Začněte psát a výsledky vyhledávání se zobrazí zde...
moneta-bank-logo
Moneta Expres půjčka na cokoliv
moneta-bank-logo
Moneta Expres půjčka na cokoliv
moneta-bank-logo

Moneta Expres půjčka na cokolivRecenze, úroky, kalkulačka, podmínky a poplatky

Autor recenze
Poslední aktualizace
11. 5. 2024
moneta-bank-logo

Hodnocení Finex.cz

Poslední aktualizace
11. 5. 2024

Rychlá půjčka online bez poplatku

Expres půjčka na cokoliv od Monety je rychlá online půjčka na cokoliv bez poplatku. Pokud se rozhodnete si ji sjednat na pobočce nebo telefonicky, počítejte s tučným poplatkem. Výhodou je nízká úroková sazba a možnost půjčit si už od 5 000 Kč a až do 700 000 Kč online. Pro vyšší částky do 1 500 000 Kč už budete muset zavítat na zmiňovanou pobočku.

Základní informace o Moneta Expres půjčka na cokoliv

Splátka od 226 Kč
Úrok od 5,83 % p.a.
RPSN od 5,98 % p.a.
Výše půjčky 5 000 Kč až do 1 500 000 Kč
Sjednání online Ano

Moneta půjčka (jinak také Expres půjčka na cokoliv od Monety) je rychlá bankovní půjčka, kterou si můžete sjednat online nebo na pobočce. Banka vám peníze připíše na účet do 5 minut od online podpisu smlouvy. Sjednání půjčky přes internet je zcela zdarma, ale při založení na pobočce nebo telefonicky zaplatíte poplatek.

Obsah recenze půjčka na cokoliv

Recenze Moneta Money Bank

Nevíte, co od banky Moneta Money Bank čekat? Co nabízí a jak si vede v rámci úvěrových produktů?

Moneta Money Bank je moderní česká banka, která ačkoliv pod svým názvem působí v ČR od roku 2016, řadí se k největším bankám. Podle počtu klientů (1,5 milionu) je pátou největší bankou.

Moneta vznikla z původní finanční společnosti Agrobanka, která byla založena roku 1990. Prodělala několik změn, nakonec se však osamostatnila a v roce 2016 se z ní stala ryze česká banka. Pyšní se širokou nabídku produktů pro osobní i firemní bankovnictví. Snaží se držet krok s dobou a neustále vylepšuje svou nabídku produktů.

Nabízí také široké portfolio půjček, od půjčky na cokoliv, půjčky na auto, překlenovací úvěr, solární půjčku, až po kreditní karty, půjčky pro živnostníky a hypotéky. U mnoha produktů umožňuje snadné a rychlé sjednání online a zdarma.

Moneta v roce 2022 získala rekordní množství ocenění v soutěži Zlatá koruna, přičemž z dvanácti ocenění pět patří půjčkám a hypotékám. První místo v kategorii Novinka roku dokonce získala online hypotéka od Monety. Také její mobilní aplikace Smart Banka je nejoceňovanější bankovní aplikací klienty i širokou veřejností.

Zajímá vás více informací o této bance a jejích dalších produktech? Podívejte se na naši podrobnou recenzi.

Teď už k recenzi tohoto produktu. Co vše vám může Expres půjčka na cokoliv od Monety nabídnout, jak se pohybuje úroková sazba a disponuje úvěr přece jenom nějakými poplatky? Čtěte dále.

Co Expres půjčka Moneta nabízí?

Moneta půjčka je rychlá půjčka, kterou lze sjednat online nebo na pobočce. Půjčit si můžete od 5 000 Kč až do 1 500 000 Kč, s dobou splatnosti 24 až 120 měsíců. Maximální výše půjčky při online sjednání je 700 000 Kč, při vyšších částkách je nutné sjednání na pobočce.

Banka vám peníze připíše do 5 minut od podpisu smlouvy.

Proč se jedná o rychlou půjčku? Zejména proto, že banka vám peníze připíše do 5 minut od online podpisu smlouvy. Sjednání je samozřejmě možné i na pobočce, kde vám budou stačit dva doklady totožnosti a mobilní telefon. Avšak počítejte s tím, že založení na pobočce nebo po telefonu je za poplatek 1 995 Kč.

Online založení je zdarma, za správu půjčky je poplatek 0 Kč. Tento spotřebitelský úvěr také můžete předčasně splatit za poplatek max. 0,5 % / 1 % z předčasně splácené jistiny úvěru. Více o poplatcích se dozvíte níže v části “Poplatky spojené s půjčkou”.

