Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
moneta-bank-logo
Moneta půjčka pro bydlení
moneta-bank-logo
Moneta půjčka pro bydlení
moneta-bank-logo

Moneta půjčka pro bydleníRecenze, úroky, kalkulačka, podmínky a poplatky

Autor recenze
Poslední aktualizace
11. 5. 2024
moneta-bank-logo

Hodnocení Finex.cz

Poslední aktualizace
11. 5. 2024

Půjčka pro bydlení bez zajištění nemovitostí

Půjčka pro bydlení od Monety slouží k financování rekonstrukce bydlení, ke koupi pozemku nebo nového vybavení domácnosti. Půjčit si můžete až 1 500 000 korun bez zajištění nemovitostí, v případě družstevního bydlení až 2 500 000 korun. Banka slibuje rychlé posouzení do 24 hodin. Sjednání lze provést pouze na pobočce. Výhodou je možnost odpočtu úroků z daní. Navíc můžete získat státní podporu ke stavebku až 2 000 korun ročně.

Základní informace o Moneta půjčka pro bydlení

Splátka od 416 Kč
Úrok od 8,74 % p.a.
RPSN od 9,17 % p.a.
Výše půjčky 50 000 Kč až do 2 500 000 Kč
Sjednání online Ne

Půjčka pro bydlení od Monety Money Bank je překlenovací úvěr určený na rekonstrukci bydlení, nákup pozemku nebo nové vybavení domácnosti. Celkem můžete získat úvěr ve výši od 50 000 Kč až do 2 500 000 Kč a nepotřebujete mít nic našetřeno.

Jedná se o bankovní půjčku, kterou si můžete sjednat pouze na pobočce. Moneta slibuje rychlé posouzení žádosti do 24 hodin, délku splatnosti si můžete vybrat od 72 až 300 měsíců. Pokud navíc máte nebo si založíte stavební spoření od Monety, můžete získat státní podporu až 2 000 korun ročně.

Obsah recenze půjčka pro bydlení

Recenze Moneta Money Bank

Nevíte, co od banky Moneta Money Bank čekat? Co nabízí a jak si vede v rámci úvěrových produktů?

Moneta Money Bank je moderní česká banka, která ačkoliv pod svým názvem působí v ČR od roku 2016, řadí se k největším bankám. Podle počtu klientů (1,5 milionu) je pátou největší bankou.

Moneta vznikla z původní finanční společnosti Agrobanka, která byla založena roku 1990. Prodělala několik změn, nakonec se však osamostatnila a v roce 2016 se z ní stala ryze česká banka. Pyšní se širokou nabídku produktů pro osobní i firemní bankovnictví. Snaží se držet krok s dobou a neustále vylepšuje svou nabídku produktů.

Nabízí také široké portfolio půjček, od půjčky na cokoliv, půjčky na auto, překlenovací úvěr, solární půjčku, až po kreditní karty, půjčky pro živnostníky a hypotéky. U mnoha produktů umožňuje snadné a rychlé sjednání online a zdarma.

Moneta v roce 2022 získala rekordní množství ocenění v soutěži Zlatá koruna, přičemž z dvanácti ocenění pět patří půjčkám a hypotékám. První místo v kategorii Novinka roku dokonce získala online hypotéka od Monety. Také její mobilní aplikace Smart Banka je nejoceňovanější bankovní aplikací klienty i širokou veřejností.

Zajímá vás více informací o této bance a jejích dalších produktech? Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Teď už k recenzi tohoto produktu. Co vše vám může půjčka pro bydlení od Monety nabídnout, jak se pohybuje úroková sazba a disponuje úvěr přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Co půjčka pro bydlení Moneta nabízí?

Překlenovací úvěr od Monety, nebo také půjčka pro bydlení, je úvěr určený na rekonstrukci bydlení, koupi pozemku nebo vybavení domácnosti.

Půjčku lze sjednat pouze na pobočce, vzít si můžete od 50 000 Kč až do 2 500 000 Kč, s dobou splatnosti 72 až 300 měsíců. Částku 1 500 000 korun získáte bez zajištění nemovitostí,
u družstevního bydlení můžete získat až 2 500 000 Kč.

