativa pro mobilní telefony je například aplikace NetDania. S tou bohužel ale nemám žádné zkušenosti. Zkoušeli jste nějakou aplikaci na mobil? Jaké na ni máte názory? Řekněte mi to v komentářích…

5 KOMENTÁŘE

  1. Ahoj ted koukam do nastaveni MT4 a je tam když dáte nástroje možmosti upozornění tak si to mužete posílat na telefon když si tam dáte ten kod muže někdo vyzoušet mám rozbytý telefon tak bych potřeboval aby to někdo vyzoušel

  2. A co Metatrader 5? Myslíte, že je dobré jít na tuhle platformu? Nebo myslíte, že ještě nějakou dobu zůstat na MT4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.