Info

Při sjednání půjčky vám banka automaticky nejprve založí běžný účet Tom Plus (pokud jej ještě nemáte). Na tento účet vám následně zašle peníze z půjčky a také se vám z něj budou strhávat měsíční splátky.

Běžný účet Tom Plus nabízí vedení zdarma, včetně výběrů ze všech bankomatů v České republice i v zahraničí. Součástí je také debetní karta, okamžité platby a online směnárna, to vše bez poplatků.

U Monety si můžete splátky také odložit, snížit, zvýšit nebo jakkoliv přizpůsobit. Banka také nabízí možnost konsolidace půjček nebo refinancování. V její nabídce naleznete též kontokorent nebo kreditní kartu.

Na co lze peníze použít?

Půjčka na cokoliv je bezúčelový spotřebitelský úvěr bez zajištění. To znamená, že peníze můžete použít na cokoliv bez dokládání využití, navíc bez zástavy majetku.

Můžete je využít na studium, cestování, koupi nového auta, luxusní dovolenou, nebo pokud máte hluboko do kapsy jako půjčku do výplaty. Půjčka Moneta je vhodná pro kohokoliv, půjčit si může kdokoliv nad 18 let, kdo je schopný doložit svůj příjem.

Vyvarujte se zbytečným půjčkám, které vás mohou velmi rychle dostat do dluhové pasti.

Před sjednáním jakékoliv půjčky si ale nejprve vždy rozmyslete, zda půjčku opravdu potřebujete, a jestli půjčené peníze dokážete i s úroky splatit.

Poplatky spojené s půjčkou

Správa půjčky Moneta je zdarma, sjednání online přes web, Internet nebo Smart Banku také. Za poskytnutí úvěru na pobočce nebo telefonicky zaplatíte poplatek 1 995 Kč.

Stejně tak předčasné splacení je zpoplatněno částkou max. 0,5 % / 1 % z předčasně splácené jistiny úvěru. Pro úvěry předčasně splacené o 1 rok a méně, než je doba splatnosti, činí poplatek max. 0,5 % z předčasně splacené jistiny. Pokud je úvěr splacen více než 1 rok před dobou splatnosti, poplatek činí max. 1 % z předčasně splacené jistiny. Poplatek nepřesáhne částku úroku, kterou by klient zaplatil během doby od předčasného splacení do konce úvěru.

Jaké jsou poplatky u půjčky Moneta?

 • Sjednání půjčky online/na pobočce: 0 Kč / 1 995 Kč
 • Správa úvěru: 0 Kč
 • Předčasné splacení: max. 0,5 % / 1 % z předčasně splácené jistiny úvěru
 • Výpis z úvěrového účtu na žádost klienta: 50 Kč
 • Zaslání každé upomínky: 600 Kč

Pro detailní informace o poplatcích se podívejte na aktuální sazebník Monety.

Výhody a nevýhody Moneta půjčka

Výhody

 • Sjednání půjčky online zdarma
 • Půjčka ihned na účet do 5 minut od online podpisu
 • Správa půjčky a vedení účtu zdarma
 • Spolužadatel je vyžadován až při půjčce nad 1 000 000 Kč
 • Možnost snížit si, zvýšit nebo přizpůsobit splátky

Nevýhody

 • Poplatek za sjednání na pobočce nebo telefonicky
 • Poplatek za předčasné splacení
 • Poplatek za změnu data měsíční splátky
 • Vysoký poplatek za zaslání upomínky

Tabulka splátek půjčky

Výše půjčky Doba splácení Výše splátky Úrok* RPSN* Celkem*
50 000 Kč 12 měsíců 4 299 Kč od 5,83 % p.a. od 5,98 % p.a. 51 593 Kč
200 000 Kč 36 měsíců 6 069 Kč od 5,83 % p.a. od 5,98 % p.a. 218 484 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 7 264 Kč od 5,83 % p.a. od 5,98 % p.a. 610 142 Kč
1 000 000 Kč 108 měsíců 11 922 Kč od 5,83 % p.a. od 6,04 % p.a. 1 289 555 Kč
1 500 000 Kč 120 měsíců 16 525 Kč od 5,83 % p.a. od 6,02 % p.a. 1 985 032 Kč
*Výpočet je pouze reprezentativní, jedná se o sazby od, tedy při řádném splácení. V RPSN není zahrnutá částka za Pojištění schopnosti splácet, ani poplatek v případě předčasného splacení. Přesné parametry získáte při online žádosti.