Posouzení žádosti bývá rychlé, a to do 24 hodin. Důležité je doložit všechny potřebné dokumenty.

Půjčka je bez zbytečného papírování, při rekonstrukci prokážete účel fotkami, přičemž je potřeba zaslat i seznam prací s očekávaným rozsahem a výší výdajů. V případě rekreačních objektů stačí čestné prohlášení, pokud tedy investujete do chaty nebo nemovitosti pro rekreaci, je nutné jej podepsat. Výpis z katastru si banka zajistí sama a pro vás to bude zdarma.

Výhodou je, že úroky z půjčky na bydlení si můžete započítat do daňového přiznání a snížit si tak základ daně. Banka navíc zvýhodňuje úrokovou sazbu dle zvolené doby fixace a aktuálního sazebníku. Po tuto dobu je úroková sazba neměnná. Můžete si zvolit fixaci na 3 roky, 5 let nebo po celou dobu splácení.

Úvěr lze sjednat pouze na pobočce, doklady a fotografie lze zaslat společně na [email protected]. Kromě dodání potřebných dokumentů vám budou stačit dva doklady totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Uzavření a poskytnutí překlenovacího úvěru v tarifech NaÚvěr N3, NaÚvěr Z3, NaÚvěr PO je zdarma. Více o poplatcích se dozvíte níže v části “Poplatky spojené s půjčkou”.

Poznámka

Spolu s překlenovacím úvěrem si založíte i stavební spoření, ke kterému můžete získat státní podporu až 2 000 Kč ročně.

Na co lze peníze použít?

Půjčka pro bydlení je účelový úvěr určený na modernizaci nebo rekonstrukci nemovitosti, nákup pozemku nebo vybavení domácnosti. Úvěr může být bez zajištění nemovitostí, a to do výše 1 500 000 korun, u družstevního bydlení až do 2 500 000 korun. Podmínkou je prokázání účelu fotkami a čestným prohlášením.

Vyvarujte se zbytečným půjčkám, které vás mohou velmi rychle dostat do dluhové pasti.

Před sjednáním jakékoliv půjčky si ale nejprve vždy rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete, a jestli půjčené peníze dokážete i s úroky splatit.

Poplatky spojené s půjčkou

Zpracování a poskytnutí překlenovacího úvěru je v tarifech NaÚvěr N3, NaÚvěr Z3 a NaÚvěr PO za 0 Kč / 1 % z cílové částky (min. 900 Kč, max. 30 000 Kč). Poplatek 1 % je v případě ostatních tarifů. Stejně tak vedení úvěrového účtu je v těchto tarifech za 0 Kč / 27 Kč (u ostatních).

Počítejte také s poplatky za vedení stavebního spoření, za výpisy z vkladového nebo úvěrového účtu ze stavebka a dalšími.

Jaké jsou poplatky u půjčky Moneta?

 • Zpracování a poskytnutí úvěru: 0 Kč / 1 % z cílové částky (min. 900 Kč, max. 30 000 Kč) (dle tarifu)
 • Vedení úvěrového účtu: 0 Kč / 27 Kč (dle tarifu)
 • Vedení stavebního spoření: 324 Kč ročně (27 Kč měsíčně)
 • Předčasné splacení: max. 0,5 % / 1 % z mimořádné splátky
 • Výpis z úvěrového účtu na žádost klienta: 100 Kč
 • Zaslání každé upomínky: 600 Kč

Pro detailní informace o poplatcích se podívejte na aktuální sazebník Monety.