Reprezentativní příklad

Při půjčce 200 000 Kč bez pojištění bude měsíční splátka činit 2 562,46 Kč při 108 splátkách. Roční úroková sazba se bude pohybovat okolo 7,6 % p.a. a RPSN 7,86 % p.a. Při sjednání úvěru online je poplatek 0 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 276 746,27 Kč.

Přibližný výpočet půjčky můžete provést přímo v úvěrové kalkulačce na stránkách Monety.

Zdroj: Moneta.cz
Úvěrová kalkulačka půjčka Moneta.
Úvěrová kalkulačka půjčka Moneta.

Podmínky pro získání Moneta půjčky

Nejedná se o půjčku bez registru ani o půjčku bez doložení příjmů, to znamená, že je nutné doložit své příjmy a projít schvalovacím procesem banky.

Naštěstí Moneta je moderní banka, která neklade na žadatele náročné podmínky, a stačí jí pouze minimální věk 18 let a následující doklady:

 • Dva doklady totožnosti (občanský průkaz a řidičský průkaz nebo pas)
 • Originál Potvrzení o výši příjmu (jste-li klientem Monety a chodí-li vám k ní výplata, obvykle nevyžaduje)
 • Kontaktní informace o zaměstnavateli

Pokud jste penzisté, samozřejmě nebudete dokládat výši příjmu, ale doložíte důchodový výměr. Nejste-li český státní občan, budete potřebovat povolení k trvalému pobytu v České republice a cestovní pas nebo ID card občanů EU (platí u občanů Slovenska a dokonce Švýcarska).

O půjčku můžete zažádat také jako živnostník, přičemž v takovém případě bude banka pravděpodobně požadovat, abyste přišli na pobočku. S sebou si vezměte daňové přiznání, potvrzení o bezdlužnosti a samozřejmě doklady totožnosti.

Jestliže jste se rozhodli pro online žádost na webu Moneta Money Bank nebo prostřednictvím Internet Banky či Smart Banky, potřebovat ještě budete mobilní telefon nebo počítač.

Spolužadatel je u půjčky od Monety nutný u částek nad 1 000 000 Kč. Pokud o takovou částku žádáte a jste vdaná nebo ženatý, musí být jako spolužadatel uveden váš manžel nebo manželka.

Máte-li nedostatečnou bonitu, můžete též přizvat vhodného spolužadatele, a to ať již například rodiče nebo sourozence. Spolužadatel je pak prověřován stejně jako hlavní žadatel. Prověřuje se jeho platební morálka v bankovních i nebankovních registrech a musí doložit své příjmy.

Jaké jsou požadavky na spolužadatele? Musí se jednat o zletilou osobu s českým občanstvím a trvalým bydlištěm v ČR. Pokud se jedná o cizozemce, podmínkou je opět minimální věk 18 let a přidělené rodné číslo a trvalý, přechodný, či dlouhodobý pobyt v České republice.

Pokud již máte u banky běžný účet Tom Plus, průběh žádosti je mnohem rychlejší. Necháváte-li si na něj zasílat pravidelnou výplatu, díky aktuálním informacím o vašem zaměstnavateli a příjmu je možné si půjčku zřídit ihned, prostřednictvím aplikace Smart Banka (nebo v Internet Bance). Pokud projdete schvalovacím procesem, peníze získáte na účet i do 5 minut.[/infobox]

Jak podat žádost o půjčku?

Pojďme se podívat krok po kroku, jaké se nabízí možnosti a jak podat žádost o půjčku Moneta. V nabídce Monety je rychlá půjčka online, případně můžete zažádat na pobočce nebo telefonicky.

Online půjčka je dostupná jak pro nové, tak i pro stávající klienty, kteří si mohou spotřebitelský úvěr pohodlně sjednat v internetovém bankovnictví Internet Banka nebo v mobilní aplikaci Smart Banka. A proč je online půjčka tzv. rychlá půjčka? Žádost je obvykle vyřízená během 5 – 15 minut, pokud dodáte všechny potřebné doklady. Na pobočce počítejte minimálně s půlhodinou.

Zdroj: Moneta.cz
Žádost o půjčku Montea
Možnosti sjednání půjčky Moneta.

Postup při online půjčce

Při žádosti o Expres půjčku u Monety online máte dvě možnosti. Jste-li nový klient, můžete využít webového formuláře, který vás žádostí provede během 15 minut.