Výhody a nevýhody půjčky Moneta

Výhody

 • Možnost půjčit si 1 500 000 Kč bez zajištění
 • Půjčit si můžete bez vlastních úspor, nemusíte mít našetřeno
 • Nemusíte řešit zbytečné papírování
 • Sjednání a vedení úvěru zdarma
 • Rychlé posouzení do 24 hodin
 • Možnost odpočtu úroků z daní
 • Můžete získat státní podporu až 2 000 korun ročně

Nevýhody

 • U některých tarifů je poplatek za zpracování a vedení
 • Poplatek za předčasné splacení
 • Poplatek za roční výpis poštou
 • Poplatek za vedení stavebního spoření
 • Poplatek za změnu smluvních podmínek
 • Není zde možnost sjednání pojištění schopnosti splácet

Tabulka splátek půjčky

Výše půjčky Doba splácení Výše splátky Úrok* RPSN* Celkem*
200 000 Kč 72 měsíců 3 552 Kč od 8,74 % p.a. od 8,80 % p.a. 255 705 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 7 974 Kč od 8,74 % p.a. od 9,08 % p.a. 669 721 Kč
700 000 Kč 120 měsíců 8 761 Kč od 8,74 % p.a. od 9,07 % p.a. 1 051 159 Kč
1 000 000 Kč 144 měsíců 11 228 Kč od 8,74 % p.a. od 9,09 % p.a. 1 616 825 Kč
1 500 000 Kč 240 měsíců 13 233 Kč od 8,74 % p.a. od 9,08 % p.a. 3 175 903 Kč
*Výpočet je pouze reprezentativní, jedná se o sazby od, tedy při řádném splácení a při fixaci na 5 let. V RPSN není zahrnutá částka za poplatek v případě předčasného splacení a za další poplatky v případě změn splácení. Přesné parametry získáte při online žádosti.

Reprezentativní příklad

Půjčka ve výši 500 000 Kč s celkovou dobou splatnosti 22 let se skládá z překlenovacího úvěru ke smlouvě o stavebním spoření a z navazujícího úvěru ze stavebního spoření. Překlenovací úvěr banka poskytuje do vzniku nároku na úvěr ze stavebního spoření na 2 roky s pevnou úrokovou sazbou 8,74 % p. a., s měsíční splátkou 4 270 Kč na 24 měsíců.

Poté je překlenovací úvěr splacen zůstatkem účtu stavebního spoření a úvěrem ze stavebního spoření. Tento úvěr ze stavebního spoření vám banka poskytne na dobu 20 let s počtem splátek 240. Pevná úroková sazba zde činí 8,74 % p. a., měsíční splátka je 4 270 Kč.

Uzavření smlouvy o stavebním spoření je za 0 Kč, uzavření a poskytnutí překlenovacího úvěru v tarifu NaÚvěr N3 je za 0 Kč, vedení úvěrového účtu překlenovacího úvěru/úvěru ze stavebního spoření je za 0 Kč, úhrada za vedení účtu stavebního spoření 27 Kč/měsíc, úhrada za roční výpis z vkladového účtu stavebního spoření 100 Kč, úhrada za roční výpis z úvěrového účtu úvěru ze stavebního spoření 100 Kč (u obou výpisů jen v případě, je-li sjednáno zasílání poštou), platby celkem 1 130 734 Kč, RPSN činí 9,17 %.

Překlenovací úvěr bude zajištěn zástavním právem k pohledávce z účtu stavebního spoření, další zajištění k úvěrům (např. ručitelem nebo zástavou nemovitostí) není vyžadováno.

Veškeré údaje a výpočty jsou orientační a nejsou nabídkou ani příslibem k uzavření smlouvy. Výsledné parametry úvěru mohou také záviset na vaší bonitě a výsledcích posouzení schopnosti splácet poskytnutý úvěr.

Přibližný výpočet půjčky můžete provést přímo v úvěrové kalkulačce na stránkách Monety.

Zdroj: moneta.cz
Úvěrová kalkulačka Moneta Money Bank.
Úvěrová kalkulačka Moneta Money Bank.

Podmínky pro získání Moneta půjčky

Nejedná se o půjčku bez registru ani o půjčku bez doložení příjmů, to znamená, že je nutné doložit své příjmy a projít schvalovacím procesem banky.

Naštěstí Moneta je moderní banka, která neklade na žadatele náročné podmínky. Hlavním požadavkem je doložit minimální věk 18 let a následující doklady:

 • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz nebo pas)
 • Originál Potvrzení o výši příjmu (jste-li klientem Monety a chodí-li vám k ní výplata, obvykle nevyžaduje)
 • Čestné prohlášení
 • Rozpočtové náklady stavebních prací
 • Soupis stavebních prací u rekonstrukce dokládané fotografiemi

Spolužadatel je u půjčky od Monety nutný u částek nad 1 000 000 Kč. Pokud o takovou částku žádáte a jste vdaná nebo ženatý, musí být jako spolužadatel uveden váš manžel nebo manželka.

Máte-li nedostatečnou bonitu, můžete též přizvat vhodného spolužadatele, a to ať již například rodiče nebo sourozence. Spolužadatel je pak prověřován stejně jako hlavní žadatel. Prověřuje se jeho platební morálka v bankovních i nebankovních registrech a musí doložit své příjmy.

Jaké jsou požadavky na spolužadatele? Musí se jednat o zletilou osobu s českým občanstvím a trvalým bydlištěm v ČR. Pokud se jedná o cizozemce, podmínkou je opět minimální věk 18 let a přidělené rodné číslo a trvalý, přechodný, či dlouhodobý pobyt v České republice.

Jak podat žádost o půjčku?

Pojďme se podívat krok po kroku, jaké se nabízí možnosti a jak podat žádost o půjčku Moneta. O překlenovací úvěr od Monety můžete požádat na pobočce. Pokud dodáte všechny potřebné dokumenty a fotografie (lze dodat emailem), posouzení může být rychlé – do 24 hodin.

Možnosti sjednání půjčky Moneta.
Možnosti sjednání půjčky Moneta.

Co vše je třeba doložit?

Účel úvěru lze snadno prokázat fotografiemi. Co byste měli vyfotit a bance zaslat?

 • Nemovitost s číslem popisným
 • Širší záběr na nemovitost
 • Oblast rekonstrukce

Bance pošlete minimálně 3, maximálně 20 fotek. Jejich velikost by neměla přesáhnout 7 MB. Společně s fotkami zašlete seznam prací s předpokládaným rozsahem práce a výší výdajů. Také vyfoťte průběh prací, zejména u těch projektů, které nejsou viditelné po jejich dokončení. Účel také můžete prokázat doložením účelových dokladů. Všechny podklady pošlete na [email protected].

Výpis z katastru dokládat nemusíte, banka si jej stáhne sama a zdarma.

Pojištění schopnosti splácet

K překlenovacímu úvěru od Monety Money bank si nelze sjednat pojištění schopnosti splácet. Jedinou možností, jak se u tohoto typu úvěru pojistit, v případě nemožnosti úvěr splácet, je životní pojištění. To není pro sjednání úvěru podmínkou, ale může vám v nečekaných životních událostech krýt záda.

Životní pojistku si můžete sjednat u jakékoliv banky, není podmínkou ji mít nebo si ji sjednávat u Monety. Ale právě například Moneta nabízí životní pojištění už od 430 Kč měsíčně. Pojistit se můžete na 1 000 000 Kč i pro situace jako jsou invalidita 2. a 3. stupně a úmrtí.

Závěr – Je půjčka od Monety výhodná?

Půjčka pro bydlení od Monety je určená pro všechny, kdo potřebují financovat rekonstrukci svého bydlení nebo nákup nemovitosti a nemají našetřeny vlastní úspory. Výhodou je, že lze získat až 1 500 000 korun bez zajištění nemovitostí, u družstevního bydlení lze získat až 2 500 000 korun.

Půjčku lze sjednat pouze na pobočce, spolu s překlenovacím úvěrem si založíte stavební spoření, ke kterému můžete získat státní podporu až 2 000 korun. Půjčka je bez zbytečného papírování, účel lze při rekonstrukci prokázat fotkami, u rekreačních objektů stačí čestné prohlášení. Výpis z katastru si banka zajistí sama a zdarma.

Ale co úrok, jenž žadatele zajímá nejvíce? Ten si snadno spočítáte v úvěrové kalkulačce půjčky Moneta. Stačí zadat potřebné parametry a hned se vám zobrazí přibližný výpočet.