Zdroj: moneta.cz
Online půjčka - žádost o půjčku prostřednictvím webového formuláře.
Online půjčka – žádost o půjčku prostřednictvím webového formuláře.

Pokud jste klientem banky, využít můžete sjednání přes rozhraní Internet Banky nebo Smart Banky. Stačí provést přihlášení na stránkách Monety Money Bank ib.moneta.cz. Zde vám žádost zabere také přibližně 10 – 15 minut, ale pokud si necháváte zasílat výplatu na účet u Monety a máte aktualizované veškeré informace o zaměstnavateli, žádost bude rychlejší a půjčku banka vyřídí do 5 minut.

Sjednání půjčky online je tedy ihned, a navíc bez poplatků. Pokud upřednostníte návštěvu pobočky nebo telefonickou žádost, zaplatíte poplatek 1 995 Kč.

Pojištění schopnosti splácet

K půjčce od Monety si samozřejmě můžete sjednat pojištění schopnosti splácet, které kryje vaši půjčku v případě nečekaných událostí. Moneta nabízí pojištění ve spolupráci s BNP Paribas Cardif Pojišťovnou, a.s.

Pojišťovna kryje tyto pojistné události:

 • Pracovní neschopnost alespoň 30 dní
 • Evidence na Úřadu práce alespoň 30 dní
 • Ošetřování člena rodiny alespoň 30 dní
 • Přiznaná invalidita II. a III. stupně od České správy sociálního zabezpečení, nebo mimořádné výhody III. stupně (průkaz ZTP/P)

Pojištění si sjednáte přímo při žádosti o úvěr nebo konsolidaci, ale také kdykoliv v průběhu trvání úvěru. Banka nepožaduje lékařskou prohlídku, ani vyplnění složitých formulářů. Cena pojištění činí 10,99 % z měsíční splátky úvěru.

Závěr – Je půjčka od Monety výhodná?

Rychlá online půjčka od Monety Money Bank je určená prakticky pro kohokoliv nad 18 let s pravidelným příjmem, kdo si chce půjčit na cokoliv, bez dokládání využití a bez zajištění nemovitostí. Sjednání půjčky je snadné, a můžete jej provést online bez poplatku (pokud nejste podnikatel).

Pokud podnikáte nebo si s online sjednáním nejste jistí, budete pravděpodobně muset zamířit na pobočku, kde vás nemine opravdu tučný poplatek. Další možností je telefonické sjednání, u kterého se ale poplatku též nevyhnete.

Pokud jste klientem Monety nebo správně doložíte potřebné dokumenty, prostřednictvím online sjednání je vaše půjčka ihned na účtu – nebo minimálně do 5 minut.

Ale co úrok, jenž žadatele zajímá nejvíce? Ten si snadno spočítáte v úvěrové kalkulačce půjčky Moneta. Stačí zadat potřebné parametry a hned se vám zobrazí přibližný výpočet.

Samozřejmě se nejedná o bezúročnou půjčku, ačkoliv Moneta často nabízí různé akce pro snížení úrokové sazby. Úrok u půjčky od Monety pohybuje přibližně od 5,83 % p.a., RPSN pak od 5,98 % p.a. Výhodou je, že si můžete půjčit v řádech desítek až stovek tisíc a splatnost si rozložit až na 10 let.

Oblíbená a stabilní banka Moneta si se svou půjčkou na cokoliv vede na trhu bankovních úvěrů velmi dobře. Se svou úrokovou sazbou se dokonce řadí mezi výhodnější úvěry. Banka vám navíc nedá půjčku bez doložení příjmů a bez registru, díky čemuž je bezpečnější, a i to je právě jeden z důvodů, proč dokáže nabídnout zajímavý úrok.

Zamyslet by se ale měla nad svou poplatkovou politikou, konkrétně nad množstvím zbytečných poplatků, ať již za sjednání na pobočce, předčasné splacení nebo upomínky. Za to má u nás velký mínusový bod.

Na co si dát pozor u půjčky?

Než si půjčku sjednáte, v klidu si promyslete, zda peníze opravdu potřebujete, a hlavně, jestli je zvládnete splácet. Nepůjčujte si více, než zvládnete splatit a vyvarujte se nedůvěryhodným poskytovatelům.

Vždy si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce. Spolehlivost poskytovatele se obvykle dozvíte v recenzích bank na internetu, ale poznáte ji také podle přehledných webových stránek banky i podle transparentní smlouvy, která neobsahuje podmínky psané malým písmem schované na konci smlouvy. Co musí obsahovat smlouva o půjčce si přečtěte zde.