Samozřejmě se nejedná o bezúročnou půjčku, ačkoliv Moneta často nabízí různé akce pro snížení úrokové sazby. Úrok u půjčky od Monety pohybuje přibližně od 8,74 % p.a., RPSN pak od 9,17 % p.a. Půjčit si můžete až 2 500 000 korun s dobou splatnosti až 25 let.

Překlenovací úvěr od Monety nabízí zajímavé podmínky, přičemž banka se snaží co nejvíce usnadnit proces sjednání úvěru. Je tu ale jedno mínus, a to především poplatková politika, která je závislá na konkrétních tarifech. To znamená, že u některých tarifů je zpoplatněno zpracování a vedení úvěru. I dalších poplatků je zde více než dost, a to nejen za výpisy poštou, ale například za vedení stavebního spoření nebo za změnu smluvních podmínek.

Na co si dát pozor u půjčky?

Než si půjčku sjednáte, v klidu si promyslete, zda peníze opravdu potřebujete, a hlavně, jestli je zvládnete splácet. Nepůjčujte si více, než zvládnete splatit a vyvarujte se nedůvěryhodným poskytovatelům.

Vždy si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce. Spolehlivost poskytovatele se obvykle dozvíte v recenzích bank na internetu, ale poznáte ji také podle přehledných webových stránek banky i podle transparentní smlouvy, která neobsahuje podmínky psané malým písmem schované na konci smlouvy. Co musí obsahovat smlouva o půjčce si přečtěte zde.

Určitě si nepůjčujte půjčku na půjčku, čímž byste se dostali do bludného kruhu půjčování a dluhové pasti, která obvykle končí insolvencí. Pokud se přesto pro půjčku rozhodnete, projděte si srovnání půjček od nezávislých recenzentů nebo si nejvýhodnější půjčku spočítejte na kalkulačce vybrané banky.

Poznámka

Než podepíšete smlouvu, vždy si důkladně zjistěte veškeré podmínky, výši úrokové sazby, ale také RPSN, poplatky a dobu splatnosti i způsob splácení.
Nezapomeňte ani na pojištění úvěru (pojištění schopnosti splácet), které vám pomůže v případě nenadálých životních událostí.

Od roku 2016 také platí v České republice zákon o spotřebitelském úvěru, který pročistil vody českých půjček a úvěrů. Nyní musí mít všichni poskytovatelé půjček udělenou licenci Českou národní bankou.

Zákon o spotřebitelském úvěru také umožňuje předčasné splacení u všech typů spotřebitelských úvěrů, a to bez zbytečných sankcí, poskytovatel úvěru si ale může naúčtovat přiměřený poplatek za vzniklé náklady.

Užitečné zdroje:

FAQ – Co vás nejvíce zajímá o půjčce Moneta?

Jaký úrok banka nabízí?

Úroková sazba se aktuálně pohybuje od 8,74 % p.a. a RPSN od 9,17 % p.a.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčit si můžete již od 50 000 Kč až do 2 500 000 Kč.

Jakou má půjčka splatnost?

Maximální dobu splácení půjčky si můžete nastavit až na 25 let, avšak čím déle budete splácet, tím více přeplácíte.

Umožňuje půjčka odložit splátky?

Pokud jste se dostali do finanční nouze, Moneta nabízí odklad nebo snížení splátek. Za poskytnutí odkladu nebo snížení splátek není účtován žádný poplatek. Odklad způsobuje prodloužení splácení, čímž zaplatíte na úrocích více než při splácení dle původního splátkového kalendáře. Po dobu odkladu splácení se jistina úvěru stále úročí. Odklad nebo snížení splátek se navíc propíše do registru dlužníků.

Je možné si půjčku pojistit?

Ne, u tohoto typu úvěru nelze sjednat pojištění schopnosti splácet. Řešením může být životní pojištění.

Je možné si půjčku sjednat online?