Určitě si nepůjčujte půjčku na půjčku, čímž byste se dostali do bludného kruhu půjčování a dluhové pasti, která obvykle končí insolvencí. Pokud se přesto pro půjčku rozhodnete, projděte si srovnání půjček od nezávislých recenzentů nebo si nejvýhodnější půjčku spočítejte na kalkulačce vybrané banky.

Poznámka

Než podepíšete smlouvu, vždy si důkladně zjistěte veškeré podmínky, výši úrokové sazby, ale také RPSN, poplatky a dobu splatnosti i způsob splácení.
Nezapomeňte ani na pojištění úvěru (pojištění schopnosti splácet), které vám pomůže v případě nenadálých životních událostí.

Od roku 2016 také platí v České republice zákon o spotřebitelském úvěru, který pročistil vody českých půjček a úvěrů. Nyní musí mít všichni poskytovatelé půjček udělenou licenci Českou národní bankou.

Zákon o spotřebitelském úvěru také umožňuje předčasné splacení u všech typů spotřebitelských úvěrů, a to bez zbytečných sankcí, poskytovatel úvěru si ale může naúčtovat přiměřený poplatek za vzniklé náklady.

Užitečné zdroje:

FAQ – Co vás nejvíce zajímá o půjčce Moneta?

Jaký úrok banka nabízí?

Úroková sazba se aktuálně pohybuje od 5,83 % p.a. a RPSN od 5,98 % p.a.

Kolik si můžu půjčit?

Půjčit si můžete již od 5 000 Kč, maximální výše půjčky při online sjednání je 700 000 Kč. Při sjednání půjčky na pobočce vám banka nabídne až 1 500 000 Kč.

Jakou má půjčka splatnost?

Maximální dobu splácení půjčky si můžete nastavit až na 10 let, tím získáte nižší měsíční splátky, ale počítejte zpravidla s vyšší úrokovou sazbou.

Umožňuje půjčka odložit splátky?

Pokud jste se dostali do finanční nouze, Moneta nabízí odklad nebo snížení splátek. Za poskytnutí odkladu nebo snížení splátek není účtován žádný poplatek, ale prodloužením splácení zaplatíte na úrocích více než při splácení dle původního splátkového kalendáře. Po dobu odkladu splácení se jistina úvěru stále úročí. Odklad nebo snížení splátek se navíc propíše do registru dlužníků.

Je možné si půjčku pojistit?

Ano, sjednat si můžete pojištění schopnosti splácet, které vám nabídne komplexní řešení. Cena pojištění je 10,99 % z měsíční splátky úvěru.

Je možné si půjčku sjednat online?

Půjčku si můžete sjednat online prostřednictvím webového formuláře. Pokud jste klientem banky Moneta, sjednání je možné provést v Internet Bance nebo Smart Bance. Online sjednání půjčky je zdarma. Rozhodnete-li se pro sjednání na pobočce nebo telefonicky, zaplatíte poplatek 1 995 Kč.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

Základní podmínky pro získání půjčky jsou: minimální věk 18 let, doložení dvou dokladů totožnosti a potvrzení o příjmu. Abyste půjčku získali, musíte být dostatečně bonitní a nemít žádné negativní záznamy v registru dlužníků, které banka prověřuje. Půjčka je bezúčelová, využít ji můžete opravdu na cokoliv, nemusíte tedy dokládat účel využití finančních prostředků. Také zde nebudete ručit nemovitostí nebo majetkem.

Jak získám nejlevnější půjčku?

Nejvýhodnější půjčku si můžete spočítat v kalkulačce na stránkách banky Moneta. Všeobecně výhodnost půjčky ovlivňuje vaše bonita a schopnost splácet. Pokud doložíte, že máte dostatečný příjem a vaše záznamy v registru dlužníků nejsou negativní, tak máte větší šancí získat výhodnou půjčku. Také platí, že na čím kratší dobu zvolíte splácení (tedy čím vyšší zvolíte měsíční splátku), tím méně zaplatíte zbytečně na úrocích.

Za jak dlouho obdržím peníze?

Pokud máte u Monety účet a doložíte vše potřebné, peníze vám banka připíše na účet do 5 minut od schválení. Online žádost vám zabere přibližně 5 – 15 minut, na pobočce maximálně půl hodiny. Obecně celý schvalovací proces zabere maximálně hodinu.

Jak budu půjčku splácet?

Banka si splátku automaticky započítá přímo z vašeho běžného účtu u MONETA Money Bank, na kterém je nutné mít v den splatnosti dostatek peněžních prostředků.

Přehled poplatků a parametrů pro Expres půjčku od Monety

Jméno produktuMoneta Expres půjčka na cokoliv
Typ půjčkyRychlá online půjčka na cokoliv
Typ úvěruBankovní úvěr
Poskytovatel půjčkyMoneta Money Bank a.s.
Parametry půjčky
Úrok od5,83 % p.a.
RPSN od5,98 % p.a.
Výše půjčky5 000 Kč až do 1 500 000 Kč
Splatnost24 až 120 měsíců
Splátka od 226 Kč
Sjednání online
Možnosti vyřízeníOnline, na pobočce, telefonicky
Povinný běžný účet
Na co lze půjčku využítPůjčka je na cokoliv
Možnost pojištění půjčky
Rychlost zpracování půjčkyOnline v rozmezí 5 až 15 minut, na pobočce obvykle za půl hodiny.
Podmínky pro poskytnutí půjčkyVěk minimálně 18 let, dva doklady totožnosti, doložení výše příjmů
Vyplácení peněz a splácení
Způsob vyplácení půjčkyPřevodem z běžného účtu Moneta
Způsob splácení půjčkyPravidelné měsíční splátky
Možnost mimořádné splátky
Poplatky spojené s půjčkou
Poplatek za zřízení 0 Kč / 1 995 Kč
Poplatek za vedení0 Kč
Poplatek za předčasné splacení max. 0,5 % / 1 % z předčasně splácené jistiny úvěru
Poplatek za upomínku600 Kč
Poplatek za výpis poštou50 Kč
Poplatek za elektronický výpis0 Kč
Poplatek za změnu smluvních podmínekNeuvádí
Poplatek za změnu data splátky100 Kč
Poplatek za pojištění schopnosti splácet 10,99 %
Další informace k půjčce
Nutnost zajištění půjčky Bez zajištění
Možnost převedení půjčky
Možnost konsolidace půjčky
Možnost refinancování půjčky
Půjčka bez ručitele
Půjčka pro nezaměstnané
Půjčka pro ženy na mateřské
Půjčka v hotovosti
Předčasné splacení
Bezúčelová půjčka
Půjčka se záznamem v rejstříku trestů
Nahlížení do rejstříků
Úprava výše měsíčních splátek
Sankce
Do kdy je možné půjčku vrátit Ze zákona do 14 dnů.
Smluvní pokuta
Sazba úroků z prodleníRepo sazba ČNB + 8 % p.a.
Účelně vynaložené náklady 20 %
Další informace k půjčce
Odkaz na podmínky půjčkyhttps://www.moneta.cz/documents/20143/11819145/mmb-informace-pristupne-spotrebiteli-expres-pujcka.pdf
Ohodnoťte půjčku Moneta Expres půjčka na cokoliv
0
0

Autor

Veronika se více než pět let specializuje na analýzu bankovního sektoru a finančních produktů, přičemž na základě toho připravuje podrobné recenze bank a jejich portfolia. Její výzkum v oblasti financí je základem pro její práci na portálu Finex, kde se zaměřuje na poskytování aktuálních a srozumitelných informací, a zvyšování finanční gramotnosti.

Tuto osvětu považuje za klíčovou pro lepší budoucnost jednotlivců i společnosti, a věří, že finanční vzdělání je základem pro finanční nezávislost. Jejím cílem je přispívat k podpoře zájmu o peníze a investice, nabízet čerstvé perspektivy a pomoci čtenářům lépe se orientovat v komplexních finančních tématech.

“Nejlepší investicí je ta do vlastního vzdělání. A právě finanční gramotnost je klíčem k finanční nezávislosti.”

Přečíst více

Sdílejte tento článek

Diskuze (0 komentářů)

Připojte se k diskuzi

Tento článek zatím nikdo neokomentoval. Přihlašte se a buďte první! Napište svůj názor a zahajte diskuzi.

Recenze
TOP Nejlepší brokeři
Při obchodování CFD s tímto poskytovatelem ztrácí 77 % účtů retailových investorů peníze.
U 66,02 % retailových investorů došlo ke vzniku ztráty.
Při investování a obchodování hrozí ztráty. Vaše investice mohou stoupat i klesat a můžete získat zpět méně, než jste investovali.
U 51 % retailových investorů došlo při obchodování CFD u této společnosti ke vzniku ztráty.
Investování zahrnuje rizika ztrát.‎

Další Půjčky, které by vás mohly zajímat