Půjčku pro bydlení nelze sjednat online, její zřízení probíhá na pobočce.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Základní podmínky pro získání půjčky jsou: minimální věk 18 let, doložení dvou dokladů totožnosti a potvrzení o příjmu. Účelovost prokážete fotografiemi a doklady o provedených pracích. Abyste půjčku získali, musíte být dostatečně bonitní a nemít žádné negativní záznamy v registru dlužníků, které banka prověřuje. Jedná se o účelový úvěr určený na bydlení, nemusí však být zajištěný nemovitostí.

Jak získám nejlevnější půjčku?

Nejvýhodnější půjčku si můžete spočítat v kalkulačce na stránkách banky Moneta. Všeobecně výhodnost půjčky ovlivňuje vaše bonita a schopnost splácet. Pokud doložíte, že máte dostatečný příjem a vaše záznamy v registru dlužníků nejsou negativní, tak máte větší šanci získat výhodnou půjčku. Také platí, že na čím kratší dobu zvolíte splácení (tedy čím vyšší zvolíte měsíční splátku), tím méně zaplatíte zbytečně na úrocích.

Za jak dlouho obdržím peníze?

Pokud doložíte vše potřebné, banka žádost posoudí do 24 hodin. Celý schvalovací proces může obecně zabrat maximálně 1-2 dny.

Jak budu půjčku splácet?

Banka si splátku automaticky započítá přímo z vašeho úvěrového účtu u Monety, na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků.

Přehled poplatků a parametrů pro půjčku pro bydlení od Monety

Jméno produktuMoneta půjčka pro bydlení
Typ půjčkyPřeklenovací úvěr na bydlení
Typ úvěruBankovní úvěr
Poskytovatel půjčkyMONETA Stavební Spořitelna, a.s.
Parametry půjčky
Úrok od8,74 % p.a.
RPSN od9,17 % p.a.
Výše půjčky50 000 Kč až do 2 500 000 Kč
Splatnost72 až 300 měsíců
Splátka od 416 Kč
Sjednání online
Možnosti vyřízeníNa pobočce
Povinný běžný účet
Na co lze půjčku využítÚčelový úvěr na bydlení
Možnost pojištění půjčky
Rychlost zpracování půjčkyV případě dodání všech dokladů trvá posouzení žádosti do 24 hodin.
Podmínky pro poskytnutí půjčkyVěk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti, doložení výše příjmů, doložení účelovosti fotografiemi, seznam prací, čestné prohlášení
Vyplácení peněz a splácení
Způsob vyplácení půjčkyPřevodem z úvěrového účtu
Způsob splácení půjčkyPravidelné měsíční splátky
Možnost mimořádné splátky
Poplatky spojené s půjčkou
Poplatek za zřízení 0 Kč / 1 % z cílové částky (min. 900 Kč, max. 30 000 Kč)
Poplatek za vedení 0 Kč / 27 Kč
Poplatek za předčasné splacení max. 0,5 % / 1 % z mimořádné splátky
Poplatek za upomínku600 Kč
Poplatek za výpis poštou100 Kč
Poplatek za elektronický výpis0 Kč
Poplatek za změnu smluvních podmínek500 Kč
Poplatek za změnu data splátky500 Kč
Další informace k půjčce
Nutnost zajištění půjčkyAž 1 500 000 Kč bez zajištění nemovitostí, u družstevního bydlení až 2 500 000 Kč.
Možnost převedení půjčky
Možnost konsolidace půjčky
Možnost refinancování půjčky
Půjčka bez ručitele
Půjčka pro nezaměstnané
Půjčka pro ženy na mateřské
Půjčka v hotovosti
Předčasné splacení
Bezúčelová půjčka
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
Nahlížení do rejstříků
Úprava výše měsíčních splátek
Sankce
Do kdy je možné půjčku vrátit Ze zákona do 14 dnů.
Smluvní pokuta
Sazba úroků z prodleníRepo sazba ČNB + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady 20 %
Další informace k půjčce
Odkaz na podmínky půjčkyhttps://www.moneta.cz/documents/20143/11819153/mss-sdeleni-banky-21072022.pdf
Nastavení titulku tabulky (kvůli kotvě)
Ohodnoťte půjčku Moneta půjčka pro bydlení
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Půjčky, které by vás mohly zajímat